Prievidza 25. júna (TASR) – Nezvestnú 23-ročnú Ivanu Mokošovú z Prievidze, po ktorej polícia pátrala niekoľko mesiacov, našli v Taliansku, kde sa dlhodobo zdržiava. Polícia preto pátranie po nej odvolala.
Pátranie po Mokošovej polícia vyhlásila koncom februára tohto roka. Žena odišla pred troma rokmi do Talianska, avšak po celý čas bola so svojou matkou v telefonickom kontakte.
"Naposledy sa ozvala v júli minulého roka. Odvtedy sa neozvala, nepodala nikomu o sebe žiadnu správu a jej súčasný pobyt nie je známy," uviedla v tom čase polícia.
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.