Hlas poslanci

NAŽIVO

Americký prezident Donald Trump sa vo voľbách v roku 2028 nebude uchádzať o post viceprezidenta. Podľa niektorých jeho priaznivcov by mu to umožnilo zostať v Bielom dome a vyhnúť sa obmedzeniu pre počet prezidentských funkčných období.

11:02

Emisné povolenky na dovoz, respektíve uhlíkové clo, ktoré zavádza Európska únia od roku 2026, zásadne poškodí niektoré sektory ekonomiky, ohrozí zamestnanosť a vyvolá inflačné tlaky bez toho, aby krajiny mimo Únie boli zásadnejšie dotknuté. 

11:01

Od januára budúceho roka by sa mohli zvýšiť sumy pomoci v hmotnej núdzi, pričom ide o dávky v hmotnej núdzi, ochranný a aktivačný príspevok, príspevok na nezaopatrené dieťa a príspevok na bývanie.

11:00

Elektronika už nedominuje online nákupom počas celého roka, na jeseň ju predbieha úplne iná kategória. Niekoľko rokov po sebe prichádza k situácii, keď sa na chvíľu stávajú zimné pneumatiky najvyhľadávanejšou kategóriou online nákupov.

10:59

Americký prezident Donald Trump absolvoval vyšetrenie magnetickou rezonanciou. 

10:58

Predseda hnutia ANO Andrej Babiš po schôdzke s prezidentom ČR Petrom Pavlom na Pražskom hrade avizoval, že Pavel sa ešte v pondelok vyjadrí k tomu, koho poverí zostavením novej českej vlády. Babiš prezidenta podľa svojich slov podrobne informoval o programových prioritách vznikajúcej vlády, ktoré s týkajú zahraničnej politiky a Pavel bol s nimi podľa neho spokojný. Po schôdzke to povedal novinárom.

10:57

Spojené štáty očakávajú, že krajiny, ktoré nakupujú ruskú ropu a plyn, vrátane Maďarska, Slovenska či Turecka, vypracujú a implementujú plán pre postupné postupne odstrihnutie sa od ruských dodávok energie. Povedal to veľvyslanec Spojených štátov pri NATO Matt Whitaker v rozhovore pre televíziu Fox News.

10:25

Spoločnosť Finnair neposkytne cestujúcim kompenzáciu za lety, ktoré boli minulý týždeň odložené v dôsledku problémov s čistením poťahov sedadiel. Odvoláva sa na definíciu „výnimočnej okolnosti“ v predpisoch EÚ o letectve.

10:19

Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio vyhlásil, že Spojené štáty nepovažujú útok Izraela na člena militantnej skupiny Palestínsky islamský džihád v Pásme Gazy za porušenie prímeria. 

09:57

Brazílsky prezident Luiz Inácio Lula da Silva verí, že jeho krajina a Spojené štáty dosiahnu obchodnú dohodu. Americký prezident Donald Trump naznačil tiež, že dohoda je pravdepodobná. 

09:51

Jamajka nariadila povinnú evakuáciu v niekoľkých regiónoch v dôsledku hurikánu Melissa.

09:45

 V Nepále zahynuli dvaja horolezci, Francúz a Juhokórejčan, počas samostatných výstupov na horu Ama Dablam v Himalájach, oznámili miestni turistickí predstavitelia.

09:44

Grécke úrady spustili pátraciu akciu pri pobreží ostrova Lesbos po tom, čo juhozápadne od tamojšieho mysu Agrilia zachránili sedem migrantov. 

09:09

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že by sa „veľmi rád“ stretol so severokórejským vodcom Kim Čong-unom počas súčasnej cesty po Ázii, ak by s tým líder KĽDR súhlasil. 

09:08

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že oznámenie ruského prezidenta Vladimira Putina o úspešnom teste medzikontinentálnej strely s plochou dráhou letu Burevestnik (Víchrovník) „nebolo vhodné“.

08:41

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I varoval, že „prichádza multipolárny svet“. To je skrytá kritika USA pred kľúčovými rokovaniami medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a čínskym lídrom Si Ťin-pchingom.

08:40

Bývalý prezident Spojených štátov Joe Biden nazval súčasnosť „temnými dňami“. Vyzval Američanov, aby zostali optimistickí a nepodľahli útokom na slobodu prejavu a testovaniu hraníc výkonnej moci zo strany prezidenta Donalda Trumpa.

08:33
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Likvidácia progresívneho krídla v Hlase zdá sa začala. Dôsledky pre vládu

Posledné týždne, po sporoch Hlas – Danko ohľadne obsadenia postu predsedu parlamentu, nožu do Dankovho chrbta od Huliaka a poklesu preferencií všetkých vládnych strán, SNS dokonca pod preferencie Borisa Kollára, sa zdalo, že by mohlo prísť babie obdobie kľudu

Hlas poslanci
Na snímke v popredí poslanci strany Hlas-SD – zľava Tomáš Drucker, Erik Tomáš, Matúš Šutaj Eštok, Denisa Saková a Peter Kmec
❚❚
.

Ale to sme sa samozrejme mýlili.

Turbulencie začali v stane Hlas. Najprv ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková podala demisiu.

Vraj konsolidačné opatrenia sa nemali dotknúť zdravotníctva. Fico však v sobotných dialógoch povedal, že Dolinková na vláde hlasovala za tento konsolidačný balíček a bola s ním plne stotožnená.

.

Dolinková vraj tiež necíti podporu vládnej koalície a samotného premiéra lebo to podľa nej, nie je premiérska téma!

Dolinkovej demisia je v prvom rade, si myslím, pre Slovensko dobrá správa. Nič proti fotomodelke z insta ale to v akom je stave slovenské zdravotníctvo si jednoducho vyžaduje schopného krízového manažéra. Všetci chceme, aby sa zdravotníctvo zotavovalo a nie, aby skolabovalo.

Dúfajme, že Kamilovi Šaškovi sa bude dariť lepšie.

Ďalší problém vyskočil kvôli LGBTI párty na nejakej škole. Fica sa dotklo obvinenie, že vláda podporuje LGBTI, vyhulákal sa na novinárov, že píšu nezmysly, ale potom vysvitlo, že Drucker – minister školstva o tom vedel a dokonca to podporuje.

Drucker sa postavil na tlačovke v Modre pred pultík a z mosta do prosta oznámil, že s trenčianskym gymnáziom bol v predošlých dňoch v kontakte a to sa stalo terčom NEHORÁZNEHO útoku extrémistických politikov a dezinformačných médií. No jednoducho keby to povedal Šimečka z PS nepovedal by to inak.

.

Asi každý vie, že v Hlase vznikalo progresívne krídlo, ktoré si tam pestoval Peter Pellegrini. Že takáto skupina v Hlase existuje sa prvýkrát nápadnejšie prejavilo po posledných voľbách.

Peter Pellegrini dohodol vládu s Progresívnym Slovenskom (toto sú samozrejme oficiálne nepotvrdené kuloárne informácie) a na predsedníctvo Hlasu došiel už s hotovou vecou, s rozdelenými ministerskými kreslami. Lenže tam neuspel. Za jeho plán hlasovali okrem neho iba traja ľudia, ostatní chceli a aj dosiahli vládu so Smerom.

V progresívnej skupine, ktorá mala záujem o vládu Hlas + PS a za Pellegriniho dohodu hlasovali, boli práve Dolinková, Drucker a Kmec (oficiálne nepotvrdené informácie).

Ďalší členovia tejto progresívnej skupiny v Hlase sa prezradili počas odvolávania Michala Šimečku z pozície podpredsedu NR SR. Neprevzali si hlasovacie lístky a nehlasovali za jeho odvolanie. Boli to Samuel Migaľ, Roman Malatinec a Radomír Šalitroš.

Dá sa teda povedať, že progresívne krídlo v strane Hlas má po odchode Petra Pellegriniho, ktorý nad ním držal ochrannú ruku, vo vyšších funkciách strany a medzi poslancami minimálne 6 členov.

.

Teraz, po tom čo sa stal Peter Pellegrini prezidentom, a stranu prevzal Šutaj Eštok, zdá sa, táto progresívna zložka stratila ochranu a podporu.

Ak je Dolinková nespokojná s konsolidačným balíčkom voči svojmu rezortu, znamená to hlavne, že ju nepodržala vlastná strana. Keby sa Hlas za ňu postavil, bolo by to muselo byť iste zohľadnené.

Správanie Druckera, ktorý úplne ostentatívne podkopáva vlastného premiéra skôr vyjadruje postoj, „chcem byť odídený“. „Vykopnite ma!“. A asi sa mu to aj splní.

Vzhľadom na správanie a reakcie strany Hlas, títo ľudia stratili podporu a dnes sú už na svojich ministerských pozíciách pravdepodobne aj nežiadúci z pohľadu ostatných straníkov. Preto predpokladám, že postupne bude nahradená nie len Dolinková, ale aj Drucker.

Následne, v ďalšom kole, budú vyhádzaní aj z predsedníctva strany. A Hlas sa tak zbaví tejto progresívnej zložky.

Neviem odhadnúť, ako sa to prejaví na preferenciách strany a či vôbec nejako.

Hlas je stredová strana. Teda žiadny extrém, ani prílišné národovectvo ani progresivizmus jeho voličov nezaujíma. Volič hlasu je z môjho pohľadu umiernený Smerák. Nechce extrémy ani do jednej strany ale skôr slušnosť, uhladené vystupovanie a na prvý pohľad rozumné návrhy.

Tak či tak, proces vytesnenia a postupného odstavenia progresívcov v Hlase už prebieha. To čo vidíme sú už dôsledky tohto procesu.

Strane Hlas prajem hlavne, aby sa nerozpadla na pôde NR SR. Ak sa Drucker a Dolinková vrátia do poslaneckých lavíc +  traja poslanci, ktorí nehlasovali za odvolanie Šimečku, je to 5  ľudí, ktorí môžu koalícii vypovedať poslušnosť. A to, všetci chápeme, by znamenalo pád vlády.

 

.

Prečítajte si tiež

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Matej Michalička

Dušan Hirjak

Miroslav Urban

Michal Durila

Marek Brna

.
.

Nakoniec nie Matovič, lež Danko s Ficom zhodili „atomovku” na Šimečkovu hlavu

Nedeľné politické vystúpenia sa niesli vo víre emócií. „Náklad” dostal najmä opozičný líder

27. 10. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Poľský premiér zatipoval, ako dlho ešte Ukrajina vydrží na bojisku

Maďarský denník Mandiner uvádza, že vyhlásenie poľského premiéra  Donalda Tuska je dosť šokujúce

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tieňová vláda PS? Tak to by sme sa pobavili!

V priebehu minulého týždňa sme z úst lídra progresívcov Michala Šimečku mohli počuť, ako Slovensko upadá, ako svojím  hospodárením ničí Európsku úniu…

27. 10. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Smeráci, hlasáci, čo ste popadali na hlavu?

Prešli dva roky vládnutia a …

27. 10. 2025 | Aktualizované 27. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Aktualizované 27. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zapojte sa do Halloweenskeho festivalu! Doprajte si “trik alebo odmenu” v podobe doživotného kľúča Office 2021 Pro za 31,25 €! Alebo Windows 11 Pro za neuveriteľných 13,25 €!

Hľadáte aktuálnu a lákavú ponuku zliav na obdobie Halloweenu? Godeal24 Vám ponúka viac ako 90 %-tnú zľavu na licencie Microsoft!…

21. 10. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Ako bol odhalený Milanovej zoznam firiem a občanov s väzbami na „ruské kruhy“?

Ministerstva kultúry SR dostalo od Úradu na ochranu osobných údajov (ÚOOÚ) SR pokutu vo výške 10.000 eur za zverejnenie databázy…

27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

“Uprostred ničivej búrky sa koč s tromi cestujúcimi zrúti z útesu a navždy zmení ich osudy.” Julie Klassenová a jej fantastický román Nebezpečná zámena

“Na tomto románe som pracovala niekoľko rokov, popri iných projektoch. V roku 2011 sme s manželom navštívili Múzeum kočiarov v…

27. 10. 2025 | Kultúra | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Kultúra | PR článok | 2 min. čítania | 0 komentárov

Lavrov sa rozrozprával o mieri a stretnutí Putin/Trump. Spomenul aj Slovensko

Výzvy na prímerie na Ukrajine sú len pokusom opäť si kúpiť Volodymyra Zelenského, povedal ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Matovič „one time 2020“, „next time 2027“

Diskutovanou témou posledných dní je rating Slovenska a hodnotenie „polčasu“ vládnutia vlády pod vedením premiéra Roberta Fica a koaličných partnerov…

27. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Krajina neobmedzenej hlúposti

Kedysi sa hovorilo o Spojených štátoch amerických, že sú krajinou neobmedzených možností. Niekedy sa stačilo vybrať za Veľkú mláku s…

27. 10. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 7 min. čítania | 0 komentárov

Prešlo pár dní a z Washingtonu prišla studená sprcha, resp. otočka o 180 stupňov

Keď Trump v telefonickom rozhovore s Putinom inicioval ich spoločné stretnutie v Budapešti, svet sa tešil, pretože sa zdalo, že…

27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Aké bolo zákulisie zákona o hazarde?

Zákon o hazarde je ten druh zákona, ktorý nikto okrem predkladateľa nechce. Hazard je ten druh činností, ktorý je síce…

27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Prílev ukrajinských utečencov do Česka sa v posledných mesiacoch výrazne zvýšil

Prílev ukrajinských utečencov do Česka sa v posledných mesiacoch výrazne zvýšil, keď Ukrajina povolila odchod mužom do 22 rokov, informujú…

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Chybná migračná politika predstavuje smrteľné nebezpečenstvo

41-ročný muž z Etiópie, Hadush Kebatu, ktorý ako žiadateľ o azyl býval v hoteli v anglickom meste Epping, sexuálne obťažoval…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

Zadržali dvoch podozrivých z krádeže v múzeu Louvre

Francúzskej polícii trvalo takmer týždeň, kým vykonala prvé zatknutia v súvislosti s vyšetrovaním krádeže šperkov francúzskych panovníkov z Apollonovej galérie,…

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Najčastejšie dôvody úteku ukrajinských vojakov z frontu

Dôvodom dezercií v ukrajinskej armáde je často korupcia pri mobilizácii, ako aj masové vyčerpanie, píše nemecký Berliner Zeitung

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Talentovaní húsijskí vedci možno vyvinú atómovú bombu, ak Západ neprestane s „Tomahawkami, sankciami a kradnutím ruských devízových rezerv

USA, 27. októbra 2025 - „Skutočný problém nie je v „Tomahawkoch“, sankciách alebo zmrazených aktívach. Problémom je postupnosť, nekonzistentnosť a…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

.

Milan Uhrík: “Leyenová patrí pred súd!”

Europoslanec Milan Uhrík spolu s ďalšími europoslancami podporil v Europarlamente návrh na kúpu nového telefónu pre predsedníčku Európskej komisie Ursulu…

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Veci, ktoré vyzerajú, akoby nepatrili na našu planétu

Svet je plný prekvapení - a niektoré veci, ktoré ľudia zachytia na svoje telefóny, sú tak zvláštne, že sa zdajú…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

Narážka na Trumpa. Prečo Putin hovoril o „Burevestníku“?

Dnes Putin vyhlásil, že raketa s jadrovým energetickým zariadením „Burevestník“ prešla testom, keď preletela 14-tisíc kilometrov

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Pochopili že idú na smrť? Hromadné prípady dezercie v ukrajinskej brigáde pred presunom do Volčanska

Ukrajina, 27. októbra 2025 - Hromadné prípady dezercie ukrajinského personálu boli zaznamenané v jednotkách 120. samostatnej brigády územnej obrany po…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

.

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Poriadna výzva! Nájdete tri rozdiely za 1 minútu?

Poriadna výzva! Zvládnete ju? Hádanky v ktorých máte nájsť rozdiely sú v súčasnosti najväčším hitom a je ľahké pochopiť prečo!…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

Vyklízíme pozice…

Moje osobní prozření ze skvělého, dokonalého a demokratického Západu přišlo v bombardováním Jugoslávie v roce 1999. Bylo mi osmnáct, akorát…

27. 10. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätá Emilina z Boulancourt

Patrónka laikov

27. 10. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
27. 10. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
Mikloško o adopcii

23. 10. 2025

Mikloško o KDH

23. 10. 2025

Mikloško o Bohu

23. 10. 2025


Logika zlyhala. Fotografie, ktoré vás prinútia plakať

Niektorí ľudia dokazujú, že logika je skôr vrodený dar než naučená zručnosť. A keď sa spojí kreativita s úplným ignorovaním…

27. 10. 2025 | 0 komentárov

Najvyšší ruský ekonomický vyjednávač odsúdil snahy o zablokovanie dialógu s USA

Najvyšší ruský ekonomický vyjednávač Kirill Dmitriev odsúdil snahy o zablokovanie dialógu s USA počas svojej návštevy krajiny, kde rokoval s…

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Danko komentuje výsledky premiéra Fica z Bruselu: “Dosiahol maximum z minima, čo mohol”

Premiér Robert Fico sa bude tváriť, že je etalón morálky, ale zarába na hazarde a zbraniach. V nedeľnej diskusnej relácii…

26. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Opozícia tancuje tak, ako im Cintula píska

Opozičná strana SaS a mainstreamový plátok Denník N zatancovali presne tak, ako im odsúdený atentátnik Juraj Cintula zapískal. V ten…

25. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
25. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Americký prezident Donald Trump sa vo voľbách v roku 2028 nebude uchádzať o post viceprezidenta. Podľa niektorých jeho priaznivcov by mu to umožnilo zostať v Bielom dome a vyhnúť sa obmedzeniu pre počet prezidentských funkčných období.

11:02

Emisné povolenky na dovoz, respektíve uhlíkové clo, ktoré zavádza Európska únia od roku 2026, zásadne poškodí niektoré sektory ekonomiky, ohrozí zamestnanosť a vyvolá inflačné tlaky bez toho, aby krajiny mimo Únie boli zásadnejšie dotknuté. 

11:01

Od januára budúceho roka by sa mohli zvýšiť sumy pomoci v hmotnej núdzi, pričom ide o dávky v hmotnej núdzi, ochranný a aktivačný príspevok, príspevok na nezaopatrené dieťa a príspevok na bývanie.

11:00

Elektronika už nedominuje online nákupom počas celého roka, na jeseň ju predbieha úplne iná kategória. Niekoľko rokov po sebe prichádza k situácii, keď sa na chvíľu stávajú zimné pneumatiky najvyhľadávanejšou kategóriou online nákupov.

10:59

.

Ako ovplyvní vojnu na Ukrajine stretnutie Trumpa a Si Ťin-pchinga?

Na budúci týždeň sa v Južnej Kórei majú stretnúť americký prezident Trump a čínsky líder Si Ťin-pching. Bude to ich…

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 12 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 12 min. čítania | 0 komentárov

Rusi majú aktuálne na Ukrajine obkľúčených 10-tisíc vojakov AFU

Vojenskí predstavitelia informovali prezidenta Putina o „obkľúčení“ ukrajinských vojsk v Kupjansku a Pokrovsku. Uviedol to hovorca Kremľa Peskov

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trhy sú nervózne z Trumpových sankcií voči ruským ropným gigantom

Ropa sa v minulom týždni prudko odrazila z najnižších úrovní od mája, keď narástla o vyše šesť percent. To vytlačilo…

26. 10. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov

Alternatíva súčasnej vláde? Šimečka hovorí o spolupráci so SaS, KDH a Demokratmi

Líder opozičného PS Michal Šimečka si myslí, že jeho hnutie, SaS, KDH a Demokrati by do budúcna mohli byť alternatívou…

26. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Nemci masovo zabíjajú hydinu. Dôvod? Vtáčia chrípka

Nemecké úrady v nedeľu nariadili zabitie približne 130-tisíc kačíc a sliepok na farmách v blízkosti Berlína v snahe zastaviť šírenie…

26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
26. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Matej Michalička

Dušan Hirjak

Miroslav Urban

Michal Durila

Marek Brna

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov