Dráčik

NAŽIVO

Spotová cena zlata dosiahla do 13.20 h SEČ 5042,63 USD za troyskú uncu. Oproti záveru predchádzajúceho obchodovania to predstavuje pokles o 0,4 %.

19:58

Pytliaci vlani v Krugerovom národnom parku zabili takmer dvojnásobne viac nosorožcov v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Situácia v tomto parku sa zhoršila napriek odstraňovaniu rohov živým zvieratám a testom na detektore lži pre strážcov parku.

19:46

Európsky parlament väčšinou hlasov zbavil imunity nemeckého europoslanca českého pôvodu Petra Bystroňa v súvislosti s vyšetrovaním možného podvodu. Europoslanca za AfD europoslanci zbavili imunity už tretíkrát v rámci viacerých obvinení.

19:35

Zdroj zo zdravotníctva pre agentúru TASS uviedol, že Vladimir Alexejev, ktorý bol zranený pri pokuse o atentát 6. februára, je v stabilizovanom stave.

19:23

Tajomník iránskej Najvyššej rady národnej bezpečnosti Alí Larídžání sa stretol s ománskym sultánom Hajthamom bin Tárikom Ál Saídom. Hovorili o „možnosti dosiahnutia vyváženej a spravodlivej dohody medzi oboma stranami a zdôraznili dôležitosť návratu k dialógu a rokovaniam“.

19:22

Donald Trump opäť vyslovil hrozby voči Iránu v prípade, že odmietne dohodu o jadrovom programe.

„Irán skutočne chce uzavrieť dohodu. Buď uzavrieme dohodu, alebo budeme musieť pristúpiť k veľmi tvrdým opatreniam. Zvažuje sa možnosť vyslania ďalšieho lietadlového nosiča a dodatočných vojakov do regiónu,“ vyhlásil prezident USA.

19:10

Cyril Ramaphosa hovoril s Putinom o návrate Juhoafričanov, ktorí boli zlákaní bojovať bojovať na Ukrajine. „Prezident Ramaphosa a prezident Putin prisľúbili podporu pre proces návratu Juhoafričanov bojujúcich po boku ruských síl na Ukrajine,“ uviedla kancelária juhoafrického prezidenta vo vyhlásení.

18:26

Baerbocková vyzvala Úniu, aby v čase globálnych kríz stála pevne za OSN a medzinárodným poriadkom založeným na pravidlách.

18:25

Najvyšší predstavitelia amerických imigračných úradov budú v utorok pred výborom Kongresu po prvý raz vypovedať od zabitia dvoch amerických občanov v Minneapolise.

18:22

Britské múzeum vyzbieralo 3,5 milióna libier na nákup zlatého prívesku v tvare srdca, ktorý súvisí s kráľom Henrichom VIII. a jeho manželkou Katarínou Aragónskou.

17:49

Szijjártó uviedol, že Ukrajina sa snaží podkopať bezpečnosť, energetickú stabilitu a suverenitu Maďarska, a preto je v súčasnosti nepriateľom Maďarska.

17:43

Princ William sa v Rijáde stretol s miestnymi obyvateľmi a zaujímal sa o environmentálne aktivity.

17:40

Turecký prezident Erdoğan pripravuje svojho syna na úlohu svojho nástupcu, píše Bloomberg.

Publikácia poznamenáva, že 44-ročný Bilal Erdoğan sa stáva významnou osobnosťou: sprevádza svojho otca na zahraničných cestách, podieľa sa na výbere úradníkov a buduje sieť lojálnych stúpencov v rámci vládnucej strany Turecka (AKP).

Bilal zatiaľ popiera priame politické ambície, ale odborníci sa domnievajú, že získava neformálne vzdelanie v oblasti vedenia a môže sa stať budúcim predsedom strany a viceprezidentom.

17:36
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Kto chce zarezať slovenského Dráčika?

Na Slovensku sa pred niekoľkými dňami objavil prostý web (dajte-im-vediet.sk), ktorý vyzýva na koordinovanú a špinavú aktivitu zameranú proti spoločnosti Dráčik

Dráčik
Dráčik
❚❚
.

Úryvok z webu Dajte im vedieť:

Už niekoľko mesiacov sa na webe najväčšieho hračkárstva na Slovensku dejú zaujímavé veci. Majiteľ firmy, pán Víglaský, si webu z hračkárstva urobil výkladnú skriňu demagógie, popierania očkovania a zatracovania základných demokratických princípov našej krajiny.

Web ďalej vyzýva ľudí k tomu, aby prostredníctvom mailu kontaktovali firmy na priloženom zozname, ktorých produkty Dráčik predáva, a napísali im, čo táto spoločnosť už niekoľko mesiacov zviditeľňuje:

.

 

Úryvok z webu Dajte im vedieť:

Okrem toho, že budete ignorovať predajne a e-shop Dráčik, vieme spoločne spraviť ešte niečo. A to dať vedieť výrobcom hračiek, akého majú obchodného partnera a čo robí. Aby vedeli, s akými názormi sa prezentujú ich výrobky – hračky. Čo s tým ďalej urobia, je na nich.

Web sa odvoláva na pomerne početné množstvo odkazov, ktoré Dráčik vo forme bannerov umiestňuje na svoj e-shop zhruba od začiatku tohto roka.

 

.

Úryvok z webu Dajte im vedieť:

Zmapované dôkazy:

Stačí si prejsť tento dokument. Zhromaždili sme väčšinu obsahu, ktorý sa na webe Dráčik.sk postupne objavil. Názor, či to je správne, alebo nie, si môže urobiť každý sám.

Na ukážku zopár “zmapovaných dôkazov”:

Kto chce mier, bude mať mier. Kto chce vojnu, bude mať vojnu. Zbraňami mier nedosiahneš. Myslite na budúcnosť detí.

.

 

Alebo:

Slováci si želajú mier pre všetky národy. Chceme naše územie bez cudzích vojsk a základní.

Malo ísť o reakciu na aktuálne politické a spoločenské dianie. Začiatkom februára vrcholili prípravy na podpis obrannej zmluvy Slovenska s USA, ktorá sa Dráčikovi nepozdávala.

O dva týždne neskôr zasa takto reagoval na ruskú inváziu na Ukrajinu:

 

Milý Bože.

Ani sme sa nenazdali a opäť zúri vojna. Nenávisť, chamtivosť, bezcitnosť, hlúposť a lenivosť prekročili únosnú mieru. Dlhé roky na Ukrajine aj inde vo svete zomerajú ľudia, trpia deti. Ako sme im pomohli? Ako sme sa pričinili, aby si sadli za stôl a dohodli sa, keď toho sami nie sme schopní. Miesto pokoja hľadáme konflikt, miesto priateľa vytvárame nepriateľa. Vidíme smietku v oku blížneho, vo svojom brvno nevidíme. Vojnu sme tu mali len nedávno. Slobodu sme dostali. Cena za ňu boli desiatky miliónov mŕtvych. Vážíme si ju? Všetko dobré čo sme od Teba dostali nevidíme pre brvno zla v našom oku. Ponuky máme dve, duchovnú a materiálnu, ale materiálna vyhráva 99 ku 1. Konflikt je zdanlivý zisk, pokoj je šťastie. Dom sme si postavili na piesku a preto máme strach. Kým ťa nenájdeme a nevyhodíme brvno z vlastného oka, budeme bojovať. Sami so sebou. S úctou Dráčik.

Za zmienku stojí aj status, ktorým Dráčik koncom apríla reagoval na hroziaci nedostatok plynu v súvislosti s tým, že Rusi zaň žiadali platby v rubľoch, a nie v eurách:

Máme záujem o nákup plynu vo väčšom objeme pre Slovensko. Rozhoduje cena, nie mena. Skvapalenený plyn nám neponúkajte.

.

Súrne, zásoby sa míňajú.

Takže nahromadené dôkazy: kritika obrannej dohody s USA, výzva na mier a výzva na nákup lacného plynu?

K tvorbe projektu sa na Facebooku prihlásila dvojica podnikateľov Jakub Rezníček a Štefan Polgári. Obaja sú zo sféry informačných technológií.

Z Facebooku Jakuba Rezníčeka:

S “kolegom” Štefan Polgári sme sa nudili a dali sme dokopy takýto web. Ak aj tebe nie je ľahostajné, že sa z webu Dráčik v ostatnej dobe stal nástroj na šírenie “propagandy” pána majiteľa, tak sa zapoj do tohto projektu aj ty. Inštrukcie nájdeš v pôvodnom poste, alebo priamo na webe: https://dajte-im-vediet.sk/

.

Ku výzve na skomplikovanie fungovania tejto hračkárskej spoločnosti sa pripojil aj aktivista Tomáš Kriššák, manažér mimovládnej organizácie Gerulata Technologies, ktorá sa v minulosti zviditeľnila nepodloženým zoznamom šíriteľov proruskej propagandy.

 

Z Facebooku Tomáša Kriššáka:

Dráčik vnímam ako úspešnú sieť predajní hračiek pre deti, ale už dlhšie mám pocit, že ide o nejaký cover-up, aby sa aj k rodičom detí dostali psychotické výlevy vyzývajúce k svetovej revolúcii voči otrokárom z NWO,“

Tomáš Kriššák, ďalej odporučil kontaktovať dánsku spoločnosť LEGO, ktorej produkty Dráčik taktiež ponúka, s odvolaním sa na jej etický kódex.

.

Majiteľom spoločnosti Dráčik je podnikateľ Dušan Víglaský. Hoci spomenuté odkazy nie sú podpísané, vo všeobecnosti sa predpokladá, že ich autorom je práve tento podnikateľ žijúci vo veľkom mediálnom ústraní.

História a finančné výsledky siete hračkárstiev ukazujú, že je úspešným podnikateľom. Dráčik sa v posledných rokoch rozbehol naplno a jeho tržby pravidelne atakujú hranicu 60 miliónov eur. Rekordný bol rok 2019, keď vykázal tržby vyše 68 miliónov eur. Vlani firma vykázala najvyšší zisk v histórii, keď majiteľovi zarobila takmer 2,2 milióna eur. Podľa portálu Finstat nebola firma v strate ani raz od svojho vzniku. Podľa oficiálnej stránky má Dráčik na Slovensku 74 predajní. Ďalších 73 prevádzkuje v susednom Česku. Dušan Víglaský vybudoval celoslovenskú sieť hračkárstiev, ktorá konkuruje aj silným zahraničným hráčom a vytvorila si na Slovensku dominantné postavenie. Vlani Dráčik získal ocenenie Obchodník roka.

Len málo takto úspešných podnikateľov, a najmä takých, ktorí sú odkázaní na maloobchod a bežných zákazníkov, komentuje spoločenské dianie. Uvedomujú si, že takýmto prístupom môžu svojmu biznisu ublížiť. Najmä ak na seba upozorňujú vyjadreniami mimo hlavného prúdu. To si zaslúži rešpekt.

Biznis s hračkami Dušana Víglaského si v tomto roku pripomenie okrúhle výročie. Minulý mesiac uplynulo 30 rokov, odkedy rozbehol svoju živnosť. To, či vôbec a ako sa jeho osobné názory odzrkadlia aj na biznisových výsledkoch spoločnosti, ukážu nasledovné mesiace a roky. Ja osobne mám už dospelé deti a vnúčatá bohužiaľ ešte nemám, ale tieto Vianoce určite Dráčika navštívim. Ono sa vždy nejaké deti nájdu.

Peter Kováč

 

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

.
.

Kauza pochybnej fakturácie graduje: opozícia defenzívne, Danko zasahuje

Utorok v parlamente na tému auditu čerpania verejných financií pokračuje horúcimi slovnými prestrelkami

10. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Rusko zaútočilo na najväčšiu rozvodňu na Ukrajine

Rusko v noci zaútočilo na veľkú rozvodňu vo Ľvovskej oblasti

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pred obnovením kontaktov s Moskvou musí Únia podľa Kallasovej vedieť, čo od nej bude požadovať

Európska únia by si mala ešte pred začiatkom akýchkoľvek rozhovorov s Kremľom ujasniť, aké ústupky bude od Moskvy požadovať na…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Súd odmietol obžalobu na skupinu takzvaných čurillovcov a prípad vrátil prokuratúre

Mestský súd Bratislava I odmietol obžalobu na policajtov okolo Jána Čurillu, takzvaných „čurillovcov“, a prípad vrátil prokuratúre. Informuje o tom…

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Federálna bezpečnostná služba (FSB) Ruskej federácie zadržala tretieho podozrivého z účasti na atentáte na generála Alexejeva

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
.

Európe hrozí občianska vojna

Profesor David Betz z King’s College London o hroziacej občianskej vojne v Európe

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Huliakova veľká reforma: Menej peňazí zväzom, viac peňazí deťom a rodičom

Ministerstvo cestovného ruchu a športu plánuje významnú zmenu vo financovaní športu s pracovným názvom Menej peňazí zväzom, viac peňazí deťom…

10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Vlhová: Ak by koleno nebolo okej, nebola by som tu. Podľa trénera Gemzu sa Petra nešetrila

Ako vnímala svoju dnešnú nedokončenú jazdu v slalomovej častí tímovej kombinácie samotná Petra Vlhová? A čo na ňu hovorí jej…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Hlas-SD a SNS pri hlasovaní Migaľa nepodporili

Poslanci koaličných strán Hlas-SD a SNS sa pri hlasovaní v Národnej rade SR o návrhu na odvolanie ministra investícií, regionálneho…

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Európsky parlament schválil dve kľúčové reformy, ktoré sprísňujú migračnú politiku EÚ

Európsky parlament v utorok schválil dva hlavné texty, ktorých cieľom je sprísniť migračnú politiku Európskej únie a uľahčiť členským štátom…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ponorte sa do napínavého príbehu. Nová kriminálna záhada Sherlocka Holmesa je tu!

Patríte medzi fanúšikov detektívnych záhada legendárneho Sherlocka Holmesa? Máme pre vás dobrú správu! Novinka plná záhad, zvratov a profesora Moriarty…

10. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Premiér privítal na úrade vlády rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera, pridal sa k nim aj Babiš

Predseda vlády Robert Fico privítal rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera na Úrade vlády SR v Bratislave. Rokovanie s rakúskym kancelárom…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Moskva obvinila Kyjev z poškodenia jadrovej elektrárne v Záporoží

Útok ukrajinskej armády v utorok poškodil Záporožskú jadrovú elektráreň vrátane dvoch externých elektrických napájacích vedení a hlavnej tepelnej prípojky, informoval…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Takáč pre HS: Šimečková fakturovala trikrát to isté, účtovníctvo jej robila poslankyňa PS Jaurová. Zastavme korupciu je čisto politická organizácia, nahrádzajú prácu opozície

Minister pôdohospodárstva Richard Takáč v rozhovore pre Hlavné správy komentuje výsledky auditu mimovládok. OZ matky predsedu PS podľa neho triplicitne…

10. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Rozhovory | 18 min. čítania | 0 komentárov

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podal ústavnú sťažnosť pre rozhodnutia o záchrankovom tendri

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podal 6. februára ústavnú sťažnosť proti postupu a rozhodnutiam Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO)…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Bývalá talianska trénerka čelí obvineniam zo šikanovania mladých športovkýň

Bývalá trénerka talianskej reprezentácie v modernej gymnastike Emanuela Maccaraniová čelí na súde v Monze obvineniam z psychického zneužívania mladých športovkýň.…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Matovič chváli Žilinku: Je ako vymenený

Generálny prokurátor Maroš Žilinka je za posledného pol roka ako vymenený a začína hájiť verejný záujem. Povedal to líder opozičného…

10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

"Môžeme zničiť celý Kaliningrad": poľský papierový generál chváli silu delostrelectva

Poľsko, 10. februára 2026 - Poľsko sa pripravuje na inváziu Ruskej federácie: v krajine sa pripravuje rezerva zvýšenej pohotovosti na…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Público: Podiel dolára na globálnych rezervách dosiahol historické minimum

Dedolarizácia prestala byť abstraktnou myšlienkou a stala sa praktickou reakciou mnohých krajín na ich závislosť od menového systému kontrolovaného USA

10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

5 bodov pre vstup Ukrajiny do EÚ. Budapešť reaguje

Brusel vypracoval 5-bodový pán pre vstup Ukrajiny do EÚ. Zároveň siaha na právo veta členských štátov. Bližší pohľad na túto tému…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Nápady, ktoré preskočili kapitolu o zdravom rozume

Nápady, pri ktorých má človek pocit, že autor preskočil kapitolu o zdravom rozume, sú dnes na dennom poriadku. Svet je…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Šimečkova matka mohla byť podľa podpredsedu parlamentu zneužitá, Gašpar sa pýta, kde skončili peniaze

Matka predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku Marta Šimečková mohla byť v kauze dotácií pre Projekt Fórum zneužitá. Myslí ti to…

10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Aktualizované 10. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

Vonnová vydala emotívne vyhlásenie v súvislosti s jej škaredým pádom: "Budem potrebovať niekoľko operácií..."

Americká zjazdárka Lindsey Vonnová sa prvý raz verejne vyjadrila od jej nedeľného pádu na trati Tofane v Cortine, kedy ju…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Za atentátom na generála Alexejeva stoja Ukrajina a Poľsko

Rusko, 10. februára 2026 - Zadržaní za pokus o atentát na generálporučíka Vladimíra Alexejeva, vykonávateľ a jeho komplic, priznali svoju…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Trump sľuboval prosperitu. Clami však dosiahol opak

Trumpove clá vyšli minulý rok americké domácnosti na 1000 dolárov, píše denník ABC News na základe výskumu The Tax Foundation

10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Záhadné predmety dokážu potrápiť aj tých najzvedavejších ľudí

Záhadné predmety sa občas objavia v starých zásuvkách, na povalách, vo vidieckych domoch alebo medzi vecami po starých rodičoch. Ich…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

Stratégia kybernetickej bezpečnosti: Bez vplyvov na papieri, štát v karanténe

Kybernetická bezpečnosť sa nedá schvaľovať „bez vplyvov“. Dôvera občana sa rodí až v akčnom pláne, v rozpočte a v merateľnom…

10. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Komentáre | 6 min. čítania | 0 komentárov

Mexická prezidentka odsúdila Trumpov hyenizmus voči Kube: „Sankcie, ktoré škodia ľuďom, sú nesprávne"

Kuba, 10. februára 2026 - Bloomberg a Reuters pokračujú v ovplyvňovaní trhu. Nadpisy dnešných správ popredných obchodných agentúr: - „Viac…

10. 02. 2026 | 0 komentárov

V Košiciach našli telo muža, polícia začala trestné stíhanie pre zločin zabitia

V pondelok večer našli v Košiciach telo mužského pohlavia bez známok života, polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre…

10. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov

.


.

Už sa naozaj nedá mlčať

Prokuratúra zmietla kauzu exministra obrany Jaroslav Naďa zo stola. Za odzbrojenie Slovenska vyšiel bez trestu. Jeho konanie však nebolo znakom…

10. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Macron varuje pred rozdelením Európy a konfliktom s USA

Macron vyhlásil, že Trump sa snaží o „rozdelenie“ Európy, a preto vyzval, aby sa pripravili na konfrontáciu s USA a…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Poľské ambície: polmiliónová armáda a cieľ NATO na dosah

Poľsko plánuje vytvoriť veľké počty záložníkov v rámci svojho úsilia vybudovať armádu s 500 000 príslušníkmi, ktorí by mali byť…

10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Najlepší darček na Valentína! Veľká zľava na klasický Office 2021 Pro a najnovší Windows 11 Pro len za 12€!

Najromantickejší sviatok roka klope na dvere a už teraz je v ponuke množstvo valentínskych zliav. Potešte hráčov originálnymi kľúčmi WinOS…

03. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
03. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Parlament neschválil návrhy na vyslovenie nedôvery siedmim ministrom

Poslanci Národnej rady SR odmietli opozičné návrhy na odvolanie siedmich ministrov. Urobili tak v utorkovom hlasovaní

10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
10. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Ivan Štubňa

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov