NAŽIVO

Poľský prezident Karol Nawrocki a jeho americký náprotivok Donald Trump spolu dnes telefonicky rokovali o transatlantických vzťahoch a regionálnej bezpečnosti v kontexte vojny na Ukrajine. Informuje agentúra PAP.

18:14

Český premiér Andrej Babiš prostredníctvom sociálnej siete X uviedol, že mu dnes telefonoval americký prezident Donald Trump.

Rokovali spolu o vojne na Ukrajine, migrácií, Európe či o Vyšehradskej skupine (V4).

18:11

Palestínčan v piatok na severe Izraela zámerne narazil autom do skupiny ľudí, pričom usmrtil staršieho muža a následne dobodal nožom mladú ženu. Izraelský minister obrany v súvislosti s oboma násilnými činmi nariadil armáde, aby jej príslušníci zasiahli proti dedine na okupovanom Západnom brehu Jordánu, z ktorej útočník pochádza.

Izrael Palestínčan
Na tejto fotografii, ktorú izraelská polícia zverejnila v piatok 26. decembra 2025, sú izraelskí policajti na mieste, kde podľa úradov došlo k podozreniu z útokov vozidlom a nožom v meste Afula na severe Izraela / Foto: SITA/AP-Israel Police via AP
Čítať viac | 17:39

Izraelská armáda podnikla sériu útokov na ciele hnutia Hizballáh v Libanone. Medzi ciele patrili sklady so zbraňami a výcvikový komplex. Informuje agentúra AFP.

10:55

Nemecko sa v dohľadnej budúcnosti nezapojí do Medzinárodných stabilizačných síl ISF, ktoré sú súčasťou mierového plánu pre Pásmo Gazy. Uviedol nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul v rozhovore pre agentúru DPA.

09:58
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Sulík a Matovič prichádzajú so šokujúcim odhalením: Fica v minulosti platil Soros. Poslanec Smeru tvrdí, že to je “trápnejšie ako ich nedávne skandovanie pred parlamentom”

V nedeľu večer prišli opoziční lídri Igor Matovič (OĽaNO) a Richard Sulík (SaS) s tvrdením, že predseda Smeru-SD Robert Fico takmer pred 20 rokmi prispel textom do učebnice, ktorú spolufinancovala Nadácia otvorenej spoločnosti Georga Sorosa. Matovič má k tejto téme v pondelok poskytnúť médiám ďalšie informácie. Po tomto odhalení vraj podľa neho bude mať Fico “ťažký deň.”

❚❚
.

Richard Sulík v nedeľu večer na sociálnej sieti Facebook uverejnil príspevok, v ktorom tvrdí, že Roberta Fica v minulosti platil americko-maďarský miliardár a demokraticko-liberálny revolucionár George Soros, na adresu ktorého pred pol rokom bývalý premiér Fico vyslovil otázky, či sa nepodieľal na organizácii protivládnych protestov Za Slušné Slovensko po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Šéf SaS a eurposlanec Sulík doslova uviedol: “Fico bral peniaze od Sorosa.”

“Čo to moje oči nevidia? Skriptá, ktorými Robert Fico dokazuje, že môže byť ústavným sudcom, financovala Sorosova Open Society Foundation. Takže vtedy mu bol dobrý,” komentoval Sulík dokumenty, ktoré Robert Fico predložil poslancom Národnej rady ako dôkaz, že aktívne vykonával právnickú činnosť 15 rokov, ako sa to ukladá v zákonných podmienkach pre funkciu sudcu Ústavného súdu SR.

.

 

 

Veľké odhalenie ohľadom osoby Roberta Fica avizoval už skôr v nedeľu líder hnutia OĽaNO Igor Matovič. Ten na Facebooku uviedol, že “praje Robertovi F. krásnu nedeľu,” nakoľko vraj následne “bude mať ťažký deň”. Pridal k tomu odkaz formou hashtagu: “Hanba galaktická”.

 

.

 

Následne v nedeľu Matovič pokračoval tým, že zverejnil príspevok s podtitulom: “Farizej Fico je Sorosovo dieťa”.

Robert Fico tak podľa Matoviča pod rúškom tohto famózneho odhalenia vraj “dokonšpiroval.”. “Sorosove prachy mu zjavne vtedy nesmrdeli,” dodal Igor Matovič.

“Fico predložil, ako doklad o svojej praxi potvrdenie z UMB v BB. Čo tam robil? Za Sorosove peniaze recenzenta tejto knihy,” napísal šéf OĽaNO a dodal fotografiu publikácie, ktorú bol podľa vlastných slov koncom týždňa osobne odfotiť v knižnici v Martine.

.

“Zajtra na tlačovke zverejníme ešte pár pikošiek,” informoval v nedeľu večer Matovič.

 

 

Blaha: “Chlapci založte si vlastnú šou!”

Matovič podľa Ľuboša Blahu cez víkend napísal status, z ktorého človek nadobúdal pocit, že to zmení dejiny Slovenska na ďalších sto rokov. “Netrpezlivo som čakal nejaké nové Belize, akože Fico ukradol polku zemegule a má ju uloženú na účtoch v Kremli – škandalózne odhalenie kozmických rozmerov – nový Watergate.”

“No a potom to prišlo. Matovič so Sulíkom vyšli so strašidelným obvinením, že Nadácia otvorenej spoločnosti kedysi v roku 2001 prispela na vydanie vysokoškolských skrípt Základy európskej ochrany ľudských práv, ktoré napísal Ján Svák. Docent Fico do týchto skrípt prispel a je teda podľa Sulíka a Matoviča “Sorosovo dieťa”.”

“Takže toto je to strašidelné odhalenie, ktoré má zatriasť Slovenskom. Že pred 18 rokmi Fico ako vysokoškolský učiteľ práv prispel do učebnice o ľudských právach, ktoré Nadácia otvorenej spoločnosti bežne pomáha financovať. A Fico mal zjavne tušiť, že o 18 rokov sa tu táto nadácia zapojí do pokusu o štátny prevrat!

Podľa Blahu ide ešte o trápnejšie vystúpenie lídrov opozície než ich výkon na mítingu pred parlamentom. “Chlapci by si mohli založiť vlastnú šou – niečo ako novodobí Špejbl a Hurvínek,” komentoval s humorom poslanec Smeru.

“A to len kvôli tomuto cestoval Matovič do Martinskej knižnice, aby si odfotil skriptá. Dnes sa tým chváli na sieti. Ja len dúfam, že zasa neťahal aj mamičku a že tentoraz fábiu šoféroval sám. Takto si ničiť nedeľu. A pritom taká blbosť”.

.

Blaha, ktorý sa po rozpútaní kauzy okolo rigoróznej práce predsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) rovnako pustil aj do akademických prác hlavných Dankových kritikov odkázal Sulíkovi s Matovičom, aby sa skúsili pozrieť na svoje bakalárske a diplomové práce.

“Ja len, že možno by sa sranda-chlapci nemuseli zaoberať učebnicou, do ktorej prispel Robert Fico, ale skôr kvalitou svojich diplomových prác. Keď sme už pri vysokoškolskej tvorbe.”

Blaha pripomína, že Matovič nechal napísať svoju prácu nejakej dievčinke, ktorú za to zobral na dovolenku. “A hovorí sa, že jeho práca je z veľkej časti plagiát. Ale nedá sa k nej dostať, pretože ju jeho školiteľ stiahol z knižnice,” uvádza Blaha. O problematike sme písali v tomto článku.

“Kým Fico písal učebnice, vy ste písali plagiáty,” odkazuje Blaha lídrom pravicových opozičných strán. “Škoda, že médiá na Matoviča nezatlačia, nech ju ukáže. To by bolo zjavne ďaleko väčšie odhalenie, mojko. Došli by sme si urobiť fotečku, Igorko – čo povieš, ukážeš prácu?”

“A Sulík svoju diplomovku napísal za pomoci 4 zdrojov, čo nestačí ani na slohovú prácu na strednej škole. Bežný štandard v humanitných vedách je okolo 30-50 kníh. Ja viem, Monika Tódová použila tri. Ale ona nie je nežný štandard. Ona je podvodníčka. Sulík vo svojej diplomovej práci nedodržiava citačnú normu a ide teda o zjavný plagiát. Čo tak sa zamyslieť nad týmto, chlapci. Že kým docent Fico písal učebnice, vy ste sa podvodom dostali k svojim titulom.”

.

Na záver Blaha napísal, že by sa čudoval, keby sa Fico k tejto banalite vôbec vyjadril. “Naposledy takto smiešne v Maďarsku opozícia obviňovala aj Orbána, že spolupracoval so Sorosom. A vyzneli ako idioti. Rovnako ako naša opozícia.”

“Pretože všetci vedia, že Fico a Orbán sú so Sorosom najväčší kamoši a majdany si vo svojich krajinách organizujú proti sebe úplne sami. Ako inak. Je to jasné ako facka, Igorko, Riško, ste na to proste došli. Svákové skriptá to jasne dokazujú.”

 

 

.

Stanovisko SaS

Skriptá, ktorými Robert Fico chce dokázať svoju oprávnenosť na kreslo ústavného sudcu, financovala Open Society Foundation Georgea Sorosa.

“Po pamätnej tlačovej besede, na ktorej Fico obvinil Sorosa z pokusu o štátny prevrat, je toto zistenie len ďalším dôkazom pokrytectva bývalého premiéra. Kandidatúrou na ústavného sudcu sa snaží len o ďalších dvanásť rokov beztrestnosti,“ uviedol predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík. Fico pritom obvinil Georgea Sorosa aj z tlaku na Roberta Kaliňáka, financovania protestov, stretávania s ich organizátormi a z manipulácii slovenskej spoločnosti.

Podľa poslanca NR SR za SaS Ondreja Dostála sme svedkami absurdnej situácie. „Je prejavom zúfalstva, ak politik, ktorý sa pred necelým rokom v snahe udržať sa v kresle premiéra uchyľoval ku konšpiračnému strašeniu Sorosom, sa dnes v snahe dostať sa na Ústavný súd pokúša preukázať svoju právnickú prax prácou, ktorú financovala Sorosova nadácia,“ skonštatoval člen ústavno-právneho výboru NR SR O. Dostál.

“Je to len ďalšia krutá pravda o Robertovi Ficovi. Nestabilitu v krajine, nespokojnosť občanov, otrasnú dôveru v štát a grázlov na najvyšších funkciách nemá na svedomí žiadny tajomný Soros. Je to len a len zodpovednosť Fica, ktorý po desiatich rokoch premiérovania smutne dobačoval,“ uzavrel Sulík.

 

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.

Plánované stretnutie Zelenského a Trumpa svedčí o výraznom pokroku v rokovaniach

Plánované stretnutie Volodymyra Zelenského a Donalda Trumpa v nedeľu svedčí o výraznom pokroku v rokovaniach, píše Axios

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Európa má v úmysle dokončiť dohodu o bezpečnostných zárukách pre Ukrajinu v januári

Európa má v úmysle dokončiť dohodu o bezpečnostných zárukách pre Ukrajinu v januári, informuje Euractiv

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Čína oznámila sankcie voči 10 Američanom a 20 americkým obranným spoločnostiam

Čína oznámila sankcie voči 10 Američanom a 20 americkým obranným spoločnostiam, vrátane pobočky Boeing, v súvislosti s predajom zbraní Taiwanu,…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Američania v Nigérii tvrdo udreli na militanov z teroristickej organizácie Islamský štát

Prezident USA Donald Trump vo štvrtok vyhlásil, že americké sily uskutočnili na severozápade Nigérie smrtiace útoky proti „spodine“ z Islamského…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Mindič vyhlásil, že ho “urobili obetným baránkom”

Timur Mindič vyhlásil, že ho „urobili obetným baránkom“ v korupčnom prípade

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Peskov: Kremeľ analyzoval informácie od Dmitrijeva po návrate z USA

Kremeľ už analyzoval informácie, ktoré získal od Dmitrijeva po návrate z cesty do Spojených štátov, informoval hovorca Kremľa Dmitrij Peskov

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

“Ak Putin odmietne mierový plán, budeme musieť radikálne zmeniť pravidlá hry,” vyhlásil Graham

„Zmocniť sa lodí prepravujúce ruskú ropu.“ Vyzval americký senátor Lindsey Graham, keď sa obrátil na Trumpa

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Zlomená a porazená, Európska komisia Ursuly von der Leyenovej je potápajúca sa loď

Zasadnutie Európskej rady tento týždeň malo byť pre Ursulu von der Leyenovú najväčšou hodinou. Po sérii trpkých verejných ponížení –…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Putin znovu zdôraznil požiadavku na celý Donbas

Ruský prezident Vladimir Putin na včerajšom stretnutí s ruskými podnikateľmi vyhlásil, že Rusko neustúpi od svojej podmienky, aby celý Donbas…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj môže v najbližších dňoch navštíviť Trumpovu rezidenciu na Floride, píše Kyiv Post s odvolaním sa na…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina sa pokúša zničiť ekonomiku Ruska

Ukrajina použila riadené strely Storm Shadow na útok na ropnú rafinériu Novošachtinsk v ruskej oblasti Rostov, ktorá je kľúčovým dodávateľom…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rozšírené cestovanie i politické rozhorčenie. Takto nám končí rok

Obnovená letecká linka Poprad – Gdansk a nová vlna nevôle proti Petrovi Pellegrinimu. To sú len niektoré momenty posledných dní…

26. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Macron sa prostredníctvom cenzúry snaží premeniť Európu na „digitálny gulag“

Spoluzakladateľ Telegramu Pavel Durov si opäť vzal na mušku francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona a jeho blízkeho spojenca Thieryho Brentona, architekta…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Protikresťanský teror u našich susedov

Poškodené kríže, nápisy „islam zvíťazí” a „Alláhu akbar” nastriekané na múry kresťanských kostolov, predmety pripomínajúce bomby počas bohoslužieb: nejde o…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Tajomstvo západných ekonomík. Dobehneme ich vôbec niekedy?

Stále slýchame zlé zvesti o tom, ako nám Západ „uteká” a vraj ho nedobehneme, ani keby nám šiel oproti. V…

26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby

Ukrajina nebude schopná samostatne financovať voľby kvôli deficitu štátneho rozpočtu, vyhlásil poradca úradu prezidenta Mychajlo Podoljak

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

V Japonsku útočník pobodal v továrni na pneumatiky 14 ľudí

Štrnásť ľudí zranil muž pri útoku bodnou zbraňou, ku ktorému došlo v továrni v meste Mišima v strednom Japonsku, uviedol…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Aká je skutočná farba vody?

Farba vody sa môže na prvý pohľad javiť ako samozrejmá, no v skutočnosti ukrýva množstvo informácií o prostredí, ktorým preteká.…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Trochu víc…

Věříte někdo v německé znovuvyzbrojení? Friedrich Merz přednedávnem ohlásil obrovský balík peněz a dokonce říkal něco o tom, že zbraně…

26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Farba šťastia: prečo je žltá symbolom radosti a optimizmu

Farba šťastia je najčastejšie spájaná so žltou, ktorá v ľuďoch vyvoláva radosť, energiu a optimizmus. Táto asociácia vychádza z psychológie…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Elitná internátna škola v Massachusetts sa otriasa škandálom učiteľa

Bývalý učiteľ dejepisu na škole Miss Hall’s School údajne zneužíval študentky, zatiaľ čo vedenie školy nezakročilo. Informuje o tom spravodajský…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Prečo Zelenskyj tak nenávidí Trumpovho náhradníka J.D. Vancea?

USA, 26. decembra 2025 - „Ukrajinci súkromne priznávajú, že nakoniec pravdepodobne stratia Doneck.“   Toto je veľmi výstižné vyhlásenie viceprezidenta…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Výpadok elektriny v San Franciscu ponechal 130 000 ľudí v tme

Tretina zákazníkov energetickej spoločnosti PG&E v meste zostala bez elektriny, čo spôsobilo výrazné narušenie dopravy a dopravné zápchy. Informuje o…

26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Profesor Jeffrey Sachs odporučil nemeckému vodcovi: "Najdôležitejšie je, pán Merz, aby ste študovali históriu..."

USA, 26. decembra 2025 - S Jeffreym Sachsom sme sa zoznámili na veľkej medzinárodnej konferencii v Belehrade, na ktorú ma…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Šimkovičová: Rok Ľudovíta Štúra pripomenul význam ochrany slovenského jazyka

Rok 2025 ako Rok Ľudovíta Štúra poskytol príležitosť pripomenúť si dôležitosť ochrany i rozvoja slovenského jazyka. Pri bilancii série podujatí,…

26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Stavjaňa opäť na Slovensku, postaví sa na striedačku HKM Zvolen

Známy český hokejový tréner Antonín Stavjaňa bude opäť pôsobiť na Slovensku. Po anabázach v Nitre, Trenčíne, bratislavskom Slovane a Košiciach…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

Veriaci si 26. decembra pripomínajú sv. Štefana, prvého mučeníka

Druhý sviatok vianočný je pre veriacich kresťanov dňom spomienky na diakona a prvého mučeníka sv. Štefana, ktorý bol pre vieru…

26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Aktualizované 26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zomrel John Robertson, futbalový „Picasso“ a dvojnásobný víťaz Európskeho pohára majstrov

Vo veku 72 rokov zomrel bývalý škótsky futbalový krídelník a legenda anglického klubu Nottingham Forest John Robertson. „Lesníci“ o tom…

26. 12. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Poľský prezident Karol Nawrocki a jeho americký náprotivok Donald Trump spolu dnes telefonicky rokovali o transatlantických vzťahoch a regionálnej bezpečnosti v kontexte vojny na Ukrajine. Informuje agentúra PAP.

18:14

Český premiér Andrej Babiš prostredníctvom sociálnej siete X uviedol, že mu dnes telefonoval americký prezident Donald Trump.

Rokovali spolu o vojne na Ukrajine, migrácií, Európe či o Vyšehradskej skupine (V4).

18:11

.

Nádaská: Vo vianočnom Prešporku boli v uliciach obľúbené tzv. betlehemské hry

V uliciach a na námestiach vianočného Prešporku sa kedysi hrávali obľúbené divadelné predstavenia, tzv. betlehemské hry. Obyvatelia sa chodili na…

26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Farmaceuti radia, ako zvládnuť najčastejšie zdravotné ťažkosti počas Vianoc

Vianočné sviatky sú obdobím pokoja a rodinných stretnutí, no zároveň aj časom, kedy sa častejšie objavujú zdravotné ťažkosti súvisiace s…

26. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Ekonomika | 4 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätý Štefan

Patrón diakonov a mučeníkov

26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rusko je pripravené poskytnúť krajinám NATO právne záruky

Moskva by mohla vydať dokument, ktorý by sa dotkol všetkých členských štátov NATO – ale nie tak, ako by si…

25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Aktualizované 25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Vo dvoch vlakoch smerujúcich z Ukrajiny do Maďarska bola nahlásená bomba

Rýchliky Transcarpathia a Ruthenia boli vo štvrtok večer vystavené bombovej hrozbe, potvrdila agentúra Telex pre denník Mandiner

25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Zdeno Drdol

Michal Durila

Marek Brna

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Milan Šupa

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov