NAŽIVO

Dánska ministerka pre európske záležitosti Marie Bjerreová uviedla, že Maďarsko blokuje stanovisko EÚ k rozširovaciemu procesu vzhľadom na to, že odmieta prístupové rokovania s Ukrajinou.

19:52

Libanonské ministerstvo zdravotníctva oznámilo, že útoky Izraela na Libanon si vyžiadali dve obete, jedna z nich neďaleko Bejrútu. Izrael tvrdí, že úder zacielil na objekty Hizballáhu.

19:28

Mexická prezidentka Claudia Sheinbaumová vyhlásila, že boj proti syntetickej droge fentanyl by sa mal zamerať na základné príčiny krízy. Kritizovala tým USA, ktoré drogu zaradili medzi „zbrane hromadného ničenia“.

19:02

Taraba uviedol, že Slovensko nepovažuje ústupky v oblasti emisných povoleniek ETS 2 za dostatočné.

19:01

Spotová cena zlata dosiahla do 16.07 h SEČ 4316,67 USD za troyskú uncu. Oproti záveru predchádzajúceho obchodovania to znamená rast o 0,4 %.

19:00

Z novely zákona o dani z pridanej hodnoty, ktorú podpísal prezident vyplýva, že od začiatku roka 2027 budú mať firmy na Slovensku povinnosť vyhotovovať elektronické faktúry.

18:59

Ford Motor plánuje zmeniť svoje investičné plány tak, že sa sústredí na hybridné vozidlá, zruší zámer vyrábať novú generáciu veľkých, úplne elektrických nákladných automobilov a namiesto toho sa bude orientovať na cenovo dostupnejšie menšie elektromobily.

18:58

Zelenskyj zdôraznil potrebu bezpečnostných záruk od Európy a USA v rámci potenciálnej mierovej dohody. Ukrajina potrebuje „právne záväzné garancie“, povedal Zelenskyj.

18:26

Cena ropy klesla pod 60 dolárov v dôsledku mierových rokovaní, informuje agentúra Reuters.

Agentúra píše, že tlak na trh vyvolali očakávania pokroku v rokovaniach o vojne na Ukrajine, ktoré posilnili predpoklady o možnom zmiernení sankcií, ako aj slabé ekonomické údaje z Číny.

„Dnes ráno cena ropy Brent po prvýkrát za niekoľko mesiacov klesla pod 60 dolárov za barel, pretože trh hodnotí možnosť uzavretia mierovej dohody, v dôsledku ktorej budú dostupné dodatočné objemy ruskej ropy, čo povedie k ďalšiemu prebytku ponuky na trhu,“ uviedol analytik Rystad Janiv Shah.

18:25

Ministerstvo obrany Nemecka oznámilo ukončenie misie systémov Patriot v Poľsku. Systémy protivzdušnej obrany boli v uplynulých dňoch presunuté späť do Nemecka.

18:13

Rumunský prezident Nicušor Dan vyhlásil, že Rusko ostane pre Európu trvalou hrozbou aj v prípade uzavretia mieru na Ukrajine.

17:35
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Denník N, Markíza, SME a polícia SR šírili HOAX, že fotka s vysmiatymi moslimami pred Notre – Dame je falošná

Ruská agentúra Sputnik prednedávnom zverejnila fotografiu dvoch smejúcich sa moslimov počas požiaru Parížskej katedrály Notre-Dame. Fotografiu prebrali aj mnohé alternatívne médiá. Hneď sa však toho chytili mainstreamové médiá, ktoré tvrdili, že podľa PolitiFact.com je táto fotka falošná a dvaja moslimovia, boli do fotografie umelo vložení. Dnes sa však ukázalo, že fotka je pravá

❚❚
.

Mainstreamové médiá často kritizujú alternatívne médiá zo šírenia HOAXov, no na tomto príklade môžeme vidieť, že aj samotní samozvaní poučovatelia robia to isté.

Mnohé nezávislé médiá zverejnili fotografiu z agentúry Sputnik ohľadom požiaru Parížskeho kostola Notre-Dame. Fotografia zachytáva dvoch smejúcich sa moslimov pred spomínanou katedrálou.

Obrázok najskôr bez titulku publikovala facebooková stránka Sputnik France v čase 21:37, neskôr ju začali zdieľať mnohé krajne pravicové stránky vo Francúzsku a USA.

.

„Moslimovia sa počas Veľkého týždňa smejú na tom, že plamene ničenia katedrálu Notre Dame,“ napísala americká pravicová autorka Pamela Gellerová o 22:45. Známa aktivistka kritizujúca islam má na Facebooku viac ako 1,3 milióna sledovateľov a tento príspevok bol následne zdieľaný 33 000-krát.

Americký web PolitiFact.com následne informoval, že fotka je podvrh. Redaktori totiž dali obrázok preskúmať expertom z Národného centra pre mediálnu forenznú analýzu, ktoré funguje pri Univerzite v Denveri. Tí tvrdili, že ak sa pozriete na pravé líce muža, ktorý na fotografii stojí vpravo, uvidíte niekoľko jasných znakov úpravy.

Mainstream však v zúrivej snahe za každú cenu očierniť svoju alternatívnu konkurenciu a zachrániť situáciu pustil do éteru informáciu, že táto fotografia je HOAX a že dvaja moslimovia boli z inej fotografie vystrihnutí a následne do tejto fotky s Notre Damom v pozadí vložení.

Z mainstreamových tvrdení sa však vykľula dezinformácia. Agentúra AFP totiž vyhľadala dvoch moslimov z danej fotografie, ktorí potvrdili jej pravosť.

V deň požiaru, 15. apríla sedeli dvaja priatelia v kaviarni v Paríži, keď ich na požiar Notre-Dame upozornil príspevok, ktorý si prečítali v mobilnom telefóne. Vybrali sa ku katedrále. Všade bol viditeľný dym a situácia vyzerala vážne.

.

Jeden zo študentov vysvetľuje: “Sme študenti architektúry, chceli sme na vlastné oči vidieť, čo sa deje,“ povedal muž, ktorého agentúra AFP označuje ako “S.”.

Muži “S. a J.” 45 minút sledovali oheň na streche Notre-Dame z južného brehu rieky Seina. Potom mužov požiadali policajti, aby opustili miesto kvôli bezpečnostnej hrozbe. Keď následne prekračovali červeno-bielu pásku na ulici Lagrange (v piatom parížskom obvode), okolo 18.00, v tomto momente vznikla fotografia, ktoré im neskôr spôsobila problémy.

“Keď sa pozeráte na požiar architektonických klenotov, nenechá vás to chladným“ Prečo sa dvojica S. a J. usmievala na rozšírenej fotografii? „Keď sme prechádzali cez policajnú pásku, dotkla sa mojej tváre. To spôsobilo úsmev,“ povedal S.

“Učili sme sa o Notre-Dame, fotili sme ju, študovali sme ju, a vytvorili sme jej 3D model, takže ako by sme sa mohli radovať z jej požiaru?“ Dodal. “Keď študenti architektúry, vidia horieť architektonické klenotov, nenechá ich to bez emócií.“

Aby preukázanie svoju úprimnosť, ukázal S. svoj smartfón novinárovi AFP,. Upozornil na správy, ktoré poslal príbuznému cez Snapchat: “Nemôžem tomu uveriť. Videl som pád veže,“ napísal v jednej z týchto správ.

.

Ich právny zástupca Boris Rosenthal povedal, že zaslal “asi pätnásť“ formálnych oznámení rôznym webovým stránkam kvôli porušovaniu práv v súvislosti s virálnou fotografiou, a argumentoval právom jednotlivca na zobrazovanie jeho podoby.

K fotografii sa opätovne vyjadril aj Sputnik France, ktorý fotografiu zverejnil prvotne bez komentára. Aktuálne zdôraznil, že „v žiadnom prípade Sputnik nenaznačil, že títo dvaja muži boli moslimovia, a ani to, že sa smiali kvôli ohňu“.

Chybu si priznal aj extrémne liberálny Denník N, ktorý to však urobil len v nenápadnej sekcii “minúta po minúte”, ktorá je ľahko prehliadnuteľná.

HOAX o “falošnej fotografii” priniesli aj ďalšie slovenské médiá, konkrétne televízia Markíza a denník SME.

Markíza na svojom internetovom portáli napísala článok s názvom “Vysmiati moslimovia pred horiacim Notre-Dame. Fotografia, ktorá sa šírila internetom, je falošná”

Denník SME vo svojom článku

” Klamlivá fotografia, ktorú prevzali ľudia z celého sveta, vrátane Slovákov, zobrazovala dvoch radujúcich sa moslimov, ktorí prechádzali popod policajnú pásku počas evakuácie okolia chrámu. Popis príspevku naznačoval, že by za katastrofu mohli byť zodpovední práve oni.

Klamlivý záber pochádzal z ruského štátneho webu Sputnik, ktorý dlhodobo figuruje v zoznamoch dezinformačných zdrojov. Upozornil na to portál Politifact, ktorý informoval aj o tom, že fotografiu pred publikovaním niekto upravil a vložil do nej práve dvoch smejúcich sa mužov.”

Dnes už vieme, že tá fotografia je pravá. Najhoršie na tom všetkom je však to, že tento HOAX o falošnej fotografii šírila aj Polícia SR na Facebooku, ktorá sa v poslednom čase snaží vyvracať HOAXy , no ako vidíme sama ich šíri :

“TÁTO FOTOGRAFIA JE HOAX

.

V súvislosti s požiarom Notre Dame sa objavilo viacero konšpiračných teórií smerujúcich k radosti moslimov z tejto katastrofy, prípadne o tom, že sami za ňou stáli. Táto fotografia bola zdieľaná po celom svete a má byt dôkazom uvedených tvrdení. Odborníci sa pre rôzne média vyjadrili, že ide o hoax, keďže muži boli do fotografie vložení.

Podľa oficiálnych francúzskych správ nič nenasvedčuje tomu, že požiar vznikol úmyselne. Podobné udalosti šíritelia dezinformácií využívajú na burcovanie nálad spoločnosti, aby vo vás vytvorili pocit strachu a ukázali vám spoločného nepriateľa – moslimov, ” napísala svojho času polícia SR.

Na tomto príklade môžeme pekne vidieť farizejstvo mainstreamových médií, polície SR, ale aj samozvaných “lovcov konšpirácií” typu Smatana, ktorí napriek zjavným HOAXom ich milovaných médií ich nezaradia do zoznamu konšpirátorov.

Samuel Gdovin

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Erik Majercak

René Pavlík

Martin Kovac

Ivan Štubňa

Marek Brna

Gustáv Murín

.
.
.

Vraj „Ficoland”. Opoziční slávici znovu na námestiach

S protestmi sa tento týždeň roztrhlo vrece: v pondelok sa konal občiansky, v utorok politický. Ako povedal klasik: ľudia si…

16. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Súdny spor Orosch vs. majiteľ, matka zavraždeného a postrelená obeť z Teplárne. Právny zástupca vysvetľuje, čo sa deje

Tragédia, ktorá sa stala 12.10.2022 pred bratislavským podnikom Tepláreň, v nás dodnes zanecháva silné emócie. Kvôli silným emóciám však mnohí…

16. 12. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Poľský prezident adresoval ostré slová Zelenskému aj Tuskovej vláde

Poľský prezident Karol Nawrocki vyhlásil, že Ukrajina považuje jeho krajinu za samozrejmosť a nezaobchádza s ňou ako s partnerom, píše denník…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Predseda vlády vyzval generálneho prokurátora, aby riešil prokurátora Špirka. Zverejnil dôkaz a svedectvo exmanželky

Predseda vlády SR Robert Fico spolu s podpredsedom vlády SR Robertom Kaliňákom, podpredsedom parlamentu Tiborom Gašparom a advokátom Marekom Parom…

16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Bratislavskí sudcovia kritizujú Kolíkovú

Kolégium predsedov sudcovských rád pri Krajskom súde v Bratislave sa ohradzuje voči tvrdeniam bývalej ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej, ktorá členov…

16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Liečivá sila včely bez hraníc

Návody a recepty ako využiť v bežnom živote včelie produkty. Knihu nájdete TU

16. 12. 2025 | | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fico konečne pochopil situáciu. Začne aj konať?

Ľudia, hlavne voliči koalície, sú nespokojní, lebo sa nevyšetruje trestná činnosť členov predošlej vlády, rôznych orgánov, ktoré vtedy prekračovali svoje…

16. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Skupina D popiera dodávky dronov na Ukrajinu bez licencie aj zneužitie prostriedkov z verejnej zbierky

Zástupcovia českého združenia Skupina D, ktoré z verejných zbierok nakupuje a dodáva drony na Ukrajinu, na utorkovej tlačovej konferencii uviedli,…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

16. 12. 2025 | Aktualizované 16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 12 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Aktualizované 16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 12 min. čítania | 0 komentárov
.

V Bratislave a ďalších mestách sa konajú opozičné protivládne protesty

V Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici i v ďalších mestách na Slovensku sa v utorok večer konajú protesty. Upozorniť chcú na…

16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Paríž ruší legendárny silvestrovský koncert kvôli zvýšeným obavám o bezpečnosť

Francúzske úrady zrušili tradičný silvestrovský koncert na Champs-Élysées, jednej z najznámejších parížskych ulíc, s odôvodnením bezpečnostných obáv a obáv o…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ak plán siahnuť na ruské aktíva zlyhá, EÚ bude „vážne poškodená po celé roky“, tvrdí Merz

Nemecký kancelár Friedrich Merz po stretnutí európskych lídrov v Berlíne varoval pred možnosťou, že členské štáty EÚ zablokujú plán použiť zmrazené…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Koniec jednej éry v Nemecku, veľká skúška pre Slovensko. Volkswagen v Drážďanoch zatvoril závod

Rozhodnutie koncernu Volkswagen zatvoriť 16. decembra 2025 výrobný závod v Drážďanoch po prvý raz za 88 rokov presahuje rámec jedného…

16. 12. 2025 | Ekonomika | 5 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Ekonomika | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Pripravte sa na Vianoce! Získajte doživotnú licenciu MS Office 2021 len za 30,25 € a WinOS 11 Pro za 12,25 €! Všetky licencie platia neobmedzene!

Ak sa Vám vaša súčasná verzia MS Office začína zdať trochu zastaraná, teraz nastal ten správny čas na aktualizáciu bez…

16. 12. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov

Zväz právnej ochrany oznamovateľov podporuje vládne zmeny v ÚOO. To hovorí samo za seba

Ochrana oznamovateľov sa na Slovensku stala súčasťou politického konfliktu. Inštitúcia, ktorá mala chrániť slabších, začala vyvolávať nedôveru aj medzi samotnými…

16. 12. 2025 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Komentáre | 8 min. čítania | 0 komentárov

Brigitte Macronová sa čiastočne ospravedlňuje za svoje vyjadrenie voči francúzskym feministkám

Francúzska prvá dáma vyjadrila ľútosť, ak jej slová „zranili obete“, ale trvala na tom, že jej vyjadrenia boli súkromné, uvádza…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Šimečka sa svojimi výrokmi o USA pohráva s diplomaciou. V priamom prenose ukázal, že je nezrelá politická persóna, reaguje generál

Líder opozičnej strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka, ktorý sa rád pýši doktorátom zo zahraničných vzťahov, vo víkendovej diskusnej relácii vyhlásil, že…

16. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Amerického herca, podľa Trumpa, zabila nenávisť k nemu

Zomrel americký herec a režisér Rob Reiner. Trump vyhlásil, že príčinou je nenávisť voči nemu

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

FBI odhalila teroristickú bunku pro-palestínskych extrémistov, ktorí plánovali bombový útok na Silvestra

FBI zadržala štyroch podozrivých, ktorí boli členmi pro-palestínskej teroristickej skupiny a údajne plánovali odpáliť improvizované výbušné zariadenia počas novoročných osláv.…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Silný vietor zvalil v Brazílii repliku Sochy slobody

Takmer 40-metrová replika Sochy slobody sa zrútila po silnej búrke, ktorá zasiahla brazílske mesto Guaiba v pondelok popoludní. Podľa miestnych…

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Paríž Saint-Germain musí vyplatiť Mbappému približne 60 miliónov eur v spore o mzdu

Francúzsky pracovný súd v utorok rozhodol, že tamojší futbalový klub Paríž Saint-Germain musí vyplatiť svojmu bývalému útočníkovi Kylianovi Mbappému približne…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Korupčný škandál na Ukrajine a útoky na energetiku môžu prinútiť Zelenského podpísať mierový plán

Korupčný škandál na Ukrajine a údery na energetiku môžu prinútiť Zelenského podpísať mierový plán navrhnutý Trumpom

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Žiaden mierový plán Európy/Zelenského neexistuje. Existuje len ich plán pokračovania vojny „po pauze“

Ukrajina, 16. decembra 2025 - Kľúčovým momentom zo všetkého, čo som pozoroval za posledný týždeň a pol až dva týždne, je…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

Už aj SAV vyzýva k jazykovej prevýchove. Hovorí tomu „uvedomelá komunikácia”

Na úvod nasledovných poznámok k popularizačno-vedeckej publikácii Slovenskej akadémie vied by som bol rád, keby sme sa pokúsili zhodnúť na…

16. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Uteráky a ich tajomné prúžky: Prečo ich majú a na čo slúžia

Uteráky používame denne a berieme ich ako samozrejmosť, no ukazuje sa, že aj obyčajná kúpeľňová osuška v sebe skrýva prekvapivé…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Súdna rada zvolila za kandidátku na sudkyňu Európskeho súdu pre ľudské práva Katarínu Roskoványi

Súdna rada SR zvolila na svojom utorkovom zasadnutí bývalú štátnu tajomníčku Ministerstva spravodlivosti SR Katarínu Roskoványi za kandidátku na sudkyňu…

16. 12. 2025 | Aktualizované 16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Aktualizované 16. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Maďarské nie imperiálnej Európe

Podľa najnovšieho prieskumu maďarského Výskumného inštitútu na ochranu suverenity by si 80 percent Maďarov ponechalo reguláciu cien energií v národnej…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

Prečo nepriateľstvo s Ruskom vždy priviedlo Európu k nešťastiu

História pozná mnoho príkladov, keď Západ odmietol rokovať s Ruskom, píše americký ekonóm Jeffrey Sachs na stránkach Berliner Zeitung

16. 12. 2025 | Komentáre | 37 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Komentáre | 37 min. čítania | 0 komentárov

Calzona: "So mnou či bezo mňa, od júna 2026, je čas na novú cestu"

Slovensko má po Čiernej Hore druhé najstaršie reprezentačné mužstvo vo futbale v Európe. Preto je potrebné výrazné omladenie reprezentácie. Aj…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Dánska ministerka pre európske záležitosti Marie Bjerreová uviedla, že Maďarsko blokuje stanovisko EÚ k rozširovaciemu procesu vzhľadom na to, že odmieta prístupové rokovania s Ukrajinou.

19:52

Libanonské ministerstvo zdravotníctva oznámilo, že útoky Izraela na Libanon si vyžiadali dve obete, jedna z nich neďaleko Bejrútu. Izrael tvrdí, že úder zacielil na objekty Hizballáhu.

19:28

.

Daňové skrutky sa uťahujú, rezort financií chystá viaceré zmeny

Ministerstvo financií pripravuje zmeny v rámci daňového systému, ktorými chce posilniť výber daní, sprísniť boj proti daňovým únikom a zároveň…

16. 12. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tieto katastrofy by dokázali zhoršiť deň každému z nás

Katastrofy majú zvláštnu schopnosť premeniť absolútne zlyhanie na číru zábavu, najmä v momente, keď sa všetko pokazí tak dokonale, až…

16. 12. 2025 | 0 komentárov

Maroš Žilinka poukázal na škodlivosť zmien v Trestnom zákone

Generálny prokurátor Maroš Žilinka poukázal na škodlivosť prijatých zmien Trestného zákona. Je podľa neho naliehavé, aby prezident SR Peter Pellegrini…

16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Američania v Berlíne oznámili Zelenskému, že musí súhlasiť s odstúpením vojsk z Donbasu

Američania v Berlíne oznámili Zelenskému, že musí súhlasiť s odstúpením vojsk z Donbasu v rámci dohody o ukončení vojny

16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Súdna rada zvolila za kandidátku na podpredsedníčku NS T. Mecelovú

Súdna rada SR zvolila na svojom utorkovom zasadnutí kandidátku na podpredsedníčku Najvyššieho súdu SR Teréziu Mecelovú

16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 12. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Erik Majercak

René Pavlík

Martin Kovac

Ivan Štubňa

Marek Brna

Gustáv Murín

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov