Mimoriadne rokovanie parlamentu k odvolávaniu ministra vnútra Romana Mikulca

NAŽIVO

Podľa Wadephula už samotná ponuka Číny, že európskym podnikom umožní vývoz vzácnych zemín na základe všeobecných licencií, naznačuje možné zmiernenie obchodného napätia medzi Čínou a EÚ.

20:18

Orbán oznámil, že Turecko zaručí pokračovanie dodávok ruského plynu do Maďarska.

20:03

Európska komisia uviedla, že Meta, ktorej patria sociálne siete Facebook a Instagram, poskytne užívateľom v EÚ väčšiu kontrolu nad svojimi údajmi a bude sa im zobrazovať menej personalizovaných reklám.

20:02

EÚ vyzvala Thajsko i Kambodžu, aby „prejavili maximálnu zdržanlivosť“ po obnovení bojov v ich spornom pohraničí a naliehavo vyzvala obe krajiny, aby sa vrátili k pozastavenej mierovej dohode.

19:48

Pápež položil veniec bielych kvetov k stĺpu sochy Nepoškvrneného počatia Panny Márie na Španielskom námestí v Ríme. Pripomenul, že katolícka cirkev 8. decembra slávi Slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie.

19:23

Orbán po rokovaní s Erdoganom povedal, že európska ekonomika sa zmenila, vojenský priemysel bude mať čoraz väčší význam. Medzi Maďarskom a Tureckom, boli vybudované mosty, ktoré umožňujú vojensko-priemyselnú spoluprácu.

19:22

Zelenskyj opäť potvrdil, že kompromis v otázke územia v rámci mierových rokovaní v Ukrajine zatiaľ nebol dosiahnutý.

Pripomíname, že Rusko požaduje od Ukrajiny odovzdať celé územie Doneckej oblasti. Podľa médií túto požiadavku podporujú aj Američania, ktorí vyvíjajú tlak na Kyjev.

19:00

Film Jedna bitka za druhou o Paula Thomasa Andersona je s deviatimi nomináciami favoritom cien Zlatý glóbus. Nominácie oznámili v pondelok v Beverly Hills.

18:36

Grécki farmári požadujúci vyplatenie dotácií EÚ zastavili prevádzku dvoch hlavných medzinárodných letísk na ostrove Kréta – v Irakliu a Chanii.

18:14

Zelensky opustil Downing Street po rokovaniach s britským premiérom Starmerom bez komentára pre tlač, informujú ukrajinské médiá.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron a nemecký kancelár Friedrich Merz opustili rezidenciu britského premiéra ešte skôr.

18:11

Merz a Macron už opustili rezidenciu britského premiéra, kde sa stretli so Zelenským a Starmerom, aby diskutovali o Trumpovom mierovom pláne.

18:06

Zelenskyj vyhlásil, že spolu s lídrami Veľkej Británie, Francúzska a Nemecka musia dnes prijať dôležité rozhodnutia.

Mertz zároveň povedal, že je skeptický voči niektorým detailom v návrhu USA na mierové urovnanie.

Macron povedal, že „ruská ekonomika začína trpieť, najmä po našich posledných sankciách“.

Starmer vyhlásil, že „otázka Ukrajiny je vecou Ukrajiny“.

Pripomíname, že Zelenskyj označil za najproblematickejšiu otázku požiadavku stiahnuť ukrajinské vojská z Donbasu.

18:05

Odborové zväzy Louvru majú v úmysle od 15. decembra začať štrajk proti zhoršujúcim sa pracovným podmienkam, informuje Le Monde.

„Každý deň sa sály múzea zatvárajú oveľa skôr, ako je plánované, kvôli nedostatku personálu, ako aj kvôli technickým poruchám a zchátralosti budovy. Prístup k umeleckým dielam je obmedzený… Návšteva Louvru sa stala skutočnou prekážkovou dráhou,“ uvádza sa vo vyhlásení troch odborových zväzov.

18:03

Wadephul vyzval Čínu, aby využila svoj vplyv na Rusko a prinútila Moskvu vstúpiť do serióznych rokovaní o ukončení vojny na Ukrajine.

17:49

Prezident KDR Félix Tshisekedi obvinil Rwandu z porušovania záväzkov, ktoré pre ňu vyplývajú z mierovej zmluvy podpísanej nedávno v Bielom dome s cieľom ukončiť ozbrojené násilnosti na východe KDR.

17:36
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Blaha komentuje. Rozhovor Ta3 so Sachsom sa stal moderným samizdatom. Odporná cenzúra

Ľuboš Blaha vo svojom najnovšom príspevku spomína samizdat, Banderovcov a čínsky špionážny balón nad Amerikou. Robí to, ako vždy, sebe vlastným štýlom, ale v súhrne má pravdu: Svet sa rúti do katastrofy

Mimoriadne rokovanie parlamentu k odvolávaniu ministra vnútra Romana Mikulca
Na snímke poslanec NR SR Ľuboš Blaha (SMER-SD)
❚❚
.

Svoj príspevok začína slovami, ktorými sa často zosmiešňujú šíritelia konšpiračných teórií, ktoré však po tom, čo predviedla televízia Ta3, nadobúdajú horkokyslú príchuť: “Čítajte, kým to cenzori nezmažú!”

Vymazanie záznamu rozhovoru z archívu televízie Blaha nazýva šialenou cenzúrou: “Akože – to, že sa v éteri nemôže objaviť Blaha, Chmelár či Čarnogurský, to je jedna vec. To je taká provinčná gestapáčtina. Ale to, že z archívu vymažú rozhovor so slávnym americkým ekonómom Jeffrey Sachsom, to je vrchol šialenstva. Sachs povedal pravdu o Ukrajine – je to geopolitický spor, v ktorom majú prsty Američania. A jedine východisko sú mierové rokovania. Reláciu okamžite stiahli z archívu a ľudia si ju dnes posúvajú ako za totality – ako samizdat. Po internete kolujú nahrávky z mobilu, ľudia si Sachsa potajme sťahujú a šíria. Až sem sme sa dopracovali. Stačí mať iný názor ako americká propaganda a vymazávajú už aj amerických profesorov. Vraj na pokyn z Globsecu. TA3 sa musela zblázniť – toto je pošliapanie akejkoľvek žurnalistickej etiky.” Prepis rozhovoru so Sachsom i samotné video priniesli Hlavné správy tu. “Po tom, čo po nedeliach páchajú Pat a Mat slovenskej žurnalistiky Dírer a Iliev, ktorí prezentujú svoj dúhový svetonázor ako Písmo Sväté, najnovšie TA3 pristúpila k priamej cenzúre. Už cenzurujú nielen Slovákov, ale aj Američanov. To nevymyslíš, to sú slovenské médiá,” píše Blaha. K rozhovoru Ta3 so Sachcom, respektíve k tomu, čo sa s ním potom stalo, sa vyjadril aj ďalší známy komentátor Eduard Chmelár. Keby nebolo sociálnych sietí alebo internetu vôbec, situácia by náramne pripomínala dobu normalizácie, nie však v relatívne pokojných osemdesiatych rokoch, ale skôr oveľa tvrdšiu dobu sedemdesiatych rokov.

Ďalšie pomyselné dno podľa Blahu prerazili aj v Denníku N. Otvorene obhajovali banderovcov: “Vraj počas vojny nevraždili, ale len mierumilovne presviedčali ľudí o tom, aký zlý je komunizmus,” píše Blaha. “Ja len pripomínam, že ukrajinskí banderovci povraždili desiatky tisíc ľudí, sťahovali svoje obete z kože, neľudsky mučili, zabíjali malé deti… A týchto Denník N obhajuje. Vraždili aj na Slovensku. A plienili vo veľkom. Obhajovať fašistické zverstvá je na Slovensku kriminálny čin. Ale už sa mi ani nechce písať trestné oznámenie na Denník N. Veď načo. Zase mi nejaká slniečkarska vyšetrovateľka Pilná napíše, že banderovci sú super a terorizmus je super a tak… Tu bude treba urobiť poriadok po voľbách. Kým majú v rukách políciu, nepomôže nič. No príde čas.” Denník N akoby nevnímal, že síce generácia svedkov týchto udalostí už takmer vymrela, ich spomienky však prežívajú v ich deťoch. A znovu medzi nich patrí aj Chmelár, ktorý popísal skúsenosť, ktorú mala jeho rodina s Banderovcami. Ten je dokonca za to, “… aby sme začali hovoriť o trestnoprávnej zodpovednosti popieračov banderovských zločinov. Kým ešte nestačili všetkým vymyť mozgy a kým ešte žijú ľudia, ktorí si pamätajú pravdu.”

.

“Už len čakám, kedy sa v liberálnych médiách dozviem, že piati hrdinskí Ukrajinci zachránili v Karlovke život nevinnému Slovákovi – tým, že ho nezabili, iba ho domlátili a zničili mu auto,” neodpustil si Blaha iróniu v súvislosti s incidentom, ktorý sa stal v Bratislave. “Nemôžeme sa na nich hnevať, veď to sú Ukrajinci. Vytiahnime modro-žlté vlajočky a trepocme nimi. Čo na tom, že nejakí bastardi bijú Slovákov – oslavujme ich! Presne pred týmto sme varovali. Napúšťali sem z Ukrajiny rôzne gangy a mafiánov a môžeme sa tešiť, ako začne rásť kriminalita na Slovensku – všetko kvôli diletantom ako Čaputová, Mikulec či Naď.”

V USA sa stalo to, čoho sa Američania tak báli počas 2. svetovej vojny. Nie však zo strany Japoncov, ako vtedy, ale zo strany Číny. Nad svojim územím zostrelili údajne špionážny čínsky balón: “Na záver aspoň jedna dobrá správa. Našim milovaným americkým spojencom sa podaril najväčší vojenský úspech od druhej svetovej vojny – zostrelili meteorologický balónik, ktorý tam odfúklo z Číny. Gratulujeme americkej armáde, možno by nabudúce mohla rovno použiť na balónik atómovú bombu, veď nikdy nevieš, či z balóna náhodou niekto nebude rozhadzovať konfety. Nad Atlantickým oceánom. Au. No chápete – ohrozenie amerického sna. Ešteže americká armáda včas zasiahla, už som dve noci nespal v desivej predstave, že by balónik odfúklo až na Slovensko. Čo by sme si potom počali.” O balóne Hlavné správy písali tu.

Blahovo zhrnutie znie ako z postkatastrofických filmov: “Západ sa úplne zbláznil. Nemôžeš mať iný názor, rehabilituje sa fašizmus, podporuje sa bezdôvodné násilie… Svet sa rúti do katastrofy.” A aj keď Blaha rád a často preháňa, má pravdu.

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Miroslav Urban

Dušan Hirjak

Gustáv Murín

Ivan Štubňa

Ladislav Kubík

Dušan Doliak

.
.
.

Rusko sa chystá rozkolísať situáciu na Ukrajine, tvrdí Lubinec

Ombudsman Lubinec vyhlásil, že Rusi pripravujú na Ukrajine ďalší plán „Šatun“ vrátane protestov vo veľkých mestách

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Rada STVR schválila návrh rozpočtu, v uznesení aj povinnosti pre Flašíkovú

STVR bude v roku 2026 hospodáriť s rozpočtom bežných výdavkov vo výške 189.375.099 eur, kapitálovými výdavkami vo výške 12.889.849 eur,…

08. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Únia odmieta výzvy Elona Muska na jej rozpustenie

Európska únia v pondelok odmietla online útoky miliardára Elona Muska po tom, čo jeho sociálna sieť X dostala od Bruselu…

08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Macron v snahe získať kontrolu nad médiami narazil. Vzoprela sa pravica aj médiá

Francúzsky prezident pred časom navrhol, aby médiá niesli označenie udelené odborníkmi, ktoré by ich odlišovalo od šíriteľov falošných alebo neoverených…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Policajti z Varšavy odhalili skupinu ukrajinských hackerov. Mohla skupina operovať aj u nás?

Policajti z varšavského okresu Śródmieście zadržali troch ukrajinských občanov. Podozrivé osoby „cestovali po Európe“ v osobnom aute, ktoré bolo plné hackerského…

08. 12. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Európska únia chce posudzovať žiadosti žiadateľov o azyl a zamietať ich priamo na svojich hraniciach

Európska únia chce posudzovať žiadosti žiadateľov o azyl a zamietať ich priamo na svojich hraniciach, píše Bild

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Puci nevylučuje „menšiu” rekonštrukciu vlády

Po aktuálnych vyhláseniach šéfa poslaneckého klubu sa otvárajú nečakané alternatívy

08. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Novinka od Julie Caplin si získava srdcia čitateľov v predvianočnom čase

Žeby bola predsa len pravda, že Vianoce sú časom zázrakov, keď sa plnia aj tie najtajnejšie priania? To sa dočítate…

08. 12. 2025 | | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko chce najvyššie ukrajinské vedenie súdiť kvôli genocíde

V  tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
.

Máme spoločných nepriateľov? Šialený výrok Tuska

Sotva som otvoril oči a už som im nechcel veriť. Poľský premiér Donald Tusk vidí podľa všetkého budúcnosť svojej krajiny…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj „nie je pripravený“ podpísať mierovú dohodu podporovanú USA, vyhlásil Trump

Donald Trump vyhlásil, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj nie je pripravený podpísať mierový návrh podporovaný USA, ktorého cieľom je ukončiť…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Propaganda liberálnych médií môže utopiť opozíciu

Na to, že medzi nebezpečenstvami, ktoré hrozia opozícii, zaujíma bezohľadná propaganda liberálnych médií popredné miesto, v poslednej dobe upozornilo už…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Vzniká tretia sila v multipolárnom svete?

Prezident Vladimír Putin a indický premiér Naréndra Módí prijali po stretnutí v Naí Dillí spoločné vyhlásenie, v ktorom stanovili priority…

08. 12. 2025 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Lando Norris je hrdý na svoj spôsob víťazstva v seriáli F1

Novopečený majster sveta motoristickej formuly 1 Lando Norris vyjadril v nedeľu hrdosť na to, že svoj prvý titul získal vlastným…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Reparačná pôžička pre Ukrajinu je „veľmi krehká“. Takúto nehoráznu sumu nás to môže stáť

Belgický depozitár Euroclear, správca zmrazených ruských aktív, kritizoval reparačnú pôžičku pre Ukrajinu ako krehkú, nepredvídateľnú a rizikovú. Použitie ruských suverénnych…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Briti sú veľmi znepokojení výrazne zrýchleným postupom ruskej armády v Donbase a na Ukrajine

Londýn, 8. decembra 2025 - Poľsko nebolo pozvané na summit, ktorý sa bude konať 8. decembra v Londýne a na ktorom…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Generálna prokuratúra zistila rozsiahle nezákonnosti pri regulácii parkovania v samosprávach

Generálna prokuratúra SR zistila rozsiahle porušenia zákonnosti v oblasti právnej regulácie parkovania v mestách a obciach na úrovni 80 percent…

08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Aktualizované 08. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Tichý lovec: Prečo je sova najnenápadnejším predátorom noci

Tichý lovec je prezývka, ktorú si sova vyslúžila vďaka svojmu dokonale tichému letu, presnému lovu a neobyčajne vyvinutým zmyslom. Hoci…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Chránia progresívci korupčníkov?

Kým slovenská domácnosť sa trasie, či jej vznikne nárok na energopomoc v hodnote pár eur, na Ukrajine utápame milióny v…

08. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Fehérváry na méte 10 bodov v sezóne, Thompson má 100 víťazstiev

Hokejista Martin Fehérváry má v tejto sezóne NHL na konte už 10 kanadských bodov. Slovenský obranca v službách Washingtonu mal…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Čím Evropská komise zdůvodňuje drastickou pokutu pro síť X a proč je to absurdní

Evropská komise rozhodla minulý týden o historicky první pokutě pro provozovatele sociální sítě za nedodržování unijního nařízení DSA o digitálních…

08. 12. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Fotografie, ktoré nedávajú zmysel. Prečo by to ľudia robili?

Fotografie, ktoré nedávajú zmysel, dokazujú, že niektorí ľudia fungujú v režime čistého chaosu bez jediného záblesku kritického myslenia - a…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Na zvyšovanie napätia v strednej Európe niekedy nie je potrebné odhodlanie, stačí hlúposť

Poslanci za Progresívne Slovensko prijali 20. novembra t. r. v Komárne vyhlásenie, v ktorom vyzývajú vládu, aby uznala, že v…

08. 12. 2025 | Z domova | 8 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Z domova | 8 min. čítania | 0 komentárov

To nevymyslíš. FIFA rozhodla, že na MS sa odohrá "pride zápas". Stretnú sa v ňom konzervatívne krajiny Egypt a Irán

Na Majstrovstvách sveta vo futbale 2026 bude jeden zo zápasov venovaný liberálnej agende vyzdvihovania práv sexuálnych menšín. Už skôr sa…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Snahy o dosiahnutie mierovej dohody na Ukrajine dostávajú do kľúčovej fázy. Peskov vydal zásadné vyhlásenie

Kremeľ ocenil najnovšiu stratégiu národnej bezpečnosti Donalda Trumpa, označujúc ju za povzbudzujúcu zmenu politiky, ktorá do veľkej miery korešponduje s…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Maďarsko a Slovensko sa spájajú a podajú žalobu na súde EÚ, oznámil Szijjártó

Maďarsko a Slovensko podajú na súde EÚ žalobu o zrušenie plánu RePowerEU, ktorý počíta s odmietnutím ruského plynu do roku…

08. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Božie mlyny vyjavujú pravdu! Nielen Rusko, ale aj Británia mala počas incidentu v Salisbury nervovoparalytický „Novičok“

Londýn, 8. decembra 2025 - Nervovoparalytická látka A234, známa aj ako Novičok, o ktorej Británia tvrdí, že bola použitá na…

08. 12. 2025 | 0 komentárov

Chabé nádeje opozície sa nenaplnia. Črtá sa riešenie, tvrdí koaličný poslanec

Chabé nádeje opozície, že poslanec Ferenčák vyvolá koaličnú krízu sa nenaplnia. Ostáva síce faktom, že predseda Hlasu Matúš Šutaj Eštok…

08. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tranzice často neřeší to, co ji způsobilo. Co ukazuje analýza 82 příběhů trans lidí

Když se podíváte na pár jednotlivých příběhů trans lidí, může se zdát, že každý je úplně jiný a nejde nic…

08. 12. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Podľa Wadephula už samotná ponuka Číny, že európskym podnikom umožní vývoz vzácnych zemín na základe všeobecných licencií, naznačuje možné zmiernenie obchodného napätia medzi Čínou a EÚ.

20:18

Orbán oznámil, že Turecko zaručí pokračovanie dodávok ruského plynu do Maďarska.

20:03

Európska komisia uviedla, že Meta, ktorej patria sociálne siete Facebook a Instagram, poskytne užívateľom v EÚ väčšiu kontrolu nad svojimi údajmi a bude sa im zobrazovať menej personalizovaných reklám.

20:02

.

Bude RT India strategickým zlomom?

A čoho sa boja európske elity? Širšie povedomie vo svete o nenahraditeľnej úlohe, ktorú Rusko a India zohrávajú v globálnej systémovej…

08. 12. 2025 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Trump si kopol do Zelenského. Najdôležitejší návrh nečítal

Trump vyhlásil, že je sklamaný z absencie reakcie Zelenského na návrh mierovej dohody. Podľa jeho slov návrh získal podporu Moskvy…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok ide do Bruselu s jasným odkazom: „Suverenita nie je na predaj. Pakt o migrácii odmietame“

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok dnes odlieta do Bruselu na rokovanie ministrov vnútra, ktorého prioritnou témou má byť nelegálna migrácia.…

08. 12. 2025 | | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pôžičky, phishing aj falošné zľavy. Neviditeľné riziká, ktoré môžu pokaziť Vianoce

Vianoce 2025 prichádzajú v čase, keď slovenské domácnosti stále pociťujú dôsledky zvýšených cien potravín, energií aj služieb, no napriek tomu…

08. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Trump trafil klinec po hlavičke. Europoslanec z AfD ocenil bezpečnostné ciele stratégie USA

Nová Trumpova Národná bezpečnostná stratégia znamená rozhodujúci zlom v transatlantickom partnerstve. Ako jeden z mála, europoslanec Petr Bystroň nezdráhal prehovoriť otvorene…

08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
08. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Miroslav Urban

Dušan Hirjak

Gustáv Murín

Ivan Štubňa

Ladislav Kubík

Dušan Doliak

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov