NAŽIVO

Úrady vo Venezuele udelia amnestie pre 379 politických väzňov. Amnestia sa však nevzťahuje na osoby stíhané alebo odsúdené za podnecovanie vojenských operácií proti krajine.

09:23

Dánsko plánuje sprísniť ochranu pre Ukrajincov. Podľa nového návrhu by osoby vylúčené z programu mohli naďalej požiadať o pobyt prostredníctvom štandardných imigračných alebo azylových postupov.

08:37

Orbán: Maďarsko bude blokovať pôžičku EÚ pre Kyjev. Do Maďarska a na Slovensko neprúdi ropa cez ropovod Družba od 27. januára. Dôvodom má byť ruský útok na zariadenie ropovodu v meste Brody v Ľvovskej oblasti.

08:09

USA pri ďalšom útoku na údajnú pašerácku loď zabili troch ľudí. Kritici však spochybňujú, či sú takéto smrteľné útoky v medzinárodných vodách v súlade s medzinárodným právom.

07:41

Trump zaviedol nové globálne 10% clá po zásahu Najvyššieho súdu. Nové dodatočné 10-percentné clo pre všetky krajiny sveta má nadobudnúť účinnosť 24. februára a bude platiť 150 dní, vyplýva z informačného dokumentu Bieleho domu.

07:25

USA plánujú opäť otvoriť ambasádu v Damasku po 14 rokoch. Plány na obnovenie fungovania veľvyslanectva sú utajené a ministerstvo zahraničných vecí odmietlo zverejniť bližšie detaily.

07:24

Pri izraelských útokoch v Libanone zahynulo najmenej 8 ľudí. Izraelská armáda uviedla, že zasiahla „veliteľské centrá Hizballáhu“ v okrese Baalbek.

07:23

V Tirane došlo k stretu polície s účastníkmi opozičného protestu. Na piatkovom zhromaždení tisíce priaznivcov opozičnej Demokratickej strany (PD) niesli albánske a stranícke vlajky a skandovali „Rama, odíď“ či „Rama do väzenia“.

07:22

Alan Rickman, alias mág Severus Snape by mal 80 rokov. Alan Rickman, zomrel 14. januára 2016 v Londýne vo veku 69 rokov. Skonal na rakovinové ochorenie.

06:25

Dnes je Medzinárodný deň materinského jazyka. Pri príležitosti tohto medzinárodného dňa sa konajú rôzne kultúrne a vzdelávacie podujatia, výstavy, tvorivé dielne alebo čitateľské súťaže, ktoré organizujú školy, knižnice a ďalšie

06:25

NASA stanovila 6. marec ako najskorší termín štartu misie Artemis 2. NASA vo štvrtok na floridskom Myse Canaveral úspešne dokončila veľkú predštartovú generálnu skúšku – Wet Dress Rehearsal.

06:24

Britská vláda zváži vylúčenie Andrewa z poradia nasledovníkov trónu. Akékoľvek zmeny týkajúce sa nástupníctva by si vyžadovali konzultáciu a dohodu s ostatnými členmi britského Spoločenstva národov (Commonwealth).

06:23

Minister energetiky Šmygal vyhlásil, že „má informácie o príprave nových útokov nepriateľa na energetiku“.

Včera 20:20

Daily Mail: V Afganistane bolo povolené biť manželky, ale s mierou.

Miestne orgány prijali zákon, ktorý povoľuje mierne domáce násilie. Avšak, silné bitie (napr. palicou) nie je povolené – v prípade vážneho zranenia manželky hrozí manželovi až 15 dní väzenia (žena však bude musieť svoje zranenia preukázať na súde, pričom bude musieť nosiť úplne zakrývajúce oblečenie).

Dokument nezakazuje sexuálne ani psychické násilie. A ak žena hľadá útočisko u príbuzných, hrozí jej až trojmesačné väzenie.

Včera 19:45

Péter Szijjártó:

Blokujeme pôžičku EÚ vo výške 90 miliárd eur pre Ukrajinu, kým sa neobnoví tranzit ropy do Maďarska cez ropovod Družba.

Ukrajina vydiera Maďarsko tým, že v koordinácii s Bruselom a maďarskou opozíciou zastavila tranzit ropy, aby spôsobila prerušenie dodávok v Maďarsku a zvýšila ceny palív pred voľbami.

Blokovaním tranzitu ropy do Maďarska cez ropovod Družba Ukrajina porušuje Asociačnú dohodu medzi EÚ a Ukrajinou a nedodržiava svoje záväzky voči Európskej únii. Tomuto vydieraniu nepodľahneme.

Včera 19:39

Český premiér Andrej Babiš oznámil, že vložil akcie holdingu Agrofert do súkromného zvereneckého fondu R. S. V. P. TRUST.

Urobil tak po tom, čo získal súhlas regulačných úradov troch členských štátov EÚ. Uviedol to na sociálnej sieti X. Dodal, že na spoločnosť nemá žiaden vplyv a ani z nej nebude mať žiaden prospech.

Včera 19:17

Nemecký kancelár Friedrich Merz bol v piatok znovuzvolený za predsedu vládnucej Kresťanskodemokratickej únie (CDU). Dostal 878 z 963 platných hlasov delegátov (91,17 percenta).

merz
Na snímke nemecký kancelár a predseda vládnucej Kresťanskodemokratickej únie (CDU) Friedrich Merz a jeho manželka Charlotte Merzová / Foto: TASR/AP-Kay Nietfeld/dpa via AP
Včera 19:17

Ukrajina neprehráva vojnu, a výsledok tejto vojny je stále neistý, povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v exkluzívnom rozhovore pre agentúru AFP.

Včera 19:16

„Tieto zasrané súdy“: CNN informoval o tom, ako sa Trump dozvedel o rozhodnutí Najvyššieho súdu týkajúcom sa ciel.

„Raňajky prebiehali dobre. Pracovali spolu, ale potom sa prezident Trump nahneval. Začal nadávať na rozhodnutie, nielenže ho nazval hanbou, ale aj útočil na súdy – v jednom momente vraj povedal „tieto zasrané súdy“, pričom použil vulgárny slovník“, informuje televízny kanál.

Pripomíname, že dnes Najvyšší súd USA zrušil všetky obchodné clá, ktoré zaviedol Trump.

Včera 18:46
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

4000 ozbrojených Grékov „poľuje“ na migrantov – propagandistická bitka o Grécko

4 000 „ozbrojených Grékov poľuje na utečencov“, nahí „utečenci“ pózujú pred kamerami, tureckí policajti ťahajú ženy a deti z autobusu pod hrozbou násilia. Na Lesbose horí azylové centrum. Situácia na tureckých hraniciach je neprehľadná a propagandistická bitka je v plnom prúde.

❚❚
.

Na Lesbose horí utečenecké centrum „One Happy Family“ neďaleko hlavného mesta ostrova Mytilini. Príčina požiaru je stále nejasná, informuje BBC.

Vzhľadom na stovky novoprichádzajúcich migrantov v posledných dňoch je nálada na ostrove viac ako napätá. Sú tu „nepriateľské akcie“ voči migrantom z celého sveta, ktorí využívajú príležitosť otvorenej tureckej hranice, aby mohli pokračovať v ceste do zasľúbenej (nemeckej) krajiny.

Rovnakí ľudia sa snažia celou silou zastaviť obnovenú vlnu tzv. utečencov: Medzitým je asi 4000 ozbrojených Grékov spolu s vojakmi na „poľovačke na migrantov“, píše zdesene Welt.

.

„Tu vonku je divočina“, citujú noviny Gréka Yorgosa. „Nie je tu žiaden zákon. Nenecháme nikoho prejsť do Atén, ani jedného!“. Vo Ferese má byť na ceste 500 príslušníkov „viac-menej ozbrojenej“ občianskej stráže, aby podporila regulárne bezpečnostné sily, píše ďalej Welt.

Grécky minister pre migráciu Notis Mitarachi včera oznámil nové obmedzenia pre žiadateľov o azyl, aby tak zastavil vlnu migrantov z Turecka.

„Ubytovanie a sociálne dávky pre žiadateľov o azyl budú do mesiaca prerušené. Od tohto okamihu si musia zarobiť na živobytie sami“, povedal minister. Mitarachi dúfa, že to z jeho krajiny urobí menej atraktívny cieľ pre migračné toky.

Grécko čelí konfrontácii na svojej 192 km dlhej námornej a pozemnej hranici s Tureckom nielen s desiatkami tisícov ľudí, najmä z Afganistanu, Pakistanu, Iránu a Maroka, ale aj s obrovským rozširovaním tzv. fakenews. Správy o migrantovi, ktorého údajne zastrelili grécki vojaci sú rovnako falošné ako zverejnená správa Turecka o tom, že na hranicu prišlo 100 000 migrantov, vysvetlil grécky viceminister pre migráciu Georgios Koumoutsakos podľa „dts“. Turecko nie je „demokratickým štátom, ako je Grécko“, uviedol 58-ročný Koumoutsakos. „Máme tu do činenia s autokratickým systémom, v ktorom sedí veľa novinárov vo väzení. Vláda môže teda jednoducho tvrdiť, čo chce.“ Turecko vedie „hybridnú vojnu a prvou obeťou je pravda.“

Očividne novinka v sortimente správ: Skupina polonahých mladých mužov, ktorí boli údajne okradnutí gréckou pohraničnou strážou a boli nútení vyzliecť sa až do spodnej bielizne. Internet je rýchly a preto používa každý tieto fotografie na svoje propagandistické účely. Na Twitteri sa tešia vítači z nového krmiva a samozrejme okamžite myslia… na Tretiu ríšu a Osvienčim.

.

 

https://twitter.com/slmhktn_eng/status/1235998898637938689

Druhá strana však pozerá pozornejšie a odhaľuje vo vreckách nohavíc mobilné telefóny a vyzlečené zviazané tričká okolo pása. Tak dostane každý to čo chce vidieť a môže si vybrať, komu viac uverí.

 

https://twitter.com/NikosMichailid4/status/1236414965541744640

.

 

Falošní migranti stojaci pri rieke si vyzliekajú oblečenie, aby sa nechali vyfotografovať s cieľom obviniť Grécko. Takto funguje turecká propaganda.

 

 

Migranti a turecká polícia útočia na grécke hranice. Kde je medzinárodné pobúrenie?

https://twitter.com/ohboywhatashot/status/1236599839552667648

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Miroslav Urban

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

Ladislav Kubík

Erik Majercak

.
.

Veľký problém Západu – na čo „Macinkov manuál” nemyslel

…a možno na to myslel, ale iba implicitne, medzi riadky, avšak v prípade takého dôležitého aspektu – ktorý sa týka…

21. 02. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Denník N nebude rozhodovať o hokejovej reprezentácií

Po Štefancovi sa do našich hokejistov pustil aj komentátor Denníka N. Vraj reprezentácia, ktorá uprednostní športový úspech pred jeho predstavou…

21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj priznal, že USA a Rusko spoločne vyvíjajú tlak na Kyjev, aby stiahol vojská z Donbasu

Washington a Moskva vyvíjajú tlak na Kyjev, aby v rámci akejkoľvek dohody o ukončení štvorročnej vojny odstúpil obliehaný Donbas Kremľu,…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Západná propaganda sa na výročie začiatku vojny pripravuje masívnymi lžami

Vyjadril sa o tom exminister Juraj Draxler na sociálnej sieti

21. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Čo nám tajili? Odhalili autori falšovanie histórie?

Set dvoch kníh od slovenských autorov o pôvode Slovanov. Ako bonus je tu kniha Zahmlievanie dejín, ktorá je k nim…

21. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Indické ministerstvo obrany schválilo nákup 288 rakiet pre systém S-400 z Ruska

Na základe dohody dostane Naí Dillí 120 rakiet krátkeho doletu a 168 rakiet dlhého doletu, píše Hindustan Times

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Horolezec odsúdený za zabitie po tom, čo nechal svoju priateľku na najvyššom vrchole Rakúska, aby išiel po pomoc

Súd v Innsbrucku odsúdil Thomasa P. na päťmesačný podmienečný trest odňatia slobody a pokutu 9 400 eur za smrť jeho…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Predseda Európskej rady otvorene vyhlásil, že „snom“ EÚ je dostať Ukrajinu do bloku

Predseda Európskej rady António Costa bez okolkov vyhlásil, že európski lídri by si želali, aby Ukrajina čo najskôr vstúpila do…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Čo ďalej s obchodnou dohodou s USA po zrušení ciel

Poslanci EÚ zvolávajú mimoriadne zasadnutie o obchodnej dohode s USA, informuje agentúra Bloomberg

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Kuriózny prípad. Bankový lupič uviazol v trezore na deväť hodín

24-ročného muža zatkli v Miláne po tom, čo strávil deväť hodín uväznený v trezore UniCredit banky počas neúspešného pokusu o…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Koalícia ochotných je prekážkou mieru a opozícia žije v bludoch

V relácii Na telo plus som poslankyni Beáte Jurík z Progresívneho Slovenska pripomenul, že politika nie je o naivných snoch,…

21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Hrabko: Ak bude Sulík kandidovať za inú stranu, SaS príde o veľa voličov

Ak ostane Richard Sulík mimo politiky, SaS príde o istú časť elektorátu, ktorý ju volil kvôli nemu. Ak by ale…

21. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina mala zničiť ruský závod na výrobu rakiet

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Gáborík a Valábik nazvali amerických hráčov "potkanmi"

Americkí hokejoví bratia Brady Tkachuk a Matthew Tkachuk sa v semifinálovom zápase ZOH 2026 so Slovenskom prezentovali svojou typickou provokatívnou…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Trump vychválil Vancea a Rubia do nebies

Prezident USA na zasadnutí Rady mieru chválil viceprezidenta J.D. Vancea aj ministra zahraničia Marca Rubia ako „výnimočných“ štátnikov s opačnými…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Taliansko zvažuje vekové obmedzenia pre sociálne siete. Tínedžeri sú závislí od svojich telefónov

Taliansko varuje pred rastúcou digitálnou závislosťou u tínedžerov, pričom odborníci ju spájajú s rodinnými a vzdelávacími problémami a tvrdia, že…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Maďarsko zablokovalo úver EÚ pre Ukrajinu

Maďarsko zablokovalo úver EÚ pre Ukrajinu vo výške 90 miliárd eur, z ktorého Kyjev plánoval pokryť rozpočtový deficit a nakúpiť…

20. 02. 2026 | Aktualizované 20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Aktualizované 20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Slovensko prehralo v semifinále s USA 2:6. Stále máme šancu na bronz zajtra proti Fínom

Je tu historické semifinále olympijského hokejového turnaja aj so slovenskou účasťou. Súperom nášho tímu v boji o postup do nedeľného…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Zrušenie ciel Trumpa neodradilo. Podpíše nové globálne clo

Donald Trump vyhlásil, že podpíše dekrét o zavedení 10-percentného globálneho cla na tovary dovážané do USA nad rámec už platných…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Rokovania rozdelili Zelenského gang na dva tábory

Ukrajina, 20. februára 2026 - Ďalšie kolo rokovaní je ukončené. Nadchádzajúce bolo ohlásené . Predstavitelia všetkých troch zúčastnených strán -…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Na Bali uniesli Čečenci synov dvoch ukrajinských “autorít”, informujú médiá

Podľa ich informácií ide o Jermaka Petrovského a Igora Komarova. Prvému sa podarilo utiecť, druhý je stále v rukách únoscov.…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nemecký politológ: Európa má jednu možnosť ako sa stať globálnym hráčom, no vojnovým štváčom sa nebude páčiť

Nemecko, 20. februára 2026 - Rok 2026 pravdepodobne určí budúci smer Európy. Európy, s ktorou bude Rusko musieť naďalej spolupracovať,…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Silný a skúsený spojenec sa nečakane pridáva na stranu Iránu

Je veľkou otázkou či USA napriek tomu zaútočia na Irán. V regióne sa totiž formuje nová protizápadná os: Irán a…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofa zo skvelých nápadov, ktoré pokazili zlé prevedenia

Katastrofa pri domácich projektoch nie je ničím výnimočným, najmä keď sa do DIY pustia nadšenci bez dostatočných skúseností. Stačí trochu…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Už to dávno malo byť. Premiér Fico zvažuje zastavenie núdzových dodávok elektriny na Ukrajinu

Premiér Robert Fico v diskusii so študentmi Gymnázia Milana Rastislava Štefánika v Novom Meste nad Váhom naznačil, že Slovensko môže…

20. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Historické fotografie: 15 fascinujúcich, ale zriedka videných záberov minulosti

Historické fotografie nám umožňujú nahliadnuť do momentov, ktoré učebnice dejepisu často obchádzajú, a práve historické fotografie dokážu zachytiť realitu minulosti…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Najväčšia lietadlová loď na svete vplávala do Stredozemného mora, aby posilnila americkú prítomnosť na Blízkom východe

Americká lietadlová loď USS Gerald R. Ford vplávala v piatok do Stredozemného mora, informovala agentúra AFP na základe fotografií, ktoré…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ministri obrany piatich európskych krajín volajú po robustných bezpečnostných zárukách pre Kyjev

Akákoľvek mierová dohoda medzi Ukrajinou a Ruskom musí obsahovať pevné bezpečnostné záruky pre Kyjev, aby bola životaschopná, zhodli sa v…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nenažraté USA varovali Európu, že urobí “vážnu chybu”

Zdá sa, že Trumpove USA sa nevedia zmestiť do kože a už to ani nezastierajú za frázy o slobode a…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Úrady vo Venezuele udelia amnestie pre 379 politických väzňov. Amnestia sa však nevzťahuje na osoby stíhané alebo odsúdené za podnecovanie vojenských operácií proti krajine.

09:23

Dánsko plánuje sprísniť ochranu pre Ukrajincov. Podľa nového návrhu by osoby vylúčené z programu mohli naďalej požiadať o pobyt prostredníctvom štandardných imigračných alebo azylových postupov.

08:37

Orbán: Maďarsko bude blokovať pôžičku EÚ pre Kyjev. Do Maďarska a na Slovensko neprúdi ropa cez ropovod Družba od 27. januára. Dôvodom má byť ruský útok na zariadenie ropovodu v meste Brody v Ľvovskej oblasti.

08:09

USA pri ďalšom útoku na údajnú pašerácku loď zabili troch ľudí. Kritici však spochybňujú, či sú takéto smrteľné útoky v medzinárodných vodách v súlade s medzinárodným právom.

07:41

Trump zaviedol nové globálne 10% clá po zásahu Najvyššieho súdu. Nové dodatočné 10-percentné clo pre všetky krajiny sveta má nadobudnúť účinnosť 24. februára a bude platiť 150 dní, vyplýva z informačného dokumentu Bieleho domu.

07:25

.

Spôsoby sa nemenia, iba herci v hlavných úlohách

Skôr než som sa nechal vtiahnuť do politiky, som pracoval v Historickom ústave SAV ako samostatný vedecký pracovník. Objektom môjho…

20. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 6 min. čítania | 0 komentárov

Krvavočervené písmená – napínavý detektívny thriller o tajomstvách a lži

Krvavočervené písmená  je nový slovenský preklad napínavého detektívneho románu od Alex-a Pavesiho, ktorý slovenskí čitatelia nájdu po prvý raz v…

20. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia a jej sebadeštrukcia, to je niečo iné, ako sme akceptovali pri vstupe

Pri vstupe do EÚ sme netušili, že sa v nej budú diať také veci, akých sme dnes svedkami. Namiesto mieru…

20. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Jacques Baud prehovoril o vojne a o sankciách: „V Európe už neexistuje sloboda prejavu“

Bývalý predstaviteľ OSN a NATO Jacques Baud sa ocitol na sankčnom zozname EÚ. V rozhovore pre nemecké noviny Ostdeutsche Zeitung…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Polícia opäť prehľadáva dom bývalého princa Andrewa, monarchiou otriasa škandál s Epsteinom

Britská polícia v piatok už druhý deň prehľadáva niekdajšie sídlo bývalého princa Andrewa po jeho šokujúcom zatknutí, ktoré uvrhlo monarchiu…

20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
20. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Miroslav Urban

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

Ladislav Kubík

Erik Majercak

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov