NAŽIVO

Witkoff uviedol, že Trump si kladie otázku, prečo Irán „nekapituloval“ pod tlakom vojenského posilňovania zo strany USA, ktorého cieľom je vyvinúť tlak na Irán, aby pristúpil na novú jadrovú dohodu.

09:59

Orbán zvolal Radu pre energetickú bezpečnosť. Dôvod stretnutia je koordinácia krokov v dôsledku ukrajinského „energetického vydierania“.

09:54

Podľa ukrajinských predstaviteľov a armády Rusko v noci na nedeľu zameralo svoje útoky na energetickú infraštruktúru. Z Kyjevskej oblasti hlásia jednu obeť a niekoľko zranených.

09:41

Luiz Inácio Lula da Silva povedal, že Trump by mal zaobchádzať so všetkými krajinami rovnako. Reagoval tak na Trumpa, ktorý oznámil svoj plán zvýšiť globálne clá na tovar dovážaný do USA na 15%.

08:16

Merz uviedol, že pred návštevou USA bude rokovať s európskymi spojencami o spoločnej reakcii na americkú colnú politiku.

08:10

Islamské a arabské štáty odsúdili výroky Mikea Huckabeeho. Ten naznačil, že Izrael má biblické právo na rozsiahle územie na Blízkom východe.

08:03

Islamský štát vyzvala svojich členov, aby sa postavili proti novej sýrskej vláde.

07:47

Pakistan podnikol útoky na tábory patriace militantom pakistanskej vetvy hnutia Taliban.

07:46

Predseda venezuelského parlamentu Jorge Rodríguez uviedol, že vo Venezuele požiadalo o amnestiu viac ako 1500 politických väzňov.

07:44

Riaditeľ NASA Jared Isaacman vylúčil marcový štart misie Artemis 2. Odvolal sa na technické problémy.

07:43

Trump vyhlásil, že USA pošlú do Grónska nemocničnú loď, ktorá sa tam bude starať o „chorých ľudí“.

07:40

Po tom čo ukrajinské úrady varovali pred možným útokom balistickými raketami a vyzvali obyvateľov, aby sa uchýlili do úkrytov, tak silné výbuchy otriasli Kyjevom.

07:17

Z prieskumu, ktorý zverejnil nórsky verejnoprávny vysielateľ NRK vyplýva, že popularita nórskej kráľovskej rodiny po sérii škandálov klesla na historické minimum.

07:16

Ministerstvo zahraničia Ukrajiny uviedlo, že odsudzuje „ultimáta a vydieranie“ zo strany maďarskej a slovenskej vlády, ktoré pohrozili zastavením dodávok elektriny na Ukrajinu, ak Kyjev neobnoví prísun ruskej ropy.

06:56

Vysokoškoláci zorganizovali protivládne protesty v Iráne. Koncom decembra vypukli v Iráne pre prehlbujúcu sa hospodársku krízu masové protesty, ktoré sa rýchlo rozšírili po celej krajine.

Včera 19:54
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Slovenskí futbalisti majú na konte plný počet bodov a zostávajú lídrami C-skupiny

Takmer vypredaný žilinský štadión od úvodných sekúnd tlačil domácich za prvým gólom a dočkal sa ho už v 10. minúte

❚❚
.

Skóre duelu na takmer vypredanom žilinskom štadióne otvoril už v 10. minúte Adam Nemec a do polčasu sa ešte presadili Vladimír Weiss (21. minúta) a Peter Pekarík (40. minúta). Slováci natiahli víťaznú šnúru na sedem zápasov, naposledy zakopli v máji minulého roka v Petrohrade, keď v prípravnom meraní síl podľahli Rusom 0:1.

Najbližšie sa predstavia v utorok 31. marca o 20.30 h opäť v Žiline v prestížnom prípravnom zápase proti rivalovi z Česka. Ďalší kvalifikačný súboj ich čaká 14. júna doma proti Macedónsku.

.

Takmer vypredaný žilinský štadión od úvodných sekúnd tlačil domácich za prvým gólom a dočkal sa ho relatívne rýchlo, už v 10. minúte. Ďuricova výstavná delovka z priameho kopu z 30 m opečiatkovala brvno a odrazenú loptu poslal do siete pohotový Nemec – 1:0. Prvý krok smerom k povinným trom bodom Slováci urobili a pokračovali v nátlakovej hre, ktorú Luxemburčania dokázali prerušovať len epizódnymi výletmi na polovici domáceho tímu. V 21. minúte sa začala ďalšia útočná akcia na ľavom kraji u Hamšíka s Nemcom, následne Kucka lobovaným centrom našiel v šestnástke voľného Weissa a ten akciu vyriešil individuálne do gólovej bodky – 2:0. O štyri minúty Kozáčik podržal svoj tím, keď ratoval na čiare po nebezpečnej hlavičke Devillea. Týmto zábleskom sa však Slováci nenechali rozhodiť a chceli zápas zavrieť tretím gólom. Súpera sa tentoraz pokúšali uspať sériou prihrávok pred vlastnou šestnástkou a následnými dlhými nábehmi ofenzívnych tykadiel za obranu, tie však hostia prečítali a hru v poli po druhom inkasovanom góle vyrovnali. V 39. minúte sa však len prizerali, ako Hubočan ukážkovou kolmicou uvoľnil do šance “sviatočného” útočníka Pekaríka, ktorý strelou povedľa brankára zvýšil na 3:0 a v reprezentačnom drese dosiahol po dlhšom čase svoj druhý gól.

Po zmene strán sa domáci favorit naďalej bavil futbalom, niektoré akcie sa však snažil riešiť na úkor efektivity viac-menej exhibične. Nepríjemný moment sa udial v 56. minúte, keď motor stredovej formácie Kucka pred súperovou šestnástkou nešťastne spadol na zem a so zranením ruky nemohol pokračovať v hre. Luxemburčania sa zatiahli do obrannej ulity, no Kozákovi zverenci už neboli smerom dopredu takí nebezpeční ako v prvom polčase. V útočnej fáze si síce vypracovali niekoľko priamych kopov a rohov, ale v koncovke im chýbal väčší dôraz. O osude zápasu však na ich šťastie rozhodli už v prvom polčase, v ktorom boli vysoko efektívni a súpera zlomili tromi gólmi. Okrem výsledku potešila aj skvelá atmosféra, hodná pre tím lídra kvalifikačnej skupiny a čoraz väčšieho ašpiranta na postup.

 Bezprostredne po zápase opísali svoje šance a pocity nie len tréner slovenskej futbalovej reprezentácie, ale aj niekoľko hráčov. My vám ich teraz prinášame. 

Ján Kozák uviedol: “Mali sme dostatok času preštudovať hru Luxemburska. Je vidieť, že ich tréner je šiesty rok s tímom a vidieť jeho prácu. Futbal hrali organizovane, hrali vysoko blok po strate lopty. Nie sú pod tlakom výhier. My sme ich prečítali, v prvom polčase sme dali tri góly. Do druhého polčasu sme išli s tým, že nesmieme dostať gól a hrať na nulu. Čakal som, že ešte dáme nejaký gól, čo sa ale nepodarilo. Hrali sme dobre a pred fantastickým publikom. Ďakujem fanúšikom. Hrať proti Luxembursku na takmer vypredanom štadióne je výborné. Už sa tešíme na ďalší zápas.”

Peter Pekarík, obranca SR a autor tretieho gólu: “V šatni sme si povedali, že to bude veľmi ťažký zápas, no podarilo sa nám zlomiť defenzívu súpera dvomi rýchlymi gólmi. Víťazstvo je úplne zaslúžené. Veľmi sa teším, že som dal po dlhom čase v reprezentácii gól, navyše v Žiline, kde sa cítim ako doma. Diváci vytvorili fantastickú atmosféru.”

.

Adam Nemec, strelec prvého gólu: “Ani neviem, ako sa to stalo. Spamätal som sa a všetci sme oslavovali v kruhu. Je skvelé, že máme 15 bodov, nikto s tým nepočítal. Povinné víťazstvá sa nerodia ľahko. Dobré, že sme strelili rýchlo dva góly.”

Vladimír Weiss, autor druhého gólu: “Určite sme spokojní, aj keď sme si možno mysleli, že to bude ťažšie. Strelili sme však dva rýchle góly a po prvom polčase bolo prakticky rozhodnuté. Čo sa týka môjho gólu, nabehol som si na dobrú loptu Kucku, trošku so šťastím som si ju prebral, videl som vybehnutého brankára a poslal som ju povedľa neho. Strelili sme tri góly, takže aj ľudia by mali byť spokojní. S Českom sa pripravíme na boj. Je to ďalší reprezentačný zápas a my reprezentujeme našu krajinu, preto budeme chcieť natiahnuť víťaznú šnúru. Opäť budeme hrať pre ľudí.”

Ján Ďurica, stopér: “To, čo sme si povedali pred zápasom, sme splnili. Strelili sme rýchly gól, ktorý nám pomohol a vzápätí ďalší. Luxemburčania behali do konca a boli nepríjemní, ale my sme boli na pozore. Boli sme bez seba štyri mesiace, napriek tomu sa nič nezmenilo, pokračujeme v našej robote.”

Matúš Kozáčik, brankár: “Dnes to bolo o koncentrácii, vedeli sme, že vzadu toho veľa nebude a čo bolo, to sme s prehľadom vyriešili. Zvládli sme to a sme spokojní, dobre sme sa na súpera pripravili. Dnes prišiel plný štadión, ľudia boli skvelí a verím, že nás prídu povzbudiť aj na Čechov.”

Kvalifikácia EURO 2016:

.

C-skupina:

SR – Luxembursko 3:0 (3:0)

Góly: 10. Nemec, 21. Weiss, 40. Pekarík. Rozhodovali: Studer – Pozzi, Wicht (všetci Švajč.), ŽK: Pekarík, Škrtel – Deville, Holter, Mutsch, 9524 divákov.

Zostavy a striedania:

SR: Kozáčik – Pekarík, Škrtel, Ďurica, Hubočan – Pečovský, Kucka (59. Hrošovský) – Weiss (71. Mak), Hamšík, Stoch (80. Šesták) – Nemec

Luxembursko: Joubert – Jans, Schnell, Chanot, Mutsch – Holter (51. Da Mota), Philipps, Gerson, Bensi (78. Laterza) – Deville (64. Payal), Joachim

Tabuľka C-skupiny:

1. SLOVENSKO 5 5 0 0 11:2 15

2. Španielsko 5 4 0 1 14:3 12

3. Ukrajina 5 3 0 2 6:2 9

.

4. Bielorusko 5 1 1 3 4:10 4

5. Macedónsko 5 1 0 4 5:12 3

6. Luxembursko 5 0 1 4 3:14 1

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Miroslav Urban

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

.
.

Zelenskyj v panike: Odvetu Slovenska a Maďarska nečakal

„Ultimáta by mali byť adresované Kremľu, nie Kyjevu,“ uviedlo ukrajinské ministerstvo zahraničných vecí vo svojom vyhlásení, ktorým reagovalo na hrozby…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Korčok proti Slovensku

Bývalý poslanec György Gyimesi si posvietil na to, ako Ivan Korčok v politike prezlieka kabáty

22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Orbán pomenoval, prečo konflikt na Ukrajine pretrváva

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil Ukrajinu z toho, že nemá v pláne ukončiť konflikt – kvôli financiám plynúcim zo Západu

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Podivná Majerského hra

Šéf kresťanských demokratov vysiela do éteru protichodné signály…

22. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Má Irán šancu v boji proti USA?

Podľa celého radu indícií sa príprava USA na útok na Irán dostala do záverečnej fázy a nevyprovokovaná agresia USA a…

22. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Komentáre | 11 min. čítania | 0 komentárov
.

Objavte cestu k trvalému šťastiu a slobode

Táto kniha odhaľuje, ako prevziať kontrolu nad svojím životom a prekonať strach zo zmeny. Nájdete ju TU

22. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

Švajčiarsko chce v referende hlasovať za obmedzenie počtu obyvateľov na 10 miliónov

Švajčiarska ľudová strana nazbierala dostatočný počet podpisov, aby vynútila referendum na 14. júna 2026, keďže cudzinci tvoria v súčasnosti 27…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Ofenzíva Tet

Co se změnilo volbami? Střízlivě vzato, nic moc. Ano, máme novou vládu, ano, ta se hlásí k Trumpovi, ale to…

22. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

Trumpova FDA zamietla žiadosť spoločnosti Moderna o registráciu vakcíny proti chrípke na báze mRNA

Trumpova administratíva vyhlásila, že sa vzhľadom na nedostatok dôvery verejnosti vzdáva kontroverznej a nebezpečnej technológie mRNA

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Witkoff prezradil možný termín stretnutia Putin/Zelenskyj. Akceptuje stanovisko ruského prezidenta

Americký vyjednávač Steve Witkoff pripustil, že o tri týždne by sa mohlo uskutočniť stretnutie ukrajinského a ruského prezidenta, Volodymyra Zelenského…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pomelo – jeho účinky na zdravie sú na nezaplatenie

Pomelo patrí medzi najväčšie citrusové plody a je bohaté na vitamíny i minerály. Obsahuje najmä vysoké množstvo vitamínu C, ale…

22. 02. 2026 | Zaujímavosti | 2 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zaujímavosti | 2 min. čítania | 0 komentárov

To štvrté miesto hrozne se***

Vysokú sobotnú prehru s Fínskom 1:6 v dueli o bronzovú priečku na ZOH 2026 v Miláne hodnotili aj Dalibor Dvorský…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
22. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Zelenskyj rokoval s generálnym tajomníkom NATO Markom Ruttem

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj rokoval s generálnym tajomníkom NATO Markom Ruttem

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Video: Hŕstka ľudí si v Košiciach pripomenula smrť novinára

Slovensko, 21. februára 2026 - \"Prešlo 8 rokov od protivládneho prevratu, ktorý spustil na Slovensku majdan s ľudovým hanlivým označením…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Ukrajina čelí narastajúcim problémom ako na fronte, tak aj v krajine

Ukrajina čelí narastajúcim problémom ako na fronte, tak aj v krajine, píše komentátor denníka The Times Mark Bennetts

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Byť štvrtý a byť posledný je to isté... Slafkovský, Tatar a Hlavaj s obrovskými emóciami po prehre s Fínskom

Naša najväčšia hviezda - Juraj Slafkovský - v pozápasovom rozhovore pre STVR vyhlásil, že z jeho pohľadu je to isté,…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

.

Svet si ani nevšimol kedy Kaja Kallasová porazila ruskú armádu - predstavila podmienky kapitulácie Ruska

Brusel, 22. februára 2026 - Kallasová predstavila podmienky kapitulácie Ruska. Na stretnutí ministrov zahraničných vecí EÚ 23. februára sa očakáva…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

USA podporili návrat Ruska do svetového športu

USA podporili návrat Ruska do svetového športu, píše The New York Times s odvolaním sa na vyhlásenie špeciálneho vyslanca Trumpa…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Domáce pečenie nemusí skončiť vždy katastrofou

Domáce pečenie dokazuje, že na vytvorenie majstrovského diela nepotrebujete cukrársky diplom. Stačí vášeň, trpezlivosť a chuť skúšať nové veci. Títo…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Orbán porovnal šéfku diplomacie EÚ Kaju Kallasovú s Napoleonom a Hitlerom

Maďarský premiér Orbán porovnal šéfku diplomacie EÚ Kaju Kallasovú s Napoleonom a Hitlerom. Podľa neho „ich jedinou nádejou je poraziť…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Bronz v Miláne oslavuje Fínsko po výhre 6:1 nad Slovenskom. Štvrté miesto pre náš tím je úspechom

Slovenská hokejová reprezentácia zostala na zimných olympijských hrách v Miláne a Cortine d\'Ampezzo bez medaily. Zverenci trénera Vladimíra Országha v…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Čo nám tajili? Odhalili autori falšovanie histórie?

Set dvoch kníh od slovenských autorov o pôvode Slovanov. Ako bonus je tu kniha Zahmlievanie dejín, ktorá je k nim…

21. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Kultúra | 2 min. čítania | 0 komentárov

15 fotiek, ktoré dokazujú, že zdravý rozum nie je samozrejmosť

Zdravý rozum by mal byť naším každodenným kompasom, no niekedy si zdravý rozum zrejme vezme neplánovanú dovolenku. Každému sa občas…

22. 02. 2026 | 0 komentárov

Fico naznačil tvrdú odvetu Zelenskému: Pondelok môže všetko zmeniť

Ak v pondelok ukrajinský prezident neobnoví dodávky ropy na Slovensko, v ten istý deň premiér Robert Fico požiada príslušné slovenské…

21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Denník N nebude rozhodovať o hokejovej reprezentácii

Po Štefancovi sa do našich hokejistov pustil aj komentátor Denníka N. Vraj reprezentácia, ktorá uprednostní športový úspech pred jeho predstavou…

21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Ukrajina mala zničiť ruský závod na výrobu rakiet

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Trump minulý rok opustil Svetovú zdravotnícku organizáciu. Teraz ju nahrádza

Americký prezident Donald Trump minulý rok opustil zdravotnícky orgán OSN s odôvodnením, že náklady sú nespravodlivé a organizácia prijíma zlé…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Rozdelí sa najväčšia konzervatívna strana v Poľsku?

Rozdelenie strany Právo a spravodlivosť by znamenalo zemetrasenie v poľskej politike. Informuje o tom spravodajský portál Remix News

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Witkoff uviedol, že Trump si kladie otázku, prečo Irán „nekapituloval“ pod tlakom vojenského posilňovania zo strany USA, ktorého cieľom je vyvinúť tlak na Irán, aby pristúpil na novú jadrovú dohodu.

09:59

Orbán zvolal Radu pre energetickú bezpečnosť. Dôvod stretnutia je koordinácia krokov v dôsledku ukrajinského „energetického vydierania“.

09:54

Podľa ukrajinských predstaviteľov a armády Rusko v noci na nedeľu zameralo svoje útoky na energetickú infraštruktúru. Z Kyjevskej oblasti hlásia jednu obeť a niekoľko zranených.

09:41

.

Západné Slovensko v sobotu zasiahlo zemetrasenie

Slovensko v sobotu popoludní zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 4,6. Informuje o tom na svojom webe Európsko-stredomorské seizmologické centrum

21. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Katastrofa zo skvelých nápadov, ktoré pokazili zlé prevedenia

Katastrofa pri domácich projektoch nie je ničím výnimočným, najmä keď sa do DIY pustia nadšenci bez dostatočných skúseností. Stačí trochu…

21. 02. 2026 | 0 komentárov

Zelenskyj priznal, že USA a Rusko spoločne vyvíjajú tlak na Kyjev, aby stiahol vojská z Donbasu

Washington a Moskva vyvíjajú tlak na Kyjev, aby v rámci akejkoľvek dohody o ukončení štvorročnej vojny odstúpil obliehaný Donbas Kremľu,…

21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Hrnko reaguje na situáciu okolo Družby

Dnes nebudem dlhý. Však je víkend. Predsa však musím zareagovať na situáciu, ktorá sa vytvorila okolo ropovodu Družba. Podľa môjho…

21. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Ostrá výmena medzi Dankom a Huliakom: ,,Opäť trafil semafór a totálne sa zosmiešnil”

Rudol Huliak na svojej sociálnej sieti zdieľal video, v ktorom ostro reaguje na slová lídra strany SNS Andreja Danka. Podpredseda…

21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 02. 2026 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Marek Brna

Miroslav Urban

Marián Tkáč

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov