NAŽIVO

Stretnutie medzi ruským prezidentom Vladimirom Putinom a šéfom Bieleho domu Donaldom Trumpom môže byť zorganizované rýchlo. Vyhlásil hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

Podľa neho však takáto schôdzka momentálne nie je potrebná a namiesto nej je by sa teraz malo aktívne pracovať na vyriešení konfliktu na Ukrajine. Informuje agentúra TASS.

08:08

V sobotu najmenej 23 ľudí zahynulo a ďalších 11 sa zranilo pri výbuchu a následnom požiari v obchode v meste Hermosillo na severe Mexika v štáte Sonora.

Medzi obeťami je aj viacero maloletých. Informuje agentúra AFP.

08:06

Americký prezident Donald Trump vyhlásil, že jeho stretnutie s čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom bolo „výnimočné pre obe krajiny“.

„Toto stretnutie prinesie večný mier a úspech,“ dodal americký prezident v príspevku na svojej sociálnej sieti.

Stojí za to pripomenúť, že niektoré západné médiá označili stretnutie skôr za neúspešné pre Washington.

06:59

V prípade vlámania a krádeže šperkov z múzea Louvre v Paríži predbežne obvinili ďalších dvoch podozrivých, 37-ročného muža a 38-ročnú ženu. Tri dni po ich zadržaní v rámci rozsiahleho vyšetrovania to v sobotu oznámila parížska prokuratúra.

Včera 19:06

Osobitný americký vyslanec Thomas Barrack oznámil v sobotu, že do Washingtonu pricestuje sýrsky prezident Ahmad Šara. Očakáva sa, že počas návštevy podpíše dohodu o vstúpení do medzinárodnej aliancie proti skupine Islamský štát (IS) pod vedením USA.

Včera 19:05

Nemecký minister zahraničných vecí Johann Wadephul vníma ďalšiu realizáciu mierového plánu pre Blízky východ optimisticky. Vyplýva to z jeho vyjadrení po sobotňajšom stretnutí so šéfom izraelskej diplomacie Gideonom Saarom v Tel Avive. Avizoval po ňom tiež zmiernenie nemeckého cestovného odporúčania pre Izrael.

Včera 19:05

Dopravná situácia v Bratislavskom kraji je počas sobotného Sviatku všetkých svätých pokojná. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.
„Momentálne je situácia v okolí cintorínov pokojná. Prípady narušení verejného poriadku, prípadne závažné komplikácie v cestnej premávke sme nezaznamenali,“ konštatuje polícia.
Dopravná polícia dohliada od rána na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, a to nielen v blízkosti cintorínov. Dopravnú situáciu monitoruje aj dronmi. V blízkosti cintorínov a pietnych miest hliadkuje aj poriadková polícia.
Vodičov polícia opätovne vyzýva, aby zvýšili svoju opatrnosť a boli ohľaduplní voči ostatným.

Včera 17:11

Múzeum Tatranského národného parku (TANAP) v Tatranskej Lomnici bude od 3. do 17. novembra zatvorené z dôvodu plánovanej údržby expozícií. Správa TANAP-u o tom informuje na sociálnej sieti.
Dominantou expozície múzea sú unikátne diorámy, ktoré zachytávajú prostredie, v ktorom žijú živočíchy Tatier, ako kamzík vrchovský tatranský, svišť vrchovský tatranský, rys ostrovid, vlk dravý, medveď hnedý či hlucháň hôrny.
V Prírodovednej expozícii môžu návštevníci nájsť rôzne tematické okruhy. Etnografická časť zobrazuje hmotnú a duchovnú kultúru ľudu z podtatranských a tatranských obcí. Zbierkové predmety a 3D exponáty dopĺňajú prezentácie, fotorámiky, svetelné tabule a krátke filmové sekvencie. Návštevníkom je k dispozícii i historická expozícia.

Včera 15:18

Prezidentka Tanzánie Samia Suluhu Hassanová presvedčivo zvíťazila v stredajších voľbách so ziskom takmer 98 percent hlasov, oznámila v sobotu tamojšia volebná komisia. Hlasovanie sa uskutočnilo bez účasti popredných opozičných predstaviteľov a vyústilo do násilných protestov.

Včera 14:52

Rímskokatolícka bazilika Sagrada Família v španielskej Barcelone sa stala najvyšším kostolom na svete po tom, ako robotníci umiestnili prvú časť kríža na vrchol jej ústrednej veže.

Včera 14:52
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Bild am Sonntag: Andreas Lubitz mal masívne problémy so zrakom

Seyne-les-Alpes 28. marca 2015 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP-Michael Mueller)

 

Lubitza liečilo viacero neurológov a psychiatrov

Lubitz bol v starostlivosti lekárov kvôli masívnym problémom s videním. Informáciu získalo víkendové vydanie nemeckého denníka Bild, ktorý zdroj neuviedlo. Podľa periodika je aktuálne predmetom vyšetrovania, či zrakové problémy Andreasa Lubitza boli organického alebo psychosomatického charakteru. V každom prípade však predstavovali ohrozenie jeho spôsobilosti lietať. Navyše pilot, u ktorého sa pri domovej prehliadke našiel roztrhaný dokument naznačujúci, že bol v deň osudného letu vlastne práceneschopný, čo zatajil, trpel aj silnými psychickými problémami.

Vyšetrovatelia zo skupiny “Alpy” policajného prezídia v Düsseldorfe získali jednoznačné poznatky o vážnom psychosomatickom ochorení Andreasa Lubitza. Vysokopostavený vyšetrovateľ pre nedeľník Welt am Sonntag uviedol, že 27-ročného druhého pilota havarovaného Airbusu liečilo viacero neurológov a psychiatrov.

Pri domovej prehliadke v jeho bydlisku v Düsselderofe sa podľa periodika našlo množstvo liekov používaných na terapiu psychických ochorení. Indície, ktoré by naznačovali pilotovu závislosť na drogách alebo alkohole, však kriminalisti nemajú. 

.

Podľa vyšetrovateľov trpel Andreas Lubitz na silný subjektívny syndróm preťaženia a sužovali ho vážne depresie. To vyplýva z jeho osobných poznámok, ktoré si viedol a zanechal.

 

Francúzska prokuratúra oznámila, že podľa doterajších zistení Lubitz zrejme úmyselne spôsobil haváriu lietadla

Druhý pilot havarovaného letu v mladosti s rodičmi pravidelne navštevoval aeroklub neďaleko miesta vo francúzskych Alpách, kde tento týždeň podľa prokurátorov zrejme zámerne nasmeroval lietadlo do zeme. Povedal to dnes člen aeroklubu pre francúzsku televíziu i-Télé.

Andreas Lubitz (27) patril do leteckého klubu vo svojom rodnom meste Montabaur, ktorý v rokoch 1996 až 2003 organizoval návštevy v oblasti pri meste Sisteron, približne 50 kilometrov západne od miesta zrútenia nemeckého airbusu, uviedol člen klubu bezmotorového lietania v Sisterone Francis Kefer podľa agentúr DPA a AP. Francúzska prokuratúra oznámila, že podľa doterajších zistení Lubitz zrejme úmyselne spôsobil haváriu. Nemeckí vyšetrovatelia sa snažia objasniť, čo mohlo viesť Lubitza k takémuto rozhodnutiu.

.

Nemecký denník Bild dnes priniesol rozhovor s bývalou priateľkou kopilota, ktorej Lubitz údajne povedal, že podstupoval psychiatrickú liečbu, pričom plánoval veľký čin, ktorý si budú všetci pamätať.

Letuška Maria W. pre Bild povedala, že mala v roku 2014 vzťah s Lubitzom, ktorý sa podľa nej vedel značne rozčúliť, keď hovoril o práci. “Bol rozhnevaný podmienkami, v ktorých pracoval: primálo peňazí, strach z výpovede, priveľa tlaku,” uviedla. Jedným z dôvodov hnevu bolo aj to, že si podľa vlastných slov nikdy nebude môcť splniť sen byť kapitánom, a to pre svoje nekonkretizované ochorenie.

Lubitz podľa Marie W. tiež raz povedal: “Jedného dňa urobím niečo, čo zmení systém, a potom budú všetci poznať moje meno a pamätať si ho.” Letuška dodala, že sa s pilotom rozišla, keď bolo jasné, že má problémy – pri rozhovoroch náhle “strácal nervy” a kričal na ňu, preto sa bála.

Ďalšie nemecké médiá vrátane televízie RTL konštatovali, že nie je jasné, nakoľko sú jej vyjadrenia vierohodné. Podľa niektorých totiž až príliš zapadajú do “skladačky” odhalení z posledných dní.

 

.

Okrem pátrania po čiernej skrinke pracujú experti na identifikácii nájdených telesných pozostatkov

Vyšetrovatelia a záchranári pokračujú dnes vo francúzskych Alpách piaty deň v pátraní po pozostatkoch obetí zrútenia lietadla nemeckej leteckej spoločnosti Germanwings. Práce na noc prerušili. Ráno zábery francúzskej televízie ukázali, ako do hôr znova letia vrtuľníky, píše agentúra DPA.

Cieľom je okrem nájdenia a identifikácie obetí naďalej aj zabezpečenie miesta dopadu lietadla v ťažko prístupnom teréne. Experti už pracujú na identifikácii pozostatkov, ktoré doposiaľ prepravili do údolia. Naďalej sa pátra aj po druhej čiernej skrinke havarovaného airbusu, ktorá by mala priniesť ďalšie poznatky o tom, čo sa dialo v kokpite pred zrútením.

Letecká spoločnosť Lufthansa a jej dcérska spoločnosť Germanwings dnes v celostranových oznamoch vo veľkých nemeckých denníkoch vyjadrili pozostalým obetí sústrasť. “Nepredstaviteľná strata 150 ľudských životov nás napĺňa najhlbším smútkom. Naša úprimná sústrasť, naše myšlienky a modlitby patria všetkým príbuzným a priateľom našich zákazníkov a kolegov,” píše sa v oznámeniach. Obe aerolínie sa súčasne poďakovali “mnohým tisícom pomocníkov” z početných krajín. Podpísaní sú šéf Lufthansy Carsten Spohr a šéf Germanwings Thomas Winkelmann.

Sústrasť rodinám a priateľom obetí vyjadrili dnes aj príbuzní pasažierov zmiznutého letu spoločnosti Malaysia Airlines č. MH370. Na svojej stránke na Facebooku ich tiež ubezpečili o svojej “podpore v tomto srdcervúcom čase”. Malajzijský airbus sa stratil pred viac než rokom na ceste do Pekingu. Na rozdiel od lietadla Germanwings nie je po ňom napriek dlhému pátraniu po troskách v rozsiahlych oblastiach mora žiadna stopa.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

René Pavlík

Ivan Štubňa

Andrej Sablič

.
.
.

Najvyššia povolená rýchlosť pre chodcov? Ak sa ľudia správajú hlúpo, máme hlúpe zákony, tvrdí motorista Štefuca

Štátny rozpočet, školské zákony, zákon o hazarde. Okrem týchto, asi najviac medializovaných záležitostí, sa ale poslanci NR SR na októbrovej…

02. 11. 2025 | Rozhovory | 13 min. čítania | 0 komentárov

.

Zneuctenie nenarodených detí? Pamätník na trnavskom cintoríne poškodil požiar

Pamätník nenarodeným deťom, ktorý sa nachádza na trnavskom cintoríne na Kamennej ceste, poškodil požiar. TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva…

02. 11. 2025 | Aktualizované 02. 11. 2025 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Aktualizované 02. 11. 2025 | Regióny | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pri útoku nožom vo vlaku do Londýna utrpelo zranenia desať ľudí, deväť je vo vážnom stave

Desať ľudí v sobotu večer utrpelo zranenia po útoku nožom vo vlaku do Londýna. Podľa polície boli všetci zranení hospitalizovaní,…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Fico ako „nepriateľ slobody tlače“? Hovoria to tí, ktorí prispeli k tomu, že šialenec zobral do ruky zbraň a chcel ho zabiť

Nezisková organizácia Reportéri bez hraníc zaradila nášho premiéra Roberta Fica a jeho vládu na zoznam „nepriateľov slobody tlače“

02. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Americké elity rozdeľuje postoj k Rusku. Prečo sa Washington rozhodol vrátiť k praktike vyvíjania tlaku na Rusko?

Minister zahraničných vecí Ruskej federácie Sergej Lavrov vyjadril nepochopenie nad tým, že americký prezident Donald Trump „opäť zaujal pozíciu“, ktorá…

02. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
.

Hrnko ostal po ceste do Štúrova zaskočený: Vyzývam zodpovedné orgány štátu, aby zakročili proti svojvoľnej činnosti niektorých miestnych orgánov!

Minulý týždeň som bol v Štúrove. Po ceste späť som si všimol, skoro som zišiel z cesty, nový typ šípovej…

02. 11. 2025 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pre celý svet je to vskutku hamletovská otázka: „Dodať, či nedodať?”

Tak nakoniec Pentagón dal súhlas na dodanie rakiet dlhého doletu Tomahawk Ukrajine. Na ťahu je teraz Trump. K situácii sa…

02. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Líder „koalície ochotných“ v ratingu klesol na dno. Ako sa Macron stal „najnepopulárnejší“ prezident?

Hodnotenie francúzskeho prezidenta kleslo na rekordných 11 %. Ako Emmanuel Macron dosiahol takýto „pôsobivý“ výsledok a prečo bude nevraživosť francúzskych…

02. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

02. 11. 2025 | Aktualizované 02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Aktualizované 02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Progresívcov môže aj poraziť: Gates otáča v otázkach klimatickej zmeny

V novembri sa bude konať COP30, konferencia OSN ku klimatickým zmenám. Superboháč Bill Gates má pre účastníkov prekvapujúci odkaz…

02. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Burevestnik a Poseidon: Nová ruská dvojitá odstrašujúca sila

Putin informoval o úspešnom testovaní jadrovej strely Burevestnik s neobmedzeným doletom a jadrového bezpilotného podmorského zariadenia Poseidon. Veterán americkej armády…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Šialená doba. Časopis Glamour vyhlásil deväť mužov za ženy roka. Známa spisovateľka reaguje

Svetovo uznávaná spisovateľka J.K. Rowlingová obvinila časopis Glamour, že „hovorí dievčatám, že muži sú lepšie ženy ako ony“, potom, čo…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Smrtiace mlčanie: temná minulosť lekárov

Najnovšie medzinárodné vyšetrovanie investigatívnej platformy VSquare.org so sídlom vo Varšave ponúka šokujúci obraz o tom, do akej miery sa v…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Dôchodok ako “populizmus”? Podľa Demokratov: “Jednoznačne!”

Podľa lídra Demokratov Jaroslava Naďa je vraj 13. dôchodok „Ficovým populizmom“, lebo Slovensko si ho nemôže dovoliť. Slovenskí dôchodcovia sa…

02. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zásadné zmeny: Chat GPT už nebude poskytovať konkrétne rady v oblasti medicíny, práva a financií

Chat GPT už nebude poskytovať konkrétne rady v oblasti medicíny, práva a financií. Tieto aktualizácie nadobudli platnosť 29. októbra, čo…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinci získajú “zimnú tisícku” na sociálne účely

Rovnako ako minulý rok, Ukrajinci budú môcť od štátu získať tzv. „zimnú tisícku“. Informoval o tom tamojší minister sociálnych vecí…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Na pozadí zvestí o pravdepodobnom útoku USA: Ruské dopravné lietadlo pristálo v hlavnom meste Venezuely

Ruské dopravné lietadlo Il-76 pristálo v hlavnom meste Venezuely – na pozadí zvestí o pravdepodobnom útoku USA na Venezuelu, informuje…

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Sudkyňa Pamela Záleská sa má v pondelok opäť postaviť pred disciplinárny súd

Sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Pamela Z. sa má v pondelok (3. 11.) po necelých dvoch mesiacoch opäť postaviť pred disciplinárny…

02. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Novak Djokovič sa presťahoval do Grécka. Prečo sa dočkal "chladného privítania"?

Neprajníkov má aj tak fenomenálny športovec, akým je srbský tenista Novak Djokovič, ktorý bol svetovou jednotkou ATP 428 týždňov. Bulvárne…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Prečo vzbudzuje rešpekt? Niekoľko technických detailov o ruskej rakete Burevestnik

Rusko, 2. novembra 2025 - Hlavnou charakteristikou „Burevestníka“ je jadrový motor. Vzduch prúdiaci do motora je reaktorom zahrievaný na tisíce…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Smer zvažuje vstup do frakcie Patrioti pre Európu, podľa Beňovej nie je antieurópska ani extrémistická

Europoslanci za Smer hľadajú frakciu v Európskom parlamente, ktorá sa dokáže postaviť proti nezmyslom, ktoré Európsky parlament častokrát prijíma

01. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Vojnový stroj sa rozbehol. Rusko vykonalo v októbri najväčší počet raketových útokov

Rusko, 2. novembra 2025 - O Rusku a jeho armáde sa hovorí, že sa rozbieha pomaly, ale potom sa už…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Najväčšie asteroidy, ktoré kedy zasiahli Zem: Katastrofy, ktoré navždy zmenili planétu

Zem si počas svojej histórie prežila množstvo ničivých stretov s vesmírom. Najväčšie asteroidy, ktoré na ňu dopadli, zanechali obrovské krátery,…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Vpád USA do Venezuely – obrovský darček pre Putina

Putin už síce tento rok mal narodeniny, ale najväčší darček pravdepodobne ešte iba dostane

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Sankcie Trumpa proti Lukoilu môžu viesť k pádu bulharskej vlády

Sankcie Trumpa proti Lukoilu môžu viesť k pádu bulharskej vlády a posilniť pozície proruských síl, píše Politico

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
Juraj Draxler o Rusku

31. 10. 2025


Celebrity a ich nezabudnuteľné maturitné fotografie: Takto vyzerali hviezdy pred slávou

Aj tie najväčšie celebrity kedysi stáli pred zrkadlom a pripravovali sa na svoj veľký stredoškolský ples. Kým dnes žiaria na…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

Čo sa deje s výsadkom GUR v Pokrovsku?

Západné a ukrajinské médiá od včerajšieho večera píšu o tom, že Hlavné spravodajské riaditeľstvo Ukrajiny vysadilo výsadok s pomocou vrtuľníka…

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Orbán požiadal o výnimku z amerických sankcií na ruskú ropu. Trump dal vyhýbavú odpoveď

Americký prezident Donald Trump oznámil, že maďarský premiér Viktor Orbán požiadal Spojené štáty o výnimku z nových sankcií voči ruskému…

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

“Koalícia ochotných” je najväčšou prekážkou mierových snáh amerického prezidenta

Viktor Orbán v rádiu Kossuth hovoril o nebezpečenstvách vojny v Európe, svojich obavách týkajúcich sa podpory Ukrajiny a svojom nadchádzajúcom…

02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
02. 11. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO


.

Alfred sa v hrobe obrátil: Nositeľka Nobelovej ceny za mier z Venezuely vyzýva USA, aby napadli Venezuelu

Venezuela, 1. novembra 2025 - A prečo ma to neprekvapuje,  Pýta sa ruský politický analytik Nikolaj Starikov. Nositeľka Nobelovej ceny…

02. 11. 2025 | 0 komentárov

SaS prekáža nákup kotercov pre služobné psy, Šutaj Eštok im ukázal realitu

Opozičná SaS kritizuje predražený nákup kotercov pre policajné psy. Hovorí o podozrivej súťaži. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok kritiku odmieta…

01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tomáš Jurčo posilní tím KHL Lada Togliatti

Hokejový útočník Tomáš Jurčo bude v kariére pokračovať v ruskom celku Lada Togliatti, s ktorým podpísal zmluvu do konca aktuálnej…

01. 11. 2025 | 0 komentárov

Výrok belgického ministra pobúril svet. Generál: nech je radšej ticho…

V politike platí, 2x meraj a raz rež. Je to predpoklad toho, že vo finále nebude politik trepať dve na…

01. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Premiér je pre nich dravec na odpis, zlý ako diktátor

Novinári si znovu zgustli na Robertovi Ficovi. Už to hraničí s fanatizmom, čo robia – veď posúďte sami…

01. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
01. 11. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Michal Durila

René Pavlík

Ivan Štubňa

Andrej Sablič

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov