Vynálezca vakcíny z buniek potrateného plodu svedčil pred americkým súdom priam ako nacista

USA 10. decembra 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

 

Nedávno sa v USA konal jeden z mnohých súdnych sporov medzi rozvedenými rodičmi o ich deťoch. Jednou z nezrovnalostí bola otázka očkovania, ktoré matka odmietla. Vakcinačné odvetvie sa rozhodlo uskutočniť demonštračný proces a zaplatilo nielen za právnikov otca, ktorý je za očkovanie, ale tiež tam poslalo ako špičkového odborníka jedného z najvplyvnejších ľudí v tejto oblasti, autora vakcíny proti ružienke, Stanleyho Plotkina

Stanley Plotkin
Na snímke Stanley Plotkin

Tento krok sa ukázal byť absolútnym fiaskom. Plotkin, ktorý súhlasil s výpoveďou ako znalec, bol 11. 1. 2018 nútený zložiť prísahu pred súdom a po dobu ôsmich po sebe nasledujúcich hodín odpovedal na otázky právnika zastupujúceho matku. Počas výsluchu Plotkin potvrdil všetky obvinenia a podozrenia z očkovania a vakcín, ktoré priemysel a tlač zvyčajne nazývajú „konšpiračnou teóriou”. Špecialista s čestným titulom z Kalifornskej univerzity Berkeley School of Law a skúsenosťami na Najvyššom súde Izraela, Aaron Siri, dorazil na vypočúvanie. Takmer okamžite právnik prinútil odborníka na vakcíny, aby uznal existujúci otvorený konflikt záujmov.

Plotkin potvrdil, že on vlastne prišiel svedčiť v prospech núteného očkovania dieťaťa a farmaceutických produktov od spoločností ako Merck, GSK, Sanofi a Pfizer, od ktorých Plotkin pravidelne dostáva desaťročia milióny dolárov. V nasledujúcom kole otázok Siri dokázal, že Plotkin osobne stelesňuje všetky znaky „skorumpovanej vedy”, ktorú opísala v dobre známom článku na túto tému šéfredaktorka časopisu New England Journal of Medicine Marcia Angell. Ten súdu prečítal.

 

Ide o nasledovné:

– Plotkin zabudol uviesť konflikt záujmov, ktorý vyplýva z jeho práce konzultanta v rovnakých spoločnostiach, ktoré hodnotia produkty,

– okrem poskytovaných “konzultácií” je členom dozorných rád spoločností,

– má patentové dohody a poberá licenčné poplatky,

– súhlasili s podpísaním pseudovedeckých publikácií v záujme spoločnosti neznámymi ľuďmi,

– propaguje farmaceutické prípravky sponzorované farmaceutickými spoločnosťami,

– s potešením prijíma drahé granty vo forme darov a cestovných nákladov od farmaceutických spoločností.

– že úspešnému použitiu kultúry z jedného potrateného dieťaťa predchádzal výskum na tkanivách z cca 100 ďalších potratených plodov.

 

Siri metodicky pri každom z týchto bodov preukázal nevyvrátiteľné dôkazy – ktoré Plotkin potvrdil svojim „áno”.

 

Pokiaľ ide o výsluch, ktorý sa venoval skutočnému testovaniu vakcíny, Plotkin bol pod tlakom dôkazov poskytnutých Sirim nútený pripustiť, že:

– veľa vakcín z aktuálneho detského kalendára bolo testovaných na bezpečnosť iba niekoľko dní, čo je nedostatočné (a to potvrdil priamo Plotkin) aby sa zistilo oslabenie imunitného systému,

– zverejnené výsledky testov úmyselne zakrývajú alebo podhodnocujú údaje o nežiaducich účinkoch a zároveň nadhodnocujú efektívnosť vakcín,

– vakcinačný účinok je slabý a trvá iba niekoľko rokov,

– hlásenie nežiaducich účinkov v registroch sledovania po uvedení na trh predstavuje iba 1 zo 100 skutočných vedľajších účinkov.

Plotkin potvrdil, že je ateista, ktorý podľa Cirkvi skončí v pekle. Ukázal, že vierou pohŕda a odmieta výhradu svedomia – právo odmietnuť očkovanie z náboženských dôvodov.

Potom sa izraelský právnik rozhodol demonštrovať úroveň humanizmu samotného lekára a pristúpil k dvojminútovým otázkam:

Siri: “Už ste niekedy použili siroty na testovanie experimentálnych vakcín?”

Plotkin: “Áno”

S: “Už ste niekedy použili vakcíny vo svojom výskume na mentálne retardovaných?”

P: “Nepamätám si svoju účasť na výskume, ktorý sa týka ľudí s mentálnym postihnutím. V 60-tych rokoch sa to považovalo za bežnú prax.”

S: “Pamätáte si tento článok o vakcíne proti rubeole?”

P: “Áno.”

S: “Tento článok uvádza, že touto experimentálnou vakcínou bolo zaočkovaných 13 mentálne retardovaných detí.”

P: “Ok. V tomto prípade som to urobil.”

S: “Tvrdili ste niekedy, že je najlepšie experimentovať s tými, ktorí menej prispievajú k blahu spoločnosti, napríklad na deťoch alebo dospelých so zdravotným postihnutím?”

P: “Nepamätám si presne, ale je to celkom možné.”

Právnik cituje Plotkinov článok, v ktorom sa uvádza, že “vakcíny by sa mali najprv testovať nie na zdravých deťoch a dospelých, ale na deťoch a dospelých, čo sú síce ľuďmi podľa formy, ale nie v zmysle spoločenského potenciálu”.

P: “Áno.”

S: “Môže zaznieť výhrada, že táto otázka zapadá do nacistickej filozofii, no myslím, že nie je ťažké rozlíšiť týchto nefunkčných ľudí od členov etnicky a rasovo ostatných skupín .”

P: “Uhm.”

S “Už ste niekedy experimentovali s experimentálnou vakcínou na deťoch, ktorých matky boli vo väzení?”

P: “Áno.”

S: “Už ste niekedy použili ľudí žijúcich v krajinách pod koloniálnou vládou na experimentovanie s experimentálnymi vakcínami?”

P: “Áno.”

S: “Vykonali ste tieto experimenty v belgickom Kongu?”

P: “Áno.”

S: “Na tomto experimente sa zúčastnilo viac ako milión ľudí?”

P: “Áno.”

Nasledujúce ráno po tomto výsluchu pán Plotkin oficiálne odmietol pokračovať v súdnom konaní.

Môžete sledovať celé vypočúvanie osoby z najvyššej svetovej očkovacej pyramídy.

Toto je epizóda stretnutia, kde o tom hovorí Stanley:

(úplný záznam z vypočutia na súdnom pojednávaní 11. 1. 2018 (zoznam 9 filmov za hodinu, celkom 9 hodín prostredníctvom tohto odkazu):

 

Stanley Plotkin, Under Oath on Vaccines – Full 9h Video:

 

 

Jana Ray-Tutková

 

Pošlite nám tip

Odporúčame

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

NAŽIVO

20:03

Pápež František po príchode na návštevu francúzskeho mesta Marseille v piatok odsúdil ľahostajnosť európskych lídrov voči migrantom. Reagoval tak na rastúcu neochotu Európy prijímať migrantov.

20:01

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov a azerbajdžanský minister zahraničných vecí Džejhun Bajramov sa stretávajú v New Yorku na okraj podujatí Valného zhromaždenia OSN.

“Na stretnutí s Lavrovom sa azerbajdžanský minister zahraničných vecí ospravedlnil Moskve za smrť ruských príslušníkov mierových síl,” uviedlo ruské ministerstvo zahraničných vecí.

19:39

Organizátori Berlínskeho maratónu v piatok vyzvali klimatických aktivistov, aby nenarúšali nedeľňajšie preteky, sú však pripravení aj na takúto možnosť.

19:24

Americký prezident Joe Biden údajne svojmu ukrajinskému kolegovi Volodymyrovi Zelenskému počas štvrtkového stretnutia v Bielom dome povedal, že USA dodajú Kyjevu niekoľko striel dlhého doletu. S odvolaním na štyri nemenované americké zdroje o tom informuje stanica NBC News. Denník The Washington Post (WP) neskôr napísal, že má ísť o strely ATACMS.

19:23

Arménski predstavitelia z odštiepeneckého Náhorného Karabachu v piatok oznámili, že na rokovaniach s Azerbajdžanom zatiaľ nedošlo k dohode o bezpečnostných zárukách alebo amnestii. Pokračujú aj rokovania o stiahnutí karabašských jednotiek zo spornej enklávy i o návrate civilistov, ktorí v dôsledku krátkych, ale intenzívnych bojov tento týždeň ušli zo svojich domovov v Karabachu.

19:17

Nový komisár Európskej únie (EÚ) pre klímu Maroš Šefčovič vyjadril v piatok presvedčenie, že jadrová energia je v boji proti klimatickým zmenám veľmi dôležitá. “Ak sa pozriete na početné prognózy na rok 2050 a neskôr, úprimne, ešte som nevidel prognózu, ktorá by naznačovala, že klimatickú neutralitu možno dosiahnuť bez jadrovej energie,” povedal na okraj Valného zhromaždenia OSN v New Yorku.

19:09

Azerbajdžan v piatok oznámil, že do prevažne Arménmi obývanej enklávy Náhorný Karabach dopravil potraviny a ďalšiu humanitárnu pomoc. Došlo k tomu dva dni po tom, čo tamojšia separatistická vláda súhlasila s prímerím po krátkych, ale intenzívnych bojoch s azerbajdžanskými jednotkami.

19:07

Indický lunárny rover a pristávací modul zatiaľ nereagovali na pokusy odborníkov obnoviť s nimi komunikáciu.

Indická organizácia pre vesmírny výskum (ISRO) to uviedla na X (predtým Twitter).

“Prebiehajú pokusy o nadviazanie komunikácie s pristávacím modulom Vikram a lunárnym roverom Pragyan s cieľom zistiť ich stav po prebudení z hibernácie. Zatiaľ od nich nebol prijatý žiadny signál. Pokusy o nadviazanie kontaktu budú pokračovať,” uvádza sa vo vyhlásení ISRO.

19:06

Ruské ministerstvo obrany: V súlade s dohodami o zastavení nepriateľských akcií začali karabašské ozbrojené formácie odovzdávať zbrane a vojenské vybavenie pod kontrolou ruských mierových síl.

Ruské mierové sily zaznamenali počas dňa dve porušenia prímeria v Náhornom Karabachu, bez obetí.

18:36

Britský kráľ Karol III. a jeho manželka kráľovná Kamila pricestovali v piatok na záver návštevy Francúzska do mesta Bordeaux na juhozápade krajiny. V radničnej záhrade zasadili dub.

18:16

Normalizácia vzťahov medzi Izraelom a Saudskou Arábiou je “na dosah ruky”, vyhlásil v piatok na pôde Organizácie Spojených národov (OSN) izraelský premiér Benjamin Netanjahu a dodal, že Palestínčania by nemali dostať možnosť tento krok vetovať.

18:06

Väznený ruský opozičný politik a bloger Alexej Navaľnyj je opäť v trestnej cele. Jeho v poradí dvadsiaty “pobyt” na samotke bude trvať štyri dni. Táto informácia bola podľa agentúry DPA zverejnená v piatok na platforme X prostredníctvom kanálu Alexey Navalny, ktorý spravujú politikovi spolupracovníci na slobode.

Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE

NAJNOVŠIE

NAJNOVŠIA KARIKATÚRA

POČASIE NA DNES

FOTO DŇA

Bociany stoja vo svojom hniezde a obloha sa sfarbuje dočervena pred východom slnka v meste Wehrheim pri Frankfurte nad Mohanom

Autor: TASR/AP-Michael Probst

Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali

Vášeň v Tebe

Ako byť atraktívnejší v očiach ostatných? "Je to kombinácia rôznych faktorov"

0 icon

23.09.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Mnoho ľudí hľadá odpovede na to, ako byť atraktívnejší v očiach ostatných, o čom svedčí aj obľúbenosť početných návodov na túto tému. Podľa Matthewa Husseyho – odborníka na vzťahy – je kľúčovou otázkou súbor určitých „jedinečných vlastností“.

Vložte sódu bikarbónu do rúry a váš dom sa rozžiari. Tento liek porazí ocot

0 icon

22.09.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Nie každý vie, že sóda bikarbóna sa dá rýchlo premeniť na ďalší čistiaci prostriedok, ktorý je obľúbenou zložkou mnohých pracích prostriedkov. Je to zjavne sóda. Využitie v domácnosti je naozaj široké. Prečo sa oplatí používať sódu?

Vezmite si lepiacu pásku a pripevnite ju na kefu. Neunikne Vám už nič

0 icon

22.09.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Jedným z čistiacich doplnkov, ktoré má každý z nás, je zametacia kefa. Doma ju používame neustále, no málokto má rád zametanie. Existuje však jeden šikovný trik, ktorý túto činnosť značne uľahčí a urýchli. Urob len jednu vec.

Nenechajte sa oklamať kopcami na trávniku. Nie je to krtko! Vložte vetvičky do otvoru a vyhnajte škodcu

0 icon

22.09.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Všimli ste si, že nejaké zviera začalo okusovať rastliny vo vašej záhrade? Pozor, nemusí to byť krtko ani kuna. Vo vašej záhrade sa možno usadil hryzec vodný, ktorý je oveľa nebezpečnejší ako iní škodcovia.

Nastrúhajte ho a vložte do vrecka. Tento trik raz a navždy vyženie mole z vášho šatníka.

0 icon

22.9.2023 Redakcia Vášeň v tebe - Odevné mole môžu napáchať veľa škody. Ak ich v šatníku zbadáte, ihneď zakročte a zbavte sa problému raz a navždy. Účinným zásahom sa odevné mole stanú minulosťou. Ako sa ich zbaviť? Stačí použiť obľúbenú zložku.

Armádny Magazín

Biologické zbrane Pentagónu: z Ukrajiny do Kazachstanu a potom všade inde?

0 icon

USA, 22.september 2023 - Výskyt antraxu v Kazachstane môže byť spôsobený presunom amerických biolaboratórií do republiky Moskva a Peking si uvedomujú hrozbu, ktorú predstavuje biologický výskum Washingtonu v Strednej Ázii. Rusko a Čína sa preto spoločne postavia proti rozmiestneniu biolaboratórií v susedných krajinách, uviedol 12. septembra námestník ruského min

"Putinove kliešte: od Severnej Kórey po Karibské more

0 icon

Rusko, 22. september 2023 - Ak by niekto v roku 2014 v centrále NATO navrhol, že Rusko by mohlo na vojenské zosilnenie okolo svojich hraníc reagovať rozsiahlym strategickým manévrom, vyvolalo by to len blahosklonný úsmev. Všetko, čo mala Ruská federácia v tom čase k dispozícii na použitie v zahraničí, bola…

"Zelenského zlá chvíľa": Seymour Hersh sprostredkoval názor amerických spravodajských služieb

0 icon

Ukrajina, 22.september 2023 - Seymour Hersh vo svojom článku pod názvom "Zelenského zlá chvíľa" sprostredkoval názor amerických spravodajských služieb. Rusko na Ukrajine zvíťazilo, protiofenzíva zlyhala, ale Biely dom naďalej klame. "Mnohí v americkej spravodajskej komunite sa domnievajú, že demoralizo

Taktika obhajoby nacistov pred Norimberským tribunálom

0 icon

USA, 22.september 2023 - Z knihy: Francine Hirsch. Norimberský proces: Sovietsky zväz a Medzinárodný vojenský tribunál. Moskva: Nová literárna revue, 2023. Z angličtiny preložil R. Ibatullinová.   Vyjadrenia obhajoby sa začali v piatok 8. Marca. Súdna sieň bola opäť plná, ako počas sovietskej úvodnej reči.... Mnohí obžalovaní s

Antonio Guterres: Medzinárodný menový fond nepomáha chudobným krajinám

0 icon

USA, 21.september 2023 - Medzinárodné finančné inštitúcie, najmä MMF a Svetová banka, sú už dlho pod paľbou kritiky verejnosti a dokonca aj vládnych predstaviteľov v mnohých krajinách sveta. Tieto inštitúcie pracujú pre bohaté krajiny Západu. A chudobné krajiny, ktoré sa dostali do sietí MMF a SB, začínajú žiť podľa kánonov…

TopDesať

Jednoduché cviky pred spaním na zoštíhlenie nôh!

0 icon

Fitness tréneri tvrdia, že najdôležitejšia vec pri cvičení je vytrvalosť. Buďme však k sebe úprimní: každodenné cviky nie sú práve najvzrušujúcejšie. Je ľahšie usilovať sa o dokonalé tvary s náležitou usilovnosťou, ak viete, že vám cvičenie nezaberie veľa času. Krátka zostava vyvinutá známou americkou trénerkou celebrít Tracy Andersonovou pomáha odstrániť…

Takto vyzerajú posledné Miss Universe v súkromí

0 icon

Všetky spĺňajú rovnaké kritériá výnimočnej krásy, ale za žiarivou korunkou si každá Miss Universe razí inú, no rovnako inšpiratívnu životnú cestu. A keď sa so svojimi miliónmi sledovateľov podelia o záblesky zo svojho každodenného života, objavíme výrazné osobnosti týchto žien. To nám opäť dokazuje, že keď sa v jednej osobe…

Koľko trojuholníkov vidíte? Táto hádanka vás poriadne potrápi

0 icon

Koľko trojuholníkov vidíte na tomto obrázku? Táto hádanka vás poriadne potrápi. Hádanka vyzerá jednoducho, no dokáže potrápiť aj tých najbystrejších a najpozornejších ľudí. Kumar Ankit, študent inžinierstva z Indie, navrhol a poslal túto geometrickú hádanku do Quora, čím vyzval používateľov, aby našli všetky skryté trojuholníky na tomto obrázku (nič nie je…

Aj riešenie problémov sa môže stať naozajstnou zábavou

0 icon

Jednou z perfektných ľudských vlastností je vynaliezavosť. Aj vďaka tejto charakteristike môže byť riešenie problémov obrovskou zábavou. Podobná vynaliezavosť, akú môžeš vidieť na nasledujúcich fotografiách, má v sebe takmer každý z nás. Je schovaná v našom vnútri a je len na nás, ako s ňou dokážeme pracovať. Práve vďaka takýmto…

Depresia trápi mnoho ľudí. Pomôcť im dokážu mozgové implantáty

0 icon

Experimentálna operácia, ktorá vysiela elektrinu do mozgu, môže priniesť úľavu od duševných porúch, medzi ktoré patrí aj depresia. V horúce slnečné nedeľné popoludnie na Manhattane sa pre Jona Nelsona zastavil čas. Stál na chodníku a lúčil sa so svojimi tromi deťmi, ktoré prišiel do mesta vyzdvihnúť starý otec z Long…

Facebook icon

Vážení čitatelia, prosíme vás, aby ste sa prihlásili na našu novú facebookovú stránku. Facebook nám totiž zmazal niektoré účty, ktoré starú stránku spravovali