Bratislava 25. júla 2014 (TASR/HSP)
Po minulotýždňovej predohrávke FC Družstevník Budmerice – OŠK Slovenský Grob (0:7) je cez víkend na programe hlavná porcia zápasov 1. kola nového ročníka futbalového Slovnaft Cupu 2014/2015. Tridsaťdva mužstiev dvoch najvyšších súťaží, Fortuna ligy a DOXXbet ligy, vstúpi do súťaže v 2. kole, ktoré je na programe 12. a 13. augusta. Trofej obhajuje MFK Košice, v druhom kole sa predstaví na ihrisku MŠK Námestovo.
Program 1. kola:
skupina Západ:
FC Družstevník Budmerice – OŠK Slovenský Grob 0:7
Jednota Sokol Chocholná-Velčice – TJ KOVO Beluša
TJ Veľké Lovce – OTJ Palárikovo
OK Častkovce – OŠK Trenčianske Stankovce
FK Junior Kanianka – FC Baník Horná Nitra
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – ŠK Šurany
FC Slovan Galanta – TJ Gabčíkovo
MŠK Slovan Trenčianske Teplice – FK Spartak Bánovce nad Bebravou
FK Jablonové – FC Ružinov Bratislava
MFK Nová Dubnica – TJ ISKRA Borčice
FK Kolárovo – KFC Komárno
FK Močenok – FC Neded
TJ Partizán Domaniža – FK Púchov
ŠK Tvrdošovce – ČFK Nitra
MŠO Štúrovo – FKM Nové Zámky
MŠK Želiezovce – TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Slavoj Boleráz – TJ Iskra Holíč
FO ŠK Modranka – PFK Piešťany
FK Vlčany – MŠK Thermál Veľký Meder
ŠK Blava Jaslovské Bohunice – MFK Vrbové
KFC Kalná nad Hronom – FK Slovan Levice
TJ Slovan Čeľadice – OTJ Horné Obdokovce
FK TEMPO Partizánske – ŠK Slovan Šimonovany
ŠK Šenkvice – ŠK Tomášov
ŠKP Inter Dúbravka – FK Rača
TJ Malinovo – FK Slovan Ivanka pri Dunaji
FK Karpaty Limbach – FK Dúbravka Bratislava
TJ Záhoran Kostolište – FK Stupava
FC Zohor – ŠK Lozorno
FC Malacky – FK ŠK Danubia Bratislava
TJ Dubová – ŠK Svätý Jur
TJ Čunovo – FC Rohožník
PŠC Pezinok – MFK Rusovce
TJ Slovan Viničné – TJ Rovinka
FK Vajnory – TJ Družstevník Závod
ŠK Plavecký Štvrtok OFK Vysoká pri Morave – ŠK Vrakuňa Bratislava
Novomestský ŠK 1922 – FK Inter Bratislava
Lokomotíva Devínska Nová Ves – TJ Záhoran Jakubov
TJ Veľké Leváre – FK Slovan Most pri Bratislave
SDM Domino Bratislava – ŠK Báhoň
SFC Kalinkovo – ŠK Bernolákovo
skupina Východ:
FK REaMOS Kysucký Lieskovec – OŠK Stráňavy
FK Slovenské Ďarmoty – TJ Kováčová
TJ Máj Ružomberok-Černová – TJ Družstevník Belá-Dulice
TJ Stráža – OŠK Rosina
ATTACK Vrútky – TJ Tatran Bytčica
MFK Spartak Hriňová – ŠK Vinica
MFK Revúca – MFK Detva
TJ Jednota Málinec – TJ Sklotatran Poltár
FK Slovan Trstená – TJ Tatran Oravské Veselé
FC Slovan Divín – JUPIE Podlavice Badín
ru