Informáciu o tom priniesol spravodajský portál noviny.sk. Policajti prenasledovali podozrivý Nissan Qashqai s britskými evidenčnými číslami. Ten ako prvá spozorovala maďarská polícia, ktorá mala podozrenie, že sa v ňom nachádzajú ozbrojení muži.
Maďarská polícia predpokladala, že vo vozidle sa nachádza najhľadanejší terorista v súčasnosti – Salah Abdeslam a túto informáciu predala aj slovenským kolegom. Policajtom na Slovensku sa podarilo pri hladkovaní objaviť vozidlo presne zodpovedajúce popisu. Sledovali ho až do východoslovenskej obce Senné (okres Michalovce), kde zaparkovalo pri rodinnom dome.

O niekoľko minút neskôr bola oblasť kompletne uzatvorená a na miesto prišlo policajné komando so služobnými psami. Po niekoľkohodinovej prehliadke domu a auta polícia informácie o teroristoch vyvrátila. “Pomýlili sa. Mali nejakú fotku a mysleli si, že som nejaký terorista,” povedal nesprávne identifikovaný muž. “Sledovali nás až z Maďarska.”
Je teba však uznať, že naši policajti reagovali promptne.



















