putin kursk

NAŽIVO

Priemyselný index Dow Jones v dopoludňajšom obchodovaní klesol o 742 bodov. Index S&P 500 stratil 1,04 % a Nasdaq 1,2 %.

Včera 20:14

Petr Fiala označil Ficovo rozhodnutie zastaviť núdzové dodávky elektrickej energie na Ukrajinu za zločinné konanie. Podľa neho takéto kroky priamo pomáhajú Putinovi.

Včera 19:50

Dominikánsku republiku zasiahol výpadok elektrickej energie. Výpadok postihol aj niektoré oblasti hlavného mesta Santo Domingo.

Včera 19:40

Polícia zatkla bývalého britského veľvyslanca v USA Petera Mandelsona pre podozrenie zo zneužitia úradnej moci v súvislosti s jeho väzbami na Epsteina.

Včera 19:38

Súd v Madride zrušil rozhodnutie sudcu, aby sa v prípade manželky španielskeho premiéra pre údajnú spreneveru verejných financií začal súdny proces s porotou.

Včera 19:36

Politico a Reuters s odvolaním sa na predstaviteľa SBU informovali, že drony, ktoré zasiahli v Rusku prečerpávaciu stanicu dôležitú pre prevádzku ropovodu Družba, patrili Ukrajinskej bezpečnostnej službe.

Včera 19:34

Tusk vyhlásil, že Poľsko a Francúzsko začali rokovania o jadrovom odstrašovaní.

Včera 19:33

Waldemar Žurek vytvoril tím na preverenie poľských súvislostí v Epsteinovej kauze. Tím sa bude zaoberať aj podozreniami na trestnú činnosť v Poľsku.

Včera 19:32

Talianska polícia zadržala Mussoliniho poznámky. Podľa expertov sa poznámky týkajú stretnutia s Hitlerom na hrade Klessheim.

Včera 18:21

Letecké sily Peru informovali, že pri havárii vojenského vrtuľníka v departemente Arequipa v Peru zahynulo pätnásť ľudí.

Včera 18:18

Členské štáty EÚ sa nedohodli na prijatí 20. balíka sankcií proti Rusku. Kallasová naznačila, že dohodu okrem Maďarska blokovalo aj Slovensko.

Včera 18:13

Budanov uviedol, že ďalšie kolo rozhovorov o ukončení vojny na Ukrajine by sa mohlo uskutočniť koncom tohto týždňa.

Včera 18:06

USA nariadili svojim diplomatom a ich rodinným príslušníkom v Libanone aby krajinu opustili.

Včera 17:20

Rakúska ministerka zahraničných vecí Beate Meinl-Reisingerová kritizovala oznámené veto Maďarska voči protiruským sankciám. Ministerka uviedla, že mier bude možný len vtedy, keď budú náklady pre Rusko také vysoké, že už nebude mať zmysel pokračovať vo vojne.

Včera 17:17
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Putin navštívil Kurskú oblasť a vydal nové rozkazy

Ruská armáda musí čo najskôr poraziť ukrajinskú armádu v Kurskej oblasti a vytvoriť regionálnu bezpečnostnú zónu, povedal najvyšší ruský veliteľ, prezident Vladimir Putin počas návštevy veliteľského stanovišťa bojovej skupiny Kursk, kde si vypočul správu armádneho generála Valerija Gerasimova, náčelníka Generálneho štábu ruských ozbrojených síl a prvého námestníka ministra obrany

putin kursk
Na snímke z videozáznamu, ktorý zverejnila ruská prezidentská tlačová služba, v stredu 12. marca 2025 ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) v sprievode náčelníka ruského generálneho štábu generála Valerija Gerasimova (druhý zľava) navštevuje vojenské veliteľstvo v Kurskej oblasti v Rusku / Foto: SITA/AP-Russian Presidential Press Service via AP
❚❚
.

Hlava štátu požiadala veliteľov, aby tlmočili jeho vďaku všetkým jednotkám, ktoré sa zúčastňujú na kurskej operácii, a poukázala na teroristický charakter akcií ukrajinskej armády a zahraničných žoldnierov.

Ruský prezident navštívil Kurskú oblasť prvýkrát od ukrajinského vpádu.

Putin pôvodne plánoval zúčastniť sa na ekonomickom stretnutí vo svojej rezidencii Novo-Ogarjovo pri Moskve, ale hovorca Kremľa Dmitrij Peskov neskôr pre agentúru TASS povedal, že stretnutie bolo odložené pre zmeny v prezidentovom pracovnom programe.

Kremeľ neskôr zverejnil zábery z Putinovej cesty do Kurskej oblasti.

 

.

Ciele a ďalšie operácie

Ruské ozbrojené sily by mali poraziť “nepriateľa zakoreneného v Kurskej oblasti a zapojeného do vojenských operácií v tejto oblasti”, a to čo najskôr. Kurská oblasť musí byť úplne oslobodená a situácia pozdĺž hranice musí byť obnovená.

“A, samozrejme, v budúcnosti musíme myslieť aj na vytvorenie bezpečnostnej zóny pozdĺž štátnej hranice.”

“Očakávam, že bojové úlohy, ktoré stoja pred našimi silami, budú určite splnené a Kurská oblasť bude v blízkej budúcnosti úplne oslobodená od nepriateľa.”

 

Teroristi a žoldnieri

“Ľudia, ktorí sú tu v Kurskej oblasti, páchajú zločiny proti civilnému obyvateľstvu a bojujú proti našim ozbrojeným silám, orgánom činným v trestnom konaní a bezpečnostným službám, sú v súlade s ruskými zákonmi teroristi.”

.

Takto ich konanie klasifikuje ruská generálna prokuratúra a práve podľa článku [Trestného zákonníka] o terorizme začal ruský Vyšetrovací výbor ich trestné stíhanie.”

 

Pokiaľ ide o ukrajinských militantov zajatých v Kurskej oblasti, “na základe ruských zákonov by sme mali s týmito ľuďmi zaobchádzať predovšetkým ako s teroristami.”

“Mali by sme zaobchádzať ľudsky s každým – s každým, kto nám padne do rúk. Chcel by som však upozorniť, že na zahraničných žoldnierov sa nevzťahuje Ženevský dohovor z roku 1949 o zaobchádzaní so zajatcami.”

 

.

Poďakovanie najvyššieho veliteľa

“Chcel by som spomenúť [jednotky], o ktorých som v poslednom čase veľa počul. Sú to 76. gardová výsadková divízia, 106. gardová výsadková divízia, 11. gardová samostatná výsadková brigáda, 83. gardová výsadková brigáda, 56. gardový výsadkový pluk 7. výsadkovej divízie, 155. gardová samostatná námorná brigáda Tichomorskej flotily a 810. námorná brigáda Čiernomorskej flotily.

“Najvyšší vrchný veliteľ spomenul aj 177. samostatný gardový pluk námornej pechoty Kaspickej flotily, 22. motostrelecký pluk 72. motostreleckej divízie a 1220. motostrelecký pluk 3. motostreleckej divízie. 34. gardová motostrelecká brigáda vykonala v uplynulom týždni mimoriadnu prácu,” poznamenal prezident.

“Jednotka špeciálnych síl Achmat a dobrovoľnícka jednotka veteránov už boli menované, pretože boli mimoriadne odvážne a účinné. Chcel by som sa tiež poďakovať vedeniu Hlavného operačného riaditeľstva generálneho štábu za ich prácu.”

 

Izolácia ukrajinských síl

Ukrajinská skupina síl v Kurskej oblasti bola obkľúčená a “je neustále ničená,” informoval Gerasimov najvyššieho veliteľa.

“Bojová skupina Kursk len za posledných päť dní oslobodila 24 osád a 259 km2 v Kurskej oblasti.”

V relatívne malej Kurskej oblasti bolo zaznamenaných približne 19 % strát ukrajinských vojsk, ako aj viac ako 40 % strát techniky, “ak počítame všetky straty za šesť mesiacov.”

V rámci ofenzívnych operácií bolo oslobodených viac ako 1 100 km2 – teda viac ako 86 % územia pôvodne obsadeného nepriateľom.

 

Nepriateľ od začiatku bojov v Kurskej oblasti stratil viac ako 67 000 vojakov, vrátane tých najlepšie vycvičených a motivovaných ukrajinských vojakov a zahraničných žoldnierov.”

.

V dôsledku toho sa územie obsadené ukrajinskou armádou zmenšilo viac ako 2,5-násobne.”

„Ruské ozbrojené sily pokračujú v operácii na zničenie ukrajinských jednotiek v Kurskej oblasti, pričom ich cieľom je čo najskôr dokončiť oslobodenie regiónu a dosiahnuť ruské hranice.”

Ruské sily odrážajúce útok Ukrajiny na Kurskú oblasť prekročili v niektorých oblastiach štátnu hranicu do Sumskej oblasti, “kde pokračujú v ničení nepriateľských rezerv a rozširovaní bezpečnostnej zóny.”

 

Vynikajúci úspech

Vyše 600 príslušníkov ruských ozbrojených síl sa zúčastnilo na operácii, ktorej cieľom bolo preplížiť sa cez plynovod do nepriateľskej obrany v meste Sudža, pričom sa osobitne vyznamenali jednotky Achmat a Veteráni, 11. brigáda a 30. pluk.

.

“Tieto akcie zaskočili nepriateľa a prinútili ho stiahnuť svoju obranu, pričom prispeli k našej ofenzíve v Kurskej oblasti.”

Akcie 34. motostreleckej brigády, 22. motostreleckého pluku, 9. motostreleckého pluku a ďalších jednotiek umožnili oslobodiť Malú Lokňu a priľahlé osady. Nepriateľ utrpel veľké straty a malé nepriateľské skupiny začali ustupovať na juh, strácajúc ďalšie jednotky pred našimi delostreleckými a bezpilotnými útokmi.”

 

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Miroslav Urban

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.

Naposledy k hokeju: Falošné kázanie o morálke si môžu nechať

Našim mladým hokejistom sa podaril veľký úspech aj napriek tomu, že nesiahli na medaile. Fandili im – na chvíľu –…

24. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Taraba o výstavbe gigantického veterného parku

Tomáš Taraba, minister životného prostredia SR sa pýta trnavského župana Jozefa Viskupiča, či si uvedomuje, že slovenská opozícia tak ako…

24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Trend čierneho sezamu zachvátil Ameriku

Orieškové semienka sa pridávajú do matcha nápojov, čiernych latté a špeciálneho pečiva, pričom ich vyhľadávanie neustále stúpa. Od čiernej sezamovej…

24. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zaujímavosti | 4 min. čítania | 0 komentárov

Boj proti progresivizmu na mítingu, progresívna schéma v praxi

Erik Tomáš podpísal eurofondový projekt Inakosti za 411-tisíc eur. Väčšina peňazí ide na mzdy a projekt otvorene ráta aj s…

24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Kto by mohol byť potenciálnym nástupcom Donalda Trumpa?

Portál Axios zverejnil článok o potencionálnych nástupcoch Donalda Trumpa

24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
24. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Blanár: Slovensko od Ukrajiny nedostalo relevantné informácie ohľadom ropovodu Družba

Zastavenie tranzitu ruskej ropy cez územie Ukrajiny po útoku na čerpaciu stanicu je pre SR vážnou témou, ktorá si vyžaduje…

23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Smrť drogového bossa „El Mencha“ vyvolala v Mexiku vlnu násilia, zahynulo aj 25 vojakov

Dvadsaťpäť mexických vojakov zahynulo pri zrážkach s ozbrojencami drogového kartelu po operácii, ktorá viedla k smrti najhľadanejšieho narkobaróna v krajine,…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Nové kolo jadrových rokovaní medzi USA a Iránom sa uskutoční vo štvrtok v Ženeve

Americký prezident Donald Trump v piatok varoval, že sú možné obmedzené útoky proti Iránu, a Irán aj Spojené štáty dali…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Vyjadrenie strany SNS k zastaveniu dodávok elektrickej energie na územie Ukrajiny

Podľa Slovenskej národnej strany , ktorej predsedom je Andrej Danko, nie je možné, aby Ukrajina využívala svoje problémy na to,…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

Prieskum: Rozdiel volebných preferencií progresívcov a Smeru je na úrovni štatistickej odchýlky

Rozdiel volebných preferencií medzi Progresívnym Slovenskom a stranou SMER-SSD je v najnovšom prieskume minimálny. Ak by sa voľby do parlamentu…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ako zlepšiť vaše zdravie. Radí odborník

Kniha Spite, pite, dýchajte od amerického odborníka na spánok Michael Breus, PhD., prináša praktický pohľad na to, ako môžu jednoduché…

23. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Požiar ochromil chod uzla kľúčového pre prevádzku ropovodu Družba

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Premiér požiadal SEPS o zastavenie núdzových dodávok elektriny na Ukrajinu

Predseda vlády Robert Fico po pondelkovom rokovaní s ministrom financií SR Ladislavom Kamenickým ako stopercentným akcionárom Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy…

23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Aktualizované 23. 02. 2026 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Čo vieme o mužovi, ktorý sa údajne pokúsil o atentát na Trumpa v Mar-a-Lago?

Americké médiá prinášajú informácie o mužovi, ktorý včera prenikol do areálu golfovej rezidencie Mar-a-Lago amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ochranka zastrelila muža,…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

Žeby nastal koniec podvodnému financovaniu „apolitických“ mimovládok?

Maďarský europoslanec Csaba Dömötör zo strany Fidesz požaduje vytvoriť jednotný register mimovládnych organizácií financovaných Bruselom

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rakúska strana FPÖ, ktorá vedie v prieskumoch, požaduje ukončenie pomoci Ukrajine

Strana tvrdí, že daňoví poplatníci si zaslúžia odpovede na to, ako boli vynaložené finančné prostriedky, keďže životné náklady doma rastú.…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kto financuje “ruskú agresiu”

Človek sa nestačí čudovať, čoho všetkého sú schopní vyprodukovať niektorí ľudia na Slovensku, len aby svoju vlasť poškodili. Pritom si…

23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Zdechovský sa opäť utrhol z reťaze. Tentokrát útočí na Maďarsko a nahráva do karát Magyarovi

Český europoslanec Tomáš Zdechovský, stranícky kolega lídra maďarskej opozície Pétera Magyara, sa vyhrážal Maďarsku

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj prichádza s nápadom, ktorý by poškodil krajinám EÚ

Ukrajina chce umiestniť západných vojakov na frontovej línii alebo v jej blízkosti, ale Európania s tým nesúhlasia, vyhlásil ukrajinský prezident…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia sa zničí sama

Europoslanec Milan Mazurek upozorňuje a zároveň zdôrazňuje, že keď sa Európska únia nespamätá, postupne sa sama zničí

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinské drony zaútočili na kľúčový uzol systému Družba v ruskom Tatársku

Ukrajinské drony v noci na pondelok zaútočili na ruskú Tatársku republiku, pričom cieľom bola ropná prečerpávacia stanica Kalejkino pri meste…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Toto Ukrajinu veľmi zabolí

Slovensko sa ocitlo v ropnej kríze, presnejšie, vláda musela uvoľniť ropu zo železnej rezervy, aby zásobovanie Slovenska ropnými produktami úplne…

23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Madrid odtajní dokumenty súvisiace s pokusom o prevrat z roku 1981

Španielska vláda v pondelok oznámila, že odtajní doteraz utajené dokumenty o neúspešnom vojenskom prevrate z 23. februára 1981, ktorý takmer…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Podozrivý telefonát v priamom prenose

Do televízneho kanálu C-SPAN zavolal muž s hlasom podobným Trumpovi a predstavil sa ako „John Barron“, Republikán z Virgínie. Objavili sa…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Štát Kalifornia sa stal vzorom eugenického štátu

USA, 23. februára 2026 - William Engdahl vo svojej knihe Semienko skazy, vysvetľuje, ako sa malá sociálno-politická americká elita snaží…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Trump pokračuje v útokoch na Najvyšší súd USA a označil ho za nekompetentný

Americký prezident Donald Trump v pondelok znovu ostro zaútočil na Najvyšší súd USA, ktorý minulotýždňovým verdiktom výrazne obmedzil jeho právomoci…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Stačili tri generácie Nemcov a máme tu nástup „Štvrtej ríše“

Nemecko, 23. februára 2026 - „Som šokovaný. Nemyslím si, že je správne, keď Maďarsko zrádza svoj vlastný boj za slobodu,…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Mimovládky reagujú na rozhodnutie vlády iniciovať zintenzívnenie kontrol v mimovládkach

Predseda Komory mimovládnych neziskových organizácií Marcel Zajac víta rozhodnutie vlády iniciovať zintenzívnenie kontrol v mimovládkach. Ako uviedol, kontrola je prirodzená…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Takto to dopadne, ak si rozum dá nečakanú prestávku

Rozum je niečo, na čo sa spoliehame každý deň, no tieto fotografie dokazujú, že niekedy si rozum jednoducho vezme nečakanú…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Priemyselný index Dow Jones v dopoludňajšom obchodovaní klesol o 742 bodov. Index S&P 500 stratil 1,04 % a Nasdaq 1,2 %.

Včera 20:14

Petr Fiala označil Ficovo rozhodnutie zastaviť núdzové dodávky elektrickej energie na Ukrajinu za zločinné konanie. Podľa neho takéto kroky priamo pomáhajú Putinovi.

Včera 19:50

.

Pripomienka moralizátorom o ultimáte Roberta Fica

Dovolím si pripomenúť moralizátorom o ultimáte Roberta Fica, že imperiálny kapitalizmus sa vždy opieral o silu, ktorú uplatňoval a uplatňuje…

23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Na fotografii je ukrytý králik. Podarí sa vám ho nájsť?

Králik sa v tejto optickej ilúzii skrýva tak šikovne, že ho mnohí nedokážu nájsť ani po niekoľkých sekundách sústredeného hľadania.…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Nemá kto robiť na dôchodky? My vám ich sem dovezieme

Neuveriteľné – existujú západní „teoretici”, ktorí sľubujú „záchranu” našej civilizácie úplným otvorením hraníc migrantom; dokonca ich cieleným dovážaním. A čo…

23. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

Kováčik neodchádza. Potvrdil, že chce byť naďalej prezidentom SFZ

V piatok popoludní kráko pred semifinálovým duelom hokejového turnaja na ZOH 2026 Slovensko - Fínsko publikoval minister cestovného ruchu a…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Austrálsky premiér chce vyradiť bývalého princa Andrewa z nástupníctva na britský trón

Austrálsky premiér Anthony Albanese v pondelok podporil výzvy na vyradenie bývalého princa Andrewa z poradia nástupníctva na britský trón po…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Podbrezová zatiaľ kráľom jari. Trnavčanom po prehre 0:5 rázne dohovárali fanúšikovia

V jarnej časti najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Niké ligy 2025/2026 zatiaľ mužstvá odohrali len tri kolá, no prívlastok „doterajší kráľ…

23. 02. 2026 | 0 komentárov

Český minister kultúry mal cestou do práce nehodu, je v nemocnici

Vozidlo českého ministra kultúry Otu Klempířa malo v pondelok ráno nehodu, cestou na ministerstvo kultúry sa zrazilo s iným autom.…

23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
23. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Anton Čapkovič

Andrej Sablič

Miroslav Urban

Ivan Štubňa

Erik Majercak

Peter Zajac-Vanka Ing.

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov