Eduard Heger

NAŽIVO

Bulharské Národné zhromaždenie vytvorilo vyšetrovaciu komisiu pre aktivity Georgea Sorosa, jeho syna Alexandra a ich nadácií v krajine.

Včera 20:26

Údaje amerického Úradu pre energetické informácie ukázali, že zásoby ropy v USA minulý týždeň vzrástli oveľa viac, ako analytici očakávali po ich poklese týždeň predtým.

Včera 20:26

Belgický minister obrany Theo Francken uviedol, že prelety dronov v blízkosti belgických letísk a vojenských objektov neboli prácou amatéra.

Včera 20:24

WHO plánuje spustiť v nedeľu rozsiahlu očkovaciu kampaň pre deti v Pásme Gazy. V priebehu desiatich dní úrady zaočkujú proti osýpkam, mumpsu, ružienke a obrne približne 44.000 detí.

Včera 20:24

Libanonské ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že pri izraelskom nálete na juhu Libanonu zahynul jeden človek a ďalší utrpel zranenia.

Včera 20:14

Trump označil víťazstvo ľavicového demokrata Mamdaniho v New Yorku za stratu časti suverenity USA, ale sľúbil, že „to vyrieši“.

Včera 20:06

Maroš Šefčovič uviedol, že EÚ zriadila „špeciálny kanál“ na komunikáciu s čínskymi úradmi, aby zabezpečila dodávky vzácnych zemín, ktoré sú životne dôležité pre jej priemysel.

Včera 19:04

Migaľ uviedol, že Robert Fico bol informovaný o súčasnom stave portálu Slovensko.sk aj o tom, ako sa bude pri tendri na obstaranie jeho novej verzie postupovať.

Včera 19:03

Novým predsedom Poslaneckej snemovne Parlamentu sa v stredu stal šéf hnutia SPD Tomio Okamura.

Včera 18:57

Wilders trval na tom, že jeho PVV si zaslúži mať nejakú úlohu v budúcej holandskej vláde. V parlamentných voľbách pred týždňom PVV tesne skončila na druhom mieste za sociálnoliberálnou stranou Demokrati 66.

Včera 18:45

Úrady na Bali pozastavili výstavbu 182-metrového preskleného výťahu na ikonickú pláž Kelingking.

Včera 18:44

Moldavská vláda schválila návrh zákona, na základe ktorého sa uzavrie Ruské kultúrne centrum v krajine.

Včera 18:13

Szijjártó oznámil, že Orbán poletí do Washingtonu na piatkovú schôdzku s Trumpom leteckou spoločnosťou Wizz Air.

Včera 18:12

Najvyšší súd Bolívie anuloval desaťročný trest odňatia slobody, ktorý udelili bývalej prezidentke Jeanine Áezovej v roku 2022 v prípade údajnej prípravy zosadenia Eva Moralesa.

Včera 18:11
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Záchranný projekt Heger alebo Kiska 2.0. Začala mobilizačná kampaň?

Denník N dnes prišiel so zaujímavým prieskumom a odtrúbil tak začiatok predvolebnej kampane vlastne ešte o trocha skôr, ako poslanci v parlamente odhlasovali ústavný zákon, ktorý im umožní skrátiť si volebné obdobie. Panika v Denníku N je pochopiteľná. V prípade výmeny moci budú pravdepodobne niektorí novinári tohto denníka trestne stíhaní. Pochopiteľná je aj panika ich zamestnávateľov z ESETu, kde sa jeden z hlavných vlastníkov Trnka zdôveril Sorosovmu denníku Sme, že ak vyhrá Fico, budú zvažovať odchod ESETu zo Slovenska

Eduard Heger
Na snímke dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) na tlačovej konferencii po rokovaní s predstaviteľmi OĽaNO, SAS, Sme rodina a Za ľudí o predčasných voľbách 22. januára 2023
❚❚
.

 

ProNATO a proamerická časť politického, mediálneho a mimovládkarského spektra v pozadí s im naklonenými oligarchami musia zapracovať aj z iných dôvodov. To, že pre nich nastanú ťažké časy je dá sa povedať iba sekundárny dôvod ich panikárskej mobilizácie. Oveľa dôležitejšia je jednota NATO a víťazstvo vo vojne, ktorú Západ vedie na Ukrajine. Západ má jednoducho obavy, že by tieto ciele mohli byť po zmene moci na Slovensku narušené. Dá sa preto očakávať, že mobilizačná kampaň z tejto strany bude mimoriadne silná a špinavá.

A začala práve dnes. Prieskumom v ktorom prieskumnej agentúre IPSOS vyšlo, že Hegerovu prípadnú novú stranu by volilo 20 % voličov.

.

Na slovenskej politickej scéne sa momentálne formuje viacero nových politických subjektov, na ktorých čele stoja známe tváre. Eduard Heger zvažuje odchod z OĽaNO, Mikuláš Dzurinda ohlásil spojenie so stranou Spolu v novom hnutí Modrá koalícia a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová predstavila svoju novú stranu Jablko.

Otázka agentúry IPSOS v prieskume znela, či by ľudia „zvažovali voľbu prípadnej novej strany Eduarda Hegera“.

Nad prípadným novým Hegerovým projektom sa podľa prieskumu IPSOS najviac zamýšľajú súčasní voliči Matovičovho OĽaNO. Až 84 percent z nich odpovedalo, že by ho zvažovalo. Výrazný prienik má poverený premiér aj s KDH (takmer 69 percent) a so Za ľudí (52 percent). Uvažovala by nad ním viac ako tretina voličov Sme rodina.

Navyše, ešte ani nie je definitívne isté, či Eduard Heger odíde z OĽaNO a či založí svoju stranu. Denník zdôrazňuje, že nie je isté ani to, či sa pri tom spojí s Mikulášom Dzurindom, s KDH, alebo s niekým iným.

Každopádne už teraz treba verejnosti podsunúť, že taký projekt bude úspešný. Proamerická časť spoločnosti totiž pred nasledujúcimi voľbami varí s veľmi nekvalitných až plesnivých ingrediencií. Jediná strana, z ich spektra, ktorá zatiaľ vyzerá, že by sa mohla dostať do parlamentu, je Progresívne Slovensko. Všetky ostatné sa môžu, ale nemusia dostať. Strana Nicholsonovej Jablko, Dzurindova Modra koalícia, na ktorej spočíva tieň Gorilinej rozkrádačky, ale aj SaS či KDH môžu zostať pred bránami parlamentu každá s niekoľkými percentami proamerických liberálnych voličov. Asi nič horšie by sa tejto časti spoločnosti nemohlo stať.

.

Projekt Heger na ktorý momentálne zjavne vsádzajú proatlantické liberálne elity by plnil niekoľko cieľov naraz. Jednak by vysal OĽaNO, ktoré už a obzvlášť psycho-Matoviča, nikto v parlamente nechce, ktorý však stále viaže dosť skalných, aby sa do parlamentu mohol dostať. Matovič je pre vládnutie nepoužiteľný. Dokázal to vo svojej vlastnej vláde nespočetnekrát. Ako partner do vlády pre PS je nepoužiteľný.

Ďalej by projekt Heger vysal KDH. To tiež viaže na seba zbytočne 4,5 %, ktoré potom zostanú pred bránami. Staré dedinské babky, ktoré KDH volia celý život i tak nechápu, že KDH nie je kresťanská strana a liberálna kvázi kresťanská kaviareň nech preto radšej volí Hegera.

Projekt Heger však zabezpečí hlavne to, že sa ďalšia strana iste dostane do parlamentu a dá tak šancu PS vládnuť, v prípade, že Hlas zradí svojich voličov a pôjde s nimi a nie so Smerom, čo väčšina voličov Hlasu pokladá za automatické.

Igor Matovič hovorí, že Hegerova strana má zbierať umiernených liberálnych voličov, to však nepomenúva presne dnešnú realitu. Zvažovalo by ho totiž menej ako 20 percent voličov Progresívneho Slovenska a necelá tretina voličov SaS. Matovič dá sa povedať len nechce vidieť realitu, že projekt Heger ho vysaje a zlikviduje podobne ako Republika vysala a zlikvidovala Kotlebovu ĽSNS, z ktorej vzišla. Keď to Matovič pochopí, môžeme sa tešiť na poriadnu protiHegerovskú kampaň, ktorá pôjde rovno z kuchyne a bude veľmi nepríjemná.

Jakub Hankovský z Ipsosu upozorňuje, že ani jeden z troch nových subjektov nezaujal doterajších nevoličov – a teda to zatiaľ nevyzerá, že by mobilizoval k voľbám nových ľudí. „Všetky tri strany by čerpali z elektorátov podobného spektra strán. V prípade strany Eduarda Hegera je to OĽaNO či KDH, v prípade Lucie Ďuriš Nicholsonovej je to najmä Progresívne Slovensko, v prípade strany Mikuláša Dzurinda – dnes už známej ako Modrá koalícia – sú to strany KDH, Progresívne Slovensko a čiastočne OĽaNO. Stále teda hovoríme o jednej skupine strán,” uviedol.

.

Viac ako 63 percent opýtaných hovorí, že by ich chceli už v máji alebo júni. Za sú predovšetkým voliči Hlasu, Smeru a Republiky, ale aj väčšina voličov Progresívneho Slovenska, Sme rodina, SaS či Za ľudí. Zásadne proti rýchlym predčasným voľbám sú iba voliči OĽaNO.

Podľa prieskumu najhoršie dopadlo Jablko. Nad novým politickým projektom Lucie Ďuriš Nicholsonovej by momentálne uvažovalo len 12 percent voličov. Jablko by pritom určite voliť nechcelo 53 percent respondentov.

Panika atlantistov pramení aj z výsledkov posledného referenda, kde opozícia no hlavne Fico a Republika, ktorí najviac mobilizovali, dostali toľko hlasov, že ak sa to nezmení, bude to pre ESET, ich Denník N a pre voliča, ktorého ovplyvňujú znamenať zdrvujúcu porážku.

Aby sa to nestalo, naservírovali nám – lepšie povedané svojej časti spoločnosti projekt Heger. Podobne ako svojho času projekt Kiska, ktorý nakoniec ledva preliezol hranice parlamentu, pričom prieskumy a liberálne médiá ho favorizovali dobre že nie ako víťaza volieb. Verme, že aj toto je len podobne nafúknutý mokrý sen liberálov a realita bude niekde úplne inde. Vypustili balónik a teraz budú sledovať či sa nájde nejaký Riško, ktorý ho podrží.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Peter Bielik

Marek Horňanský psychológ

Ivan Štubňa

Peter Lipták

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.

Tak ako sa vám páči model Slovenska po víťazstve týchto štyroch ?

Dnes sa stretli lídri štyroch opozičných strán PS, SaS, KDH a Demokrati. Píše na úvod statusu Anna Belousovová. Jej status…

05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Orbán naložil Zelenskému

Maďarský premiér Viktor Orbán odmietol obvinenia ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, že „špeciálne podporuje Putina“ tým, že blokuje rokovania o vstupe…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tanec nad hrobom kardinála

Je tragickým príznakom doby, že musíme začínať takým titulkom…

06. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
06. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najkrajšou ženou planéty je Češka

Česká republika má najkrajšiu ženu na svete. Medzinárodnú súťaž krásy Miss Earth vyhrala česká reprezentantka Natálie Puškinová. Oznámil to účet…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Holečková má problém. Takáč avizuje podanie trestného oznámenia v súvislosti so šírením klamstiev a zavádzaním

Minister pôdohospodárstva Richard Takáč avizuje podanie trestného oznámenia v súvislosti so šírením klamstiev a zavádzaním. Trestné oznámenie podáva na neznámeho…

05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Rozpad svetového poriadku. Ako sa za rok po Trumpovom víťazstve zmenili USA a svet

Presne pred rokom zvíťazil Donald Trump v amerických prezidentských voľbách. Výročie tohto víťazstva bolo pre neho všetkým, len nie triumfom

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

SaS organizuje v Bratislave ďalší pochod za odvolanie šéfa SIS Pavla Gašpara

Opozičná strana SaS organizuje v stredu v Bratislave ďalší pochod za odvolanie riaditeľa Slovenskej informačnej služby Pavla Gašpara -totiž má…

05. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj vsadil všetko na jednu kartu

„Orbán nemá právo to urobiť!“, cituje denník Mandiner. Zelenskyj úplne stratil trpezlivosť a vsadil všetko na jednu kartu

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Terčom útokov Ukrajiny sa stala energetická infraštruktúra ruských miest Vladimir a Oriol

Na energetickú infraštruktúru na predmestí ruského mesta Vladimir a na tepelnú elektráreň v meste Oriol v noci na stredu zaútočili…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Uhrík: „Progresívci navrhujú ožobráčiť dôchodcov! Starších ľudí doslova nenávidia“

Europoslanec Milan Uhrík upozorňuje na to, že Progresívci asi naozaj nenávidia dôchodcov  – dočítal sa totiž, že  jeho “kolega” europoslanec…

05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Gašpar pre HS: Britská kauza nezmizla. Takto budeme na najbližšej schôdzi postupovať

Najväčšou domácou témou týchto dní je kriminalita, najmä nárast drobnej majetkovej trestnej činnosti. Podľa opozície sú čísla alarmujúce a za…

05. 11. 2025 | Rozhovory | 20 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Rozhovory | 20 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

Mary Baloghová a sila zabudnutých citov v „Spomeň si na mňa“

Philippa Ware, staršia dcéra grófa zo Strattonu, vyrastala s napätím očakávajúcou slávnostnú premiéru a skvelé manželstvo. Potom jej brat prichytil…

05. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Kyjev zničil transportné vozidlo raketového systému Iskander v ruskej Kurskej oblasti

Ruské transportné vozidlo pre taktický raketový systém Iskander v ruskej Kurskej oblasti zasiahla v noci na utorok jednotka ukrajinských špeciálnych…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Európska diplomatka Kaja Kallasová tlačí na rozšírenie Európskej únie – pristúpenie Ukrajiny je podľa nej “pokrok”

Juraj Draxler poukazuje na to, že pravidelná správa o pripravenosti EÚ na rozširovanie, ktorú predstavila Európska komisia, by mala byť…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rozbuška – jedná zlá veta. Nemecku hrozí rozpad koalície

V CDU diskutujú o vytvorení menšinovej vlády na pozadí otvoreného konfliktu a vzájomných obvinení so SPD, s ktorou bola pred…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Austrália zakazuje deťom sociálne siete

V Austrálii zakážu deťom mladším ako 16 rokov prístup k väčšine populárnych sociálnych sietí, informuje The Guardian

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Prokuratúra pokročila v prípade podnetu Petra Kotlára

V prípade podnetu splnomocnenca vlády pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19 Petra Kotlára, týkajúceho sa mRNA…

05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Shein šokuje: ponúkal sexuálne bábiky s detským výzorom. Teraz chce zverejniť mená ľudí, ktorí si ich kúpili

Gigant Shein zakázal predaj detských sexuálnych bábik na svojom trhu po rozhorčení, ktoré to vyvolalo hlavne vo Francúzsku . Informuje…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Výsadok GUR v Pokrovsku. O čo išlo?

Aký to malo zmysel? Ide o PR akciu, ktorej cieľom je ukázať, že kontrola nad mestom nie je definitívne stratená,…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Minister športu Huliak zaútočil na futbalový zväz: "Obávam sa najhoršieho..."

Šéf nového rezortu cestvovného ruchu a športu Rudolf Huliak spustil mediálny útok na Slovenský futbalový zväz (SFZ). Obviňuje vedenie zväzu…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

.

Zákaz fajčenia pre celú generáciu na základe nového rozsiahleho vnútroštátneho zákona

Nový zákon na Maldivách zakazuje každému, kto sa narodil po 1. januári 2007, kupovať alebo používať tabakové výrobky, uvádza Fox…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Otestuj si zrak a nájdi všetky skryté predmety

Máš bystrý zrak a oko na detaily, alebo patríš medzi tých, ktorým uniknú aj tie najzreteľnejšie veci? Tento zábavný vizuálny…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

Rezort spravodlivosti sa ospravedlnil za výrok Kolíkovej

Ministerstvo spravodlivosti SR sa v rámci súdneho konania ešte v októbri tohto roku ospravedlnilo za výrok bývalej ministerky Márie Kolíkovej…

05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nikolaj Starikov: Koalícia medzi Maďarskom, Slovenskom a Českom proti Ukrajine nevznikne

Ukrajina, 5. novembra 2025 - Koalícia Maďarska, Slovenska a Česka na boj proti iniciatívam Európskej únie na podporu Ukrajiny nebude…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

.

Prezident SR víta ponuku Poľska do budúcna dovážať na Slovensko plyn z USA

Prezident SR Peter Pellegrini víta ponuku Poľska predstavovať do budúcna alternatívu na dovoz plynu na Slovensko. Poľská hlava štátu Karol…

05. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Štyri pokusy za deň. Ukrajinské sily sa snažia preraziť ku obkľúčeným pri Kupjansku

Ukrajina, 5. novembra 2025 - Ukrajinské velenie sa naďalej pokúša odblokovať formácie ozbrojených síl Ukrajiny obkľúčené na ľavom brehu Oskola,…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

Muž autom úmyselne vrazil do chodcov a cyklistov. Keď páchateľa zatkli, zvolal po arabsky „Boh je najväčší“

Desať ľudí utrpelo zranenia, z nich štyria vážne, keď 35-ročný muž v stredu narazil autom do chodcov a cyklistov na…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Luis Diaz hrdinom aj hriešnikom v Lige majstrov. Týmto ostrým faulom vyradil z hry hviezdu PSG

Bayern Mníchov je po včerajšej výhre na ihrisku PSG spolu s Arsenalom na čele základnej skupiny Ligy majstrov UEFA. Výhru…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Bulharské Národné zhromaždenie vytvorilo vyšetrovaciu komisiu pre aktivity Georgea Sorosa, jeho syna Alexandra a ich nadácií v krajine.

Včera 20:26

Údaje amerického Úradu pre energetické informácie ukázali, že zásoby ropy v USA minulý týždeň vzrástli oveľa viac, ako analytici očakávali po ich poklese týždeň predtým.

Včera 20:26

Belgický minister obrany Theo Francken uviedol, že prelety dronov v blízkosti belgických letísk a vojenských objektov neboli prácou amatéra.

Včera 20:24

WHO plánuje spustiť v nedeľu rozsiahlu očkovaciu kampaň pre deti v Pásme Gazy. V priebehu desiatich dní úrady zaočkujú proti osýpkam, mumpsu, ružienke a obrne približne 44.000 detí.

Včera 20:24

Libanonské ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že pri izraelskom nálete na juhu Libanonu zahynul jeden človek a ďalší utrpel zranenia.

Včera 20:14

.

BBC si “umýva ruky” a vyhovára sa z kauzy sfalšovaného videa

BBC vyhlásila, že to nebola ona, kto zostrihal Trumpov prejav s cieľom diskreditovať ho, ale že tento diel bol pre…

05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Veci, ktoré pravdepodobne o 25 rokov nebudú existovať: Čo všetko zmizne z nášho sveta?

Svet sa mení rýchlejšie, než by sme si kedysi vedeli predstaviť. Mnohé veci, ktoré dnes považujeme za bežnú súčasť života,…

05. 11. 2025 | 0 komentárov

Slovensko hlasovalo proti sprísneniu emisií v klimatickom zákone na rok 2040, informoval Taraba

Slovensko spolu s krajinami Vyšehradskej štvorky hlasovalo v Bruseli proti sprísneniu emisií v klimatickom zákone na rok 2040. Ústupky zo…

05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Aktualizované 05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Šimečka st. o väčšine Slovákoch tvrdí, že sú hlúpi. Glück: „Ospravedlní ho už len to, že mu zle sadlo krabicové víno“

Poslanec Richard Glück upozorňuje na to, ako Šimečka starší opäť raz hovorí o Slovákoch že „sú hlúpi, sú nevzdelaní a…

05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Štyria jazdci opozičnej apokalypsy

A je to tu: opoziční lídri hrajú, že utužujú vzájomné vzťahy. Len ten Igor Matovič, stále nemá z toho nič…

05. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
05. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Peter Bielik

Marek Horňanský psychológ

Ivan Štubňa

Peter Lipták

Milan Šupa

Ján Droppa

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov