NAŽIVO

Križovatka Levočská – Volgogradská – Marka Čulena je už prejazdná a všetky dotknuté linky (12, 17, 29, 34, 43) MHD premávajú v štandardných trasách bez obmedzení. V dôsledku dopravnej nehody na spomenutej križovatke premávalo od 20. decembra päť liniek MHD po obchádzkových trasách. Ako vtedy informovala polícia, v dôsledku dopravnej nehody na križovatke ulíc Levočská a Volgogradská na ceste I/18 došlo k celkovému znefunkčneniu svetelnej signalizácie.

Včera 19:47

Holandská prokuratúra informovala, že polícia zatkla 29-ročného Sýrčana, ktorého podozrieva z členstva v Islamskom štáte a z plánovania útoku niekde v Európe.

Včera 19:33

K protestom maloobchodníkov proti ekonomickej situácii v Iráne sa pridali aj študenti. Maloobchodníci zatvorili svoje obchody a vyšli do ulíc už v nedeľu.

Včera 19:32

CNN s odvolaním sa na svoje zdroje informovala, že americký dronový útok na dok vo Venezuele, ktorý údajne slúžil ako nákladisko drog na lode pre pašerákov, pripravila CIA.

Včera 18:53

Navaľného spolupracovníci zverejnili výsledok najnovšej investigatívy. Podľa nich luxusný komplex na pobreží Čierneho mora na Kryme patrí Putinovi.

Včera 18:42

v súvislosti s vojenskými cvičeniami Číny v okolí Taiwanu vyhlásila, že Peking „ohrozuje medzinárodný mier a stabilitu“.

Včera 18:00

Americké ozbrojené sily oznámili, že USA a ich spojenci od začiatku odvetných akcií proti Islamskému štátu v Sýrii zabili alebo zajali takmer 25 jej bojovníkov.

Včera 17:35

Tisíce Somálčanov protestovali proti kroku Izraela uznať nezávislosť odštiepeneckého regiónu Somaliland.

Včera 16:53

Vo veku 94 rokov zomrela Cecilia Giménezová, ktorá sa v roku 2012 dostala do centra pozornosti pre neúspešný pokus zreštaurovať poškodenú fresku „Ecce Homo“.

Včera 16:36

Spojené arabské emiráty stiahnu zvyšok svojich síl z Jemenu. Ministerstvo obrany SAE vo svojom vyhlásení rozhodnutie odôvodnilo „nedávnym vývojom a jeho potenciálnymi dôsledkami na bezpečnosť a účinnosť protiteroristických operácií“. Neuviedlo však, kedy k stiahnutiu dôjde.

Včera 16:35

Vývoz ruského plynu do Európy cez plynovody klesol v tomto roku o vyše 40 % a dosiahol najnižší objem za viac než polstoročie.

Včera 16:15
Zobraziť všetky

NAJČÍTANEJŠIE










.

Matovič: Viem, aká je pravda a verím, že raz sa ju Slovensko dozvie

Matovič vyhlásil, že priatelia premiéra dokonale splnili úlohu, zamietli jeho problém pod koberec

❚❚
.

“Priatelia Roberta Fica dokonale splnili úlohu, zamietli jeho problém pod koberec,” uviedol. Národná kriminálna agentúra podľa neho vôbec nemala záujem dôkladne vyšetriť prípad.

„Spoľahli sa na akési pochybné potvrdenie, že tam premiér nemá žiadny oficiálny účet, to však nie je relevantný dôkaz toho, že tam nemá čierne peniaze,“ povedal Matovič. „Ak chcete skutočne preveriť podozrenie, urobíte v takomto prípade domové prehliadky, zhabete účtovníctvo a necháte poriadne preveriť. Polícia nič také neurobila,“ zdôraznil Matovič.

.

Ohradil sa tiež voči dnešným tvrdeniam, ktoré prezentoval Robert Fico na popoludňajšej tlačovej konferencii. Za nepravdivé označil jeho slová o verejnom obstarávaní za menej ako osem miliónov eur. Podľa Matoviča ide v skutočnosti o rámcovú zmluvu, ktorá je v centrálnom registri zmlúv vedená pod číslom OV 02 2004/000019, uzatvorenú na základe oznámenia vo vestníku verejného obstarávania medzi č. 248 zo dňa 12.8.2013 pod označením 19841-MST. Rámcová zmluva medzi Ministerstvom vnútra (MV) SR a istou poľskou spoločnosťou je na nákup ľahkých lesných a povodňových špeciálov 4×4, alternatívne 6×6. “Môžete si ľahko overiť, že rámcová zmluva je na 22,5 milióna eur, a nie, ako Robert Fico tvrdí, na menej ako osem miliónov,” zdôraznil Matovič. “Pýtam sa, kto teda je tu patologický klamár,” opýtal sa Matovič.

Pripustil, že po jeho oznámení už bola podpísaná kúpna zmluva na menej ako osem miliónov eur. “No kúpna zmluva je napĺňanie rámcovej zmluvy,” upozornil Matovič. “Fico vedome klamal, ak hovoril o verejnom obstarávaní za menej ako osem miliónov eur,” zdôraznil.
Matovič takisto upozornil na to, že premiér sa snaží oddeľovať účet v Belize od zmluvy o verejnom obstarávaní. “Od začiatku som pred kamerami hovoril, že som dostal anonymnú informáciu o tom, že si premiér založil schránkovú firmu a účet v Belize a prílohou tejto informácie bolo verejné obstarávanie, ktoré malo tento účet plniť,” pripomenul Matovič.

“Premiér teraz tvrdí, že som dodatočne prišiel s nejakým verejným obstarávaním, no ja som vždy tvrdil, že ide o spojené nádoby,” povedal Matovič. O ďalších konkrétnych krokoch sa Matovič chce poradiť s právnikmi. Prípad však nepovažuje za uzavretý. “Verím, že raz sa pravda ukáže, urobím všetko pre to, aby tak bolo,” uviedol. Budúci týždeň, po porade s právnikmi, chce zverejniť viac údajov z anonymných informácií, ktoré dostal a ktoré odovzdal ako podklad pre vyšetrovanie polície.

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry ukončil preverovanie informácií poskytnutých poslancom NR SR Igorom Matovičom (OĽaNO) vo veci existencie účtov predsedu vlády Roberta Fica a jeho manželky Svetlany v banke v Belize. Ako dnes informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka, zo zadovážených dokumentov a výpovedí vyšetrovateľ vylúčil skutočnosti o účtoch uvádzané poslancom a tiež nezistil žiadnu súvislosť s písomným materiálom, ktorý predložil.

Matovič Fica obvinil z toho, že si s manželkou v štáte Belize založili schránkovú firmu a účet, na ktorom mal byť v júli 2015 zostatok približne 700 miliónov dolárov. Fico toto obvinenie odmietol a podal na Matoviča trestné oznámenie za krivé obvinenie. Fico po dnešnom oznámení polície uviedol, že Igor Matovič je patologický klamár a že takýto človek nemá čo v slovenskej politike hľadať.

.

 

Matovič nekončí a prichádza s ďalším obvinením

Balík dokladov, ktoré Matovič poskytol orgánom činným v trestnom konaní, je uvedený anonymným listom adresovaným „poslancovi Matovičovi“. Anonym v ňom informuje o tom, že si Fico s manželkou založili v roku 2008 schránkovú firmu v Belize s dvoma bankovými účtami, na ktorých bolo k 21. júlu tohto roku 674.546.004,42 USD.

Ďalej tvrdí, že „vývar“ z verejného obstarávania, ku ktorému posiela doklady, majú jeho organizátori nastavený na 8 miliónov eur, „ktoré asi skončia na týchto účtoch“. „Ak by šli podľa úvodného listu, ak by sa snažili, mohli sa k tomu dopátrať, a možno nie, ale oni sa ani nesnažili, a to je ten problém,“ vysvetlil Matovič, ktorý nijako inak nevysvetlil, prečo má z tendra profitovať premiér.

Doklady, ktoré v súčasnosti preveruje Národná kriminálna agentúra, sú internými dokladmi importéra, ktorý na Slovensko doviezol americké štvorkolky a šesťkolky, ktoré štát nakupuje pre hasičov, políciu a horskú službu ako lesné a povodňové špeciály.

.

Matovič sa domnieva, že víťaz tendra – poľská spoločnosť Wawrzaszek ISS – je iba nastrčenou a skutočnými výhercami boli dvaja slovenskí dodávatelia v pozadí. Líder OĽaNO upozornil na približne 100-percentnú maržu, ktorú mali tieto firmy zinkasovať za samotné štvorkolky.

