Donald Trump

NAŽIVO

Pri príležitosti 800. výročia úmrtia svätca Františka z Assisi budú prvýkrát verejne vystavené jeho telesné  pozostatky. Návštevníci si ich budú môcť pozrieť v meste Assisi do 22. marca.

14:54

Predseda Bangladéšskej nacionalistickej strany (BNP) Tárik Rahmán zložil sľub ako nový predseda vlády. Slávnostná inaugurácia sa konala pod holým nebom, čo bolo v rozpore s tradíciou.

14:51

Prezidentské voľby sa v Českej republike uskutočnia v roku 2028. Prezident Petr Pavel sa vyjadril, že ak bude zdravý a ľudia budú chcieť jeho kandidatúru, tak ju určite zváži.

14:47

Ak by sa voľby v Poľsku konali vo februári, tak by zvíťazila Občianska koalícia (KO) premiéra Donalda Tuska so ziskom 32,5 percenta hlasov. Na druhom mieste by skončilo opozičné Právo a spravodlivosť (PiS) so ziskom takmer 23 percent. Na treťom mieste by sa umiestnila Konfederácia s podporou 13 percent.

14:11

Divadlo Sannazaro v centre talianskeho Neapola zničil požiar, ktorý vypukol v utorok. Podľa doterajších informácií je divadlo úplne zničené a požiar zasiahol aj okolité budovy. Niekoľko ľudí sa, bohužiaľ, priotrávilo dymom.

13:37

Slovenský mliekarenský sektor podľa prezidenta Zväzu slovenských mliekarov Martina Mellena čelí silnému tlaku lacných dovozov, ktoré prichádzajú za nereálnu cenu a narúšajú hospodársku súťaž. Takéto dovozy znižujú konkurencieschopnosť domácich spracovateľov aj prvovýrobcov a ohrozujú stabilitu trhu.

12:00

Úrazy na lyžiarskych svahoch môžu počas jarných prázdnin výrazne predražiť dovolenku, najmä ak je potrebný zásah záchranárov či letecký transport. Náklady po kolíziách v zahraničí môžu dosiahnuť desiatky tisíc eur – poisťovne evidujú aj prípad z Rakúska s plnením 30‑tisíc eur. ČSOB Poisťovňa preto upozorňuje, že správne poistenie môže ušetriť veľké sumy.

11:57

Najväčšiu šancu uspieť v aktuálnych agrovýzvach majú podľa odborníka na granty Juraja Zelinku farmári s vysokoškolským vzdelaním, nové farmy, ženy‑farmárky, ekologické projekty či spracovatelia pracujúci so slovenskou surovinou. PPA minulý týždeň zverejnila dve výzvy – pre mladých poľnohospodárov (57 miliónov eur) a pre spracovateľské podniky (35 miliónov eur).

11:56

Premiér Robert Fico na konferencii o dostupnom nájomnom bývaní vyhlásil, že bývanie sa stalo nedosiahnuteľným luxusom a trh situáciu nevyriešil. Upozornil na očakávaný 12‑percentný rast cien nehnuteľností v roku 2025 a dodal, že ceny bytov sú podľa neho nenormálne – kúpa bytu v Bratislave je podľa jeho slov „samovražda“.

11:55

Česká polícia v utorok zasahovala v troch budovách Fakulty sociálnych vied Karlovej univerzity pre nahlásené vyhrážky. Zadržala jednu osobu, podľa médií ide o akademického zamestnanca. Polícia uviedla, že prijala potrebné bezpečnostné opatrenia a nikomu nehrozilo nebezpečenstvo.

11:53

Do Maďarska ani na Slovensko od 27. januára neprúdi ropa cez ropovod Družba, čo spôsobuje problémy v regióne. Spoločnosť MOL preto požiadala maďarské ministerstvo energetiky o uvoľnenie strategických ropných rezerv.

11:52

Indický minister informácií Ašvini Vaišnau oznámil, že krajina rokuje so sociálnymi sieťami o zavedení vekových obmedzení. India tak podľa AFP nasleduje Austráliu, ktorá v decembri zakázala sociálne siete mladším ako 16 rokov.

11:51

Rusko môže podľa prezidentského poradcu Nikolaja Patruševa nasadiť námorníctvo, aby zabránilo zadržaniu svojich lodí a prípadne podniklo odvetné kroky voči európskej lodnej doprave. Uviedol to v utorok podľa agentúry Reuters.

11:50

Americký reverend, publicista a bojovník za občianske práva Jesse Jackson zomrel vo veku 84 rokov. Podľa rodiny skonal pokojne, obklopený blízkymi. Presnú príčinu smrti nezverejnili.

11:47
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Píše mnohdy neověřené informace…

Vítr se mění mnohem víc, než to vypadá. V poslední době už svou agresívní rétoriku drží jen poslední skupinky libtardích aktivistů. O liberalismu hlasitě křičí jen ti, kteří si nevšimli, že ostatní to dělají za peníze. A tak jsou ještě fejsbůky plné radikálních názorů na Trumpa, kterak nám v kolébce demokracie ta demokracie skončila a teď už jen nastane populistické temno

Donald Trump
Na snímke Donald Trump / Foto: TASR/AP-Evan Vucci
❚❚
.

Chudáka grýndýla už také brání jen ti, kteří z něj tyjí a nebo Luděk Nýdrmajer. Ostatní už pokládají otázky, které by ještě před rokem byly zcela prokleté a zasloužily by si okamžitou cenzuru. Ze zeleného údělu se stal zelený úder a najednou to vlastně všichni vědí. Dokonce i Vítek Rakušan raději dělá akci na sbírání podpisů pro kandidaturu, než aby nechal mluvit Nerudovou s Farským o skvělé evropské sluníčkové budoucnosti.

Rusko je ještě trochu strašák, ale už si vlastně také všichni zvykli. Obzvlášť, když Trump řekl, že chápe ruské pocity, že se mu NATO pořád přibližuje k hranicím. Představte si, že ten stejný Trump nebude mít pochopení pro evropské pocity, až se USA z NATO stáhnou. Nebo až jeho hranice vrátí před rok 1997…

Že se to nestane? Ondra Dostál teď upozorňoval že USA omezí vývoz pokročilých čipů. Do západní Evropy se dodávat mohou, do východní ne. Nepomohl nám ani světový lídr, ani respekt u našich spojenců, nepomohl ani rozhovor blbého se senilním… Nepomohlo to ani Polákům, kteří jsou v rektálním alpinismu do americké zadnice ještě většími přeborníky než my. Proč USA omezují pokročilé čipy pro východní Evropu? Možná proto, že to už brzy nebude jejich východní Evropa. Co na to říkají všichni ti, kteří považují USA a NATO za základ naší bezpečnosti, se mi zjistit nepodařilo. Mlčí… a krve by se v nich člověk nedořezal.

Představte si tu atmosféru v Praze, kdy Trump domlouvá s Ruskem nové hranice NATO… to bude jak rok 1968… jen z druhé strany. Zastánci transatlantické vazby skáčou z oken…

Prezident už mluví o míru s Ruskem jako o hotové věci a říká to, co jsme říkali před dvěma roky. I novináři už se zorientovali. Už o mně nepíšou, že jsem dezinformátor. Teď už jen říkají, že na svém blogu píšu mnohdy neověřené informace. Ano, přesně to dělám. A vy, intervjuci, to děláte taky. Já si ještě pamatuju vaše super ověřené informace o tom, jak Rusku dochází nafta, vojáci, munice a rabují čipy z praček. Pamatuju si vaše ověřené informace o zlém Tommym Robinsonovi. Pamatuju si vaše ověřené informace o Babišovi nebo Mynářovi… Vaše informace byly tak ověřené, že je soud osvobodil.

.

A také si pamatuju, jak jste včera psali o zákonu FARA. Palcový titulek, že chceme stejný zákon jako mají v Rusku a pak v textu krotká informace, že stejný zákon mají i v USA. Novinářská objektivita par excelance… i zadarmo jsou drazí.

Rozdíl mezi mnou a majnstrýmem je v tom, že já uvádím okolnosti, za kterých se ke mě ta informace dostala a nehraju si na investigativce. Když píšu o domněnkách, dohadech a spekulacích, normálně hlásím, že jsou to domněnky, dohady a spekulace. To se tak dělá vždycky, když nemáme dostatek informací. Třeba proto, že je majnstrým vymlčuje… a nebo lže jako když Respekt tiskne.

Před dvěma roky jste se báli toho, že se dezinformace nekontrolovatelně šíří. Teď se bojíte, že se nekontrolovatelně stávají pravdou. Velmi nepříjemnou pravdou.

A pak přijde to nejhorší. Mlčící většina se zorientuje. Zjistí, že to bylo celé úplně jinak. Že Fiala lhal tak, že ani opak nebyla pravda a mééédia mu zdatně sekundovala. Důvěra se dlouho buduje a její ztráta bývá nevratná. A ještě hůř se buduje, když to Soros přestává financovat. ASPEN by mohl vyprávět.

Vsadím se, že evropské instituce neudělají s tím zákazem čipů vůbec nic. Nikdo neřekne, že by to takhle nešlo, že EU je jednotná a potřebuje společné celoevropské řešení. Koneckonců, možná tam už vědí, co se bude dít v příštích měsících a už mají svých starostí dost. Před osmdesáti lety v tuto dobu si všichni němečtí maršálové začali zajišťovat cestu do Argentiny… Měli bychom to sledovat. Do Trumpovy inaugurace je posledních pár dní a pak nastane fičák. Ale zřejmě se nám to líbit nebude. Bude to o nás bez nás. Jako obvykle.

.

S takovými spojenci žádné nepřátele nepotřebujeme. Ale třeba, až nás zklamou úplně všichni, tak lidem dojde, že jedinou pomocnou ruku najdeme u vlastního ramene. Já vím…. píšu neověřené informace.

Daniel Vidlák

 

Článok pôvodne vyšiel na portáli vidlakovykydy.cz

 

.

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.

Nový diskusný systém Kvôli mnohým sťažnostiam na diskusný systém Disqus, ktorý sme doteraz používali, sme sa rozhodli implementovať na stránku nový diskusný systém Quantam.
Nejaký čas budú tieto dva diskusné systémy na stránke fungovať paralelne, ale potom diskusný systém Disqus odpojíme a zostane iba nový diskusný systém Quantam.
Vytvorte si preto prosím svoj profil v novom diskusnom systéme Quantam, je to veľmi jednoduché.
Vaše názory, pripomienky a postrehy nám píšte na mail hlavnespravy@hlavnespravy.sk



.
.

.

Blogy

Ivan Štubňa

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

.
.

Mimovládky si ešte nevydýchnu: premiér má plán

Neziskovky boli zhrozené, keď parlament prijal vládny návrh novely zákona o mimovládnych organizáciách . Malo sa tak – okrem iného…

17. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

„Vyrobené v Európe“ či „s Európou“? Spor o podporu domáceho priemyslu rozdeľuje EÚ

Európa sa zhoduje v tom, že Európska únia musí podporiť svoj priemysel, no členské štáty sa rozchádzajú v tom, do…

17. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Ekonomika | 2 min. čítania | 0 komentárov

Kyjev na pokraji katastrofy

Primátor Kyjeva oficiálne priznal, že Ukrajina môže byť na pokraji zániku a že je ohrozená samotná existencia krajiny

17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ako bude Rusko riešiť blokovanie ruskej “tieňovej flotily”

Už viac ako rok sa neustále diskutuje o zadržiavaní lodí ruskej tieňovej flotily silami námorných síl krajín NATO. Až po…

17. 02. 2026 | | 6 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | | 6 min. čítania | 0 komentárov

V kauze Mýtnik ŠTS odsúdil Jozefa Brhela a jeho syna

Špecializovaný trestný súd , pracovisko Banská Bystrica, vyhlásil v utorok rozsudok v kauze Mýtnik, ktorá sa týka predražených IT tendrov…

17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
.

Vojna v opozícii: Toto už nerozchodia

Opozícia sa naďalej vnútorne sama rozbíja. Tentokrát na seba tvrdo narazili dvaja bývalí kolegovia…

17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Doživotná licencia MS Office 2021 Pro za 30€ a Win 11 Pro za 12€. Nakúpte lacné MS kľúče z Godeal24 Software Special Sale už dnes!

Internetový predajca špecializovaného softvéru Godeal24 nedávno spustil akčný výpredaj Software Special Sale, ktorý je príležitosťou na obnovenie vašich systémov a…

17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Ekonomika | PR článok | 5 min. čítania | 0 komentárov

Život v tieni smrti: Neuveriteľné príbehy matiek, ktoré odmietli prehrať

Kniha „Odsúdení prežiť“ od britskej autorky Wendy Holdenovej nám prináša silné a pravdivé svedectvo o ľudskej vôli prežiť aj v…

17. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

Robia si z nás srandu? Uznanie rodovej identity má byť prioritou EÚ

Európsky parlament krátko pred Valentínom presadil progresívnu novinku : Aj „trans ženy“ sú ženy. Vyjadril sa k tomu aj podpredseda parlamentu…

17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Liberálny svet dostal českú facku: Clintonová neprešla Macinkovou bránou

Šéf českej diplomacie Petr Macinka sa na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii stretol v názorovom rozpore s Hillary Clintonovou. Táto modla globalistov-liberálov…

17. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Družba končí. Pomôžu nám Chorváti?

Keďže Ukrajina stále neobnovila tranzit cez ropovod Družba, Maďarsko a Slovensko sa obrátili na Chorvátsko, aby umožnilo dodávky ruskej ropy…

17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 6 min. čítania | 0 komentárov

V USA vypukol nový konflikt medzi demokratmi a republikánmi: psy alebo moslimovia

Všetko začalo tým, že pro-palestínska aktivistka Nerdeen Kiswani napísala na X: „New York sa konečne obrátil k islamu. Psy majú…

17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Nemáme veľké mená ako Švédsko či Kanada, ale máme "Slaf-gól-ského", vraví Fehérváry

Slovenskí hokejisti na zimných olympijských hrách 2026 opäť dokazujú, že aj bez plejád hviezd môžu konkurovať svetovým veľmociam. Jedným z…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Rubiovo blafovanie len posilnilo odhodlanie Indie obhájiť energetickú suverenitu

Zatiaľ čo Washington hlása diplomatické víťazstvo, India pokračuje v dovoze ropy z Ruska. Neuvážené vyhlásenia ministra Rubia zrejme len posilnia…

17. 02. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

Slováci si súpera na štvrťfinále nevyberajú. Nevypláca sa to, vraví Sukeľ

Pôvodne mal byť už utorok 17. februára veľký deň pre slovenských hokejistov na zimnej olympiáde v Miláne. Podľa papierových prognóz…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Streľba na stredoškolskom hokeji: Útočníkom mala byť „transrodová osoba“

Muž, ktorý sa identifikoval ako transrodová osoba, spustil streľbu na hokejovom zápase v Rhode Islande a zabil dvoch ľudí

17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Malinin čelí online šikane

Krasokorčuliarska hviezda Ilia Malinin prehovoril o svojom zlyhaní z olympijských hier a online útokoch, ktorým teraz čelí. Naznačil, že sa…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Čurilla, Černák, Danko a kyselinári

Poslankyňa Progresívneho Slovenska Zuzana Mesterová vo štvrtok naložila podpredsedovi parlamentu, keď ho spoločne s partnermi z koalície prirovnala k vrahom,…

17. 02. 2026 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Komentáre | 2 min. čítania | 0 komentárov

Presunutie zápalky ako test IQ: Len géniovia to zvládnu na prvýkrát

Presunutie zápalky je jednoduchý, no mimoriadne účinný spôsob, ako si precvičiť mozog a otestovať svoje logické myslenie. Táto hádanka preverí…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Mapa zásahov, mapa aktérov: Volebná moderácia v praxi

TikTok moderoval diskusiu pred voľbami 2023. Kto stál na migrácii, LGBT, vojne a Sorosovi, v boji o voliča ťahal za…

17. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Komentáre | 7 min. čítania | 0 komentárov

Hľadanie rozdielov: Dokážete ich nájsť všetky na tomto obrázku?

Hľadanie rozdielov je zábavná vizuálna výzva, ktorá preverí vašu pozornosť aj rýchlosť vnímania. Dnes si môžete otestovať svoje schopnosti na…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Uhrík: Dokedy sa budú „Naďovia“ vysmievať ľuďom do tváre? Máme toho už dosť!

Europoslanec Milan Uhrík sa pýta dokedy ešte sa budú títo ľudia  vysmievať ľuďom do tváre, máme toho už dosť a…

17. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Z domova | 1 min. čítania | 0 komentárov

Prelom pre kanón Seasnake: získal prvého NATO zákazníka

Nemecko, 17. februára 2026 - Najnovší člen NATO, Švédsko, poveril spoločnosť Rheinmetall dodávkou ôsmich zbraňových systémov Seasnake 30 pre švédske námorníctvo. Tieto…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Ruská delegácia do Ženevy poletí nad Európou. Čo sa stane?

Washington pomohol delegácii Ruskej federácie preletieť nad Európou, ktorá je pre ruské lietadlá uzavretá, aby sa mohla zúčastniť rokovaní v…

17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Aktualizované 17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Prebiehajú rozsiahle útoky po celej Ukrajine. Iskander zničil základňu bezpilotných lietadiel v oblasti Konotopu

Kyjev, 17. februára 2026 - Včera večer v Konotope, v oblasti Sumy, bola 330 kW elektrická rozvodňa zasiahnutá balistickými raketami…

17. 02. 2026 | 0 komentárov

Otvorený list Petrovi Pellegrinimu, prezidentovi Slovenskej republiky, od Soni Pekovej

 Česká molekulárna biologička Soňa Peková počas víkendu vo svojom príspevku zverejnila otvorený list, ktorý adresovala prezidentovi SR Petrovi Pellegrinimu. List…

16. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Česky | 3 min. čítania | 0 komentárov

Časť ukrajinských F-16 riadia americkí a holandskí piloti-veteráni

Časť ukrajinských F-16 riadia americkí a holandskí piloti-veteráni, informuje Intelligence Online

17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Nezávislá Európa alebo centralizované impérium?

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová veľkolepo prehlásila, že Európa sa o svoju bezpečnosť musí postarať sama. Na prejav…

17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Pri príležitosti 800. výročia úmrtia svätca Františka z Assisi budú prvýkrát verejne vystavené jeho telesné  pozostatky. Návštevníci si ich budú môcť pozrieť v meste Assisi do 22. marca.

14:54

Predseda Bangladéšskej nacionalistickej strany (BNP) Tárik Rahmán zložil sľub ako nový predseda vlády. Slávnostná inaugurácia sa konala pod holým nebom, čo bolo v rozpore s tradíciou.

14:51

Prezidentské voľby sa v Českej republike uskutočnia v roku 2028. Prezident Petr Pavel sa vyjadril, že ak bude zdravý a ľudia budú chcieť jeho kandidatúru, tak ju určite zváži.

14:47

Ak by sa voľby v Poľsku konali vo februári, tak by zvíťazila Občianska koalícia (KO) premiéra Donalda Tuska so ziskom 32,5 percenta hlasov. Na druhom mieste by skončilo opozičné Právo a spravodlivosť (PiS) so ziskom takmer 23 percent. Na treťom mieste by sa umiestnila Konfederácia s podporou 13 percent.

14:11

Divadlo Sannazaro v centre talianskeho Neapola zničil požiar, ktorý vypukol v utorok. Podľa doterajších informácií je divadlo úplne zničené a požiar zasiahol aj okolité budovy. Niekoľko ľudí sa, bohužiaľ, priotrávilo dymom.

13:37

.

Gedra: Progresívny koncept postavený na nenávisti na všetky štyri svetové strany sa rozpadol

Mainstreamové médiá zámerne „cenzurujú“ diplomatické kroky slovenského premiéra Robert Fica. No schválne, zachytili ste na nich pozitívne ohlasy na jeho…

17. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

V stredu sa začína pôst, potrvá 40 dní

Pre kresťanov sa v stredu začína pôst, ktorý je prípravným obdobím pred Veľkou nocou a trvá 40 dní. Kresťania si…

17. 02. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Európska únia voči Maďarsku „mení tón“

Európska komisia sa rozhodla zmierniť kritiku voči maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi pred parlamentnými voľbami, ktoré sa majú konať 12. apríla

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Vyjasňuje se na všech frontách…

Asi sledujete aktuální výrony našich pravdomluvných mééédií, kterak nám Macinka udělal ostudu, protože si dovolil nesouhlasit s Hillary Clintonovou a…

17. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov
17. 02. 2026 | Česky | 6 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Francúzska prokuratúra začala vyšetrovať zabitie aktivistu ako možnú vraždu, vláda viní radikálnu ľavicu

Francúzske úrady začali vyšetrovanie pre podozrenie z vraždy v súvislosti so smrťou pravicového aktivistu, ktorý zomrel minulý týždeň po brutálnom…

16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
16. 02. 2026 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Ivan Štubňa

Ján Droppa

Gustáv Murín

Anton Čapkovič

Milan Šupa

Marek Brna

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov