Ľuboš Machaj

NAŽIVO

Aprílový kontrakt na zlato si na burze Comex polepšil o 83,50 dolárov a uzavrel na 5080,90 dolárov za uncu. Spotové zlato v piatok vzrástlo na 5107,45 dolárov za uncu.

Včera 19:58

Mexické médiá informovali, že armáda zabili mexického drogového bosa Nemesia Rubéna Osegueru Cervantesa, známeho ako „El Mencho“.

Včera 19:55

Aprílový kontrakt na ropu WTI v piatok stúpol o 8 centov na 66,48 USD za barel. Ropa Brent s aprílovým kontraktom uzavrela so ziskom 10 centov na 71,76 USD za barel.

Včera 19:48

Pri Sabahu na ostrove Borneo došlo k  zemetraseniu s magnitúdou 7,1.

Včera 19:36

Talianske úrady informovali, že pri pádoch lavín v horských oblastiach v Taliansku zahynuli najmenej dvaja ľudia zahynuli pri pádoch lavín v horských oblastiach na severe Talianska.

Včera 19:35

Minister zahraničných vecí Juraj Blanár odcestuje v pondelok (23. 2.) do Bruselu na zasadnutie Rady EÚ pre zahraničné veci. Hlavnými témami rokovania ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ budú vojna na Ukrajine a vývoj na Blízkom východe vrátane izraelsko-palestínskeho konfliktu či situácie v Iráne a Sýrii. V rámci pracovného programu v Bruseli sa Blanár zúčastní tiež na stretnutí šéfov diplomacií s vysokopostaveným predstaviteľom pre Gazu Nikolajom Mladenovom.

Včera 19:30

Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR nakúpili šesť áut typu SUV za 463.800 eur s DPH. Dodá ich firma Porsche Slovakia. Vyplýva to zo zmluvy, ktorú zverejnili v centrálnom registri. Zmluva je účinná od 17. februára. Dodávateľ musí autá dodať najneskôr do 120 dní od tohto dátumu, prípadne skôr, keď ich bude mať k dispozícii.

Včera 18:47

V kamennom sarkofágu v Assisi vystavili telesné pozostatky katolíckeho svätca Františka z Assisi.

Včera 18:38

Arákčí si myslí, že stále je dobrá šanca na diplomatické riešenie sporu medzi Iránom a USA o jadrový program Teheránu.

Včera 18:37

Slovenský útočník Juraj Slafkovský sa na ZOH 2026 v Miláne dostal do All-Star tímu turnaja – ako jeden z najmladších hráčov sa vo veku 21 rokov zaradil medzi absolútnu elitu olympijského hokeja.

Včera 18:13

Aj prezident USA fandil svojmu tímu, ktorý si dnes po 46-rokoch vybojoval zlatú medailu na ZOH (USA získali zlato naposledy v roku 1980). Trump na svojej sociálnej sieti zdieľal sériu podporných príspevkov. „Toľko výhier!!!!“, napísal. V skoršom príspevku zdieľal nadšenie z finálového zápasu: „Aká hra!!!,“ uviedol. Zlatým medailistom tiež zablahoželal : „Blahoželáme nášmu skvelému americkému hokejovému tímu. ZÍSKALI ZLATO. WOW!“

trump
Trumpov príspevok / Foto: Screenshot
Včera 18:00

USA porazili Kanadu v mužskom hokeji na olympijských hrách v napínavom predĺžení, americký mužský tím vyhral 2:1. Americký mužský tím naposledy získal zlatú medailu v mužskom hokeji na olympijských hrách v roku 1980.

Včera 17:01

V Lotyšsku zachránili dvoch ľudí z ľadovej kryhy v Baltskom mori. Obaja sa prechádzali po čiastočne zamrznutom mori neďaleko obce Plienciems.

Včera 16:25

Americká tajná služba zastrelila muža, ktorý vstúpil do bezpečnostného perimetra areálu Mar-a-Lago. Trump bol v tom čase v Bielom dome.

Včera 15:33

Federálny úrad pre letectvo oznámil, že v súvislosti s dronovými útokmi na Moskvu obmedzili  štyri letiská v Moskve z bezpečnostných dôvodov prevádzku.

Včera 15:31
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Machaj má “obavy”. Danko naznačil, kedy bude známe meno nového šéfa STVR

Odchádzajúci generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj odmieta argumenty vládnej koalície pri tvorbe zákona o Slovenskej televízii a rozhlase (STVR). Pripomenul, že od 1. júla má viesť telerozhlas štatutárny zástupca, no jeho meno ešte nie je známe. Zdôraznil tiež, že do zvolenia nového generálneho riaditeľa môžu ubehnúť asi štyri mesiace. Štatutárny zástupca nebude podľa neho môcť podpisovať projekty za vyššie sumy, preto môže byť ohrozená výroba ďalších programov

Ľuboš Machaj
Na snímke Ľuboš Machaj / Foto: TASR – Pavel Neubauer
❚❚
.

“Po prvom júli nastupuje medziobdobie, mal by prísť štatutárny zástupca. Doteraz nikto nepovedal, kto. Očakával som štandardnú komunikáciu, že niekoľko dní pred skončením môjho funkčného obdobia sa niekto ohlási a povie, že by mal prebrať odo mňa kompetenčné veci, materiály,” povedal Machaj na utorkovej tlačovej konferencii.

Šéf RTVS pripomenul, že štatutár nemá plné kompetencie, môže podpisovať zmluvy do výšky 200.00 eur. “Ale podľa platnej legislatívy sa musí všetko nad 100.000 eur posielať na radu, ktorá nebude fungovať,” povedal s tým, že podpisovať tak bude môcť zmluvy len do 100.000 eur. “To bude dosť veľký problém z hľadiska zachovania výrobných kapacít na jeseň a najmä na budúci rok,” skonštatoval.

Zákon považuje za účelový, koalícia podľa neho pracuje s neoverenými informáciami. Machaj odmieta, že RTVS je v strate. Nesúhlasí ani s tým, že by absentovala pôvodná tvorba.

.

Machaj podľa svojich slov nedostal ani racionálne argumenty na to, že spravodajstvo RTVS nie je objektívne. “Rada pre mediálne služby je jediná schopná určovať, čo je a čo nie je porušením zákona, teda aj nedodržaním objektivity, nič také sa nestalo,” povedal a poukázal na nový prieskum, podľa ktorého má telerozhlas najobjektívnejšie spravodajstvo. Dodal, že 93 percent programov RTVS bolo vo verejnom záujme.

Za zavádzanie označil aj tvrdenia, že RTVS zarába ročne len šesť miliónov eur na reklame. V projekte spravodajského kanála RTVS :24 sa Machaj snažil o podporu spravodajstva, podporu online spravodajstva a stabilizovanie pracovných podmienok pre zamestnancov. Myslí si, že sa to podarilo a kanál sa stal relevantným hráčom na televíznom trhu.

Šéf RTVS informoval aj o liste, ktorý bol adresovaný prezidentovi SR Petrovi Pellegrinimu aj premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD) od reprezentantov verejnoprávnych vysielateľov z Európy. “Upozorňujú na to, čo sa môže stať, keď sa verejnoprávny priestor dostane do silného tlaku politikov,” uzavrel.

 

Danko: Nové meno štatutára STVR by malo byť známe včas

Nové meno štatutára Slovenskej televízie a rozhlasu (STVR) by malo byť známe včas. Uviedol to podpredseda Národnej rady (NR) SR a šéf SNS Andrej Danko. Dodal, že ho má oznámiť podpredseda NR SR Peter Žiga (Hlas-SD), ktorý je poverený riadením parlamentu. Verí, že štatutárom bude človek, ktorý má skúsenosť s riadením.

.

Žiga podľa slov Danka disponuje niekoľkými životopismi a je pripravený na variantu, že zákon o STVR sa podpíše. “Určite vám v pondelok oznámi meno, ja verím, že to bude človek, ktorý má skúsenosť s riadením a ktorý to medziobdobie zvládne tak, aby to nebol človek, nazvime to, z úplne inej brandže alebo ulice,” dodal Danko na tlačovej konferencii. “Poverený predseda určite včas a príslušným spôsobom oznámi osobu, ktorú si vybral,” skonštatoval. So záujemcami sa má Žiga podľa jeho slov aj stretnúť. Skritizoval Machaja za jeho manažovanie inštitúcie.

Šéf Výboru NR SR pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS) pripomenul, že štatutár má riešiť operatívu. “Štatutár má dostatok kompetencií, aby inštitúciu držal v chode, ale samozrejme, zásadné koncepčné veci budú až na legitímne zvolenom riaditeľovi,” dodal.

Dočasný riaditeľ nemá podľa jeho slov dôvod robiť zásadné personálne ani programové zmeny. “Toto všetko bude až legitímny riaditeľ,” dodal.

Opozičná poslankyňa Zora Jaurová (PS) považuje v tomto smere zákon za problematický. Myslí si, že “štvormesačné bezvládie” sa podpíše na fungovaní inštitúcie na minimálne rok. Poukázala na to, že zákon je napísaný tak, že v realite nebude riadny generálny riaditeľ štyri mesiace a minimálne tri mesiace ani rada. “Poveriť dočasného štatutára na celý jeden kvartál určite nejakým spôsobom ovplyvní chod inštitúcie, nehovoriac o tom, že jeho nebude nikto kontrolovať, pretože tá rada nebude,” dodala.

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) sa zmení na STVR. Riaditeľa má voliť deväťčlenná rada so štyrmi nominantmi ministerstva kultúry. Poradným orgánom rady má byť deväťčlenná etická komisia. Vyplýva to zo zákona o STVR, ktorý minulý týždeň schválili poslanci NR SR. Zákon má byť v prípade podpísania prezidentom SR účinný od 1. júla. Dňom účinnosti zákona má zaniknúť funkcia súčasného šéfa RTVS Ľuboša Machaja aj mandát členov súčasnej Rady RTVS.

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

René Pavlík

Milan Šupa

Gustáv Murín

Marek Brna

Miroslav Urban

Marián Tkáč

.
.

V pokuse o atentát na generála Alexejeva sa objavila „britská stopa“

V pokuse o atentát na zástupcu náčelníka GRU generála Alexejeva „je možné vysledovať britskú stopu“. Vyhlásil to riaditeľ FSB Alexander…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Podozrivý telefonát v priamom prenose

Do televízneho kanálu C-SPAN zavolal muž s hlasom podobným Trumpovi a predstavil sa ako „John Barron“, Republikán z Virgínie. Objavili sa…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Čo donútilo NASA odložiť pilotovanú misiu obletu Mesiaca?

Technické problémy prinútili NASA odložiť pilotovanú misiu na oblet okolo Mesiaca. Americká vesmírna agentúra uviedla, že príčinou je problém s…

23. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Mnohým je tu smutno, niektorí z toho aj žijú

Pro-opozičná propaganda mala cez víkend rušno…

23. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Premiér: Slovensko nie je banánová republika, ktorá hneď urobí všetko, čo si želá Brusel alebo Kyjev, či Washington, alebo Moskva

„Ak nám prezident odkazuje, že si máme kúpiť plyn a ropu niekde inde ako v Rusku, hoci to je ťažšie…

22. 02. 2026 | Z domova | 9 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 9 min. čítania | 0 komentárov
.

Jágr zhodnotil Slovákov na ZOH. V Slafkovskom vidí seba

Slovenský útočník Juraj Slafkovský bol po včerajšom finálovom zápase medzi Kanadou a USA menovaný do all-stars tímu celého podujatia. Ešte…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Arákčí: Teherán má právo na sebaobranu, ak rokovania s USA zlyhajú

Iránsky minister zahraničných vecí Abbás Arákčí v nedeľu varoval, že Teherán sa bude brániť každému útoku Spojených štátov, ale zároveň…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ďalší pokus o atentát na Trumpa? Svedkom streľby bol ukrajinský podnikateľ

Trumpova ochranka zastrelila ozbrojeného muža, ktorý sa pokúsil vniknúť do rezidencie Mar-a-Lago, kde sa nachádza sídlo amerického prezidenta. Podľa správ…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trumpa „zrazili z vrcholu“

Čo znamená rozhodnutie Najvyššieho súdu USA o clách a aký bude vplyv na Irán a Ukrajinu?

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Objavte cestu k trvalému šťastiu a slobode

Táto kniha odhaľuje, ako prevziať kontrolu nad svojím životom a prekonať strach zo zmeny. Nájdete ju TU

22. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj v panike: Odvetu Slovenska a Maďarska nečakal

„Ultimáta by mali byť adresované Kremľu, nie Kyjevu,“ uviedlo ukrajinské ministerstvo zahraničných vecí vo svojom vyhlásení, ktorým reagovalo na hrozby…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Americký hrdina Jack Hughes! Američania po 46 rokoch vyhrali olympijské zlato

Hokejisti USA sa stali víťazmi olympijského turnaja mužov v Miláne. V očakávanom finále zámorských gigantov Američania zdolali Kanaďanov 2:1 po…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Brusel vyzval Washington, aby dodržiaval podmienky obchodnej dohody z minulého roka

Európska komisia v nedeľu vyzvala Washington na dodržiavanie podmienok obchodnej dohody, na ktorých sa Spojené štáty a Európska únia (EÚ)…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Vojna na Ukrajine si podľa nových odhadov vyžiadala 150-tisíc obetí

Počas vojny na Ukrajine zahynulo v dôsledku bojových operácií 150-tisíc ľudí. Takéto výpočty uvádza nemecká výskumná nadácia Rockwool Foundation Berlin,…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajine chýba najmenej štvrť milióna vojakov, aby prelomila situáciu na fronte

Ukrajina musí zmobilizovať minimálne 250-tisíc dodatočných vojakov a zabezpečiť omnoho viac zbraní, aby mohla zmeniť situáciu na fronte

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Čo sme si mohli dovoliť za pomoc venovanú Ukrajine?

Ukrajine sme poskytli pomoc v neuveriteľnej hodnote. Ako prejav vďaky nám zastavili kohútik ropovodu Družba. Občiansky aktivista Miroslav Heredoš sa…

22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ukrajinu v noci napadlo takmer 300 úderných dronov a 50 rakiet

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

22. 02. 2026 | Aktualizované 22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Aktualizované 22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

EÚ chce nafukovať svoj rozpočet, zatiaľ čo my musíme šetriť

Európska únia plánuje v dlhodobom výhľade navýšiť vlastný rozpočet. Na tom by možno nebolo nič zlé, keby tie peniaze išli…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Podivná Majerského hra

Šéf kresťanských demokratov vysiela do éteru protichodné signály…

22. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

USA zverejnili termín pre rokovania s Iránom

USA sú pripravené uskutočniť nové kolo rokovaní s Iránom 27. februára, ale pod podmienkou, že Teherán do 48 hodín predloží…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Sú známe nové podrobnosti dohody o vzácnych surovinách medzi Ukrajinou a USA

Ukrajinský kabinet ministrov stanovil mechanizmus rozdeľovania peňazí z dohody s USA o vzácnych zdrojoch. V čom spočíva podstata?

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Maďarsko napokon nezastaví dodávky elektriny na Ukrajinu. Szijjártó prezradil stanovisko k 20. balíku sankcií

Maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó vyhlásil, že Maďarsko napokon nezastaví dodávky elektriny na Ukrajinu, ako to krajina pôvodne zamýšľala.…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Irán ráta s útokom USA. Chámeneí vypracoval plán pre prípad jeho zabitia

Irán sa pripravuje na odrazenie útoku zo strany USA, vychádzajúc z toho, že údery sú nevyhnutné, píše The New York…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kaliňák: Trh s ropnými produktmi na Slovensku nie je ohrozený

Trh s ropnými produktmi na Slovensku nie je ohrozený. Ropa začne do krajiny prúdiť v najbližších dňoch. V diskusnej relácii…

22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Na amnestiu Banderovcov v roku 1955 dnes dopláca celá Európa

Ukrajina, 22. februára 2026 - 17. septembra 1955 vyšiel dekrét Prezídia Najvyššieho sovietu ZSSR „O amnestii sovietskych občanov, ktorí spolupracovali…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Vo Washingtone sa v otázke operácie v Iráne vytvorili dve vetvy

Naďalej prichádzajú veľmi protichodné informácie o plánoch Washingtonu vo vzťahu k Iránu

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Z rozsudku v kauze Mýtnik podľa ministra vyplýva, že nevznikla žiadna škoda

Z rozsudku v kauze Mýtnik vyplýva, že štátu nevznikla žiadna škoda a IT tendre na finančnej správe neboli predražené. V…

22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Útek z väzenia: 8 najlegendárnejších príbehov, ktoré obleteli svet

Útek z väzenia fascinuje verejnosť už celé desaťročia. Príbehy odvážnych, vynaliezavých a často až neuveriteľných únikov dokazujú, že ani tie…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Macron osobným listom požiadal Trumpa o zrušenie sankcií proti viacerým európskym predstaviteľom

Francúzsky prezident Emmanuel Macron nedávno listom požiadal amerického prezidenta Donalda Trumpa o zrušenie sankcií, ktoré Washington uvalil na viacerých európskych…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Aprílový kontrakt na zlato si na burze Comex polepšil o 83,50 dolárov a uzavrel na 5080,90 dolárov za uncu. Spotové zlato v piatok vzrástlo na 5107,45 dolárov za uncu.

Včera 19:58

Mexické médiá informovali, že armáda zabili mexického drogového bosa Nemesia Rubéna Osegueru Cervantesa, známeho ako „El Mencho“.

Včera 19:55

Aprílový kontrakt na ropu WTI v piatok stúpol o 8 centov na 66,48 USD za barel. Ropa Brent s aprílovým kontraktom uzavrela so ziskom 10 centov na 71,76 USD za barel.

Včera 19:48

Pri Sabahu na ostrove Borneo došlo k  zemetraseniu s magnitúdou 7,1.

Včera 19:36

.

Korčok proti Slovensku

Bývalý poslanec György Gyimesi si posvietil na to, ako Ivan Korčok v politike prezlieka kabáty

22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Sikorski: Poľsko má viac tankov než Nemecko, Francúzsko a Británia dokopy, malo by viesť Európu

Nemecko, 22. februára 2026 - Čas Nemecka a Francúzska pominul, Európa potrebuje nového lídra a on už existuje - a…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Uhrík: Hnutie Republika konštruktívne komunikuje s viacerými politickými stranami

Mimoparlamentná strana Republika rokuje o úzkej spolupráci v komunálnych voľbách s koaličnou SNS. Vládny Smer-SSD nie je pre Republiku „vysnívaným…

22. 02. 2026 | Aktualizované 22. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Aktualizované 22. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vynálezy, ktoré svet radšej poslal do zabudnutia

Vynálezy dokážu meniť svet, no nie všetky vynálezy sa zapíšu do histórie ako úspešné. Niektoré produkty vznikli s ambíciou riešiť…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Orbán pomenoval, prečo konflikt na Ukrajine pretrváva

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil Ukrajinu z toho, že nemá v pláne ukončiť konflikt – kvôli financiám plynúcim zo Západu

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Má Irán šancu v boji proti USA?

Podľa celého radu indícií sa príprava USA na útok na Irán dostala do záverečnej fázy a nevyprovokovaná agresia USA a…

22. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

René Pavlík

Milan Šupa

Gustáv Murín

Marek Brna

Miroslav Urban

Marián Tkáč

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov