Bratislava 28. júna (TASR) – Polícia vykoná v piatok (29.6.) v deň ukončenia školského roka osobitnú kontrolu na cestách Bratislavského kraja.
V čase od 07.00 do 10.00 h sa dopravní policajti zamerajú najmä na dodržiavanie dopravných predpisov na miestach priechodu pre chodcov v blízkosti škôl a na hlavných cestných ťahoch.
Podľa informácií, ktoré TASR poskytla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Tatiana Kurucová, v súvislosti s najbližšími kultúrno-spoločenskými podujatiami v hlavnom meste nie sú plánované žiadne dopravné obmedzenia.
Reklama
Varovanie
Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.