„Štvorkolka bola kúpená za 8200 dolárov, ale keď si pozriete výsledok verejného obstarávania, tak so štátom bola uzavretá zmluva na 14.500 alebo 14.700 eur,“ vysvetlil, k akému predraženiu došlo. Ak by bola vyčerpaná celá rámcová zmluva v hodnote 22,4 milióna eur, získali by slovenské firmy podľa Matoviča profit osem miliónov eur.

„Pán poslanec Matovič sa zamotáva do vlastných klamstiev. Zo zverejnených informácií je jasné, že podanie ohľadom kúpnej zmluvy ministerstva vnútra na lesné špeciály nesúvisí nijakým spôsobom s premiérom a informácie, ktoré podsúva médiám, sú nepravdivé,“ reagoval na Matovičove slová riaditeľ tlačového odboru kancelárie ministra vnútra Ivan Netík.

Ministerstvo podľa neho kupovalo americké stroje transparentne a výhodnejšie, než je ich cena na trhu. „Neexistuje, že na tejto zákazke niekto ukradol osem miliónov eur,” doplnil. Ministerstvo využilo rámcovú zmluvu iba čiastočne, keď nakúpilo spolu 244 lesných a povodňových špeciálov za 7,4 milióna eur. Ďalšie nákupy sa podľa Netíka nateraz neplánujú pre nedostatok peňazí.

Netík zdôraznil, že Matovičom spomínanú štvorkolku štát nakúpil za 14.266 eur bez DPH, pričom v tejto cene je zarátaná aj výbava za 1780 eur bez DPH, ktorú doplnila poľská firma. Cena „holej“ štvorkolky Polaris Ranger XP 900 EPS je pritom podľa Netíka v jednotlivých štátoch USA 15.292 eur, na Slovensku 17.500 eur, v Maďarsku 19.085 eur a v Poľsku 21.003 eur.

 

 

Prihláste sa k odberu newslettra Hlavných správ
Pošlite nám tip
.


.
.

.

Blogy

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

.
.
.

Peková reaguje na obvinenia aj na zastavenie odbornej činnosti

Opozičný poslanec Tomáš Szalay   podal podnet na českú molekulárnu biologičku Soňu Pekovú, ktorá vypracovala kritický posudok vakcín COVID-19, o…

30. 12. 2025 | | 8 min. čítania | 0 komentárov

.

Lupiči ukradli z trezoru banky cennosti a hotovosť v hodnote približne 30 miliónov eur

Lupiči sa v utorok v západonemeckom meste Gelsenkirchen vlámali do trezoru banky, odkiaľ ukradli hotovosť a cennosti v hodnote približne…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Putin posielal novoročné pozdravy zahraničným lídrom. Z EÚ iba dvom

Premiéri Maďarska a Slovenska Viktor Orbán a Robert Fico sú jediní lídri štátov Európskej únie , ktorým ruský prezident Vladimir…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Tempo územných strát Ukrajiny sa zvýšilo a hrozí prielom na fronte

Tempo strát území Ukrajiny za uplynulý rok sa výrazne zvýšilo, vyhlásil dobrovoľník Taras Čmut

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

V Dolných Ozorovciach sa zrazilo auto s vlakom, vodiča auta ošetrili

Zrážka osobného auta s vlakom v utorok napoludnie v bánovskej mestskej časti Dolné Ozorovce si nevyžiadala vážnejšie zranenia. Vodiča osobného…

30. 12. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Regióny | 1 min. čítania | 0 komentárov
.

Teherán zaradil Kráľovské kanadské námorníctvo medzi teroristické organizácie

Iránske ministerstvo zahraničných vecí v utorok označilo Kráľovské kanadské námorníctvo za teroristickú organizáciu. Podľa Teheránu ide o odvetu za to,…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Po útoku na symbol ruskej štátnej moci je osud hlavného kyjevského teroristu Volodymyra Zelenského nezávideniahodný

V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej…

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 10 min. čítania | 0 komentárov

Poľský premiér sa bojí o Európu aj Ukrajinu

Poľský premiér Donald Tusk povedal, že ak sa Rusku podarí rozdeliť Západ, Ukrajine hrozí porážka. Podobne sa vyjadril aj poľský…

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Päť rokov od smrti generála Lučanského: Tragédia, ktorá sa už nikdy nesmie opakovať

Uplynulo päť rokov od smrti generála Milana Lučanského – od udalosti, ktorá hlboko zasiahla verejnosť a vážne narušila dôveru občanov…

30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
.

Vodu káže, víno pije. Vyvodí voči sebe dôsledky?

Poslanec KDH Martin Šmilňák nafúkal 0,16 promile . Po zrážke s lesnou zverou. Odstúpi?

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Komentáre | 3 min. čítania | 0 komentárov

Trump je veľmi nahnevaný kvôli ukrajinskému útoku na Putinovu rezidenciu

Americký prezident Donald Trump uviedol, že ruský prezident Vladimir Putin mu povedal, že Ukrajina sa pokúsila zaútočiť na jeho rezidenciu…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Zelenskyj vzdoruje

Volodymyr Zelenskyj uviedol, že Ukrajina sa v rámci akejkoľvek mierovej dohody s Ruskom nemôže jednoducho stiahnuť zo “svojho územia”. Zdôraznil,…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

TOP5: Najlepších futbalistov, ktorí presedlali na nové športy

Mnoho profesionálnych futbalistov strávi celý svoj život pri milovanom športe. Tvrdo trénujú, súťažia na najvyššej úrovni a snažia sa dosiahnuť…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

Herci sa búria. V Činohre SND by mala po Novom roku skončiť pätica hercov a herečiek, medzi nimi aj Pauhofová či Poláčik

V Činohre Slovenského národného divadla by mala po Novom roku skončiť pätica hercov a herečiek. Malo by ísť o hercov…

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Šimečka optimisticky: PS, SaS, KDH a Demokrati majú najväčšiu šancu zostaviť stabilnú vládu

Štvorica strán PS, SaS, KDH a mimoparlamentní Demokrati má podľa lídra PS Michala Šimečku najväčšiu šancu zostaviť vládu, ktorá zostane…

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tak typické pre farizejov z KDH. Poslanec Šmilňák po zrážke nafúkal

Poslanec KDH Martin Šmilňák mal dopravnú nehodu. Išlo o zrážku so zverou, dychová skúška odhalila alkohol

30. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Vaše výroky budú kontrolované. EÚ spúšťa novú éru “bonzáctva”

Európska únia zverejnila zoznam „dôveryhodných” oznamovateľov „nenávistného” či „dezinformačného” obsahu na webe

30. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Komentáre | 5 min. čítania | 0 komentárov

.

Soros sa nezastaví, naďalej financuje hlavných politických oponentov Trumpa

Fakty hovoria samy za seba. George Soros už roky financuje najextrémnejšie projekty radikálnej ľavice

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Obhajca Littler sa poďakoval bučiacim fanúšikom, že mu zaplatili odmeny

Obhajca titulu majstra sveta v šípkach Angličan Luke Littler postúpil už do štvrťfinále svetového šampionátu v Londýne, ale nebolo to…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

Európski lídri po stretnutí Trumpa so Zelenským požadujú bezpečnostné záruky

Európski lídri po stretnutí prezidenta USA Donalda Trumpa s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským požadujú bezpečnostné záruky pre Kyjev, uvádza denník…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Rusko a Európa: Hybridná vojna je v niečom horšia ako plnohodnotná vojna

Brusel, 30. decembra 2025 - Celý minulý rok boli vzťahy medzi Ruskom a EÚ mimoriadne jasné. V novembri 2024 bolo…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

.

Podľa Lavrova USA žiadajú ukrajinské voľby a právo hlasovať z Ruska

Minister zahraničných vecí Ruskej federácie Lavrov vyhlásil, že USA trvajú na organizovaní volieb na Ukrajine a zasadzujú sa za udelenie…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Kto je medzi Maďarmi najpopulárnejší?

Podľa prieskumu Maďarského inštitútu pre výskum spoločnosti z konca decembra vykazuje index sympatií maďarského predsedu vlády dvojciferný náskok pred predsedom…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

Na vojenskom letisku v Kuchyni pristáli ďalšie tri nové stíhačky F-16

Na vojenskom letisku v Kuchyni pri Malackách pristáli v utorok tri ďalšie nové stíhačky F-16 pre Ozbrojené sily SR. Pôvodne…

30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Aktualizované 30. 12. 2025 | Z domova | 2 min. čítania | 0 komentárov

Produkty z 90. rokov, ktoré boli kedysi hitom, no dnes sú len kúsky minulosti

Produkty, ktoré v 90. rokoch pôsobili futuristicky a nevyhnutne, dnes vyvolávajú skôr úsmev než obdiv. Kedysi sme sa vďaka nim…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

.

AfD už nie je vylúčená z Mníchovskej bezpečnostnej konferencie

Členovia najväčšej nemeckej opozičnej strany, pravicovej Alternatívy pre Nemecko , boli pozvaní na Mníchovskú bezpečnostnú konferenciu. Dva roky však bola…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 3 min. čítania | 0 komentárov

Tomáš Bobček sa stal najužitočnejším hráčom jesennej časti poľskej Ekstraklasy

Útočník slovenskej futbalovej reprezentácie Tomáš Bobček, pôsobiaci v poľskom klube Lechia Gdansk, je nielen najlepším strelcom tamojšej Ekstraklasy 2025/2026, ale…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

Rusko momentálne nemá v úmysle zaútočiť na žiadnu pobaltskú krajinu, tvrdí estónsky šéf rozviedky

Rusko v súčasnosti nemá v úmysle zaútočiť na žiadnu pobaltskú krajinu ani na Organizáciu Severoatlantickej zmluvy ako celok. V rozhovore…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

Po útoku na prezidentskú rezidenciu sa na mapách ruského generálneho štábu objavia nové oblasti Ukrajiny

Rusko, 30. decembra 2025 -Vytrvalosť, s akou Zelenskyj odmieta rokovania za ruských podmienok, vedie k tomu, že časť ruských území,…

30. 12. 2025 | 0 komentárov

.

NAŽIVO

Križovatka Levočská – Volgogradská – Marka Čulena je už prejazdná a všetky dotknuté linky (12, 17, 29, 34, 43) MHD premávajú v štandardných trasách bez obmedzení. V dôsledku dopravnej nehody na spomenutej križovatke premávalo od 20. decembra päť liniek MHD po obchádzkových trasách. Ako vtedy informovala polícia, v dôsledku dopravnej nehody na križovatke ulíc Levočská a Volgogradská na ceste I/18 došlo k celkovému znefunkčneniu svetelnej signalizácie.

Včera 19:47

Holandská prokuratúra informovala, že polícia zatkla 29-ročného Sýrčana, ktorého podozrieva z členstva v Islamskom štáte a z plánovania útoku niekde v Európe.

Včera 19:33

K protestom maloobchodníkov proti ekonomickej situácii v Iráne sa pridali aj študenti. Maloobchodníci zatvorili svoje obchody a vyšli do ulíc už v nedeľu.

Včera 19:32

.

Kéry: „Bez pravdy o minulosti nebude mier v budúcnosti. A bez mieru nebude Európa“

Krátko pred vianočnými sviatkami adresoval popredný americký ekonóm a politológ Jeffrey Sachs otvorený a značne kritický list nemeckému kancelárovi Friedrichovi Merzovi. Marián…

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 5 min. čítania | 0 komentárov

Po rozhovore Trumpa a Putina sa Zelenskyj spojil s Witkoffom

Po rozhovore amerického prezidenta Donalda Trumpa a ruského prezidenta Vladimira Putina sa ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj spojil so Stevom Witkoffom

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 1 min. čítania | 0 komentárov

Svätec dňa: Svätá Anysia

Nebojácna svedkyňa

30. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Svetonázor | 2 min. čítania | 0 komentárov

Pakistanský premiér odsúdil útok na Putinovu rezidenciu

Pakistanský premiér odsúdil útok na Putinovu rezidenciu, ktorý oznámila Ruská federácia a za ktorý Moskva obvinila Ukrajinu

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 2 min. čítania | 0 komentárov

.

NAJČÍTANEJŠIE










Nový výskum spája aj malé množstvo alkoholu s rakovinou úst

Podľa najnovších výskumov už jeden alkoholický nápoj denne zvyšuje riziko rakoviny ústnej dutiny o 50 percent

30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov
30. 12. 2025 | Zo zahraničia | 4 min. čítania | 0 komentárov

.
.

Blogy

Gustáv Murín

Milan Šupa

Marek Brna

Andrej Sablič

Marek Horňanský psychológ

Anton Čapkovič

.
.
.
HS

NAŽIVO

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov