Druhý deň mimoriadnej schôdze NR SR

NAŽIVO

Prokuratúra v Saint-Étienne začala vyšetrovať nález nohy diviaka pred mešitou v meste Chambon-Feugerolles v departemente Loire.

Včera 20:14

Bolsonarovi diagnostikovali skoré štádium rakoviny kože. „Testy ukázali, že dve z lézií boli raným typom rakoviny kože,“ povedal novinárom Bolsonarov lekár Claudio Birolini.

Včera 20:01

Ministerstvo obrany Ruska oznámilo, že spoločné cvičenie ruskej a bieloruskej armády Západ-2025 sa skončilo a ruské jednotky a jednotky koaličných síl sa začali vracať do miest svojej stálej dislokácie.

Včera 19:53

Poplatok za vstup do historického centra Benátok sa bude na budúci rok vyberať dlhšie než doteraz. Poplatok sa vyberal tretí rok po sebe. Tento rok stál v určité dni päť až desať eur. Kto v Benátkach prenocoval, bol od neho oslobodený, avšak musel zaplatiť daň za ubytovanie.

Včera 19:52

Predstaviteľ NATO pre agentúru Reuters potvrdilm že prvé dodávky amerických zbraní už smerujú na Ukrajinu.

Včera 19:41

Spravodajský web Deutsche Welle informoval, že Rusko naďalej zvyšuje výdavky na programy určené pre mladých ľudí, novinárov a blogerov zo zahraničia.

Včera 19:06

Európska komisia udelila povolenie na uvedenie lieku zuranolón, určeného na liečbu popôrodnej depresie, na trh v EÚ.

Včera 19:01

Osemnásty dron, ktorý prenikol pred týždňom do vzdušného priestoru Poľska počas nočného útoku ruských síl na Ukrajinu, sa našiel v obci Stanislawka ležiacej v Lublinskom vojvodstve.

Včera 18:32

Predseda vlády Fidži slávnostne otvoril veľvyslanectvo svojej krajiny v Jeruzaleme. Na otvorení veľvyslanectva Fidži v Jeruzaleme sa dohodli Gideon Saar s fidžijským premiérom Rabukom.

Včera 18:32

Európsky dvor audítorov varoval, že pacienti v EÚ budú pravdepodobne aj naďalej čeliť nedostatku životne dôležitých liekov.

Včera 18:31

Armáda Libanonu oznámila, že na východe krajiny zhabala približne 64 miliónov tabliet captagonu – syntetického stimulantu z triedy amfetamínov.

Včera 18:18

Dánska spoločnosť, ktorá stavia dopravný tunel medzi Nemeckom a Dánskom, očakáva oneskorenie projektu v hodnote niekoľkých miliárd eur. Projekt s dĺžkou 18 kilometrov bude najdlhším cestným a železničným tunelom na svete.

Včera 18:05

Turecké úrady v rámci vyšetrovania podozrení z korupcie suspendovali ďalšieho komunálneho politika zvoleného za opozičnú Republikánsku ľudovú stranu. 

Včera 18:00

Niekoľko tisíc demonštrantov protestujúcich proti štátnej návšteve Trumpa sa v stredu vydali na pochod po ulici Regent Street v centre Londýna.

Včera 17:47

Afganské úrady rozšírili obmedzenia prístupu na internet a prerušili pripojenie na internet prostredníctvom optických vlákien vo viacerých provinciách.

Včera 17:37

Thajská armáda uviedla, že thajské ozbrojené sily v stredu použili slzotvorný plyn a gumové projektily počas potýčky s kambodžskými demonštrantmi pozdĺž sporného úseku hraníc.

Včera 17:36

Francúzsky premiér zverejnil výnos, ktorým sa rušia posledné doživotné výhody bývalých predsedov vlády. Týkali sa používania služobného vozidla s vodičom a policajnej ochrany.

Včera 17:35
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Blaha: Na Slovensku sa rozmáha očkovací fašizmus

Za to, že Slováci sa odmietajú dať očkovať, môže Smer. Takto tému nezáujmu o očkovanie uzatvorili zástupcovia koalície v nedeľných diskusných reláciách. Opozičný poslanec za stranu Smer-SD Ľuboš Blaha sa však nečuduje. Za všetko, čo sa koalícii nepodarí, môže v podstate Smer

Druhý deň mimoriadnej schôdze NR SR
Na snímke poslanec NR SR Ľuboš Blaha (Smer-SD)
❚❚
.

Ako hovorí Blaha, na týchto tvrdeniach je možné sa už len zabávať. Koaliční poslanci totiž túto toľkokrát opakovanú tézu vysvetlili tým, že Smer nedostatočne podporuje očkovaciu kampaň. A podľa Blahu majú pravdu. Smer totiž namiesto premávania sa pred kamerami s obnaženými plieckom a zapichnutou vakcínou v ňom totiž žiada objektívne informovanie občanov a vyzýva k zachovaniu dobrovoľnosti očkovania.

Ďalším polenom hodeným pod nohy koalícii je samozrejme to, že si „dovolili povedať pravdu o kapitalizme,“ keďže doteraz nikto na Slovensku netušil, že z očkovania majú farmafirmy obrovský zisk, vysvetlil ironicky Blaha.

Povedať pravdu, že zisky Pfizeru budú len za dva roky 35 miliárd, je úplný zločin proti ľudskosti. Povedať pravdu, že vakcíny proti Covidu sú iba experimentálne a nemôžeme vedieť, aké následky ešte prinesú, to je zločin proti ľudskosti,“ uviedol na sociálnej sieti.

.

A za najväčší zločin proti ľudskosti koalícia pokladá to, že Smer upozornili na skutočnosť, že po očkovaní zomrelo už viacero ľudí a stovky ďalších trpia kvôli nežiaducim účinkom.

„Demokracia nemá byť o pravde a o slobode. Demokracia má byť podľa vlády o úplatkoch. A tak sa idú uplácať ľudia a budeme im dávať lotérie, peniaze, či iné výhody. Štátna korupcia. Nejde o zdravie, ideme si vás kúpiť – aby mohli zisky Pfizeru rásť. Perfektné,“ čuduje sa vládnej koalícii poslanec.

Povinné očkovanie seniorov a pokusy na deťoch

Podľa najnovších informácií minister zdravotníctva uvažuje o povinnom očkovaní ľudí nad 60 rokov. To podľa Blahu znamená, že každý občan starší ako 60 rokov v podstate roztočí „ruskú ruletu“ a riskuje stratu nie len zdravia, ale aj života. Navyše sa vláda chystá robiť pokusy aj na našich deťoch. A voči každému, kto má na očkovanie iný názor, šíri nenávisť.

Poslanec pritom poukazuje na paradox, že najhoršia epidemiologická situácia je momentálne vo Veľkej Británii, ktorá sa pýšila najvyššou zaočkovanosťou spomedzi európskych štátov. Pýta sa to preto, „Kdepak udělali soudruzi asi chybu?“ Vírus totiž vytvára množstvo mutácií, proti ktorým očkovanie nie je dostatočne účinné.

A oni sa čudujú ľuďom, že sú skeptickí. Dnes je to Delta, zajtra bude Omega. Budú ľudí strašiť, aby zisky korporácií rástli a aby likvidovali slobodu,“ poukazuje Blaha.

.

Ten ďalej tvrdí, že v Smere plánujú tvrdo bojovať proti očkovaniu detí, aj proti povinnému očkovaniu. To, čo sa na Slovensku rozmáha, je podľa jeho slov „očkovací fašizmus.“

Očakáva, že proti tejto politike Smeru pôjdu tvrdo nie len farmafirmy, ale aj médiá, ktoré sú týmito firmami podporované a dotované.

„Ale my to nevzdáme, priatelia! Bojujeme ďalej – za našu slobodu, za naše rodiny, za tých najslabších. Pripravme sa na najťažší boj o našu slobodu od druhej svetovej vojny. My v Smere neuhneme!“ uzavrel tému poslanec Ľuboš Blaha.

 

Farkašovský: Do zoznamu najbohatších ľudí pribudlo 9 miliardárov – čírou náhodou všetci sú z farma biznisu

Podľa exposlanca parlamentu Karola Farkašovského (SNS), zdravý rozum sa pýta, koľko je to rečí, tlaku, propagandy a mediálneho masírovania okolo očkovania. “Smeruje to už do najmladších vekových kategórií. Ako budeme všetci cestovať a užívať si slobodu. Žiadna zmysluplná odborná diskusia, ktorá by poskytla ľuďom dôveryhodné informácie o výhodách ale aj o rizikách jednotlivých vakcín.”

.

Farkašovský hovorí, že sme sa dopracovali až tam, že ľudia sa už na ulici nezdravia dobrý deň, ale otázkou – si zaočkovaný? “Ani sme si nevšimli, že nám tu vzniká nová pandémia – pandémia očkovania. Tá dokonca útočí aj na základné ľudské právo osobnej slobody a slobodného rozhodnutia.”

“Je pozoruhodné, že nikto z novinárov ani médií nenastolil tému – čo s liekom na korona vírus. Vyrába ho niekto? Choroba sa predsa lieči liekom nie očkovaním. O lieku ani chýru ani slychu, ale do zoznamu najbohatších ľudí pribudlo za posledný rok 9 miliardárov – čírou náhodou všetci sú z farma biznisu.”

Karol Farkašovský uviedol, že nemali by sme sa preto čudovať principiálnej otázke mnohých ľudí, ktorí ešte netratili triezvy úsudok – komu a o čo tu vlastne ide.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Brna

Štefan Konya

Milan Šupa

René Pavlík

Elena Šebová

.
.
.

Je známy motív a predpokladaný trest pre strelca, ktorý zabil Charlieho Kirka

Tyler Robinson, strelec na Charlieho Kirka, jeho rodina a spolubývajúci, majú za sebou prvé vypočutie. Prokurátori podľa ABC News žiadajú…

17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

.

Putin a Módí spolu telefonovali. Jasný odkaz Trumpovi a Zelenskému

Vladimir Putin a indický premiér Naréndra Módí počas stredajšieho telefonátu vyzdvihli svoje priateľstvo a srdečné vzťahy. Telefonát sa uskutočnil deň…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Taraba: Slovensko nepodporí zmeny týkajúce sa Green Dealu

Slovensko nebude v Bruseli hlasovať za zmeny v Green Deale. Minister životného prostredia Tomáš Taraba to oznámil na sociálnej sieti.…

17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Stratené mesto. Ako sa bitka pri Bachmute stala osudnou pre ofenzívu ukrajinských ozbrojených síl a takmer zničila Rusko

Správa o tom, že Rusko znovu získalo takmer celé územie, ktoré stratilo počas protiofenzívy ukrajinských ozbrojených síl v roku 2023…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

Opäť sa miešajú do záležitostí na Slovensku. Český minister sa zúčastnil sa opozičnom proteste. Rezort diplomacie reaguje

Český minister vnútra Vít Rakušan, ktorý sa v utorok v Bratislave zúčastnil na proteste proti konsolidácii organizovanom opozičnými stranami, tým…

17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Taraba: Doručili nám jedlo aj s výzvou na moje zabitie

Tomáš Taraba, minister životného prostredia SR, prostredníctvom sociálnej siete informoval, ako dnes na jeho rezort doručili zásielku so zarážajúcim popisom 

17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Lavrov odhalil postoj Ukrajiny: Sabotujú snahy USA

Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov tvrdí, že Ukrajina odmietla návrhy, ktoré jej špeciálny predstaviteľ USA Steve Witkoff odovzdal na…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Hamran má novú prácu a poriadne si prilepší. Bude mať aj prístup do parlamentu

Bývalý prezident Policajného zboru Štefan Hamran pôsobí od dnešného dňa ako asistent opozičnej poslankyne Martiny Bajo Holečkovej . Vyplýva to…

17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Protest á la opozícia: Čaká nás generálny štrajk alebo „Majdan”?

Opozícia znovu dokazuje, že sa nedokáže zmieriť nikdy s ničím. Vybľakovanie bez obsahu, zmyslu, konštruktívnosti; to je cesta, ktorú si…

17. 09. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
.

Briti vyťahujú eso z rukáva: Použijú kráľa Karola III., aby presvedčil Trumpa v otázke Ukrajiny

Donald Trump priletel do Londýna na stretnutie s kráľom Karolom III., ktorý by mal obmäkčil postoj amerického prezidenta voči Ukrajine

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

„Ožobračovanie“ podľa Ódora

Včerajšie protesty, ktoré naprieč celým Slovenskom organizovali opozičné strany pod vedením Progresívneho Slovenska, sa niesli pod heslom “Spoločne proti ožobračovaniu”.…

17. 09. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Viete si predstaviť slovenských vojakov na Ukrajine?

Samozvaný líder opozície Michal Šimečka tvrdí, že ak by bol premiérom on, Slovensko by sa poslušne pridalo ku „koalícii ochotných“.…

17. 09. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

PS dostalo od štátnej komisie pokutu za dary z Českej republiky

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko dostalo od štátnej volebnej komisie pokutu vo výške 110 eur za to, že prijalo peňažné dary…

17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
.

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Aktualizované 17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 8 min. čítania | 0 komentárov

Von der Leyenovej vízia oslabuje Slovensko a zdražuje život bežných ľudí

Ursula von der Layenová predniesla prejav o stave únie v Európskom parlamente. Bol plný veľkých slov, za ktorými sa skrývajú…

17. 09. 2025 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Komentáre | 9 min. čítania | 0 komentárov

Zašlá sláva Európy. Ako sa Donald Trump stal jej prezidentom

Americký prezident sa označuje za faktického lídra Európskej únie. Mýli sa? Pýta sa ironicky Nicholas Vinocur na portáli Politico v článku…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 9 min. čítania | 0 komentárov

Marcinková: Slovenskú pupočníkovú krv vyvážali do domu lekára v Holandsku

Slovenskú pupočníkovú krv vyvážali do rodinného domu lekára v Holandsku. Upozornila na to poslankyňa Národnej rady SR za SaS Vladimíra…

17. 09. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Babiš vyhlásil, že ak sa vráti k moci, stopne dodávky munície pre Ukrajinu

Andrej Babiš, miliardár a bývalý premiér, ktorého suverénne hnutie ANO vedie v predvolebných prieskumoch, sľúbil, že ak sa vráti k…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Záhada stratenej jednoty, alebo ako sa Západ stal barbarským

Západná spoločnosť, vrátane slovenskej, ešte nikdy nebola rozdelená tak, ako dnes. Toto sú dôvody

17. 09. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj vyhlásil, že je pripravený stretnúť sa s Trumpom a Putinom bez akýchkoľvek podmienok

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyhlásil, že je pripravený stretnúť sa s Trumpom a Putinom bez akýchkoľvek podmienok

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Stojíme na prahu občianskej vojny?

Rod Dreher, vedúci rubriky The European Conservative a hlavný spolupracovník Dunajského inštitútu v Budapešti, prišiel so svojím doteraz najznepokojujúcejším komentárom,…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

.

Žilinka zrušil obvinenia trom policajtom bývalej NAKA

Generálny prokurátor Maroš Žilinka zrušil v utorok obvinenia trom policajtom bývalej Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Branislavovi Dunčkovi, Róbertovi Magulovi a…

17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ruský analytik: Trump nemá kontrolu nad „projektom Zelenskyj“

Ukrajina, 17. septembra 2025 - V dôsledku stretnutia na Aljaške došlo k „odhaleniu“ pozícií strán. Všetci účastníci konfrontácie s Ruskom boli…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

Joe Biden nedokáže vyžiť z prezidentského dôchodku

Joe Biden nedokáže vyžiť z prezidentského dôchodku, píše The Wall Street Journal

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Rusko upúšťa od pojmu „nepriateľské krajiny“, vyhlásil Lavrov

Rusko sa snaží upustiť od pojmu „nepriateľské krajiny“, vyhlásil minister zahraničných vecí Sergej Lavrov

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

Iba 1 z 10 ľudí dokáže nájsť chybu na tomto obrázku. A čo ty?

Mnoho z nás má rado rôzne logické hádanky a úlohy. Dnes sme si pre teba pripravili jeden obrázok, na ktorom…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

Francúzsky premiér Lecornu oznámil ukončenie „doživotných“ výhod pre bývalých premiérov

Lecornu bol vymenovaný za premiéra 9. septembra, keď nahradil Françoisa Bayroua, ktorý prehral hlasovanie o dôvere v parlamente po tom,…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

18 zaujímavostí, ktoré Dubaj premenil na realitu

Všetky tieto javy sú pre obyvateľov Dubaja samozrejmosťou. Pre nás sú však niektoré tieto veci nereálne a pripadajú nám, ako…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

Europoslanec Uhrík: „Môžete zastreliť Charlieho Kirka, ale nemôžete zastreliť jeho meno a odkaz“

Milan Uhrík vo svojom príspevku na sociálnej sieti vyzýva ľudí, aby sa vrátili späť k tradičným hodnotám a vlastenectvu

17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Prokuratúra v Saint-Étienne začala vyšetrovať nález nohy diviaka pred mešitou v meste Chambon-Feugerolles v departemente Loire.

Včera 20:14

Bolsonarovi diagnostikovali skoré štádium rakoviny kože. „Testy ukázali, že dve z lézií boli raným typom rakoviny kože,“ povedal novinárom Bolsonarov lekár Claudio Birolini.

Včera 20:01

Ministerstvo obrany Ruska oznámilo, že spoločné cvičenie ruskej a bieloruskej armády Západ-2025 sa skončilo a ruské jednotky a jednotky koaličných síl sa začali vracať do miest svojej stálej dislokácie.

Včera 19:53

.

Prečo Európska únia nezavedie voči Číne 100 % clá, ktoré chce Trump

Žiadosť amerického prezidenta Donalda Trumpa o zavedenie 100 % ciel voči Číne pravdepodobne nezíska potrebnú podporu krajín Európskej únie, uvádza…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 7 min. čítania | 0 komentárov

Týchto ľudí uväznili do emocionálnej pasce nešťastné udalosti

Nešťastné udalosti, nešťastie alebo smola. Všetky tieto slová opisujú problémy s ktorými sa stretávajú mnohí z nás.  Sú chvíle, keď…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

Nezklamali…

Milí SPOLUkoaličníci, Dozimetři, pirátská sebranko, Volti, Ampéři a ostatní přicmrndávači. Milí evropsky hodnotní lepšolidé, liberálové a progresivisté. Milí štítové demokracie,…

17. 09. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Česky | 5 min. čítania | 0 komentárov

„Revolúcia“ v Británii začala: Bude Starmer zdieľať osud Karola I.?

Londýn, 17. septembra 2025 - Politológ a riaditeľ Centra geopolitických štúdií IIR Dmitrij Rodionov píše o tom, ako sa Londýnu…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Americká armáda opäť zaútočila na loď, ktorá údajne prevážala drogy z Venezuely

Pondelkový útok bol druhým zásahom americkej armády proti lodi z Venezuely za posledné dva týždne, ktorú Trumpova administratíva označila za…

17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

BMW šokuje: Tento gombík z áut nikdy nezmizne! Dôvod vás prekvapí

17.09.2025, Redakcia Auto trendy Svet automobilov zachvátila vojna proti tlačidlám. Výrobcovia sa predbiehajú v tom, kto do auta napchá väčší…

17. 09. 2025 | 0 komentárov

Svätá Hildegarda z Bingenu

Sibyla Porýnia

17. 09. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 09. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Marián Tkáč

Marek Brna

Štefan Konya

Milan Šupa

René Pavlík

Elena Šebová

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov