Róbert Fico

NAŽIVO

Pôrodnica v Saint-Amand-Montrond ponúka nastávajúcim matkám prémiu 1000 eur, ak využijú pri pôrode jej služby.

15:19

Francúzske námorníctvo spustilo paľbu na päť dronov, ktoré preleteli nad základňou na polostrove Île Longue v Bretónsku, kde kotvia francúzske jadrové ponorky vybavené balistickými raketami.

15:08

Novozélandská polícia oznámila, že už má prívesok v tvare vajíčka Fabergé v hodnote vyše 17.000 eur, ktoré pred niekoľkými dňami v klenotníctve prehltol 32-ročný muž podozrivý z jeho krádeže.

14:46

Bundestag schválil návrh zákona, ktorý zavádza brannú povinnosť pre mladých mužov a počíta so zvýšením počtu vojakov v aktívnej službe predovšetkým na dobrovoľnom základe.

14:45

Úrady Burkiny Faso prepustili osem členov Medzinárodnej organizácie pre bezpečnosť mimovládnych organizácií, ktorí boli zadržaní na základe obvinení zo špionáže.

13:34

Zo stratégie národnej bezpečnosti vyplýva, že Trumpova administratíva má v úmysle udržať väčšiu vojenskú prítomnosť USA na západnej pologuli, odvrátiť pozornosť od Blízkeho východu, predísť „civilizačnému rozkladu“ Európy, vyrokovať čo najskoršie ukončenie vojny na Ukrajine, obnoviť strategickú stabilitu s Ruskom a zabrániť vypuknutiu konfliktu medzi Čínou a Taiwanom.

13:33

Pápež zrušil Komisiu pre dary Svätej stolici. Celý majetok komisie prechádza na Svätý stolec.

13:31

Legislatíva týkajúca sa chovu spoločenských zvierat, najmä tzv. množiarní psov, sa v SR sprísni, do parlamentu by sa mal návrh dostať asi na jar 2026. Zakázaný by mal byť chov a množenie „nepapierových“ psov za účelom ich predaja. Oznámil to minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD) za účasti ústredného riaditeľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR Martina Chudého.

12:58

V poľskom Sejme sa skončila utajená časť rokovania, počas ktorej premiér Donald Tusk predložil informáciu o bezpečnosti štátu. Podľa zdrojov agentúry PAP údajne hovoril o ruských stopách v tzv. kryptoafére. Sejm pokračuje rokovaním o zákone o kryptomenách, ktorý prezident Karol Nawrocki vetoval.

12:57

Hnutia ANO a SPD a strana Motoristi sebe by chceli, aby sa hlasovanie o vyslovení dôvery novej českej vláde v Poslaneckej snemovni Parlamentu ČR uskutočnilo 13. januára. Po rokovaní lídrov vznikajúceho vládneho kabinetu v sídle hnutia ANO na pražskom Chodove to povedal predseda Poslaneckej snemovne a šéf hnutia SPD Tomio Okamura.

12:50

Mikulášska nádielka v roku 2025 bude pre domácnosti o niečo náročnejšia než vlani. Tento rok totiž kopíruje vývoj na globálnych trhoch, ktoré aj naďalej po väčšinu roka sužovalo drahé kakao či kolísavé ceny ovocia. Domáce faktory zvýšenia DPH či transakčnej dane zároveň zvyšovali ceny medziročným tempom 4 %. Kombinácia týchto faktorov spôsobila, že typický mikulášsky balíček je v priemere o takmer 10 % drahší ako pred rokom, najmä ak obsahuje čokoládu či exotickejšie ovocie. Záleží samozrejme na „veľkosti čižmičky“.

12:09

Európska komisia privítala predbežnú politickú dohodu, ktorú dosiahli vyjednávači Európskeho parlamentu a Rady EÚ o cielených zmenách nariadenia EÚ o odlesňovaní. 

12:08

Od 1. apríla budúceho roka bude mať nárok na dávku ošetrovné širší okruh osôb a zjednoduší sa aj striedanie členov rodiny pri dlhodobom ošetrení. Vyplýva to z novely zákona o sociálnom poistení, ktorá rozšírila okruh ľudí s nárokom na krátkodobé aj dlhodobé ošetrovné o chorú manželku či manžela rodiča alebo osvojiteľa, ako aj o chorých osvojiteľov, teda nevlastných rodičov a ich príbuzných.

12:07

Európsky trh s pivom, spotreba aj export, klesá už piaty rok po sebe. Uvádza sa to v najnovšej správe o európskych trendoch v pive za rok 2025, ktoré vo štvrtok (4. 12.) médiám sprístupnila organizácia The Brewers of Europe (Pivovarníci Európy).

12:07

V opakovanej súťaži na prenájom časti priestorov v rekonštruovanej budove Prachárne v centre Trnavy, kde kedysi sídlil známy mliečny bar, uspel koncept cukrárenskej firmy Elezi. TASR to potvrdila hovorkyňa mesta Trnava Veronika Majtánová. Prevádzka by mala ponúknuť moderné prepojenie tradičného konceptu mliečneho baru s remeselnou cukrárenskou výrobou.

12:06
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Vyzerá to tak ako keby SNS si isté médiá kupovala

Predseda vlády SR Robert Fico a členovia jeho kabinetu ako aj viacerí politici vládnych strán sa dlhodobo sťažujú na pracovné metódy novinárov – vo vládnom žargóne červených denníčkov, a majú tým na mysli činnosť mainstreamových médií, ktoré označujú za nepriateľské voči tejto vláde. To, o ktoré ide je notoricky známe

Róbert Fico
Na snímke premiér SR Róbert Fico (tretí zľava) / Foto: SITA-Tomáš Bokor
❚❚
.

Médiá hlavného prúdu, ktoré ako som sa v minulosti vyjadril, sa  najneskôr v období 2020 – 2023 za vlády vulgárneho Matoviča, nevýrazného a nadštandardne pasívneho Hegera ako aj progresivistického Ódora spreneverili svojmu poslaniu objektívne informovať. Uväznené v slonovinovej veži progresivizmu a ponorené hlboko v bažine svojich liberálnych myšlienok samé seba ešte aj dnes už úplne neodôvodnene stále vnímajú ako mienkotvorné, čo je prinajmenšom smiešne,  ale čo je podstatné hlavne sa Matovičových vlád rekvalifikovali na externé Propagndaabteilungy vládneho establishmentu, ktorý zjavne v zmysle inštrukcií zvonka, ľudí až do vypuknutia ukrajinskej krízy otravoval a šikanoval nezmyselnými, škodlivými a takmer všetky aspekty života negatívne ovplyvňujúcimi opatreniami proti pseudopandémii Covid 19 a Robertovi Ficovi dlhodobo znepríjemňovali život.

Nejaká podobná situácia bola donedávna aj v USA. Mnohé médiá život pomerne intenzívne znepríjemňovali aj novozvolenému americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Ten sa s nimi ale v extrémne krátkom čase po svojom zvolení, inaugurácii a hlavne prevzatí moci v štáte elegantne vysporiadal.

S ohľadom na informácie, ktoré včera, 5. februára 2025 publikoval Fox News je zrejmé, že Politico za Bidenovej vlády dostalo najmenej 8,2 milióna amerických dolárov. Biely dom oznámil, že Department of Government Efficiency – v princípe vládna agentúra zameraná na zlepšenie efektivity verejného sektora, vládnych služieb, optimalizáciu procesov a audit vládnych výdavkov, ktorej od januára šéfuje najbohatší muž na svete, ktorého majetok časopis Forbes ešte v jauári 2025 odhadol na 426 miliárd amerických dolárov, Elon Musk, ruší platby v prospech Politico.

Tlačová tajomníčka Bieleho domu Karoline Leavittová v stredu potvrdila, že Politico dostávalo od americkej vlády finančné prostriedky, a tieto vyschnú v momente keď sa administratíva Donalda Trumpa začne zameriavať na obmedzenie nezmyselných výdavkov.

Leavittova bola konfrontovaná s otázkami, ktoré sa týkali informácií, že mediálne organizácie budú ovplyvnené plánom Elona Muska znížiť financovanie Americkej agentúry pre medzinárodný rozvoj (USAID). Vyhlásila, že bola informovaná o financovaní médií zo strany USAID. Týkalo sa to aj Politico, ktoré bolo viac ako 8 miliónmi amerických dolárov zadotované peniazmi daňových poplatníkov, ktoré boli použité na dotovanie predplatného. Leavittova uviedla, že toto už sa diať nebude. Podľa nej Department of Government Efficiency v týchto chvíľach pracuje na zrušení týchto platieb. Je to celoštátny vládny projekt detailného auditu výdavkovej štruktúry federálnej vlády, spresnila Leavittová.

.

Je zrejmé, že Trumpova administratíva sa vyznačuje extrémne vysokou mierou efektivity, čo sa o vláde Roberta Fica žiaľ povedať nedá.  Inaugurácia Donalda Trumpa sa konala 20. januára 2025. Prakticky od prvého dňa kedy Trump prevzal moc v krajine sa dejú veci. Je veľmi vysoko pravdepodobné, že je to aj výsledkom toho, že sa obklopil takými  energickými, efektívnymi a vysoko motivovanými ľuďmi ako Elon Musk.

Donald Trump sa s nepriateľskými médiami vysporiadal v priebehu pár dní. Vláde Roberta Fica sa to nepodarilo ani po takmer roku a pol odkedy je pri moci. Na Slovensku, zdá sa, deje sa presný opak toho čo v USA. Nepriateľské médiá sú aj napriek výsledku volieb a výmene vlády stále veľmi štedro financované štátom peniazmi daňových poplatníkov. Na konci dňa, peniaze ľudí, ktorí si želali zmenu končia v rukách tých, ktorí im celé roky ničili život a intenzívne znepríjemňovali zhruba rovnako ako samotnému premiérovi Ficovi a jeho koaličným partnerom vo vláde.

Problémom je najmä to, že SNS Andreja Danka, minimálne na zlosť Smeru, minulý rok miliónmi eur zafédrovala TV Markízu cez štátnu firmu Tipos, ktorý je, resp. mal by byť pod kontrolou koaličnej SNS a jej nominantov.

A to sa ešte nebavíme o tom, že kým v krajine veľkostných parametrov USA legendárne Politico dostalo 8 miliónov amerických dolárov, tak TV Markíza na Slovensku, ktoré samo o sebe má veľkosť amerického okresu niektorého zo štátov tvoriacich USA, od Tiposu pod gesciou Andreja Danka získala ešte o 2 milióny viac.

To, že v samotnej kolíske demokracie vláda médiá na hulváta finančne podporovala v tom, aby šírili tie „správne a nezávadové“ názory je pomerne smutné, ale ok. Asi ďaleko viac by nás malo zaujímať, ako je možné, že slovenská vláda si ani s nepriateľskými médiami, ani s dúhovými mimovládkami poradiť nevie.

.

Platí Andrej Danko cez štátny Tipos mediálne „výpalné“, nemá pod kontrolou aktivity svojich politických nominantov, alebo má na to nejaký iný dôvod? Tieto ako aj viaceré ďalšie otázky sú po takmer roku a pol od volieb asi celkom legitímne a na mieste.

 

Prečítajte si tiež:

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Michal Durila

Dušan Hirjak

Milan Šupa

Gustáv Murín

Viktor Pondělík

Miroslav Urban

.
.
.

Spišiak zotrel Hamrana za vyjadrenia o Maškarovej. Prezidentky Policajného zboru sa zastal aj minister

Bývalý prezident Policajného zboru Slovenskej republiky Štefan Hamran (SaS) nedokáže prehltnúť fakt, že do funkcie policajného prezidenta minister vnútra Matúš…

05. 12. 2025 | Aktualizované 05. 12. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Brusel čaká historicky najväčší protest

V centre európskej politiky sa očakáva masová účasť poľnohospodárov a potravinárov z celej Európskej únie. 18. decembra má do Bruselu…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najnovší prieskum: PS vedie. Demokrati pred KDH

Ak by sa parlamentné voľby konali na prelome novembra a decembra, zvíťazilo by v nich hnutie Progresívne Slovensko . Volilo…

05. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Putin je pripravený pokračovať v nepretržitých dodávkach palív do Indie

Vladimir Putin uviedol, že je pripravený pokračovať v „nepretržitých dodávkach“ palív do Indie. Krajina však čelí rastúcemu tlaku USA, aby…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump odhalil, čo si praje pre svet

Americký prezident predstavil dôležitý dokument – Národnú bezpečnostnú stratégiu . Stratégia menuje priority na západnej pologuli, okrajovo sa dotkne vojny…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
.

Svoboda pre HS: Bláhová nie je žiadna morálna autorita, prepojenia na OĽANO a Denník N sú zjavné. 900-tisícový obchod a previazané funkcie nemožno prehliadať

Poslanec NR SR Zdenko Svoboda nedávno poukázal na prepojenia bývalej šéfky Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Renáty Bláhovej s…

05. 12. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia reparačným úverom pre Ukrajinu vzdoruje USA aj Putinovi. Alebo si sama pod sebou píli konár?

Európska únia sa snaží odolať tlaku zo strany Washingtonu a Moskvy, má totiž ambiciózne ciele. Chce si opäť získať plnohodnotné miesto…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Pohár trpezlivosti nad Matovičom pretiekol. Rozdávanie handier bude mať dohru

Pohár trpezlivosti nad vyčíňaním poslanca Igora Matoviča počas parlamentných zasadnutí pretiekol. Jeho pondelkové rozdávanie handier poslancom strany HLAS-SD bude mať…

05. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Všetko vzácne a krehké

Matka a dcéra sa zúfalo pokúšajú zmieriť práve vo chvíli, keď ich vzťah môže navždy zničiť desaťročné tajomstvo – silný…

05. 12. 2025 | | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

V Európe rastie pochopenie potreby významných územných ústupkov Ukrajiny na ukončenie vojny

V Európe rastie pochopenie potreby významných územných ústupkov Ukrajiny na ukončenie vojny, píše El Pais

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vyhrážky a urážky – progresívci nezvládli čeliť vlastným kauzám

Počas parlamentnej hodiny otázok a odpovedí sa vo štvrtok neovládli poslanci za PS, keď konfrontovali zástupcov vlády. Jedenástim ministrom vypísali…

05. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Balázs Orbán: „Európa stratila svoju dušu a smeruje k autoritárskej centralizácii“

Politický riaditeľ maďarského premiéra, Balázs Orbán predniesol jednu z najvýraznejších a najotvorenejších kritík súčasného politického smerovania Európskej únie počas fóra…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

USA vyzývajú niekoľko európskych krajín, aby zablokovali poskytnutie „reparačného úveru“ Ukrajine z mrazených ruských aktív

USA vyzývajú niekoľko európskych krajín, aby zablokovali poskytnutie „reparačného úveru“ Ukrajine z mrazených ruských aktív, pretože sú potrebné na dosiahnutie…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Propaganda v schránkach: PS začalo kampaň dva roky pred voľbami

Progresívne Slovensko spustilo predvolebnú kampaň dva roky pred voľbami, nohami. Do schránok posiela farebný pamflet plný emócií, strašenia a prepisovania…

05. 12. 2025 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Federica Mogheriniová odstupuje z funkcie rektorky College of Europe v dôsledku obvinení z podvodu

V liste adresovanom svojim študentom a absolventom bývalá šéfka zahraničnej politiky Európskej únie oznámila svoju rezignáciu z funkcie rektorky College…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vyhráva Čína v pretekoch inovácií?

Úspechy čínskeho inovatívneho vývoja jej umožňujú konkurovať Západu a zrejme ho aj prekonať v technologickom smere, s obavami pripúšťa FT. Jednoznačné vedúce…

05. 12. 2025 | Komentáre | 12 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Komentáre | 12 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinská strana prípad smrti Józsefa Sebestyéna uzavrela. Maďari budú zúriť

Ukrajinská strana sa vyjadrila ku smrti Józsefa Sebestyéna, Maďara, ktorý bol unesený ukrajinskými náborármi a ubitý na smrť, informuje denník Mandiner.…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Európa sa stratila v labyrinte svetovej politiky

Európska únia sa dnes prakticky v svetovej politike izolovala - upozornil maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó na štvrtkovom plenárnom…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Poľsko investuje 2,3 miliardy eur do švédskych ponoriek s cieľom modernizovať námorníctvo

Poľsko posilňuje svoju prítomnosť v Baltskom mori investíciami do moderných ponoriek. V exkluzívnom rozhovore pre Euronews generálporučík Jaroslaw Gromadzinski zdôraznil…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Írsko, Španielsko, Slovinsko a Holandsko budú bojkotovať Eurovíziu v roku 2026

Írsko, Španielsko, Slovinsko a Holandsko budú bojkotovať Eurovíziu v roku 2026 kvôli tomu, že Izrael dostal povolenie zúčastniť sa na…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Čína umiestnila vo vodách východnej Ázie veľké množstvo vojenských a pobrežných plavidiel

Čína umiestnila vo vodách východnej Ázie veľké množstvo vojenských a pobrežných plavidiel, informuje agentúra Reuters

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Polícia vyšetruje incident v bratislavskej ubytovni, muž utrpel bodné zranenie

Polícia sa zaoberá vyšetrovaním nočného incidentu v ružinovskej ubytovni v Bratislave, pri ktorom mal 29-ročný muž bodnúť nožom 33-ročného muža…

05. 12. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

05. 12. 2025 | Aktualizované 05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Aktualizované 05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Babiš sa stane českým premiérom 9. decembra

Český prezident Petr Pavel oznámil, že miliardár Andrej Babiš bude v utorok 9. decembra vymenovaný za premiéra. Babišova strana ANO…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Štátny fond rozvoja bývania mení prístup k bývaniu. Digitalizácia výrazne urýchli vybavovanie žiadostí

Štátny fond rozvoja bývania prechádza najväčšou modernizáciou za poslednú dekádu. Jeho cieľom je priblížiť sa ľuďom a výrazne zrýchliť proces…

05. 12. 2025 | Ekonomika | PR článok | 1 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Ekonomika | PR článok | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Regenda dúfal, že zostane v NHL čo najdlhšie. Vedenie San Jose ho nevypočulo a posiela ho naspäť na farmu

Napriek tomu, že slovenský útočník Pavol Regenda skóroval v dvoch prvých zápasoch NHL po presune z farmy v AHL, vedenie…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Napriek sľubom o zvrate v migrácii vstúpilo tento rok do Nemecka 100 000 žiadateľov o azyl

Nemecký kancelár Friedrich Merz sľúbil počas svojej kampane „de facto zákaz vstupu do Spolkovej republiky Nemecko pre všetkých“ pre osoby…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Indické námorníctvo si prenajíma od Ruska jadrovú ponorku

Rusko, 5. decembra 2025 - Téma návštevy ruského prezidenta Vladimira Putina v Naí Dillí je na titulných stranách všetkých hlavných…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Minister Rudolf Huliak sa pýta Jaroslava Naďa: „Prečo klamete?“

Minister cestovného ruchu a športu SR, Rudolf Huliak sa vyjadril ku klamstvám, ktoré šíri Jaroslav Naď ohľadne platov a odmien…

05. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Pôrodnica v Saint-Amand-Montrond ponúka nastávajúcim matkám prémiu 1000 eur, ak využijú pri pôrode jej služby.

15:19

Francúzske námorníctvo spustilo paľbu na päť dronov, ktoré preleteli nad základňou na polostrove Île Longue v Bretónsku, kde kotvia francúzske jadrové ponorky vybavené balistickými raketami.

15:08

.

Zatknutie neobchádza ani celebrity. Toto sú ich fotografie po zadržaní

Zatknutie môže postihnúť kohokoľvek - dokonca aj tých najslávnejších ľudí - a práve tieto momenty, zachytené na policajných fotografiách, často…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Anglicko zasiahlo zemetrasenie

Obyvatelia hlásia, že ich domy zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 3,3, ktoré podľa Britskej geologickej služby malo epicentrum neďaleko pobrežia Silverdale…

05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
05. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

"Dá ešte veľa gólov!" Nový tréner Middlesbrough naplno počíta so Strelcom

Bývalý útočník Slovana Bratislava David Strelec nezažíva najlepšiu prvú časť sezóny po prestupe z Niké ligy do anglickej Championship. V…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Hlavné posolstvá z rozhovoru ruského prezidenta pre India Today

Indický televízny kanál India Today uverejnil rozhovor s Vladimirom Putinom. Hlavné vyhlásenia prezidenta

04. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Takmer každá krajina sveta má zlaté rezervy. Kto ich vlastní: štát, alebo „páni peňazí“?

Rusko, 5. decembra 2025 - Európska centrálna banka rýchlo usadila talianskych poslancov na ich miesto - konštatuje ruský analytik Valentin…

05. 12. 2025 | 0 komentárov

Americké ministerstvo financií čiastočne zrušilo sankcie uvalené na ruský Lukoil

Ministerstvo financií Spojených štátov predĺžilo vo štvrtok povolenie na pokračovanie prevádzky čerpacích staníc značky Lukoil mimo Ruska a pozastavilo niektoré…

04. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
04. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Michal Durila

Dušan Hirjak

Milan Šupa

Gustáv Murín

Viktor Pondělík

Miroslav Urban

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov