Bratislava 2. februára (TASR) – Program ZOH – 2. časť:
p o n d e l o k 10. februára
medailové rozhodnutia (5)
alpské lyžovanie – superkombinácia žien /GANTNEROVÁ, KANTOROVÁ,
SAALOVÁ/
08.00 zjazd
12.00 slalom
šortrek
10.45 muži na 1500 m
rýchlokorčuľovanie
14.00 muži na 500 m
biatlon
16.00 stíhacie preteky mužov na 12,5 km /?SR?/
akrobatické lyžovanie
19.00 zjazd mužov
——————————————–
curling
06.00 muži
Rusko – Veľká Británia
Švajčiarsko – Švédsko
Dánsko – Čína
Nemecko – Kanada
11.00 ženy
Čína – Kanada
Švajčiarsko – USA
Švédsko – Veľká Británia
Rusko – Dánsko
16.00 muži
USA – Nórsko
Dánsko – Rusko
Kanada – Švajčiarsko
Švédsko – Veľká Británia
šortrek
10.45 ženy na 500 m – kvalifikácia
štafeta žien na 3000 m – kvalifikácia
hokej
11.00 ženy, A-skupina
11.00 USA – Švajčiarsko
16.00 Fínsko – Kanada
akrobatické lyžovanie
15.00 zjazd mužov – kvalifikácia
sánkovanie
15.45 jednosedadlové – ženy – 1.+2. jazda /GBÚROVÁ/
u t o r o k 11. februára
medailové rozhodnutia (8)
akrobatické lyžovanie
10.00 slopestyle – ženy /ŠLEPECKÁ?, STROMKOVÁ?/
beh na lyžiach
14.45 šprint mužov voľnou technikou /MLYNÁR?/
šprint žien voľnou technikou
/PROCHÁZKOVÁ?, KOTSCHOVÁ?/
rýchlokorčuľovanie
13.45 ženy na 500 m
sánkovanie
15.00 jednosedadlové – ženy – 3.+4. jazda /GBÚROVÁ?/
biatlon
16.00 stíhacie preteky žien na 10 km /KUZMINOVÁ, GEREKOVÁ/
skoky na lyžiach
18.30 jednotlivkyne, K90
snoubording
18.30 U-rampa – muži
————————————————–
curling
06.00 ženy
Švajčiarsko – Dánsko
Švédsko – Kanada
Rusko – USA
Kórejská republika – Japonsko
11.00 muži
Kanada – Švédsko
USA – Čína
Veľká Británia – Nemecko
Nórsko – Rusko
16.00 ženy
Veľká Británia – USA
Kórejská republika – Švajčiarsko
Dánsko – Japonsko
Čína – Rusko
hokej
11.00 ženy, B-skupina
11.00 Nemecko – Švédsko
16.00 Rusko – Japonsko
akrobatické lyžovanie
07.00 slopestyle ženy – kvalifikácia /ŠLEPECKÁ, STROMKOVÁ/
beh na lyžiach
11.00 šprint mužov voľnou technikou – kvalifikácia /MLYNÁR/
šprint žien voľnou technikou – kvalifikácia
/PROCHÁZKOVÁ, KOTSCHOVÁ/
13.00 semifinále
snoubording
11.00 U-rampa – muži – kvalifikácia
16.00 U-rampa – muži – semifinále
krasokorčuľovanie
16.00 športové dvojice – krátky program
s t r e d a 12. februára
medailové rozhodnutia (6)
alpské lyžovanie
08.00 zjazd žien /GANTNEROVÁ, KANTOROVÁ, SAALOVÁ/
severská kombinácia
10.30 jednotlivci, K90/10 km
10.30 skoky
13.30 beh
rýchlokorčuľovanie
15.00 muži na 1000 m
sánkovanie
15.15 dvojsedadlové /PETRULÁK-ZEMANÍK,
SOLČANSKÝ-STUCHLÁK/
krasokorčuľovanie
16.45 športové dvojice – voľné jazdy
snoubording
18.30 U-rampa – ženy
————————————————-
curling
06.00 muži
Dánsko – USA
Nórsko – Nemecko
Čína – Švajčiarsko
11.00 ženy
Japonsko – Rusko
USA – Čína
Kórejská republika – Švédsko
Kanada – Veľká Británia
16.00 muži
Nemecko – Čína
Švajčiarsko – Veľká Británia
Rusko – Kanada
Dánsko – Švédsko
hokej
09.00 ženy, A-skupina
09.00 Švajčiarsko – Fínsko
13.30 Kanada – USA
18.00 muži, C-skupina
ČR – Švédsko
Lotyšsko – Švajčiarsko
snoubording
11.00 U-rampa – ženy – kvalifikácia
16.00 U-rampa – ženy – semifinále
š t v r t o k 13. februára
medailové rozhodnutia (6)
akrobatické lyžovanie
10.30 slopestyle – muži
beh na lyžiach
11.00 ženy na 10 km klasicky /PROCHÁZKOVÁ, KOTSCHOVÁ/
šortrek
11.00 ženy na 500 m
rýchlokorčuľovanie
15.00 ženy na 1000 m
biatlon
15.00 muži na 20 km /HASILLA, HURAJT, KAZÁR, MATIAŠKO/
sánkovanie
17.15 štafety /NINIS, PETRULÁK-ZEMANÍK, GBÚROVÁ/
—————————————————–
curling
06.00 ženy
Kanada – Dánsko
Čína – Veľká Británia
Švajčiarsko – Švédsko
11.00 muži
Švajčiarsko – Rusko
Kanada – Dánsko
Nórsko – Švédsko
Veľká Británia – USA
16.00 ženy
Švédsko – Dánsko
Rusko – Kórejská republika
Švajčiarsko – Kanada
Japonsko – USA
akrobatické lyžovanie
07.15 slopestyle – muži – kvalifikácia
skeleton
08.30 ženy – 1./2. jazda
hokej
09.00 ženy, B-skupina
09.00 Japonsko – Nemecko
18.00 Švédsko – Rusko
09.00 muži
B-skupina
09.00 Fínsko – Rakúsko
18.00 Kanada – Nórsko
A-skupina
13.30 Rusko – Slovinsko
13.30 SLOVENSKO – USA
šortrek
11.00 muži na 1000 m – rozjazdy
štafety mužov na 5000 m – rozjazdy
krasokorčuľovanie
16.00 muži – krátky program