Marián Kéry

NAŽIVO

Zelenskyj pri príležitosti 40. výročia katastrofy v Černobyle obvinil Rusko z jadrového terorizmu.

10:21

Pri núdzovej evakuácii z lietadla spoločnosti SWISS na letisku v Naí Dillí sa zranilo šesť ľudí.

09:58

Svetoví lídri odsúdili streľbu, ku ktorej došlo počas galavečera s novinármi vo Washingtone, ako akt politického násilia. Vyjadrili tiež úľavu, že Trump a ostatní účastníci podujatia vyviazli bez zranení.

09:46

Wang I uviedol, že Čína bude podporovať Mjanmarsko pri ochrane jeho národnej suverenity a bezpečnosti.

08:14

Šéf miestnej administratívy Michail Razvožajev uviedol, že pri ukrajinskom dronovom útoku v Sevastopole zahynul jeden muž a ďalšie tri osoby utrpeli zranenia.

07:44

AfD dosiahla v najnovšom prieskume volebných preferencií inštitútu INSA rekordných 28%.

07:43

Libanonské médiá informovali o izraelských útokoch na najmenej štyroch miestach na juhu Libanonu.

07:42

Guvernér Octavio Guzmán uviedol, že pri bombovom útoku v kolumbijskom departmente Cauca zahynulo štrnásť ľudí a najmenej 38 utrpelo zranenia.

07:41

Pri streľbe v nemocnici v Chicagu zahynul jeden policajt a ďalší utrpel vážne zranenia.

07:23

Trump po streľbe uviedol, že podozrivého zneškodnili niektorí veľmi statoční príslušníci Tajnej služby. Vyzval Američanov, aby riešili svoje rozdiely mierovou cestou.

07:22

Od výbuch v Černobyľe, ktorý patrí medzi najväčšie tragédie v oblasti jadrovej energetiky, uplynulo 40 rokov.

07:21

Arákčí uviedol, že sa ešte uvidí, či to USA myslia s diplomaciou vážne. 

07:20

Netanjahu nariadil armáde, aby zasiahla proti Hizballáhu po tom, čo armáda Izraela uviedla, že hnutie viackrát porušilo dohodnuté prímerie.

07:19

USA umožnili Venezuele zaplatiť obhajobu Madura. Spolu so svojou manželkou je obvinený z pašovania drog a ďalších trestných činov.

07:17
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Progresívna panika, opozícia je v kúte

Predseda Zahraničného výboru SR a poslanec Marián Kéry (SMER-SSD) v statuse na sociálnej sieti pripomína, že od atentátu na premiéra Roberta Fica dnes uplynuli tri týždne. Progresívna opozícia, spolu s liberálnymi médiami, je v čoraz väčšej panike

Marián Kéry
Na snímke poslanec NR SR Marián Kéry (SMER-SD) / Foto: TASR-Martin Baumann
❚❚
.

„Bumerang, ktorý bol hodený do nášho Slovenska napríklad aktivistickým filmom Sviňa, sa vrátil v plnej sile,“ napísal poslanec Kéry v úvode svojho príspevku na sociálnej sieti Facebook.

Kéry upozornil, že po prehraných parlamentných a prezidentských voľbách reálne opozícii hrozí, na čele s Progresívnym Slovenskom, že prehrajú aj tretie voľby za sebou. „Nie preto, lebo atentát. Ale preto, lebo pýcha, spupnosť a neschopnosť . Neschopnosť priznať si porážku vo voľbách do NR SR, neschopnosť nielen de iure, ale aj de facto uznať výsledky parlamentných volieb…,“ píše Kéry.

„To všetko na nich teraz dopadá. Napriek tomu stále pokračujú… Ako naposledy líder PS Michal Šimečka, nezmyselnými úvahami typu : “vládni politici zneužívajú atentát na premiéra Roberta Fica, aby dosiahli svoje politické ciele.“,“ pripomenul Kéry.

.

 

“Ako prosím, pán Šimečka?“

„Ako prosím, pán Šimečka? My v SMERe-SSD zneužívame atentát na premiéra a nášho straníckeho predsedu?,“ opýtal sa Kéry.

„V čom? Že sme sa najmä prvé dni tak normálne, ľudsky, mnohí aj ako jeho priatelia báli, aby mu strely atentátnika nespôsobili smrteľné zranenia? Že sme po atentáte, napriek tomu, že spojitosť atentátnika s opozíciou bola zjavná, nehrali lacno na emočnú strunu, ale sme volali po zmieri v našej spoločnosti?,“ pokračuje.

„Že sme, tak, ako sa vyjadril vicepremiér Robert Kaliňák, nevolali po odstúpení tých, ktorí mali, v úvodzovkách, stáť za týmto atentátom? Že sme po atentáte na niekoľko dní prerušili našu predvolebnú kampaň? Toto je to zneužívanie na politické ciele?,“ dodal.

Kéry ďalej zhodnotil, že Michal Šimečka musí byť, spolu so svojimi spolustraníkmi z PS, vo veľkej panike. „Vidina víťazstva Progresívneho Slovenska v nadchádzajúcich eurovoľbách sa vzďaľuje deň za dňom…,“ myslí si.

.

 

Jeden zjavný dôvod

„Dôvod? Jeden je zjavný : Ľudia na Slovensku veľmi dobre pochopili, aké sú hlavné príčiny atentátu na Roberta Fica, respektíve čo k nemu viedlo aj Juraja Cintulu,“ uviedol.

Kéry ďalej uviedol údaje z prieskumu spoločnosti SANEP, ktorého objednávateľom bola pre televízia TA3 a uskutočnil sa v dňoch 24. až 28. mája 2024 na vzorke 2 400 opýtaných.

„Až 61,6% respondentov uviedlo, že k spáchaniu atentátu najviac prispelo správanie opozičných politikov!,“ zistili výsledky prieskumu, ktoré Kéry citoval.

„Podľa 56,3% ľudí za atentát môže organizovanie protivládnych demonštrácií, 55,4% vníma ako odpoveď na to, čo viedlo strelca k útoku na premiéra, aj mainstreamové médiá!,“ dodal Kéry.

.

„Áno, bežní ľudia okrem opozičných politikov vinia z vyvolania nevraživosti v spoločnosti a eskalácie napätia okrem spupného a arogantného správania sa opozície aj liberálne médiá. Čuduje sa niekto?,“ opýtal sa.

Ako príklad uviedol len nedávne vyjadrenia známeho protismeráckeho novinára Arpáda Soltésza, ktorý (ako poznamenáva Kéry), len na základe svojich pocitov prišiel napríklad k záveru, že :„skutočný stav premiéra je iný, ako informuje Kaliňák, či ako informovala riaditeľka banskobystrickej nemocnice, lebo žijeme v autoritárskom režime. A z nejakého dôvodu si politická moc potrebuje vymýšľať o zdraví premiéra.“

 

Neveríte ?

„Neveríte, čo ste si práve prečítali? Nuž, toto je len jeden z príkladov výstupov „nezávislých“ a „objektívnych“ liberálnych novinárov. Pomaly sa blížia k vyjadreniam, že „atentát sa nestal“…,“ pokračuje Kéry.

„Ako by ale Soltész zareagoval na svedectvo lekárky, ktorá bola pri zranenom premiérovi a ktorej svedectvo vyšlo ako komentár v denníku Postoj?,“ opýtal sa.

Táto lekárka okrem iného napísala: „Bola som členkou tímu, ktorý sa o premiéra staral v stave, keď bol v priamom ohrození života. Naozaj sa to stalo. Nemôžem opísať nijaké podrobnosti, podať nijaké ďalšie vysvetlenie, som viazaná lekárskym tajomstvom. Takže vám ostáva iba jediné: musíte mi veriť. Prosím, odvážte sa na to.“

„Tipujem, že ani tieto slová pani doktorky, ktorá bola pri vážne zranenom Robertovi Ficovi, by Soltészom nepohli. Arpád Soltész totiž pravdu nehľadá. On ju pozná a vlastní…,“ zhrnul Kéry.

 

Voľby do EP

Kéry v závere pripomenul, že eurovoľby sú už za rohom. „Hoc nás v SMERe-SSD a vo vláde liberálne médiá na čele s Denníkom N neustále špinia. Robia si srandu z toho, že voláme po mieri, že sme proti vojne…,“ pripomenul.

„Útočia na nás preto, lebo sme proti progresívnej politike. Spochybňujú našu snahu robiť suverénnu zahraničnú politiku. Ťažko sa im počúvajú slová o neprijateľnosti vlastizradných aktivít slovenskej opozície, ktorá sa snaží ohroziť prijímanie eurofondov z EÚ….,“ pokračuje Kéry.

.

„Boja sa. Naše víťazstvo v eurovoľbách je čoraz reálnejšie,“ myslí si.

„Panika bráni slovenskej opozícii dýchať. Spomínaný bumerang sa im vrátil v mohutnej sile. Tak to zvykne bývať, keď sa osud vzoprie a tomu, kto bol pyšný a arogantný, to dvojnásobne vráti.
Príď voliť, Slovensko!,“ rozlúčil sa v závere.

Prečítajte si tiež :

V tomto článku sme sa venovali konkrétnej téme, ak máte chuť pokračovať v čítaní, určite si nenechajte ujsť aj ďalší článok NAŽIVO o dianí na Blízkom východe: Trump odmietol myšlienku, že by USA použili jadrové zbrane v Iráne , v ktorom sa venujeme inej oblasti a prinášame ďalšie zaujímavé pohľady a praktické informácie.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.


Omedzenia na diaľnici D1 v smere na Trnavu sa skončili

V nedeľu ráno sa skončili dopravné obmedzenia na diaľnici D1 v smere na Trnavu. Diaľničný most pri Bratislave je už…

26. 04. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump zrušil cestu americkej delegácie do Pakistanu, Arakčí odišiel z Islamabadu ešte predtým

Americký prezident Donald Trump v sobotu zrušil cestu svojich vyslancov do Pakistanu na mierové rokovania s Iránom. Návštevu odvolal, keďže…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ferenčák bol v sobotu napadnutý, útočník ho udrel do hlavy

Nezaradený poslanec Národnej rady SR Ján Ferenčák bol v sobotu fyzicky napadnutý v prítomnosti jeho dcéry. Útočník ho udrel do…

26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Zemplínske múzeum ponúka verejnosti cyklus prednášok kurátorov

Prednáškový cyklus pre širokú verejnosť pripravilo Zemplíne múzeum v Michalovciach pri príležitosti medzinárodného dňa pamiatok. V nedeľu popoludní v ňom…

26. 04. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Longauer pre HS: Fekoňa bol u nás dva a pol mesiaca a hneď chcel byť asistentom poslanca. Ale Mladí sociálni demokrati nie sú výťah k moci

Tobiáš Longauer študuje na Akadémii policajného zboru a pracuje ako asistent poslanca Smeru, Ľubomíra Vážneho. Teda pre stranu, ktorú mainstreamové…

26. 04. 2026 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Rastislav Vasilišin

Michal Durila

Ivan Štubňa

Miroslav Urban

.
.

Čo vieme o mužovi, ktorý sa pokúsil zaútočiť na Trumpa?

Amerického prezidenta Donalda Trumpa v sobotu večer agenti Tajnej služby urýchlene vyviedli z večere Asociácie korešpondentov Bieleho domu po tom,…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Ferenčák bol v sobotu napadnutý, útočník ho udrel do hlavy

Nezaradený poslanec Národnej rady SR Ján Ferenčák bol v sobotu fyzicky napadnutý v prítomnosti jeho dcéry. Útočník ho udrel do…

26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Longauer pre HS: Fekoňa bol u nás dva a pol mesiaca a hneď chcel byť asistentom poslanca. Ale Mladí sociálni demokrati nie sú výťah k moci

Tobiáš Longauer študuje na Akadémii policajného zboru a pracuje ako asistent poslanca Smeru, Ľubomíra Vážneho. Teda pre stranu, ktorú mainstreamové…

26. 04. 2026 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov

Šutaj Eštok upozorňuje na drogové letáky, ktoré sa šíria v hlavnom meste aj s podporou Valla

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom potvrdil, že jeho rezort a polícia bojujú proti…

26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pasažieri v lietadle odpadávali ako muchy. Zachránila ich duchaprítomná lekárka

Lekárka Republikánskej klinickej nemocnice v Ufe Dinara Kulová zachránila život trom pasažierom lietadla smerujúceho do Vladivostoku, ktorým sa počas letu…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Premiér avizuje balík krokov pre aspoň mierne povzbudenie ekonomiky

Premiér SR Robert Fico avizuje balík krokov, ktoré by mohli aspoň mierne povzbudiť ekonomiku či znížiť tlak vysokých cien energií…

26. 04. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

„Židovskú brigádu“ vyhnali z protifašistického pochodu v Taliansku

Kolóna aktivistov „Židovskej brigády“ v sprievode polície bola nútená opustiť tradičný pochod, ktorý sa konal v centre Milána pri príležitosti…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trump: Ľudia by sa z takých pokusov o atentát zbláznili, ale ja nie som ten prípad

Americký prezident Donald Trump v sobotu uviedol, že streľba na slávnostnej galavečeri pre korešpondentov Bieleho domu ho neodradí od pokračovania…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Češka si rozmyslela zákrok na zmenu pohlavia a žiadala 800-tisícové odškodné

Súd mestskej časti Praha 7 zamietol návrh Diany Polyákovej, ktorá žiadala astronomické odškodné za operáciu na zmenu jej pohlavia na…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Česko sa po prvýkrát zaradilo medzi dvadsať najbohatších krajín sveta

Česko sa po prvýkrát zaradilo medzi dvadsať najbohatších krajín sveta, píšu médiá

26. 04. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Irán mal predložiť dva nové návrhy dohody s USA

Americký prezident Donald Trump v sobotu večer uviedol, že krátko po tom, čo rázne odmietol nový návrh zo strany Iránu,…

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Martin Kližan si neuveriteľným spôsobom podal slovenských influencerov: "Vy žebráci... Vrchol reťazca..."

Bývalý tenisový reprezentant Martin Kližan, ktorý bol vo svojej kariére najvyššie na 24. mieste rebríčka ATP, a ktorý vyhral 16…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Popularita AfD v Nemecku stále stúpa

Podľa inštitútu INSA pre Bild am Sonntag dosiahla Alternatíva pre Nemecko v prieskume prvýkrát 28 %

26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Vstúpila Veľká Británia do vojny s Ruskom? Stíhačky sa po prvýkrát zapojili do boja proti ruským bezpilotným lietadlám

Veľká Británia, 26. apríl 2026 - V noci z 24. na 25. apríla 2026 došlo počas masívneho útoku ruských bezpilotných…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Parlamentná schôdza pokračuje od pondelka, debata má byť ďalej i o voľbe zo zahraničia

Poslanci Národnej rady SR sa vrátia do lavíc už v pondelok (27. 4.), hoci pondelky zvyčajne nie sú rokovacím dňom.…

26. 04. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

26. 04. 2026 | Aktualizované 26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Aktualizované 26. 04. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Orbán sa rozhodol. Ako poslanec končí

Odstupujúci maďarský premiér Viktor Orbán sa vzdal poslaneckého mandátu

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.


Skromné začátky…

Přátelé, dnešní článek se ještě bude týkat sýpky. Pak už zase najedu na standardní komentování světového i domácího dění, ale…

26. 04. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
26. 04. 2026 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Fínsko má vážne problémy

Fínska ministerka financií Riikka Purra informovala o mimoriadne zložitej situácii vo verejných financiách, uvádza televízna a rozhlasová spoločnosť Yle

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kto príde na MS? Vyjasnila sa situácia okolo Regendu. Bratské duo Pospíšilovcov je realitou

Po včerajšom druhom prípravnom zápase s Nemeckom tréner Vladimír Országh zdieľal s novinármi zlú správu ohľadom toho, že slovenský tím…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Ukrajina nebude v EÚ, boja sa „pustiť kozla do záhrady“

Ukrajina, 26. apríl 2026 - Kyjevským úradom ponúkli ďalšiu „mrkvu“ pre Ukrajincov.   Posadnutosť kyjevského režimu členstvom v EÚ dospela…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Takáto je pravda o škodách, ktoré Irán spôsobil americkým vojenským základniam

Irán spôsobil americkým vojenským základniam na Blízkom východe vážnejšie škody, než USA verejne priznali, informuje NBC News s odvolaním sa…

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Hokejová 18-tka bodovala aj v zápase s Fínskom

Slovenskí mládežnícki reprezentanti v kategórii do 18 rokov na svetovom šampionáte v Trenčíne a v Bratislave v sobotu večer prehrali…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Štát môže znížiť cenu bytov. Účet by posielal tým, ktorí už vo svojom bývajú

StartitUP sa dá pochopiť. Mladí ľudia bývanie naozaj nezvládajú. Lenže riešenie cez vyššiu daň má aj druhú stranu, ktorú zaplatia…

25. 04. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Jadrové zbrane na území Fínska? Krajina možno zmizne z mapy sveta

Fínsko, 25. apríl 2026 - Fínsko zvažuje možnosť povoliť dovoz jadrových zbraní do krajiny a ich skladovanie na svojom území.…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Najmenší orgán v ľudskom tele: Prekvapivá úloha malej žľazy

Najmenší orgán v ľudskom tele je fascinujúci svojou veľkosťou aj významom pre naše zdravie. Tento nenápadný orgán zohráva kľúčovú úlohu…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

15 prípadov, keď sa varenie zmenilo na chaos

Varenie je činnosť, ktorá môže skončiť skvelým jedlom, ale aj totálnym chaosom v kuchyni. Nie vždy sa totiž podarí dodržať…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Teherán varuje USA pred predlžovaním blokády svojich prístavov, ktorú označuje za pirátstvo a banditizmus

Iránska armáda v sobotu varovala, že odpovie na pokračujúcu blokádu iránskych prístavov zo strany Spojených štátov, ktorú označila za „banditizmus“…

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Značné problémy. Zelenskyj sabotuje prácu šéfa svojho úradu

Zelenskyj sabotuje prácu šéfa svojho úradu Budanova a odporúča podriadeným, aby nevykonávali jeho pokyny, tvrdí poslanec Hončarenko

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.


.

Charles Michel sa ostro pustil do von der Leyenovej

Bývalý predseda Európskej rady a bývalý belgický premiér Charles Michel v novom rozhovore pre The Brussels Times ostro kritizoval Ursulu…

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Coca-Cola: Kto ju vlastní a aký je príbeh jej globálneho úspechu?

Coca-Cola patrí medzi najikonickejšie nápoje na svete a jej vlastnícka štruktúra je rovnako zaujímavá ako jej história. Coca-Cola dnes nie…

26. 04. 2026 | 0 komentárov

Svätý Braňo, Svätý Ivan? „Konzervatívny“ denník zaujal k liberálom čudný postoj

Ak sa stýkate so „správnymi“ ľuďmi verejného života, môžete byť progresívny, liberál, čokoľvek – a predsa z vás pomaly urobia…

25. 04. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Teherán tvrdí, že Washington hľadá spôsob, ako uniknúť z vojny a zároveň si zachovať tvár

Spojené štáty hľadajú spôsob, ako uniknúť z vojny a zachovať si pri tom tvár, vyhlásilo v sobotu iránske ministerstvo obrany…

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Ušili na seba pascu? Vojna na Ukrajine je teraz vojnou Európy, píše WSJ

Vojna na Ukrajine je teraz vojnou Európy, uvádza The Wall Street Journal v komentári k poskytnutiu úveru Kyjevu

25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
25. 04. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Rastislav Vasilišin

Michal Durila

Ivan Štubňa

Miroslav Urban

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov