Kollár Majerský Danko Sulík Uhrík Matovič Šimečka Tomáš

NAŽIVO

Dánska premiérka vyhlásila, že ak sa začne obchodná vojna, Európa nebude mať na výber a bude nútená konať.

14:52

Španielsky minister vnútra Fernando Grande-Marlaska uviedol, že zrážku dvoch vysokorýchlostných vlakov, pri ktorej zahynulo najmenej 41 ľudí, nespôsobila sabotáž.

14:51

Európsky parlament prijal svoju pozíciu na rokovania s Radou Európskej únie o zlepšení dostupnosti a dodávok kľúčových liekov ako antibiotiká či inzulín.

14:34

V stredu sa pred bruselským súdom začne spor medzi Poľskom a Pfizerom o neodobraté vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Pfizer žiada od Poľska zaplatenie cca 1,34 mld. eur za 60 miliónov neprevzatých dávok.

14:34

Okamura považuje svoje stíhanie v kauze predvolebných plagátov za politicky motivovanú kauzu. Zdôraznil, že na plagátoch nevidí nič nezákonné a svoje názory neodvolá.

14:33

Lavrov povedal, že Moskva je pripravená pokračovať v hľadaní diplomatického riešenia ukrajinskej krízy, avšak Západ pokračuje v snahách toto úsilie zmariť.

14:24

Britská vláda schválila výstavbu čínskej ambasády, ktorá bude jej najväčšou v Európe.

14:14

Zelenskyj oznámil, že Ukrajinu pozvali na účasť v Rade mieru. Podľa vlastných slov si však nevie predstaviť pôsobenie v nej spoločne s Ruskom.

14:08

Von der Leyenová vyzvala Trumpa, aby nezhoršoval transatlantické vzťahy pre spor o Grónsko. „Bezpečnosť Arktídy dosiahneme len spoločne, preto sú ďalšie navrhované clá chybou, najmä medzi dlhodobými spojencami,“ povedala.

13:55

Europarlament podporil žiadosť o uplatnenie takzvaného naliehavého legislatívneho postupu pri schvaľovaní podpornej pôžičky pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur, ktorá je určená na roky 2026 až 2027.

13:54

Lavrov vyhlásil, že dohoda o akvizícii podielu maďarskej spoločnosti MOL v srbskej spoločnosti NIS by bola pre Rusko výhodná.

13:54

Serverkontroll.hu uviedol, že nová slovenská legislatíva, ktorá chráni Benešove dekréty prostredníctvom trestného práva, by sa mohla dostať na program zasadnutia Výboru pre vnútorné veci Európskeho parlamentu a neskôr aj na plenárne zasadnutie.

13:53

Guterres zo zdravotných dôvodov zrušil plánovanú účasť na konferencii Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose.

13:52

Poľský rezort vnútra oznámil, že voči veliteľovi Služby ochrany štátu generálovi Radoslawovi Jaworskému sa začalo disciplinárne konanie a bol dočasne zbavený výkonu služobných povinností.

13:52

Bessent je presvedčený, že USA a európske krajiny nájdu riešenie v otázke Grónska, nad ktorým chce prevziať kontrolu americká vláda.

13:51

Peskov uviedol, že Kremeľ tvrdí, že zatiaľ nebol pozvaný na stretnutie skupiny G7 do Paríža. Moskva pozvanie nedostala.

13:50

Lavrov vyhlásil, že Grónsko nie je „prirodzenou súčasťou“ Dánska a že problém bývalých koloniálnych území sa v súčasnosti stáva čoraz naliehavejším.

13:49

Polícia v prípade útoku strelca na mestskom úrade v meste Chřibská, pri ktorom jednu osobu zabil a ďalších šesť utrpelo zranenia, pracuje aj s verziou, že postrelená žena bola zasiahnutá zo služobnej zbrane.

13:49

Podľa Gideona Saara by sa vzťahy Česka a Izraela mohli s novou českou vládou dostať na novú úroveň. Povedal to v utorok po rokovaní s Macinkom.

13:45
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Veľká predvolebná debata lídrov najsilnejších strán, bez Smeru. Takto odpovedali na otázky od osobností

Zmena atmosféry v spoločnosti i politickej kultúry, vznik stabilnej vlády, podpora ekonomického rastu a naštartovanie ekonomiky, adresná pomoc najzraniteľnejším či úprava trestnoprávneho systému. Aj to chcú po predčasných parlamentných voľbách priniesť niektoré kandidujúce strany. V predvolebnej diskusnej relácii TV Markíza o svojich programoch a víziách diskutovali lídri hnutí a strán OĽANO Igor Matovič, Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka, KDH Milan Majerský, SaS Richard Sulík, Sme rodina Boris Kollár, SNS Andrej Danko, Republika Milan Uhrík a podpredseda Hlasu-SD Erik Tomáš

Kollár Majerský Danko Sulík Uhrík Matovič Šimečka Tomáš
Na snímke zľava horný rad Boris Kollár, Milan Majerský, Andrej Danko, Richard Sulík, Milan Uhrík, Igor Matovič, Michal Šimečka a Erik Tomáš
❚❚
.

OĽANO, PS i KDH chcú postaviť tri veľké nemocnice, nezhodujú sa v dĺžke výstavby. Podľa Šimečku sa zrejme nebudú dať všetky postaviť v jednom volebnom období. S Matovičom sa zhodli na možnosti čerpať na to európske zdroje. Pre SNS je podľa Danka v zdravotníctve prioritou cesta pacienta. Podčiarkol aj potrebu ukončiť vojnu medzi štátom a súkromníkmi a napríklad rokovať so súkromnou spoločnosťou. Obdobne to vníma aj Kollár. Považuje za naivné predstavy o postavení veľkej nemocnice za štyri roky a kúpil by tú, ktorá už je v Bratislave hotová.

Prioritou hnutia Republika v zdravotníctve je okrem iného stabilizácia siete a dostupnosť starostlivosti v regiónoch a na perifériách. Sulík chce ísť cestou znižovania čakacích lehôt a ich stanovením, znižovaní administratívneho zaťaženia či presunom očkovania na lekárne, aby sa odbremenili lekári. Majerský súhlasí s nastavením čakacích lehôt, navrhuje tiež zjednotiť systémy poplatkov.

Diskutujúci sa zhodli na potrebe riešenia platov učiteľov. Súhlasia, že nemôžu zarábať viac v Bratislave a menej na východe krajiny. Matovič, Danko, Uhrík i Tomáš by šli cestou dorovnania inými benefitmi, napríklad príspevky na bývanie.

.

Nezhodli sa pri cenách potravín. Šimečka vyhlásil, že žiadna vláda nemá nástroj na stlačenie ich cien, a že vzhľadom na situáciu vo svete nejaký čas budú vysoké. Apeluje na adresnú pomoc najzraniteľnejším skupinám. Kollár chce ísť cestou zvýšenia konkurencie pri reťazcoch a vybudovať sieť regionálnych producentov, spracovateľov a predajcov. Štátny obchodný reťazec z programu Sme rodina je podľa Tomáša nerealizovateľný. S Dankom a Uhríkom apelovali na zlepšenie dostupnosti potravín v menších obciach. Matovič vidí cestu v referencovaní cien potravín. Sulík hovorí o zjednodušení predaja z dvora a ďalších opatreniach.

V otázke spravodlivosti je podľa podpredsedu Hlasu-SD namieste vyhodnotiť, či Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) a Špecializovaný trestný súd (ŠTS) plnia svoju úlohu. Republika by ich zrušila. Danko i Kollár sú zástancami komplexnej reformy trestného zákona a poriadku. Sulík nesúhlasí so súčasným definovaním prokuratúry, zdôraznil potrebu zachovania ŠTS.

PS chce podľa Šimečku zachovať ÚŠP i ŠTS. Vie si predstaviť reformu prokuratúry, aby generálny prokurátor nebol jeden človek autokraticky postavený nad spoločnosťou. Matovič s ním súhlasil a zdôraznil potrebu boja za spravodlivosť. KDH je za zachovanie špeciálnej prokuratúry a odmieta zásahy do vyšetrovaní káuz. Majerský si vie predstaviť aj úpravu paragrafu 363 Trestného priadku, aby o jeho využití nerozhodoval jeden človek ale kolektív prokurátorov.

 

Otázky od osobností

Politici si z obálok vytiahli otázky od rôznych osobností Slovenska. Erik Tomáš odpovedal na otázku exprezidenta Rudolfa Schustera. Ten sa pýtal, ako by upokojil situáciu v spoločnosti a zlepšil medziľudské vzťahy. Tomáš odpovedal, že ich predseda Peter Pellegrini by dokázal byť premiérom, ktorý robí slušnú politiku a je zmierovateľ. Slovensku by podľa neho tiež pomohlo, keby sa do parlamentu nedostalo OĽANO.

.

Bývalý zastupujúci prezident Slovenskej republiky Jozef Migaš položil otázku, ktorú si vytiahol Milan Uhrík. Zaujímalo ho, čo by urobil pre zlepšenie politickej kultúry, pretože všetky červené čiary podľa neho boli prekročené.
„Snažili by sme sa riadiť veci profesionálne, tak ako sa sluší a patrí. V druhom rade by sme veci nehnali do extrému,“ vyhlásil predseda Republiky.

Andrej Danko dostal otázku od Andreja Kisku. Ten sa pýtal, ako zlepšiť zamestnanosť Rómov. Podľa Danka sú peniaze určené na rómske osady zle míňané a prichádzame tak o potenciál.

Boris Kollár zodpovedal otázku rektora Univerzity Komenského Mareka Števčeka, ktorého zaujíma, ako by politici zlepšili imidž slovenského vysokého školstva. Líder Sme rodina by chcel zaviesť komplexnú reformu školstva, ktorá by zohľadňovala potreby trhu práce.

Milan Majerský reagoval na otázku od predsedu Súdnej rady Jána Mazáka. Chcel vedieť, čo by urobili politici preto, aby rozhodnutia súdov neboli spochybňované. Predseda KDH povedal, že súdy spochybňujú niektorí politici a zaviedli by také opatrenia, ktoré by spružnili rozhodovanie súdov a pre občanov by sa zlepšila vymožiteľnosť práva.

Michal Šimečka si vytiahol otázku od bývalého predsedu parlamentu Pavla Hrušovského. Opýtal sa, čo by urobili ako prvé na zasadnutí nového kabinetu. Šimečka vyhlásil, že by zaviedli príspevok na bývanie. Je to podľa neho adresné opatrenie, ktoré nezaťaží štátny rozpočet a v strane ho majú pripravené.

.

Líder OĽANO odpovedal na otázku exprezidenta Ivan Gašparoviča. Jeho zaujímal postoj k Európskej únii a či by sa mala reformovať, alebo rozpadnúť. Matovič vyhlásil, že Slovensko má byť pevnou súčasťou európskeho spoločenstva.

Sulík dostal otázku od Ivety Radičovej, ktorú zaujímalo, aké zmeny by zaviedla vláda počas svojich prvých sto dní. Podľa Sulíka má SaS pripravených 100 opatrení v zdravotníctve, ktoré sa dajú zaviesť do konca tohto roka a nespôsobia výpadok v štátnom rozpočte.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Erik Majercak

Michal Durila

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Zdeno Drdol

Miroslav Urban

.
.
.

Šubová na tlačovke opísala raziu vo svojom byte: „Zaistili mi telefón, počítač“. Naď už straší, že po zmene vlády zriadi špeciálny tím

Predsedníčka strany Pirátska strana – Slovensko Zuzana Šubová opísala pondelňajší zásah polície v jej byte. Ako potvrdila na dnešnej tlačovej…

20. 01. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Koniec liberálneho svetového poriadku a nová éra vojen

Portál The Atlantic uverejňuje článok amerického politológa Roberta Kagana, manžela bývalej zástupkyne ministra zahraničných vecí Viktorie Nulandovej, o tom, ako…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj nechce sedieť s Putinom v Rade mieru. Trumpove ambície v Grónsku podľa neho „odvracajú pozornosť od skutočnej vojny“

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v utorok potvrdil, že dostal pozvanie pridať sa k tzv. „Rade mieru“ amerického prezidenta Donalda Trumpa,…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Obáva sa Naď karmy? Fico, koalícia a Smer majú len dve možnosti

Po domovej prehliadke Zuzany Šubovej vybuchla hlavne opozičná mimoparlamentná strana Demokrati, ku ktorej mala Šubová blízko

20. 01. 2026 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európsky parlament zrýchľuje schválenie 90-miliardovej pôžičky pre Ukrajinu

Európsky parlament urýchľuje schvaľovanie rozsiahlej finančnej pomoci pre Ukrajinu. Poslanci v utorok podporili využitie tzv. naliehavého postupu, vďaka ktorému budú…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Ukrajina v ťažkostiach: transatlantický spor prichádza v najhoršom možnom čase pre Kyjev

Kyjev naliehavo potrebuje americké protivzdušné rakety, ale Európania nie sú schopní ich poskytnúť

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rusko zmenilo taktiku útokov na ukrajinský energetický sektor

Rusko zmenilo taktiku útokov na ukrajinský energetický sektor, informoval Zelenskyj

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pre vyhrážky museli evakuovať Finančné riaditeľstvo. Hovorca to dáva do súvisu s reportážami mainstreamu o domovej prehliadke u Zuzany Šubovej

Budova finančnej správy na Mierovej ulici v Bratislave musela byť v utorok ráno evakuovaná. Neznámi páchatelia nahlásili e-mailom bombu a…

20. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zľava na všetko! Doživotná licencia MS Office 2021 Pro len za 31,55 €! Väčší výber balíkov Office a WinOS so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!!

Nech Vás túto zimu zahreje horúci výpredaj Godeal24! Zľavy až do výšky 62 % platia len do konca tohto týždňa!…

20. 01. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Trump sa vyhráža Macronovi

Prezident USA Donald Trump pohrozil francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi zavedením 200-percentého cla na francúzske vína za to, že odmietol účasť…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Neurážajte premiéra, lebo…

Známa Holanďanka z radov konzervatívcov tvrdo kritizovala britského premiéra. Teraz ju nechcú pustiť do krajiny

20. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Európa má v ruke nástroj, ktorým môže Trumpa nepríjemne zasiahnuť

Konflikt s Trumpom kvôli Grónsku môže podnietiť Európu k hromadnému predaju amerických cenných papierov, píše Bloomberg s odvolaním sa na…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump zverejnil osobnú správu od Macrona

Trump zverejnil na svojej sociálnej sieti osobnú správu od Macrona. Francúzsky prezident píše, že nerozumie, čo Trump robí s Grónskom.…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Slováci sa vraj „spájajú proti mafii”. Ale videl ju už niekto?

Pozrite, chápem, že v rámci politického boja si každý hľadá svoju voličskú cieľovku aj s agendou. Niekto sa postará o…

20. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Skutočný príbeh o zvrátených zločinoch, ktoré inšpirovali kultové filmy

Vražda nebola jeho najzávažnejším zločinom. Píše sa rok 1957 a celá Amerika hľadí na fotografiu štíhleho muža zo stredozápadu –…

20. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nórsko rozosiela svojim občanom listy o možnom zabavení majetku v prípade vojny

Nórsko rozosiela svojim občanom listy o možnom zabavení majetku v prípade vojny, informuje Euronews

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Šok pre slovenský futbal. TIPOS po spore Huliaka s Kováčikom odstupuje od zmluvy so SFZ

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., odstupuje od zmluvy o partnerstve so Slovenským futbalovým zväzom a spoločnosťou SFZ Marketing,…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

.

Kvíz pro demografy (aneb může za to Putin)

Každou chvíli nás naše pravdomluvná média upozorní, že se u nás rodí málo dětí. Naposledy Novinky.cz tady

20. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Rusko v noci znova vyplo niektoré oblasti Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

Čína v Davose varovala pred návratom k „zákonu džungle“, kde „silní lovia slabých“

Čínsky vicepremiér He Lifeng v utorok na Svetovom ekonomickom fóre v Davose varoval, že svet sa nesmie vrátiť k „zákonu…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Vakcíny cez SMS, vojakov na Tinderi?

V Bruseli pani Ursula práve sníva o európskej armáde. O tom, že by sa mali posielať vojaci na Ukrajinu. Vakcíny…

20. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Keď sa z grantov stane politika

AgoraEU: nevolená infraštruktúra vplyvu Bruselu za miliardy. Na svoje si prídu aj známe slovenské „firmy“

20. 01. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Ovečkin a ďalší piati hráči Washingtonu odmietli dúhovú LGBT propagandu

Legendárny ruský hokejista Alex Ovečkin v nedeľu upútal pozornosť na sociálnych sieťach po tom, čo sa pred zápasom svojho Washingtonu…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

Ruské sily úplne odrezali severovýchodný charkovský výbežok

Ukrajina, 20. januára 2026 - Ruské jednotky pokračujú v postupe v niekoľkých oblastiach v zóne špeciálnej vojenskej operácie. Jednou z…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

Iránsky "Orešnik" sa predviedol v čase konania Davoského fóra

USA, 19. januára 2026 - Prichádzajú správy, že Irán úspešne otestoval je

20. 01. 2026 | 0 komentárov

.
Hrnko pre HS

16. 01. 2026


90. roky bez ružových okuliarov: Ľudia otvorene hovoria o tom najhoršom

90. roky sú dnes často zahalené nostalgiou, no tí, ktorí ich prežili na vlastnej koži, si pamätajú aj ich menej…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

Blaha reaguje na kauzu okolo Šubovej a Naďovi pripomína jeho motto

Europoslanec Ľuboš Blaha reaguje na vynárajúcu sa kauzu, do ktorej je zapletená Zuzana Šubová, blízka strane Demokrati

19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pojďme si povídat o bramborách…

Tak nám Donald Trump zavedl cla na koalici ochotných… Ne na celou, třeba Českou republiku z toho vynechal, protože neposlala…

20. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

Už mohlo být po ní…

Normálně to nedělám, ale dneska vyjdou dva články. Svět se zbláznil natolik, že se to do jednoho textu nevejde a…

20. 01. 2026 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Česky | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Dánska premiérka vyhlásila, že ak sa začne obchodná vojna, Európa nebude mať na výber a bude nútená konať.

14:52

Španielsky minister vnútra Fernando Grande-Marlaska uviedol, že zrážku dvoch vysokorýchlostných vlakov, pri ktorej zahynulo najmenej 41 ľudí, nespôsobila sabotáž.

14:51

Európsky parlament prijal svoju pozíciu na rokovania s Radou Európskej únie o zlepšení dostupnosti a dodávok kľúčových liekov ako antibiotiká či inzulín.

14:34

V stredu sa pred bruselským súdom začne spor medzi Poľskom a Pfizerom o neodobraté vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Pfizer žiada od Poľska zaplatenie cca 1,34 mld. eur za 60 miliónov neprevzatých dávok.

14:34

.

Trump sa pri clách „obabral“. Experti zistili, že až 96 % bremena znášajú Američania

Kielsky inštitút pre svetovú ekonomiku sa domnieva, že colná politika Donalda Trumpa v skutočnosti poškodzuje americkú ekonomiku. Podľa jeho výpočtov…

20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

V dome političky, ktorá spolupracuje so stranou Demokrati, zasahovala polícia

V dome predsedníčky mimoparlamentnej Pirátskej strany – Slovensko Zuzany Šubovej zasahovala v pondelok polícia. Upozornil na to portál tvnoviny.sk. Podľa…

19. 01. 2026 | Aktualizované 19. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Aktualizované 19. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Najvzdialenejší bod na Zemi od pevniny: Tajomstvo Point Nemo

Najvzdialenejší bod na Zemi od pevniny sa nachádza hlboko v oceáne, ďaleko od civilizácie, lodných trás aj bežného ľudského dosahu.…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

Na rodičovské konflikty dopláca čoraz viac detí, komisár pre deti upozorňuje aj na porušovanie práva dieťaťa na kontakt s rodičmi

Na rodičovské konflikty dopláca čoraz viac detí. Upozornil na to Úrad komisára pre deti, ktorý v uplynulom roku opäť zaznamenal…

20. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 01. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Šimon Nemec tretíkrát v sezóne rozhodol gólom v predĺžení o víťazstve New Jersey

Od 11. decembra 2025 do 19. januára 2026 odohral Šimon Nemec v NHL iba štyri zápasy. Zranenie v spodnej časti…

20. 01. 2026 | 0 komentárov

Fico po stretnutí s Trumpom telefonoval s Merzom, chystá sa poslať list von der Leyenovej

Po tom, čo sa premiér Robert Fico stretol s americkým prezidentom Donaldom Trumpom, telefonoval s nemeckým kancelárom Friedrichom Merzom. Témou…

19. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
19. 01. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Erik Majercak

Michal Durila

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Zdeno Drdol

Miroslav Urban

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov