NAŽIVO

Nezávislá protikorupčná komisia oznámila, v súvislosti s požiarom výškového bytového komplexu v štvrti Tchaj Pcho bolo zadržaných ďalších osem ľudí.

18:05

Vyšetrovatelia krádeže šperkov z múzea Louvre vzniesli obvinenie voči štvrtej podozrivej osobe zadržanej v utorok na stavenisku v meste Laval na západe Francúzska.

18:04

Spotová cena zlata dosiahla do 16.10 h SEČ 4192,78 USD za troyskú uncu. Oproti záveru predchádzajúceho obchodovania to predstavuje rast približne o 1 % a zároveň najvyššiu hodnotu od 14. novembra.

18:04

Z údajov zverejnených v príslušnom registri ruského ministerstva spravodlivosti vyplýva, že organizácia Human Rights Watch bola v Rusku vyhlásená za nežiaducu.

18:03

Szijjártó uviedol, že maďarskej delegácii v Moskve sa podarilo dosiahnuť svoje ciele: bezpečnosť dodávok plynu a ropy pre Maďarsko je zaručená, Rusko si plní svoje zmluvné záväzky a ak bude mierový samit o Ukrajine, tak bude v Budapešti.

18:02

Generálna prokurátorka USA pre okres Columbia Jeanine Pirrová uviedla, že obvinenia voči mužovi, ktorého americké úrady obviňujú zo streľby na dvoch príslušníkov Národnej gardy vo Washingtone, boli rozšírené o obvinenie z vraždy prvého stupňa.

17:30

NABU a Špeciálna protikorupčná prokuratúra nevzniesli žiadne obvinenie vočiJermakovi, v ktorého bydlisku sa uskutočnila policajná prehliadka. S odvolaním sa na ukrajinské médiá o tom v piatok informovala BBC.

17:28

Gazprom sa v 3. štvrťroku tohto roka vrátil k zisku. Výsledky za 3. kvartál tak prispeli k rastu zisku spoločnosti za deväť mesiacov roka o viac než desatinu.

16:41

Pápež sa v Turecku zúčastnil na ekumenickom stretnutí usporiadanom pri príležitosti 1700. výročia jedného z najdôležitejších koncilov raného kresťanstva. Na obradoch bol prítomný aj pravoslávny ekumenický patriarcha Bartolomej I. i ďalší cirkevní hodnostári.

16:41

Hovorca Úradu pre reguláciu sieťových odvetví Radoslav Igaz uviedol, že cenové konanie vo veci taríf za prepravu plynu na rok 2026 sa ešte ani nezačalo. V súčasnosti prebieha iba verejná konzultácia prevádzkovateľa siete.

16:39

Tuniské médiá uviedli, že v Tunisku odsúdili desiatky politických predstaviteľov na tresty od piatich do 45 rokov za sprisahanie proti štátu.

16:18

Vysokopostavený predstaviteľ tamojších spravodajských služieb uviedol, že v Nemecku v októbri zaznamenali najviac dronov nad svojimi vojenskými základňami za jeden mesiac.

15:57

Macron vyzval na zmeny legislatívy, ktoré by umožnili urýchlené blokovanie dezinformácií na internete vo Francúzsku

15:42

Generálny riaditeľ českej Správy železníc Jiří Svoboda mal doma v trezore hotovosť v hodnote viac než 80 miliónov korún. Peniaze v českých korunách, eurách aj dolároch našli kriminalisti z Národnej centrály proti organizovanému zločinu.

15:41

Ukrajinca podozrivého zo sabotáže na plynovode Nord Stream vzal súd do väzby, informovala stanica BBC s odvolaním sa na webovú stránku nemeckej generálnej prokuratúry.

15:15
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

RTVS pristihnutá!

Doteraz sa neprajníkom generálneho riaditeľa RTVS Jaroslava Rezníka ani hejterom, voziacim sa na novovymyslenej kritickej vlne proti verejnoprávnym médiám, nepodarilo predložiť jeden jediný konkrétny dôkaz o porušovaní Štatútu RTVS, Etického kódexu programových pracovníkov, ba ani Rezolúciu Rady Európy 1003. Ani detektívna lupa parlamentného realitného pátrača Matoviča neodhalila stopy po cenzúre ani po opustení princípov verejnoprávnosti zo strany nového manažmentu spravodajstva. Preto poslankyne NR SR Viera Dubačová (nezaradená)  s Natáliou Blahovou (SaS) museli v nedeľnej relácii TA3 „V politike“ siahnuť k lži a operovať „dojmológiou“. Len aby udržali iskričky v založenej vatre, ktorú budú udržiavať aktivisti až do sviatku najmladšieho z apoštolov, kedy sa pod Vysokými Tatrami opäť rozhoria tradičné jánske ohne a vatry. Prečo inak by slovútne a nezaujaté panie poslankyne mohli nahlas a verejne hovoriť o redaktorke a moderátorke Oľge Bakovej ako o prepustenej, hoci odišla z RTVS sama  (pohŕdajúc novým zaradením s niekoľkotisícovým platom)?

❚❚
.

No po tomto víkende je všetko inak!

My, koncesionári, čo sledujeme verejnoprávnu televíziu, pristihli sme konečne RTVS a máme aj dôkaz. Nevysiela totiž  víťazné zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie na Majstrovstvách sveta v Dánsku! A to je škandál, ktorý treba odsúdiť a vykričať zo slušných slovenských námestí  do celého sveta.  Telerozhlas tým porušil paragraf 364 Hlavy XXII. spoločného Štatútu slovenského koncesionára i hokejového fanúšika. A za to môžu Rezník, Chuguryan, Lyons aj Stano-Maťašovská.   Oni sú predsa pre demokratickú opozíciu a občianskych aktivistov stelesnením problémov.

Tentoraz  musím súhlasiť. Veď ak by včas vyslali a delegovali na zahraničnú služobnú cestu  do Kodane (namiesto komentátorov  Pavla Gašpara, Mateja Hajka, Dominika Kríža, Tomáša Košeca) rozhodne akčnejšiu a všetkého schopnú Zuzanu Kovačič – Hanzelovú, spolu s externistami  Matúšom Dávidom, Matúšom Baňovičom a Kristiánom Čekovským, mohli sme mať v tabuľke základnej skupiny už 6 bodov. Spravodajská Xena zo Záhorskej Bystrice by spustila pri komentovaní svoju zúrivú guľometnú paľbu slov a obvinení proti hráčom  súperov, ktorí by si netrúfli vykorčuľovať ani len po stredovú červenú čiaru… A ak by cez prestávky medzi tretinami jej externí kolegovia vhodnými otázkami o podozreniach a obvineniach z nedovoleného dopingu, o pochybných motivačných či posilňovacích metódach nahlodali zvyšok sebavedomia súperov, určite by Slováci mohli pomýšľať hoc aj na medailu. No nie je ešte všetko stratené.

.

Treba dať parlamentnému výboru prešetriť prečo sú spolukomentátormi v priamych prenosoch a v štúdiách hokejové staré štruktúry Jano Pardavý, Rasťo Staňa, Mišo Hreus s analytikmi Valábikom, Novotným či Tóthom? Prešli vôbec verejným obstarávaním? A nie sú náhodou náklady na ich honoráre a na pobyt v Dánskom kráľovstve neúmerne predražené? Nestretli sa niekedy v minulosti s prezidentom Gašparovičom, bývalým premiérom Ficom alebo s ex ministrom vnútra Kaliňákom?

Za tento chaos a neblahý stav je zodpovedný iba a jedine Rezník, ktorý neprejavil ani predvídavosť,  ani manažérske schopnosti. Mal by odstúpiť ! A vôbec – celé personálne obsadenie hokejových prenosov je treba okamžite zmeniť a zabezpečiť po novom. Akceptovať pritom hlas ulice, ktorá volá po dôveryhodných hlasoch a tvárach. Komentovanie zo zimných štadiónov je nutné posilniť o slušnosť a hlboký, zamatový hlas Richarda Stankeho, o strategické vízie Richarda Sulíka, o prehľad a profesionalitu Lucie Nicholsonovej, o rozvahu i sociálne cítenie Borisa Kollára. K tomu pridať a vysloviť nedôveru trénerovi Ramseymu! Lebo na striedačke nekričí a nerozčuľuje sa…Jasné, že naši hokejisti sa potom cítia pri tom ohradenom bazéne v kodanskej Royal Arene s kapacitou 12 500 miest ako na kráľovskej vodoliečbe…  Analytik z mimovládneho inštitútu „Mrazivá rolba“ Igor Expertič  pre Denník H poznamenáva, že : „veget Slovákov je namieste, keďže nemôžu, ako usporiadatelia budúcoročných majstrovstiev sveta, vypadnúť z A-kategórie.“

No aktivisti žiadajú vymeniť amerického trénera národného tímu za skúsenejšieho Toma Nicholsona. Jednak preto, že Kanada je kolískou hokeja, no tiež v nádeji, že po víťazstvách našich hokejistov v ceste do finále začnú možno padať i ďalšie vlády.  Najskôr dánsky premiér Lars Lökke Rasmussen, odmietajúci prerozdeľovanie utečencov v Európe podľa stanovených kvót a likvidujúci getá, v ktorých žijú prisťahovalci nepochádzajúci zo Západu. No a po ňom je treba zdiskreditovať a prinúť rezignovať aj švédskeho ministerského predsedu. Veď Stefan Lofven  je ochotný nasadiť armádu, aby zničil kriminálne imigrantské gangy. A do tretice by bolo potrebné „čenčnúť“ ešte aj fínskeho predsedu vlády Juha Sipiläu, ktorý si lietadlo, ktorým cestuje aj na oficiálnych cestách, zvyčajne pilotuje sám. To je priam a doslova nebotyčná nehoráznosť!

Veru tak, jedine touto cestou môže Slovensko využiť a uplatniť svoj tohtoročný potenciál a  zámorský start up, ktorý ležal na ulici.  Pred štvrťstoročím získalo Československo celosvetový kredit, keď ukázalo ako sa dá bez výstrelu a bez násilia podľa pesničky „po prvý raz a naposledy“ rozdeliť spoločný štát. Teraz má úžasný revolučný know-how jeho menší nasledovnícky štát. Stačí, ak by nový tréner  našej hokejovej reprezentácie Tom Nicholson (pripomínajúci moderného utajeného Che  Guevaru), zavelil zo striedačky „páľ!“. A slovenskí hokejisti nastrieľajú potrebný počet gólov všetkým súperom. Popadajú pritom hlavy severských krajín ako jesenné lístie a malá krajina pod Tatrami sa ocitne priamo v samom jadre – sveta…

Preto je tak dôležité dotiahnuť boj verejnosti proti verejnoprávnosti RTVS na Slovensku do víťazného konca. Ak by sa to podarilo na Deň víťazstva 8.mája (a pred plným bratislavským námestím), bol by to s vôňou orgovánu a rozkvitnutých agátov povestný bonus navyše. Veď hokej je na Slovensku spoločenský fenomén. A čo je spoločenské je teraz aj politické. Všetko so všetkým súvisí.

.

Nezabudnuteľný „Che“ bol spolubojovníkom Fidela Castra, ktorý nám pre obdobné  situácie a pre pamäť zanechal odkaz, že : „Revolúcia nie je ružový chodníček… Revolúcia je boj na smrť medzi budúcnosťou a minulosťou.“

Štefan Nižňanský

Článok pôvodne vyšiel na portáli extraplus.sk

 

.
Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

Ivan Štubňa

Andrej Sablič

.
.
.

Washington je pripravený ustúpiť Moskve

Správa o tom, že USA sú pripravené uznať ruskú zvrchovanosť nad obsadenými a anektovanými územiami Ukrajiny v rámci mierového urovnania,…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Zelenskyj odvolal Jermaka z funkcie vedúceho prezidentskej kancelárie

Ukrajinské protikorupčné orgány NABU a SAP vykonali prehliadky u Andrija Jermaka, vedúceho kancelárie prezidenta Volodymyra Zelenského. Prepustený má byť aj…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Merz vyzval Belgicko, aby súhlasilo s použitím zmrazených ruských aktív na pomoc Ukrajine

Nemecký kancelár Friedrich Merz uviedol, že vyvíja tlak na belgickú vládu, aby sa dohodla s Európskou úniou na využití zmrazených…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Gašpar: „Viete si predstaviť, že by teraz Rusko žiadalo znížiť počty vojakov NATO a výdavky na zbrojenie?“

Podpredseda NR SR Tibor Gašpar nevie, či sa má smiať alebo plakať, lebo podľa neho je zrejmé, že najvyššia predstaviteľka…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fico a Žilinka mali v parlamente ostrú výmenu názorov k Bombicovi

Premiér Robert Fico sa v rámci štvrtkovej Hodiny otázok v parlamente obrátil na generálneho prokurátora Maroša Žilinku a pýtal sa,…

28. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Bohuš pre HS o fungovaní STVR: Aj toto je jeden z problémov. Dlhé roky tu fungovalo tunelové videnie

Legendárny Jaro Filip svojho času povedal, že vtedajšiu STV má doma pustenú iba vtedy, keď ju nedopatrením prepne výboj statickej…

28. 11. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Jermak napísal žiadosť o odstúpenie, vyhlásil Zelenskyj

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov

Je to práca Trumpa? NABU a SAP vykonávajú prehliadky u pravej ruky Zelenského – Andrija Jermaka

NABU a SAP vykonávajú prehliadky u Andrija Jermaka, vedúceho kancelárie prezidenta Zelenského a šedej eminencie moci na Ukrajine, píše poslanec…

28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

„Je Šimečka mladší užitočný idiot, alebo len idiot?”

Túto otázku som si položila určite nie len ja, ale každý spola gramotný človek, keď si prečítal informácie o tom,…

28. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Putin tvrdí, že Moskva je pripravená uzavrieť mierovú dohodu, ale je to „právne nemožné“. Peskov vysvetľuje

Ruský prezident Vladimir Putin tvrdí, že Moskva je pripravená uzavrieť mierovú dohodu, ale je to „právne nemožné“. Referuje o tom…

28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Slovenský rozhlas povedie Peter Janků, do funkcie nastúpi v decembri

Slovenský rozhlas povedie od začiatku decembra Peter Janků. TASR o tom informovala vedúca odboru komunikácie Slovenskej televízie a rozhlasu Zuzana…

28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Viktor Orbán pricestoval do Moskvy. Stretol sa s Putinom

Maďarský premiér bude s prezidentom Ruskej federácie rokovať o dodávkach energie a o riešení konfliktu na Ukrajine

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zdechovského pokus rozbiť československú jednotu: Babiš vraj neznáša Fica

Nezhoda, nezhoda, a ešte raz nezhoda. Tak by sa dala charakterizovať vo výsledku televízna debata europoslancov v zostave Milan Uhrík,…

28. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Rada EÚ prekročila hranicu, ktorú v Európe doteraz neprekročil nikto

Európska únia vstúpila do novej éry digitálneho dohľadu. Rada EÚ po prvýkrát schválila rámec, ktorý umožňuje analyzovať súkromnú komunikáciu ešte…

28. 11. 2025 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Neurománia: Pravda a lži o našom mozgu

Ste pripravení spochybniť svoje presvedčenia? Návod a knihu nájdete TU

28. 11. 2025 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Už po prvej dávke skolaboval. Dali mu aj druhú! Desivý príbeh biomedicínskeho inžiniera Orsága

Za posledné roky prišli niektorí ľudia o zdravie len preto, že ich agenda a politici nútili urobiť krok, s ktorým…

28. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ultras Slovana zakopali vojnovú sekeru. "Atmosféra bola fantastická," priznáva Weiss

Fanúšikovia jediného zástupcu Slovenska v európskych súťažiach - Slovana Bratislava - v posledných týždňoch otvorene kritizovali hráčov, trénerov a aj…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

.

Polští Trojanovi (dalším) trojským koněm EU

Kdo se moc ptá, moc se dozví. Nejvyšší správní soud Polska se zeptal Soudního dvora EU, zda manželství dvou Poláků…

28. 11. 2025 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Česky | 7 min. čítania | 0 komentárov

Rada prokurátorov sa stotožnila s dôvodmi na odvolanie Tomáša Balogha z funkcie

Rada prokurátorov sa stotožnila s dôvodmi na odvolanie žilinského krajského prokurátora Tomáša Balogha z funkcie a jeho koniec na poste…

28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Aktualizované 28. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Translobby vracia úder: Ani Vatikán už nie je v bezpečí

Lobisti z kruhov LGBTI menia hru v Bruseli

28. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Prilepené k zemi: Stíhačky F-16 a Mirage sú na Ukrajine extrémne nevhodné v porovnaní s ruskými Su-35S

Ukrajina, 28. novembra 2025 - Ruský stíhač Su-35S počas operácie na Ukrajine preukázal vlastnosti v leteckom boji.     Už…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

.

Klimatickí aktivisti musia spoločnosti Lufthansa zaplatiť odškodné za blokádu letiska

Hamburský Krajský súd odsúdil desať členov skupiny klimatických aktivistov Last Generation a musia zaplatiť odškodné vo výške 400 000 eur…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rusko plánuje zorganizovať alternatívne majstrovstvá sveta. Kto sa zúčastní na turnaji?

S blížiacimi sa majstrovstvami sveta vo futbale v roku 2026, ktoré sa budú konať v Spojených štátoch amerických, Mexiku a…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

Právní důvody…

Jak je mým blogerským zvykem, podíváme se v dnešním článku na události kolem sestavování vlády z jiného úhlu. Včera jsem…

28. 11. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Exekútori navrhujú zmenu, aj 10 eur mesačne môže zvýšiť disciplínu dlžníkov a príjmy štátu

Slovenská komora exekútorov a Asociácia slovenských inkasných spoločností spoločne presadzujú zavedenie minimálnej exekučnej zrážky, ktorá by sa uplatňovala bez ohľadu…

28. 11. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Ekonomika | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Réway reaguje na vyhadzov z Liptovského Mikuláša a na "drogové" obvinenia

Tento týždeň sme informovali o náhlom konci bývalého hokejového reprezentanta Martina Réwaya v extraligovom HK 32 Liptovský Mikuláš. Réway teraz…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

Bežný problém so spánkom môže byť spojený so závažnou neurologickou poruchou

Výskum naznačuje, že CPAP terapia by mohla znížiť riziko Parkinsonovej choroby o 30 %, ak sa s ňou začne včas

28. 11. 2025 | Zaujímavosti | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zaujímavosti | 3 min. čítania | 0 komentárov

Progresívci by chceli obrátiť aj katolíkov

Pápež Lev XIV. sa 16. novembra zúčastnil jubilejnej udalosti v Ríme, venovanej chudobným, s ktorými spolu obedoval vo Vatikáne, čo…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

Trump zrušil pozvánku Južnej Afriky na samit G20 po diplomatickom konflikte

Americký prezident Donald Trump vo svojom ostrom stredajšom príspevku na sociálnej sieti Truth Social presne vysvetlil, prečo Spojené štáty bojkotovali…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Nezávislá protikorupčná komisia oznámila, v súvislosti s požiarom výškového bytového komplexu v štvrti Tchaj Pcho bolo zadržaných ďalších osem ľudí.

18:05

Vyšetrovatelia krádeže šperkov z múzea Louvre vzniesli obvinenie voči štvrtej podozrivej osobe zadržanej v utorok na stavenisku v meste Laval na západe Francúzska.

18:04

Spotová cena zlata dosiahla do 16.10 h SEČ 4192,78 USD za troyskú uncu. Oproti záveru predchádzajúceho obchodovania to predstavuje rast približne o 1 % a zároveň najvyššiu hodnotu od 14. novembra.

18:04

Z údajov zverejnených v príslušnom registri ruského ministerstva spravodlivosti vyplýva, že organizácia Human Rights Watch bola v Rusku vyhlásená za nežiaducu.

18:03

.

Fínov zachvátila paranoidná obava z „ruskej invázie“

Fínsko, 27. novembra 2025 - Politiku fínskeho štátu možno nazvať jedinečnou - po tom, čo sa z ničoho nič pohádala…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

Prípad ako z filmu. Vo Francúzsku dvaja väzni ušli z väznice pomocou prestieradiel

Dvaja väzni unikli vo štvrtok nadránom z väznice vo francúzskom meste Dijon po tom, čo podľa miestneho prokurátora prepílili mreže…

28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
28. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nájdete skrytú myš v tejto kuchyni do 10 sekúnd?

Táto vizuálna výzva preverí vašu pozornosť. V tejto zdanlivo obyčajnej kuchyni je ukrytá drobná myš - a len tí s…

28. 11. 2025 | 0 komentárov

Ako streliť vlastný gól? Progresívci majú návod

Prinášame Vám postoj Mariána Kéryho, predsedu Zahraničného výboru NR SR zo SMER-u, ktorý píše o tom, ako si progresívci otvorením…

27. 11. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
27. 11. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Kremeľ sa konečne vyjadril: Čo vieme o stretnutí Putina a Orbána?

Kremeľ sa konečne vyjadril – denník Mandiner zverejnil, čo je známe o stretnutí maďarského premiéra Viktora Orbána a prezidenta Ruskej…

27. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
27. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Miroslav Urban

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

Ivan Štubňa

Andrej Sablič

.
.
.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov