Mimoriadna situácia si nevyžiadala obete ani zranených, vyvolala však medzi vodičmi áut uviaznutých v tuneli veľkú paniku. Napriek tomu, že informačné tabule ich varovali pred nebezpečenstvom a začali blikať aj oznamovače s miestami únikových východov, ľudia odmietali opustiť svoje autá. Autá sa potom pomaly presúvali k výjazdu tunela.
Ako spresnil Le Parisien, nad priľahlou časťou štvrte La Défense sa vznášal oblak sivého dymu. La Défense je najmodernejšou štvrťou Paríža a podľa televízie France 3 Midi-Pyrénées aj jedným zo siedmich možných terčov útokov plánovaných džihádistami.
Televízia sa dostala k tajnému dokumentu francúzskej vojenskej rozviedky, podľa ktorého je okrem La Défense ohrozené aj štrasburské sídlo Európskeho parlamentu, parížsky most Saint-Nazaire, oblasť letiska v Toulouse, prístav Marseille-Fos, rafinéria pri Lyone, ako aj Európske múzeum v Lille.
Francúzske médiá dnes informovali, že útoky majú byť spáchané rôznymi spôsobmi, koordinované a simultánne. V dokumente sa spomína streľba do davu, samovražedný atentát, explózia výbušniny nastraženej v aute, ako aj útoky pomocou dronov.



















