Roman Mikulec, minister, hranice

NAŽIVO

Prokurátorka Laure Beccuauová povedala, že finančná škoda spôsobená lúpežou v múzeu Louvre sa odhaduje na 88 miliónov eur.

Včera 19:52

Vysoký predstaviteľ Bieleho domu oznámil, že Trump a Putin nemajú v pláne stretnúť sa „v najbližšej budúcnosti“.

Včera 19:51

Týždeň pred holandskými parlamentnými voľbami ostáva v prieskumoch verejnej mienky favoritom na víťaza Strana slobody Geerta Wildersa.

Včera 19:50

J. D. Vance vyhlásil, že prímerie v Pásme Gazy prebieha lepšie, ako očakával. „Historický mierový plán prezidenta Donalda Trumpa pre Blízky východ je v platnosti už viac ako týždeň a úprimne, ide to lepšie, ako som čakal,“ vyhlásil.

Včera 19:04

Britská vláda vyradila sýrsku skupinu Hajat Tahrír aš-Šám vedenú dočasným prezidentom Ahmadom Šarom zo svojho zoznamu zakázaných teroristických organizácií.

Včera 18:59

Koniec vojny na Ukrajine je „už na dosah“, vyhlásil Trump.

„Ani Washington, ani Lincoln neukončili 8 vojen. Ja som už ukončil 8 vojen a 9. ukončená vojna je už na dosah,“ povedal americký prezident.

Včera 18:53

Kolumbijský prezident Gustavo Petro sa stretol s vedúcim diplomatickej misie USA v krajine Johnom McNamarom na rokovaní o boji proti drogám.

Včera 18:41

Szijjártó vyhlásil, že Maďarsko plánuje vyslať na ISS ďalšieho výskumného astronauta, ktorým bude Gyula Cserényi.

Včera 18:39

Európska komisia predstavila svoj pracovný program na rok 2026. Prioritou agendy s názvom „Moment nezávislosti Európy“ je budovanie suverénnejšej a nezávislejšej Európy.

Včera 18:14

Francúzske námorníctvo zastavilo pri pobreží ostrova Madeira motorový čln prevážajúci 2,4 tony kokaínu. Prokuratúra uvádza, že na to muselo použiť silu.

Včera 18:04

Hovorkyňa WFP Abeer Etefová oznámila, že Svetový potravinový program dodal obyvateľom Pásma Gazy od začiatku prímeria viac ako 6700 ton potravín.

Včera 17:30

V Poľsku zadržali 8 osôb podozrivých z prípravy diverzií, informoval premiér Tusk.

Koordinátor spravodajských služieb Tomáš Semoniak upresnil, že zadržaní sa zaoberali spravodajskou činnosťou vo vojenských objektoch a objektoch kritickej infraštruktúry a pripravovali prostriedky na vykonanie diverzií a teroristických útokov.

Včera 17:09
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Mikulec varuje občanov pred účasťou na protestoch, ale zároveň tvrdí: “Nemôžeme zabrániť ľuďom prejsť sa po ulici.”

Organizátori utorkových zhromaždení nemajú záujem vyjadriť nejaký názor, ale pobiť sa, ničiť majetok a narúšať verejný poriadok. Na tlačovej besede to dnes povedal minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO). Podľa ministra má polícia informácie o tom, že mnohí organizátori zajtrajších akcií plánujú prísť na protesty ozbrojení. Zároveň vyzval občanov a opozičných politikov, by sa na zhromaždeniach nezúčastnili. „Koronavírus si nevyberá a naozaj môže každého stretnúť, že skončí v nemocnici,” uviedol

Roman Mikulec, minister, hranice
Na snímke Roman Mikulec
❚❚
.

Minister vnútra zároveň zdôraznil, že v prvej vlne pandémie koronavírusu bol núdzový stav vyhlásený už pri 16 pozitívne testovaných osobách. Jeho účelom je pritom zabezpečiť, aby nedošlo ku kolapsu zdravotníctva. Minister však opomenul, že núdzový stav sa využíval len pri zdravotníctve.

„Len za minulý týždeň nám zomrelo 160 ľudí,” povedal Mikulec a dodal, že núdzový stav a obmedzenie pohybu si žiadali samotní zdravotníci. Kto podnecuje na účasť na zhromaždeniach, pošliapava podľa šéfa rezortu vnútra odkaz 17. novembra.

„Demokracia nie je anarchia, demokracia je o tom, že platia pravidlá,” uviedol.

.

Minister doplnil, že pri momentálnom zákaze zhromažďovania by sa nemalo uskutočniť nijaké stretnutie, na ktorom by bolo viac ako šesť osôb. Uviedol tiež: „Nemôžeme zabrániť ľuďom prejsť sa po ulici.”

 

Účelom je udržať verejný poriadok

Prezident Policajného zboru Peter Kovařík zároveň pripomenul, že v čase núdzového stavu je za útok na verejného činiteľa trestná sadzba 12 až 25 rokov väzenia.

„Našim účelom je, aby sme udržali verejný poriadok,” zdôraznil.

Zároveň uviedol, že polícia monitoruje možnú účasť radikálov na plánovaných zhromaždeniach. Z taktických dôvodov však nechcel hovoriť o detailoch pripravovaných opatrení.

.

Infektológ Vladimír Krčméry v tejto súvislosti povedal, že epidemiologická situácia sa momentálne začína postupne zlepšovať, preto by nebolo dobré tento stav zvrátiť zvýšenou mobilitou a zhromažďovaním.

Pokiaľ niekto cíti nespokojnosť so súčasným stavom, mal by ju podľa Krčméryho „odložiť” na neskôr, keď sa situácia stabilizuje. Vyjadrenie infektológa naznačuje, že “atómová bomba Matovičovej vlády” – celoplošné testovanie nezabralo tak, ako bolo pôvodne avizované.

 

Príslušníci ZVJS do protestov nasadení nie sú, zbor poskytne polícii autobusy

Príslušníci Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) nie sú nasadení do akcie počas plánovaných protestov v Bratislave v utorok (17. 11.). Zbor bol požiadaný len o eskortnú súčinnosť. V reakcii na viaceré informácie šíriace sa na sociálnych sieťach to uviedla hovorkyňa ZVJS Monika Kacvinská. Vysvetlila, že polícia zbor požiadala, aby do pohotovosti poskytol dva eskortné autobusy. Keďže ich môžu podľa jej slov riadiť len príslušníci ZVJS, zapojení do akcie teda budú maximálne ako vodiči.

Za nepravdivé informácie šíriace sa na internete označila to, že počas víkendu mali nadriadení na rôznych stupňoch velenia obvolávať príslušníkov ZVJS, aby rátali, že 17. novembra budú nasadení pri protestoch v Bratislave. “Žiadny z riaditeľov ústavov a rovnako generálny riaditeľ zboru nevydali nariadenie, na základe ktorého by príslušníci mali byť prepravení do Bratislavy s cieľom zásahov počas spomínaných protestov,” reagovala hovorkyňa.

.

Vysvetlila, že ZVJS poskytne do pohotovosti polícii dva eskortné autobusy. O tie podľa jej slov požiadalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru Bratislava a majú slúžiť v prípade nevyhnutnosti eskorty väčšieho počtu osôb. “Do policajnej akcie nebudú zapojení príslušníci ZVJS ináč ako vodiči týchto autobusov, keďže eskortné vozidlá zboru môžu viesť len príslušníci ZVJS,” priblížila Kacvinská.

Hovorkyňa ZVJS ozrejmila, že ich súčinnosť vyplýva zo zmluvy medzi ministerstvami vnútra a spravodlivosti, i z čiastkových dohôd o vzájomnej spolupráci medzi ústavmi a krajskými riaditeľstvami polície. ZVJS a polícia tak spolupracujú pri spoločných zákrokoch “pri riešení krízových situácií vo vzťahu k obvineným a odsúdeným alebo pri ochrane verejného majetku”. Dodala, že spolupracujú i pri eskorte väčšieho počtu osôb, ktoré sa nevzťahujú priamo len na obvinených a odsúdených. Ako príklad z minulosti uviedla poskytnutie eskortných vozidiel ZVJS z júla minulého roku, keď policajti zadržali väčší počet futbalových fanúšikov.

 

Mikulec: Je nepredstaviteľné, aby opozícia v boji o politické body hazardovala s ľudskými životmi

Je nepredstaviteľné, aby opozícia v boji o politické body hazardovala s ľudskými životmi. Uviedol to na sociálnej sieti minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO) v súvislosti s protestami, ktoré sa majú uskutočniť v utorok 17. novembra v Bratislave počas štátneho sviatku Dňa boja za slobodu a demokraciu. Mikulec vyzval „slušných ľudí“, aby zvážili účasť na utorkových akciách a poprosil všetkých, aby sa vyhýbali miestam, ktoré môžu byť rizikové.

„Žijeme v dobe, kedy pre nákazu koronavírusom denne zomierajú desiatky ľudí a tisíce ďalších sa nakazia. Len minulý týždeň sa na Slovensku nakazilo viac ako 14-tisíc ľudí a 160 tomuto vírusu v nemocniciach podľahlo. V nemocniciach máme stovky ľudí, lekári, zdravotné sestry idú na doraz, niektoré nemocnice už hlásia nedostatok personálu, napriek tomu často robia aj nemožné. Ako môže mať niekto tú drzosť burcovať ľudí do ulíc aj s vedomím, že niekto z nich sa na proteste nakazí a niekoho to možno bude stáť aj život?,“ dodal Mikulec.

 

Fico: Odmietame prejavy násilia,ale aj policajné a vojenské manévre voči ľuďom

Opozičný Smer-SD odmieta v súvislosti s utorkovými (17. 11.) očakávanými protestmi a zhromaždeniami v Bratislave prejavy násilia či porušovanie zákonov. Strana je však aj proti represívnym opatreniam a policajným či vojenským manévrom. V pondelok to vyhlásil predseda Smeru-SD Robert Fico.

“Usmievame sa, keď čítame tvrdé vyjadrenia zo strany ministra vnútra, ako budú zasahovať proti ústavným činiteľom, ako budú dávať pokuty. Toto je najväčšia vizitka, akú si vláda môže vystaviť, ak sa vyhráža ľuďom, že 17. novembra nemôžu prísť pokojne vysloviť svoj názor na to, čo sa v tomto štáte deje,” povedal Fico. Nechápe, prečo by protest na Deň boja za slobodu a demokraciu mal byť “pokropený studenou vodou, zhanobený pokutami či ďalšími krokmi zo strany silových zložiek”.

Fico zvolal poslancov Národnej rady SR za stranu Smer-SD na utorňajšiu 15.00 h pred sochu Alexandra Dubčeka pri budove parlamentu. “Považujeme tohto človeka za symbol novembra 1989. Uctíme si jeho pamiatku a prihovoríme sa ľudom. Nebudeme potom nikomu brániť, aby sa na individuálnej báze pridal k protestom, ktoré sú organizované v Bratislave,” skonštatoval šéf Smeru-SD.

Myslí si, že sa zapíše do histórie, že na 17. novembra pripravila vláda policajné a vojenské manévre voči ľuďom. “Je to niečo, čo si budeme dlho pamätať a sám som zvedavý, aký bude utorňajší deň a čo bude jeho výsledkom,” podotkol Fico.

.

 

Chystaný protest

V utorok 17. novembra sa má v Bratislave konať ďalší protest proti obmedzeniam súvisiacim s koronavírusom. Podľa organizátorov, ktorí o tom informovali na sociálnej sieti, sa má začať o 15:00 na bratislavskej Hlavnej stanici.

Účasť na proteste potvrdili aj predstavitelia opozičnej strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD). „Ak ľudia nesúhlasia s vládnutím Igora Matoviča, mali by 17. novembra prísť a vysloviť svoj názor. Pokojným a demokratickým spôsobom, aby nedali Matovičovi dôvod na ďalší brutálny zásah,” uviedli predstavitelia Smeru-SD vo videu na sociálnej sieti.

 

.

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Milan Šupa

Michal Durila

Marián Tkáč

Ivan Štubňa

Marek Brna

Matúš Pestrý

.
.

Pochodom, vchod! Hlina poškodil dobré meno Slovenska

Podľa poslanca SaS sme ohrozením pre Európu. Keby som to nepočul, tak neuverím. Podľa Alojza Hlinu sme ohrozením pre Európu!…

21. 10. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Nechoďte do Budapešti, plánuje sa atentát, varuje Putina bývalý ruský špión

Vladimira Putina varoval plukovník ruskej zahraničnej spravodajskej služby Andrej Bezrukov pred udajným „plánovaným britským atentátom“, ak by pricestoval do Maďarska…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Európske krajiny a Ukrajina pracujú na prekvapivom pláne

Európske krajiny a Ukrajina pracujú na návrhu pozostávajúcom z 12 bodov, ktorého cieľom je ukončiť vojnu na súčasnej frontovej línii,…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Premiér: Sú tu dôkazy o snahe prekaziť stretnutie Trumpa a Putina v Budapešti

Existujú dôkazy o snahe prekaziť stretnutie ruského prezidenta Vladimira Putina a americkej hlavy štátu Donalda Trumpa v Budapešti. Myslí si…

21. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Progresívci zľahčujú atentát. Ich vysmievanie a schvaľovanie útoku zahltilo siete. Budú OČTK konať?

Podľa reakcií čitateľov liberálnych médií to vyzerá, že terorizmus sa nestal. Prípadne rovno prajú premiérovi len to najhoršie…

21. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Exminister odkryl “Dezinfomaják” a otvorene povedal pravdu o jeho tvorcovi

Bývalý minister Juraj Draxler sa zameral na rubriku denníka SME Dezinfomaják, pozrel sa na to aké informácie ponúka a konkrétne…

21. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Zapojte sa do Halloweenskeho festivalu! Doprajte si “trik alebo odmenu” v podobe doživotného kľúča Office 2021 Pro za 31,25 €! Alebo Windows 11 Pro za neuveriteľných 13,25 €!

Hľadáte aktuálnu a lákavú ponuku zliav na obdobie Halloweenu? Godeal24 Vám ponúka viac ako 90 %-tnú zľavu na licencie Microsoft!…

21. 10. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Ekonomika | PR článok | 4 min. čítania | 0 komentárov

Dva výbuchy v Európe. Vyzerá to na ukrajinskú diverziu

V Európe došlo k výbuchom na dvoch rafinériách, ktoré patria ruským spoločnostiam alebo ktoré odoberajú ruskú ropu

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Pri nehode zomrel 15-ročný spolujazdec, auto šoféroval 13-ročný chlapec

Pri dopravnej nehode v obci Margecany v okrese Gelnica, ku ktorej došlo v utorok popoludní v časti Rolová Huta, zomrel…

21. 10. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

„Musíme konať“: Generál Bundeswehru varoval pred víťazstvom Putina

Krátko pred stretnutím amerického prezidenta Donalda Trumpa a prezidenta Ruskej federácia Vladimira Putina bije na poplach generál nemeckej armády, Bundeswehru, Alexander…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Veľká Británia je pripravená vynaložiť viac ako 100 miliónov libier na možné nasadenie britských vojakov na Ukrajine

Veľká Británia je pripravená vynaložiť „značne viac“ ako 100 miliónov libier na možné nasadenie britských síl na Ukrajine, ak americký…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Prípravy na summit Trumpa a Putina v Budapešti sú „pozastavené“

Prípravy na summit Trumpa a Putina v Budapešti sú „pozastavené“, píše korešpondent NBC News Garret Haake s odvolaním sa na…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 11 min. čítania | 0 komentárov
.

Dnes sme urobili husársky kúsok, skonštatoval po schválení štátneho rozpočtu premiér Fico

Dnes sme urobili husársky kúsok. Po schválení štátneho rozpočtu to na tlačovej besede skonštatoval predseda vlády Robert Fico . Dodal,…

21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 11 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 11 min. čítania | 0 komentárov

Juraja Cintulu odsúdili za teroristický útok na premiéra na 21 rokov väzenia

Obžalovaného Juraja C., vinného zo spáchania trestného činu teroristického útoku na premiéra Roberta Fica , odsúdil v utorok Špecializovaný trestný…

21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 12 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 12 min. čítania | 0 komentárov

Susko podal disciplinárny návrh na sudcu Michala Kubiša, Vančo hovorí o pomste

Minister spravodlivosti Boris Susko podal disciplinárny návrh na sudcu Michala Kubiša, o ktorom rozhoduje Najvyšší správny súd SR. Pre TASR…

21. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Poľsko pohrozilo zatknutím Putina, ak jeho lietadlo vstúpi do jeho vzdušného priestoru

Poľsko pohrozilo zatknutím ruského prezidenta Vladimira Putina, ak jeho lietadlo vstúpi do jeho vzdušného priestoru

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

.

Do zdravotníctva má ísť menej peňazí, ako sa pôvodne navrhovalo

Výdavky na zdravotníctvo majú byť v roku 2026 menšie ako pôvodne navrhovaných 10,67 miliardy eur. Poslanci Národnej rady SR totiž…

21. 10. 2025 | Z domova | 9 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 9 min. čítania | 0 komentárov

Kováčová pre HS vysvetlila dôvody nárastu depresií, pokusov o samovraždu, vzdoru voči rodine, škole aj lekárom u detí

Minulý týždeň sa v Bruseli uskutočnila pro-life konferencia s názvom Skutočná voľba znamená skutočnú podporu. Zo Slovenska sa na nej zúčastnila aj…

21. 10. 2025 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Rozhovory | 10 min. čítania | 0 komentárov

Návrh štátneho rozpočtu prešiel parlamentom, Slovensko čaká takmer šesťmiliardový deficit

Parlament schválil návrh budúcoročného štátneho rozpočtu, ktorý ráta s výdavkami vo výške takmer 68 miliárd eur a príjmami približne 62…

21. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Čo bráni stretnutiu Putina a Trumpa v Budapešti?

Cesta ruského prezidenta na stretnutie v Budapešti vyvoláva závažné logistické, právne a politické otázky. Na to, ako by sa tieto…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

.

Klenoty ukradnuté z Louvru neboli poistené

Klenoty ukradnuté z Louvru neboli poistené, uvádza vyhlásenie francúzskej vlády pre Financial Times

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Minister vnútra vymenoval Janu Maškarovú za policajnú prezidentku

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vymenoval Janu Maškarovú za policajnú prezidentku. Stotožnil sa s jej „jasnou víziou posilniť stabilitu, odbornosť…

21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Aktualizované 21. 10. 2025 | Z domova | 4 min. čítania | 0 komentárov

Ktorú možnosť si vyberieš ako prvú? Veľa to o tebe napovie

Vieš, ako by si sa zachoval v tejto modelovej situácii? Ktorú možnosť by si si vybral ako prvú? Výsledok môže…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

Holandsko chce žalovať Slovensko. Nepáči sa mu novela Ústavy

Holandský parlament sa pred niekoľkými dňami uzniesol, že by proti nám mohla krajina viesť súdny spor. Vadí im nové znenie…

21. 10. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Komentáre | 4 min. čítania | 0 komentárov

.

Mačka narodená s dvoma hlavami zostala nažive

Mačky a psy často rodia viacero šteniatok a mačiatok naraz. Niektoré to nezvládnu, niektoré zostanú nažive. Potom sa tešíme z…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

Študentské podpory ako zámienka pre propagandu LGBTI

Úradníci EÚ geniálne selektujú: zatiaľ čo niektoré inštitúcie získavajú len minimálnu podporu, iným sa peniaze doslova lejú, hlavne tým, ktorí…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

Zomrel herec Jókaiho divadla z filmu Tisícročná včela Mátyás Dráfi

Vo veku 83 rokov po dlhej chorobe zomrel v pondelok herec Mátyás Dráfi, stály člen Jókaiho divadla v Komárne a…

21. 10. 2025 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Kultúra | 1 min. čítania | 0 komentárov

"Riziká sú veľmi vysoké" - ruský rozviedčík varuje prezidenta Putina pred cestou do Budapešti

Rusko, 21. októbra 2025 - Nastávajú vážne dni: Maďarský minister zahraničných vecí Peter Szijjarto pricestoval do Washingtonu, pravdepodobne s cieľom pripraviť…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

.


.

Už aj slepí musia vidieť, kto chce mier a kto vojnu

Ostatná návšteva ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Bielom dome ukázala, kde je jeho miesto. Potvrdilo sa totiž, že o mieri alebo…

21. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Príbehy detí, ktoré dokážu premeniť každý deň na komédiu

V dnešnom článku si predstavíme príbehy detí, ktoré dokážu premeniť každý deň na komédiu. Pri týchto príbehoch sa naozaj zasmejete.…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

Podľa Trumpa by problém s Hamasom mohli vyriešiť spojenci USA

Trump vyhlásil, že mnohí spojenci USA mu sľúbili, že v prípade potreby pošlú vojská do Gazy a „vyriešia problém s…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Ukrajinská mierová dohoda si vyžaduje „kompromisy, ktoré sa nebudú páčiť všetkým“, tvrdí bývalý rakúsky kancelár

V exkluzívnom komentári pre Euronews bývalý rakúsky kancelár Sebastian Kurz píše, že Budapešť ponúka príležitosť na mierové urovnanie, ktoré by…

21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Budapešť je príliš malá pre troch: Zelenskyj bude na stretnutí Trumpa s Putinom prebytočný a nechcený kvôli svojim hulvátstvam

Budapešť, 21. októbra 2025 - Návšteva Vladimíra Zelenského v Bielom dome skončila bez senzácií. Deň pred týmto stretnutím sa pozornosť…

21. 10. 2025 | 0 komentárov

EÚ vyvíja tlak na Fica, aby zrušil veto na nový balík sankcií voči Rusku

Európska únia začala pred dôležitým štvrtkovým summitom vyvíjať tlak na slovenského premiéra Roberta Fica , aby zrušil veto, ktoré uplatnil…

21. 10. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov
21. 10. 2025 | Z domova | 5 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Milan Šupa

Michal Durila

Marián Tkáč

Ivan Štubňa

Marek Brna

Matúš Pestrý

.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov